Jump to content

Tarzınız nedir?

Recommended Posts

bu kimdir bilemem.

ama karaciğerinden kaynaklı cilt problemi var.

2-3 aylık ilaç tedavisi ve de 4-5 aylık kilo kontrolünden sonra, saçı sakalı da toparladık mı çok güzel bir delikanlı çıkar karşımıza.

Çirkin insan yoktur, bakımsız insan vardır.

O dediklerini yaptiktan sonra en iyi hali bu zaten :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Banka çalışanıyım tarz yapmama müsade ederlermi?? :((

Etmezler, bilirim. Ben de banka çalışanıydım. Halk Bankasında 1,5 seneye yakın çalıştım. Sonra istifa ettim. Askere geldim. Askerlik bitince(şafak: 38) bankanın 15 bin TL'lik davasına muhatap olacağım. İşe alınırken köle gibi değerlendirildiğimiz için, ''5 yıl içinde işi bırakırsam 15 bin TL ödemeyi kabul ediyorum'' diye sözleşme imzalattırmışlardı. Ama bu beni durduramadı elbette. Parayı da hayatta ödemem! Bankaya girmeden evvel benim de bir tarzım vardı. Saçlarım uzundu, tepeden bağlıyordum, bir ara keçi sakalım vardı sonra kestim. Kaşımda ve dudağımda piercing vardı. Kolumda kocaman bir dövme var, Slayer'ın gitaristindekini andırıyor ama şekli biraz daha değişik. Dövmenin omuz kısmımda kalan kısmında pentagram var. Genelde siyah giyinirdim. Banka mahvetti tarzımı, askerlik ise hepten sıfırladı zaten. Ama 38 gün sonra tarzımın temellerini yeniden atacağım. Yaşasın özgürlük. :)

Sitelerde Paylaş
Etmezler, bilirim. Ben de banka çalışanıydım. Halk Bankasında 1,5 seneye yakın çalıştım. Sonra istifa ettim. Askere geldim. Askerlik bitince(şafak: 38) bankanın 15 bin TL'lik davasına muhatap olacağım. İşe alınırken köle gibi değerlendirildiğimiz için, ''5 yıl içinde işi bırakırsam 15 bin TL ödemeyi kabul ediyorum'' diye sözleşme imzalattırmışlardı. Ama bu beni durduramadı elbette. Parayı da hayatta ödemem! Bankaya girmeden evvel benim de bir tarzım vardı. Saçlarım uzundu, tepeden bağlıyordum, bir ara keçi sakalım vardı sonra kestim. Kaşımda ve dudağımda piercing vardı. Kolumda kocaman bir dövme var, Slayer'ın gitaristindekini andırıyor ama şekli biraz daha değişik. Dövmenin omuz kısmımda kalan kısmında pentagram var. Genelde siyah giyinirdim. Banka mahvetti tarzımı, askerlik ise hepten sıfırladı zaten. Ama 38 gün sonra tarzımın temellerini yeniden atacağım. Yaşasın özgürlük

bahsettiğiniz tarzı muhafaza ederek de çalışabileceğiniz bir işden mi bahsediyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Çok hayranın olacağına inansaydın, kesinlikle koyardın. Bence kimsenin seninle ilgilenmeyeceğini biliyorsun ve bu gerçekle yüzleşmemek için böyle yalanlarla kendini avutuyorsun.

Bak simdi, boyle diyerek fotografimi koymaya zorluyorsun ama bu siteye koyamam, kimliklerimizi gizli tutma durumumuz olmasa koyardim, ama guzelim yani ne yapayim, Allah (!) beni boyle yaratmis...

Sitelerde Paylaş

Bence taopaipai haklı. İnan seni kimse merak etmiyor, merak uyandırmaya çalışma :lol:

Yoo, o kimse seni merak etmiyor dememis, beni kiskirtmis, guzel olsan koyardin resmini demis, merak uyandirmaya calisma diyen sensin. Sanki sen beni begensen ne olur begenmesen ne olur, geyik muhabbeti yapiyoruz iste.

Sitelerde Paylaş

Yoo, o kimse seni merak etmiyor dememis, beni kiskirtmis, guzel olsan koyardin resmini demis, merak uyandirmaya calisma diyen sensin. Sanki sen beni begensen ne olur begenmesen ne olur, geyik muhabbeti yapiyoruz iste.

Yok orada tao kendi fikrini söylemiş ve bence de öyle. Fotonu koyacak olmasan hiç ses etmezdin; ama geldin çok güzel olduğunu söyleyip fotomu koymayacağım dedin. Yani, çirkin olduğun kesin :lol:

Sitelerde Paylaş

Ela Gözlü Sarı-Açık Siyah (Duruma Göre Rengi Değişiyor) Saçlı 1,75 Boyunda 60 Kilo Hafif Bodye Gitmiş Ancak İstediği Sonucu Elde Edemediğini Düsünüp Kick Boxa yazılmayı düşünen biriyim :D

Benim tarzım Terastaki Koltuğa Uzanıp Güzel Bir Müzik Açıp (Teoman, Duman, Curtis Stigers, Forest Ranger, Saving Abel gibi kişi/gruplardan) Elimdeki deftere şiir, şarkı aklıma ne gelirse karalamak.

Bazen Bulutlara Dalıp Uzuun Uzuun İç çekmek.

Evet Çirkin İnsan Yoktur Bakımsız İnsan ve PhotoShop'lu İnsan Vardır :)

Üstte ALıntıladığım Abime Önerim Lazer Tedavisi (Tuzlu olabilir) Olmadı Roaccutane ilacını öneririm (Kesinlikle Dermatolog Kontrolünde)...

Deniz Bahar aynen merak etmiş herkez.... Bende Emo Birini Görmekten Korkuyorum (Yaşını Bilmediğim İçin :)).

Sitelerde Paylaş

Üstte ALıntıladığım Abime Önerim Lazer Tedavisi (Tuzlu olabilir) Olmadı Roaccutane ilacını öneririm (Kesinlikle Dermatolog Kontrolünde)...

Yahu o adam ben değilim ki. 4chan'da ünlü bir meme'dir kendisi. Adı da "butthurt dweller".

9480242.jpg

Kendini yakışıklı artistlere benzetenlere kimse inanmamıştı. Ben de bunun ben olduğuma inanacaklar mı diye bir deney yaptım.

Düşündüğüm gibi, birisi çok güzel veya yakışıklı olduğunu iddia ettiğinde insanlar inanmamaya meyilli, çirkin olduğunu söylediğinde ise inanmaya meyilli oluyor.

Sitelerde Paylaş

Yahu o adam ben değilim ki. 4chan'da ünlü bir meme'dir kendisi. Adı da "butthurt dweller".

Kendini yakışıklı artistlere benzetenlere kimse inanmamıştı. Ben de bunun ben olduğuma inanacaklar mı diye bir deney yaptım.

Düşündüğüm gibi, birisi çok güzel veya yakışıklı olduğunu iddia ettiğinde insanlar inanmamaya meyilli, çirkin olduğunu söylediğinde ise inanmaya meyilli oluyor.

Şaşırarak inandım. Başkası söylese daha kolay inanabilirdim; ama sen olduğunu düşününce bayağı şaşırdığımı itiraf edeyim. Bir de çirkin bile olsa insan o kadar sivilceli fotoğrafı niye koyar diye düşünmeden edemedim. :lol:

Sitelerde Paylaş

Yok orada tao kendi fikrini söylemiş ve bence de öyle. Fotonu koyacak olmasan hiç ses etmezdin; ama geldin çok güzel olduğunu söyleyip fotomu koymayacağım dedin. Yani, çirkin olduğun kesin :lol:

Yahu inandirmak zorunda miyim? Ozge Namal'a benziyorum, ama sen cirkin demeye devam et :D

Asil sen yakisikli olsan bu kadar olayin uzerinde durmazdin ^_^

Sitelerde Paylaş

Yahu inandirmak zorunda miyim? Ozge Namal'a benziyorum, ama sen cirkin demeye devam et :D

Asil sen yakisikli olsan bu kadar olayin uzerinde durmazdin ^_^

Yav ben yakışıklı olduğumu hiç iddia etmedim ki. Bak kompleksin baş gösterdi ve benim tipimden bahsettin; ama ben hiç yakışıklı olduğumu iddia etmedim :)

Maşallah herkes de bir aktör ya da aktris'e benziyor. İlginç :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...