Jump to content

Tarzınız nedir?

Recommended Posts

Bir dinsiz olarak tabiki de şu şekilde;

Siyah ruj, siyah oje, kırmızı saç spreyi, her mevsim deri çizmeler, zincirli deri ceketler tercihimdir.

Petshopları çok severim, her fırsat bulduğumda ücretsiz verilen tekir kedilerinden alırım. Marilyn Manson dinlerim. Piercing, dövme filan hepsi var. Sayısını unuttum. Odamda Almighty Lucifer'in posterleri asılı. Sabah kahvaltısında kan içerim. Bir de yarasa besliyorum. En sevdiğim film Edward Scissorhands ve öteki Tim Burton filmleri işte.

Şaka lan şaka, banlayıp manlamayın. :ph34r:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir dinsiz olarak tabiki de şu şekilde;

Siyah ruj, siyah oje, kırmızı saç spreyi, her mevsim deri çizmeler, zincirli deri ceketler tercihimdir.

Petshopları çok severim, her fırsat bulduğumda ücretsiz verilen tekir kedilerinden alırım. Marilyn Manson dinlerim. Piercing, dövme filan hepsi var. Sayısını unuttum. Odamda Almighty Lucifer'in posterleri asılı. Sabah kahvaltısında kan içerim. Bir de yarasa besliyorum. En sevdiğim film Edward Scissorhands ve öteki Tim Burton filmleri işte.

Şaka lan şaka, banlayıp manlamayın. :ph34r:

wJc6N.jpg

Sitelerde Paylaş

kirsal ormantiklikten hoslaniyorsun galiba :D

Elbette... Ünlü bir düşünürün sözü de vardır bu konuda hatta. ''Aynı kırda iki kez yürüyemezsiniz!'' -_-

Nihil, Allah'a inanmadığın için mi çarpıldın yoksa? Buna da şükür, maymuna da dönüşebilirdin. :mellow:

Sitelerde Paylaş

Kışın 1 siyah bot, 2 siyah mont, 2 - 3 koyu renk kazak, 2 pantolon yeter bana.

Havalar ısınınca gömlek giyerim koyu renklerde. ( Siyah, Kahverengi, Gri vs.) Alta bir siyah spor ayakkabı olsun yeter. T-shirt denen şeyi giymem, çocukça gelir bana.

Sitelerde Paylaş

Ayakta lastik, şort ve üstte body giyerim bazen..

diğer tarzım ise altta şalvar, üstte ceket, ayakkabı olarak ise italyan sivri burun takılırım, çorap ise beyazdır...

en son tarzım ise; direk çıplak takılırım eve girerken giyinirim ama o kadarda terbiyesiz değilim...

Sevişme öncesi ise beyaz külot, beyaz atlet ve siyah çorap sistemini benimserim...

Denizde ise miami beachta çıplak gezerim menekşe sahillerinde ise haşemayla yüzerim...

Sitelerde Paylaş

İnsanlar resimlerini koymaya korkuyorlar :/ 3 numara saç sakal kombinasyonunu bende yaptım bir ara insan kendine yakışan tarzı yapmalı neden flameliyorsunuz anlamadım?

Ben kendi resmimi koyayım;

319684_253005654737021_100000827669033_626332_1014908053_n.jpg

Buda uzun saçlı halim

36249_172698629434391_100000827669033_315376_4360125_n.jpg

Tanıyan vardır belki :D

Şimdi birde piercing var kaşımda...

319954_255669351137318_100000827669033_633896_914785736_n.jpg

Sitelerde Paylaş

26 yaşında, 1,45 boyunda, 122 kilo, göbekli, sportif(!), cübbeli, göbeğe kadar sakallı, döşü kıllı, lastik ayakkabılı ve modern(!) biriyim. İmanı sağlam, Allah korkusu olan ve kapalı hanım kızlarla istişarede bulunmak niyetindeyim. Allah'ın müsaadesiyle elektrik aldığım ilk hanım kızla imam nikahı kıyıp(!), bu mesut beraberliğin Allah katında da kabul olmasını isterim. Amin! Rumuz: Kapali_imanli_hanimkiz_arar26 :)

Sitelerde Paylaş

Çok şakacısın nihil :D:D

Hamile karı görse çocuğunu düşürür, o derece fena yani

o adam bana bayağı benziyor bence, üstelik ben gayet karizmatik buldum, (bana benzediğinden mi?)

Suratım öyle darmadağn değil tabiki, ama o forodaki surat aynı zamanda iç güzelliğimi yansıttığı için seçtim.

Kafası suratı filan aynı ben, suratının dağınıklığıda aynı benim iç dünyam işte.

Sitelerde Paylaş

Sarışın (boya)

Mavi gözlü (lens)

175 boyunda (10 cm topukla)

Çok güzel (full makyajla)

17 yaşında (her günün 12 saatini saymazsak)

Bembeyaz dişleri olan (yaşasın implant)

incecik (karnı içe çekerek)

Feci formda (yaşasın estetik)

bir kadınım :p

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sarışın (boya)

Mavi gözlü (lens)

175 boyunda (10 cm topukla)

Çok güzel (full makyajla)

17 yaşında (her günün 12 saatini saymazsak)

Bembeyaz dişleri olan (yaşasın implant)

incecik (karnı içe çekerek)

Feci formda (yaşasın estetik)

bir kadınım :p

Oha forumda afet var beyler toplanın :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...