Jump to content

Ateist Forum üyeleri hangi araçları tercih eder ?

Recommended Posts

Düşündüm düşündüm.

Dedim ki ateist forum üyeleri hangi araçları kullanır. Toplu taşıma mı kullanır ?

Böyle araç merakları var mıdır ? Beğendikleri,istedikleri,kullanıp memnun kaldıkları araçlar vs.

Yada böyle araçlarına özel plaka isteyenler mesela 34 ATE vb. gibi :)

Dizel mi severler benzinli mi ? Böyle herkes hem paylaşmış olur güzel bir sohbet ortamı oluşur hemde bilgi alışverişi olabilir diye düşündüm.

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

ne bir araba tutkum ne de merakım var ehliyeti bile henüz almadım,otomobil için de kerhen almayı düşünüyorum zaten benim asıl merakım karavanlar.ev yerine karavanda yaşamayı tercih ederim.

tarihinde Çağlar_t tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yada böyle araçlarına özel plaka isteyenler mesela 34 ATE vb. gibi :)

Hahaha.. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi böyle bir fikir. Hiçbir ateistin de geleceğini sanmıyorum tabii.

İmzan çok iyi. Öyle hafiften hafiften, tatlı tatlı geçiyorsun dalganı...

Sitelerde Paylaş

İnanın dalga geçmiyorum. Ben her insanı seviyorum "İNSAN"olduğu sürece.

Ateistlerde insan,insan olabiliyorlarsa.Ama iş ahlaksızlığa giderse müslümanı bile gözüm görmez.

Bu arada 34 ATE bence gayet iyi bir plaka. Ateist arkadaşlar araç alacaksa böyle bir plaka çıkarabilirler.

Sitelerde Paylaş

Benimde merakım olduğu için sizlerede sorayım dedim. Şahsen kendi araçlarımın plakalarını özel alırım. Kendi ismimdeki önemli harflerden oluşur :p

Biraz fark veriyoruz ama güzel duruyor. Bence İstanbul'da 34 ATE 34 gibi bir plakaya sahip olmak ve bunun bir ateiste sahip olunduğunun bilinmesi gayet hoş. O plakayı gören tanır sizi ne güzel :)

Yani ateistler tanır en azından.

Sitelerde Paylaş

Özel plaka olayı bence tam bir kıroluk..

Hiç araba merakım yok, ama Ford Mustang hayalim(takıntım) var.

Ulaşım için ise, bulunduğum şehirdeki en pratik yolu bulurum, mesala İstanbul'daysam ve Caddebostan'dan Zeytinburnu'na gidecek isem önce dolmuş ile Kadıköy, ordan vapur ile karşıya, ordanda tranwayla Zeytinburnu.

Sitelerde Paylaş

ÖZel plakadan kasıt gidip mavi üstüne beyaz ile adını yazdır demiyoruz. Baş harfleri olabilir yada mesela ismin CANER ise plaka CNR olabilir. bunun neresi kroluk ? Bu bir hobidir.ister yaparsın ister yapmazsın.

"kıroluk" göreceli bir kavramdır; en yakın arkadaşıma göre arka cepte cüzdan taşımak kıroluk, ama ben bütün gün arka cebimde cüzdanla dolaşırım, zerre umursamadım onun fikrini,

Sende öyle yap umursama beni, "bence" demişim zaten, " hayır sence kıroluk değildir" mi diyeceksin ?

Sitelerde Paylaş

Benimde merakım olduğu için sizlerede sorayım dedim. Şahsen kendi araçlarımın plakalarını özel alırım. Kendi ismimdeki önemli harflerden oluşur :p

Biraz fark veriyoruz ama güzel duruyor. Bence İstanbul'da 34 ATE 34 gibi bir plakaya sahip olmak ve bunun bir ateiste sahip olunduğunun bilinmesi gayet hoş. O plakayı gören tanır sizi ne güzel :)

Yani ateistler tanır en azından.

Ama sen de plaka alirsan ben de alirim soz... Seninki ne olacak 34 MUSLO ya da 34 DINCI ya da 34 INANIR hangisini begendin?

Sitelerde Paylaş

"kıroluk" göreceli bir kavramdır; en yakın arkadaşıma göre arka cepte cüzdan taşımak kıroluk, ama ben bütün gün arka cebimde cüzdanla dolaşırım, zerre umursamadım onun fikrini,

Sende öyle yap umursama beni, "bence" demişim zaten, " hayır sence kıroluk değildir" mi diyeceksin ?

O nerde taşıyormuş cüzdanını?

Sitelerde Paylaş

Bisiklet bence dünyanın en güzel kişisel ulaşım aracıdır.

Bir gün bir sahil kentine yerleşirsem ilk işim hafta sonları bisikletle şehri gezmek olacak.

Bu benim, hayatta yapılacaklar listemde üst sıralardadır.

Ama şu an işime servisle geliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...