Jump to content

Din dersinde ‘ölüm meleği’ kabusu..

Recommended Posts

bizim liseliler bu basit korku filminden çok korkmuş (!).Arkadaşlar abartmayalım lütfen,lise dönemindeki öğrencilerinn neler neler izlediğini bilmez misiniz??Binlerce korku filmi izleyeni var psikolojileri bozulmamış şu din adına yapılan videodan mı korkacaklar.Hem bu filmi öğretmenin öğrencilere dayattığına dair herhangi bir belge var mı??Öğrencilere zorla mı izletilmiş.Gir youtube yaz filmin adını sana dökümanı göstersin izle.

MAlum kesimlerin elinde bulunan medyanın abartamasıyla gaza gelip böyle mübalağalarda bulunmamak gerekir diye düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
az önce videoyu seyrettim.

http://www12.gazetevatan.com/video/video.asp?vid=4294

tam bir şerefsizlik bu haber : ) klasik tipler varya.okulda namaz kılıyor olacak iş değil vs vs

bulduğunu abartan tipler.buda aynı.bunda allak bullak olacak bişey yok.bugünün liselileri bunla allak bullak olmaz.

basit bir video o kadar.linkinide koydum.isteyen izlesin.

kaldıki namaz konusundaki fikirlerimi söyledim.Kuranda şekilsel namaz yok.

ama meleklerin can alma konusundaki bazı konular var.o gün Kuran namazına kafa tutanların hali pek iyi olmayacak.

: )

bakalım benim halim ne olacak.bu haso gibi olmaz inşallah : )

Muhammed (Medenî 95) Ya melekler onların yüzlerine ve götlerine vurarak canlarını alırken durumları nasıl olacak

Şimdi burdaki vurma ifadesi olan daraba kelimesi bildiğimiz anlamda dövmek manasında değildir.Burdaki vuruş aşk vuruşudur.Detayına girmeye gerek yok anlayan anlamıştır.

Sitelerde Paylaş
matematik hatası yok orda.

bende anlamakta zorlandım çünkü sizin gibi dar baktım.

orda sizin matematik cehaletiniz var.başkada bişey yok.

bu konuda pek konuşacak şeyiniz yok.buna emin ol.

burda nasıl paylaşırdınız diye bir başlık açmıştım.

orda aklın paylaşımı ortaya çıktı.o paylaşımda Kurana uygun bir paylaşımdı.

sen Kurana kafa tutacağına git medeni hukuka kafa tut.emin ol Kuran medeni hukuktan çok daha öte.

tabi canım ne matematik hatası olacak..

mükemmel bir matematik mucizesi var diyeceksin nerdeyse..

kesirli sayıları toplama işlemi ilkokulda anlatılıyor..

oradaki arkadaşlara anlat önce meramını..

işinize gelince kurandan 19, 236, 125 mucizesi yaratan ben değilim..

utanmasanız neredeyse türev, limit integral bile alıp mucize çıkartacaksınız..

ama kabak gibi kesirli sayı toplama hatasını geçiştirip duruyorsunuz..

hadisleri çelişkili diye reddeden bir adam, aynı mantıkla kuranı da reddetmelidir..

aksi halde hiç inandırıcı olamıyorsunuz..

kanunlara hiç girme istersen..

buraya evrensel insan hakları beyannemesiyle, kuranı karşılaştıran uzun bir copy paste yapmak istemiyorum..

Sitelerde Paylaş
Gaziantep Hasan Ali Yücel Lisesi’nin Din Kültürü ve Ahlak dersi öğretmeni Fatma Yakar, öğrencilerine 35 dakikalık “Ölüm ve Azrail” filmi gösterdi ve öğrencilerin psikolojisini altüst ettiği için hakkında soruşturma açıldı.

http://www.ntvmsnbc.com/news/443373.asp

hayatın gereçeklerinden nereye kadar kaçabilirsin..

ölüm de bir gerçektir. hayatın bir gerçeğidir...

sakla sakla sakla....

nereye kadar..

öğretmen açmasa konuyu çocuk düşünecek bir gün elbet...

o lanet mezara girdiğinde hiç kimse yanına gelmeyecek..hiç bir dostun yanına uzanmayacak...

bu gerçeği saklamak nereye kadar sağlıklı pskoloi sağlar....

eğer inanarak rahatlayacaksa bırak inansın.

Sitelerde Paylaş

sakla sakla sakla....

nereye kadar..

o lanet mezara girdiğinde hiç kimse yanına gelmeyecek..hiç bir dostun yanına uzanmayacak...

bak dostum!

başka şeylere kızıp da tamamen haklı olduğumuz bi mevzuda olayı çarpıtma.

ikisinin aynı şey olamdığını biliyorsun.

ölüm elbette kesin.

ama sonrasına inanmayanlardan biri de sensin.

yeterince akıllı bi adam olduğunu bildiğim için izaha gerek duymuyorum.

anladın sen. ;)

Sitelerde Paylaş

sakla sakla sakla....

nereye kadar..

Sevgili Yoda

Burda yapılan şey hayatın gerçekleriyle İnsanları yüzleştirmek midir ? yoksa

Din denilen aracı korkuyoluyla zihinlere yerleştirmek midir?

Çözümlemen ve yaklaşımın yanlış.

Bu konuda ciddi düşünmelisin.

( KalininGrad 1946)

Sitelerde Paylaş
Sevgili Yoda

( KalininGrad 1946)

iki kişi fısıl fısıl konuşuyorsa üçüncüsü şeytandır.

toplum içinde fısıl fısıl konuşulmaz.

anneniz bababnız size öğretmedi mi?

bunlar ne önceki hayatınızdan kalma mı?

anlatın da biz de bilelim. ;)

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Bu ögretmene deyil sorusturma acmak,dogrudan dogruya görevine son verip,Fellahistana sürmek gerek.Insanlari Arapca bir filimle korkutarak yaptirmak istediyi din deyil putperestliktir.Arap milliyetciligi,Arap kültürünü asilamaktir.Laik devlet bunlarin pesini birakmamali.Bunlar ayni Yunanlilarin Egece,kibrista takip ettikleri politikayi takip ettirmektedirler,milim milimde olsa ilerlemek,ilerlemekteler.Almak istedikleri en yüksek makamlari almislardir.Sira Anayasada ve yargiyi kendilerine baglayip,layik devleti ortadan kaldirmaktir

TC bu seytanlarin seytanligini yutmamalidir.

Bunlarinki din deyil putperesliktir.

Bugün güney anadoluda yagmur duasina cikmislardir.Muhammedin sakali cikarilmis,sakala büyük izdihamla hücüm edilmistir.Iste bu putperesliktir.Bundan baska putpereslik olurmu.

Sakala,cilginlar gibi saril öp,Tasa ayni sekilde,ondan sonra BUDA heykeline saygi gösterenlere,HACA saygi gösterenlere putperes de .Senin onlardan fakin nedir?

Tanrinin yarattigi ENDEYERLI YARATIGI götür EN DEYERSIZ TASI ÖPTÜR, CÖPE ATILACAK SAKALA CILGIN GIBI SALDIR, ÖP ve KOKLA.ondan birseyler bekle,ümit et

Bu apacik putperesliktir.

Böyle dindalik olmaz,Tanri bu ilkellikleri kabul etmez.

EN DEYERLI VARLIK INSANDIR,

Kesilmis sakal ve tas,en deyersiz seydir.

Putpereslerce,ise endeyersiz sey insandir.

Dolayisiyla,tasi,sakali öptürüyorlar.

Hatta Misirin Elezher üniversitesinden bir prof,tas ve sakalla yetinmiyor,Muhammedin diskisi bile kutsaldir diyebiliyor.

IS BU KADAR , CIGIRINDAN CIKARTILMISTIR.Müslümana ne yaptigini sasirtmislardir.Müslümani yoldan cikartip,fundaliklara,batakliklara kanalize etmisler ve ediyorlar.

Devlet bunlara daha fazla müsaade ederse,yakinda catismalari baslatacaklardir bunlar.

Ne demis muhammet,Araplarin icinde bir fitne yeserecek,bu fitne önce Araplari sonra bütün islam alemini saracaktir.Bu fitnede LAF kilictan dahada keskindir.

.

Bu Fitne,suanda Türkiyede filizlenmekte süratle büyümekte etraffa yayilmaktadir.

LAIK DEVLETI, UYARIYORUZ.UYUMAYIN NE GEREKIYORSA ONU YAPIN.

Türk milletinin Araplastirilmasina göz yumanlar,Araplastiranlar,bu gidisiniz hayra deyildir,

Amerikanin dürtüsüyle Mendereste iktidarinin 6 inci yilinda Laik devleti kaldirip yari seriat devletini olusturmak icin ANAYASADAN LAIKLIGI kaldirmaya kalktigindan Seriat arabasi Laiklarin TANKINA carpip parcalanmistir.

Türkiyede böyle birsey akillarindan gecirmek isteyenler varsa,bundan vaz gecsinler.Aksi halde Türkiyede kaybeder,ama esas kaybedecekler,Amerikanin dürtüsü dogrultusunda gidenler olacaklardir.

Benden hatirlatmasi,

Türkiye Türk kalacaktir.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Noldu çokmu zoruna gitti halkın dine yönelmesi hemen laiklik elden gidiyor sloganlarını atmışsın yine.Çok isterdein diilmi ateist bi toplumu.Ayrıca türklük her zaman müslümanlıkla birlikte anılmıştır.Müslüman türk denilmiştir bize.Bunu hiç bi şekilde değiştiremessin.Noluyor sanki tanka çarpıyorsa.Halk tekrar kendi inancından olanları getirir

Sitelerde Paylaş
Noldu çokmu zoruna gitti halkın dine yönelmesi hemen laiklik elden gidiyor sloganlarını atmışsın yine.Çok isterdein diilmi ateist bi toplumu.Ayrıca türklük her zaman müslümanlıkla birlikte anılmıştır.Müslüman türk denilmiştir bize.Bunu hiç bi şekilde değiştiremessin.Noluyor sanki tanka çarpıyorsa.Halk tekrar kendi inancından olanları getirir

türklük benim çok derdim değil,

ama islamın türklüğe yaptıkları beni de rahatsız eder.

resmen türklük denen şeyin içine araptan ne varsa din adı altında boca etmiş,

türklüğün içine etmiştir. :angry::angry:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...