Jump to content

Soykırımların Dağılımı Bağımsız mıdır?

Recommended Posts

Forumdaki mesaj sayıma ve kaçının alıntı olduğuna bak, sonra kronikleşmiş hale gelen yalanlarını ve palavralarını alıp gidebilirsin. Ayrıca link vermenin görüşsüzlük anlamına geldiğini nereden uyduruyorsun? Forumu takip eden objektif kullanıcılar ikimiz arasındaki entelektüel birikimi ve farkı çok rahat fark ederler. Karşıma çıkabileceğin bilimsel, mantıklı görüşlerin varsa karşıma çıkta görelim.

İşte sorun orada zaten :)

Daha 50 ileti de sen başlıktan başlığa coşturuyorsun.

Hele bi sakin ol aslanım böyle devrim falan yapamazsın. :)

Link vermek deme şuna istersen.

Bana daha çok arka arkaya dizilmiş 30-40 tane link varmış gibi geldi.

Ağzımdan çıkmayan kelimelerle sözlerimi çarpıtan bir çapulcudan fazla bir şey beklemem ama başlık ortada kabul etmediğin tarihi gerçekleri çürütecek tezlerin varsa bekliyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 270
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte sorun orada zaten :)

Daha 50 ileti de sen başlıktan başlığa coşturuyorsun.

Hele bi sakin ol aslanım böyle devrim falan yapamazsın. :)

Link vermek deme şuna istersen.

Bana daha çok arka arkaya dizilmiş 30-40 tane link varmış gibi geldi.

Ağzımdan çıkmayan kelimelerle sözlerimi çarpıtan bir çapulcudan fazla bir şey beklemem ama başlık ortada kabul etmediğin tarihi gerçekleri çürütecek tezlerin varsa bekliyoruz.

O linkleri tek mesajımda sıraladım, ne kadar ileti gönderip, göndermeyeceğim seni alakadar etmez. Hala aynı yalanları söyleyip duruyorsun,tam bir zavallısın, kendine tutanacak bir dal yaratıp üzerinden saçma sapan yazıp duruyorsun. Her neyse uzatmak istemiyorum senden farkımı yazdıklarım ile gören görüyor zaten sen hala alıntı yaptın zaaaaaaaaaa xdddddd diye kendi çapında takılmaya devam et.

Sitelerde Paylaş

O linkleri tek mesajımda sıraladım, ne kadar ileti gönderip, göndermeyeceğim seni alakadar etmez. Hala aynı yalanları söyleyip duruyorsun,tam bir zavallısın, kendine tutanacak bir dal yaratıp üzerinden saçma sapan yazıp duruyorsun. Her neyse uzatmak istemiyorum senden farkımı yazdıklarım ile gören görüyor zaten sen hala alıntı yaptın zaaaaaaaaaa xdddddd diye kendi çapında takılmaya devam et.

Değişik hezeyanlar. :)

Şuna elimde antitez olarak sunabileceğim hiç bir şey yok desene ne uzatıyorsun. :)

Olduğunu iddia ediyorsan Ermeni başlığına alalım seni.

Sitelerde Paylaş

Birde ne yalanı söylüyor muşum?

Onu açıklamazsan çapulcunun önde gidip geri gelmeyenisin.

Yalan söyleyen birisi varsa ağzımdan çıkmayan kelimeleri bana yamamaya çalışan senden başkası değil.

Zeka yaşın 15 civarlarında diye düşünüyorum.

Yalan bile söylemeyecek kadar zavallısın. Haklısın, Emperyalist maşası gomonost demen yalan değil düpedüz deli zırvası. Hala seni ermeni meselesine bekliyorum diyor.

Hepiniz konuya Türk - Ermeni çerçevesinde dar görüşlülük ile bakıyorsunuz. Yaşananların ana nedeni Alman - İngiliz - Rus emperyalist devletlerinin çıkar çatışmalarıdır. Aşağıdaki resim Ermeni milis güçlerince tahrip edilen İngiliz petrol tesisidir. Ermeni milisleri onlarca İngiliz petrol tesisini basıp, yakıp yıkmaya başlayınca İngilizlerin büyük nefretini kazanmışlardır ve Osmanlıların taşeron olarak kullanıldığı olaylar süreci başlamıştır. Tarihsel materyalizmi ve bilimsel sosyalizmi özümsemeden olayları doğru analiz edemezsiniz.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=48036

Şu konuda yazacaklarımı yazdım tabi sen bunları benden öğreniyorsun. Senin resmi tarih zırvaların ile açıklanamaz dünya tarihi oku da bir şeyler öğren.

Sitelerde Paylaş

Yalan bile söylemeyecek kadar zavallısın. Haklısın, Emperyalist maşası gomonost demen yalan değil düpedüz deli zırvası. Hala seni ermeni meselesine bekliyorum diyor.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=48036

Şu konuda yazacaklarımı yazdım tabi sen bunları benden öğreniyorsun. Senin resmi tarih zırvaların ile açıklanamaz dünya tarihi oku da bir şeyler öğren.

Vay komplocu vaaay. :)

Bir satır yazıyla Ermeni meselesini çözdün geriye kalan iki satır gomünizm propagandası yaptın ne güzel.

Çok büyük bir bilgi birikimin varmış bu konuda gerçekten. :)

İnkar ettiğin tarihi gerçekleri yanlışlayabilecek bilgin, belgen varsa ERMENİ MESELESİ başlığına alalım seni.

Konu ile ilgili yazacaklarını yazmışmış.

Konu ile ilgili yazabileceklerin bir satırı bile geçemezdi zaten. Nitekim de öyle olmuş.

Aferin sana.

Sitelerde Paylaş

Verecek cevabı olmayınca komplocu olduk hemen. Şuna cevap verecek kadar bilgi birikimim yok, benden bu kadar desene. Bunları ilk kez duyuyorum kusura bakma desene. Resimde komplo ben çektirdim, komploya katkı olsun diye.

Şimdi başlar yine alıntı zaaaa xddddd diye. Zavallısın.

Sitelerde Paylaş

Verecek cevabı olmayınca komplocu olduk hemen. Şuna cevap verecek kadar bilgi birikimim yok, benden bu kadar desene. Bunları ilk kez duyuyorum kusura bakma desene. Resimde komplo ben çektirdim, komploya katkı olsun diye.

Şimdi başlar yine alıntı zaaaa xddddd diye. Zavallısın.

Sana ben gülmeyim de kim gülsün yahu :D

Bir satır yazı yazmış ermeni meselesi hakkında atıp tutuyor.

Tekrar söylüyorum bilgin, belgen varsa ERMENİ MESELESİ başlığına, hodri meydan.

Orada görelim bilgi birikimini.

Orada inkar et gerçekleri.

Sitelerde Paylaş

Sana ben gülmeyim de kim gülsün yahu :D

Bir satır yazı yazmış ermeni meselesi hakkında atıp tutuyor.

Tekrar söylüyorum bilgin, belgen varsa ERMENİ MESELESİ başlığına, hodri meydan.

Orada görelim bilgi birikimini.

Orada inkar et gerçekleri.

Ben yazacağımı yazdım, Biz gomonostların bir özelliği vardır, diğer sığ ideolojiler gibi geçmişin bataklığında saplanıp kalmaz, daima ileri bakar ve gelecek hakkında tartışırız. Bu konuyu tartışmanın şu an devrime, işçi haklarına, sola bir katkısı yoktur. Bu yüzden geçmişte oyalanmaktansa, gelecek hakkında beyin fırtınaları yaparız. Diğer başlıkta gördüğün gibi. Sonra senin gibileri yapanlara müneccim der, ben tahminlerde bulunamam diyerek kestirip atarak vizyonsuzluğunu, geri görüşlülüğünü, bilgisizliğini ortaya koyar. Gelecek hakkında tek bildiği bilim bizi kurtaracak, yeni icatlar yapacak olan biriyle, geçmişin tartışılması oldukça manasız, verimsiz ve boşa kürek çekme olur.

Sitelerde Paylaş

Ben yazacağımı yazdım, Biz gomonostların bir özelliği vardır, diğer sığ ideolojiler gibi geçmişin bataklığında saplanıp kalmaz, daima ileri bakar ve gelecek hakkında tartışırız. Bu konuyu tartışmanın şu an devrime, işçi haklarına, sola bir katkısı yoktur. Bu yüzden geçmişte oyalanmaktansa, gelecek hakkında beyin fırtınaları yaparız. Diğer başlıkta gördüğün gibi. Sonra senin gibileri yapanlara müneccim der, ben tahminlerde bulunamam diyerek kestirip atarak vizyonsuzluğunu, geri görüşlülüğünü, bilgisizliğini ortaya koyar. Gelecek hakkında tek bildiği bilim bizi kurtaracak, yeni icatlar yapacak olan biriyle, geçmişin tartışılması oldukça manasız, verimsiz ve boşa kürek çekme olur.

Aferin.

Tek satırdan ötesini yazamayacağın konulara girişme.

Gelecek hakkında tahmin de bulunmak ayrı şey, senin gibi salvolar atmak ayrı şey.

Konuyu başlığında tartışalım istersen. :)

Sitelerde Paylaş

Senden olsa olsa gomünist olur. Emin ol. :)

Neye verecek cevabın yok?

Tabii ki de çapulculuğuna verecek cevabın yok. :)

Kelimeleri çarpıtmana, tarihi belgeleri yok saymana verecek cevabın yok.

Sen boş bir tenekesin. Tın tııınnn sesler çıkartıyorsun sadece. Kendi fikirlerin bile yok. Link asmaya devam et foruma :)

Ben ne miyim?

Ben Atatürkçüyüm.

Hani şu sizin ulusalcı dediklerinizden,

hani şu elitist dediklerinizden,

hani şu jakoben olanlardan,

son zamanlarda postal yalayıcısı ve puta tapıcı da oldum. :)

Tamam sen Atatürkçüsünde,

Atatürk neydi peki?

Madden temellendirilemeyen fikirlerle idareten düşünmek adamı yorar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...