Jump to content

ERMENİ MESELESİ

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaslar su anda cristmast tatilinde oldugum icin fazla zaman ayiramiyorum. Zaten ayirmaya deger mi onu da bilemiyorum. Butun dunyanin kabul ettigi bir soykirimi, sadece Tc devletinin vatandaslari inkar etse ne yazar, etmese ne yazar. Bu inkarci tutum ile sadece kendimizi rezil ediyoruz baskasini degil.

Yapilmasi gereken tek sey, Ermeni mallarinin nasil taksim edildigini gosteren arsivler arastirmacilara acilsin. O zaman herkes anyayi ve konyayi gormus olacak

Rezil olan senin gibi iftiracılar!

Bütün dünya kabul etmiş yalanın da ayrı bir rezilliğin.

ABD bile bizim söylediğimiz gibi "büyük facia" diyor, soykırım demiş değil bugüne kadar.

Dün soykırım yoktur diyeni cezalandırmaya kalkanlar bile, soykırımı reddediyor artık. İşte İsviçre.

Sen bakma Sarkozy'e. Onun hesabı seçimler ve Türkiye'yi ziyaretinde gördüğü davranışın intikamını almaktı.

Aynı tavrı şimdi de İsrail sergilemeye çalışıyor.

Hep yalakalığını yaptığınız hükümetin yanlış politikaları yüzünden.

http://gundem.milliy...913/default.htm

bunu yapanların dedelerinin neler yapabileceğini kamuoyunun taktirine bırakıyorum.

Onu yapanlar senin dedelerin olmasın sakın!

Sitelerde Paylaş

Rezil olan senin gibi iftiracılar!

Bütün dünya kabul etmiş yalanın da ayrı bir rezilliğin.

ABD bile bizim söylediğimiz gibi "büyük facia" diyor, soykırım demiş değil bugüne kadar.

Dün soykırım yoktur diyeni cezalandırmaya kalkanlar bile, soykırımı reddediyor artık. İşte İsviçre.

Sen bakma Sarkozy'e. Onun hesabı seçimler ve Türkiye'yi ziyaretinde gördüğü davranışın intikamını almaktı.

Aynı tavrı şimdi de İsrail sergilemeye çalışıyor.

Hep yalakalığını yaptığınız hükümetin yanlış politikaları yüzünden.

Onu yapanlar senin dedelerin olmasın sakın!

İnananların, özelde de müslümanların her türden işi yapabileceklerini ve bunu da gayet içten şekilde savunabileceklerin bilincinde olduğumdan olsa gerek senin gibi olamıyorum.

Tepeden tırnağa "gerici" bir oluşum olan bi' şeyi savunmak ancak idealizmin kuraklığına hapsolmuşların yapacağı iştir.

Cumhurbaşkanı, başbakanı, bakanları, valileri, kaymakamları, okul müdürleri belli bir inancın bile değil, o inancın bir kesimi tarafından ele geçmiş bir yapıyı savunmak ve ondan keramet beklemek komik bile değil.

Yirminci yüzyılın sonunda bir otelde adam yakanların, aynı yüzyılın son çeyreğinde şehirlerde katliam yapanların yüz yıl başında adam öldürmeyeceğini iddia etmek nasıl mümkün olabiliyor?

Hala ermeni, türk, zart ve zurt olayı sanılıyor olup biten.

Olay egemenlerin hakimiyetlerini sürdürme meselesidir, bazı garibanlar da beleşe iş görüyorlar.

Yazık yahu, komediye bak.

Sitelerde Paylaş

@ gestep

Burada tartışılan mevzu Ermeni soykırımı denilen bir şey var mıdır yok mudur?

Ortaya atabileceğin bir şey varsa at.

Yoksa "bunu yapanın dedesi Ermenilerin de soyunu kırar tabii ki" gibisinden absürd söylemlerle başlığı kirletme.

Ayrıca kimin dedesi oluyormuş senin dedelerin olmasınlar?

@ jadı

Sana ben buraya yazma dememişmiydim. Rezil insan.

Bütün dünya kabul etmişmiş :)

Kaldı ki bütün dünya kabul etse ne olacak?

Gerçekleri değiştirmiyor kimin neyi kabul edip/inandığı.

2 milyar insan hıristiyan diye seni hıristiyanlık dinine bekliyoruz o zaman.

Belki de öylesindir. :)

Çoğunluğun dediği doğru mu oluyor?

Tam liboş kafası. :)

Sitelerde Paylaş

@ gestep

Burada tartışılan mevzu Ermeni soykırımı denilen bir şey var mıdır yok mudur?

Ortaya atabileceğin bir şey varsa at.

Yoksa "bunu yapanın dedesi Ermenilerin de soyunu kırar tabii ki" gibisinden absürd söylemlerle başlığı kirletme.

Ayrıca kimin dedesi oluyormuş senin dedelerin olmasınlar?

@ jadı

Sana ben buraya yazma dememişmiydim. Rezil insan.

Bütün dünya kabul etmişmiş :)

Bırakın bu işleri, kimsenin taktığı yok zaten sizi.

Sorgusuz sualsiz tükettiğiniz ve geleceğinizi peşkeş çektiğiniz için tahammül gösteriyorlar işte.

Yakında satacak şeyiniz kalmayınca ve bedenleriniz telef olunca zaten konuşamayacaksınız da.

Şiimdi başkasının inayetiyle doyurduğunuz karınlarınızı ovuşturun ve karnı aç olanlarla alay edin.

Böylesi utanmazlık ancak tümden yok olmak üzre olanlarda olur zaten.

Devam, sizi takan yok nasılsa.

Benimki de iş, ne anlatıyorsam.

Sitelerde Paylaş

Bırakın bu işleri, kimsenin taktığı yok zaten sizi.

Sorgusuz sualsiz tükettiğiniz ve geleceğinizi peşkeş çektiğiniz için tahammül gösteriyorlar işte.

Yakında satacak şeyiniz kalmayınca ve bedenleriniz telef olunca zaten konuşamayacaksınız da.

Şiimdi başkasının inayetiyle doyurduğunuz karınlarınızı ovuşturun ve karnı aç olanlarla alay edin.

Böylesi utanmazlık ancak tümden yok olmak üzre olanlarda olur zaten.

Devam, sizi takan yok nasılsa.

Benimki de iş, ne anlatıyorsam.

Karnı aç olanlarla alay edin derken tehcir sonrası Anadolunun dört bir yanına dağılmış Ermenilerden bahsediyorsan eğer çok yanılıyorsun.

Ben karnı aç bir Ermeni görmedim bugüne kadar. Hatta tam tersiydi. :)

Onun dışında yazdıkların hezeyandan ibaret, başlığı kirletme.

Sitelerde Paylaş

Karnı aç olanlarla alay edin derken tehcir sonrası Anadolunun dört bir yanına dağılmış Ermenilerden bahsediyorsan eğer çok yanılıyorsun.

Ben karnı aç bir Ermeni görmedim bugüne kadar. Hatta tam tersiydi. :)

Onun dışında yazdıkların hezeyandan ibaret, başlığı kirletme.

Gülüyorum, biliyor musun?

Sitelerde Paylaş

İnananların, özelde de müslümanların her türden işi yapabileceklerini ve bunu da gayet içten şekilde savunabileceklerin bilincinde olduğumdan olsa gerek senin gibi olamıyorum.

Tepeden tırnağa "gerici" bir oluşum olan bi' şeyi savunmak ancak idealizmin kuraklığına hapsolmuşların yapacağı iştir.

Cumhurbaşkanı, başbakanı, bakanları, valileri, kaymakamları, okul müdürleri belli bir inancın bile değil, o inancın bir kesimi tarafından ele geçmiş bir yapıyı savunmak ve ondan keramet beklemek komik bile değil.

Yirminci yüzyılın sonunda bir otelde adam yakanların, aynı yüzyılın son çeyreğinde şehirlerde katliam yapanların yüz yıl başında adam öldürmeyeceğini iddia etmek nasıl mümkün olabiliyor?

Hala ermeni, türk, zart ve zurt olayı sanılıyor olup biten.

Olay egemenlerin hakimiyetlerini sürdürme meselesidir, bazı garibanlar da beleşe iş görüyorlar.

Yazık yahu, komediye bak.

Herkesi aynı kefeye koyup katil, cani, soykırımcı görmek mi doğru anlayış!

Geri zekalı, adam olsan, objektif bakabilsen ithamlarında "siz" demezsin, "Türkler" demezsin, "müslümanlar" demezsin.

Katilleri, katliamcıları doğru tahlil eder, bir ulusa, bir topluma tümüyle maletmezsin.

Maraş'ta, Sivas'ta katledenler olduğu gibi, katledilenler de var ve o katledilenler başkalarını katletmiş değil. Ve onlar da senin "siz" dediğin, "Türkler" dediğin toplumun bir parçası.

Diğer mesajlarında böyle öterken, bu mesajında olay egemenlerin hakimiyetlerini sürdürme meselesi" diye kıvırmışsın.

Sadece hakimiyet sürdürme çabası da değil, emperyalist zihniyetin dolduruşuna gelerek ve o zihniyetle bütünleşerek kafalarındaki bozuk, çarpık emelleri icra etmeleridir.

"Ermeniler düşmanla işbirliği yapıyor, ihanet ediyor. Sürün", "Komünistler vatanı satacak, namus elden gidecek, susturun!", "Aleviler sapık. Mum söndü yapıyorlar. Katledin!", "Bütün kötülükler ateistlerden, dinsizlerden kaynaklanıyor. Yokedin!" zihniyeti, halkın-ulusun ortak zihniyeti değildir.

Kaldı ki o katliamlar sadece bu toplum içindeki sapık zihniyetlere mahsus değildir.

Her toplumdan böyle katliamcı zihniyetler çıkabilir. Ermenilerden de çıkmıştır, Kürtlerden de, Fransızlardan da çıkmıştır, Almanlardan İngilizlerden de.

Sense bu toplumu aşağılamaya çabalayan bir aşağılık zihniyet aşılama gayretindesin.

"Kabul edin, katilsiniz.! Bugün oluyorsa dün de olmuştur." ahlaksızlığı içindesin. Aynı şeyi git Ermenilere, Fransızlara söyle bakalım, söyleyebiliyor musun?!

İnsanlık tarihi savaşlarla, katliamlarla, cinayetlerle doludur ve her ulusun, her toplumun bunda payı olmuştur.

Aksini iddia edip sadece birkaçını öne çıkaran ve bazılarını temiz gören zihniyet; şovendir, milliyetçidir, ırkçıdır.

Sitelerde Paylaş

Herkesi aynı kefeye koyup katil, cani, soykırımcı görmek mi doğru anlayış!

Geri zekalı, adam olsan, objektif bakabilsen ithamlarında "siz" demezsin, "Türkler" demezsin, "müslümanlar" demezsin.

Katilleri, katliamcıları doğru tahlil eder, bir ulusa, bir topluma tümüyle maletmezsin.

Maraş'ta, Sivas'ta katledenler olduğu gibi, katledilenler de var ve o katledilenler başkalarını katletmiş değil. Ve onlar da senin "siz" dediğin, "Türkler" dediğin toplumun bir parçası.

Diğer mesajlarında böyle öterken, bu mesajında olay egemenlerin hakimiyetlerini sürdürme meselesi" diye kıvırmışsın.

Sadece hakimiyet sürdürme çabası da değil, emperyalist zihniyetin dolduruşuna gelerek ve o zihniyetle bütünleşerek kafalarındaki bozuk, çarpık emelleri icra etmeleridir.

"Ermeniler düşmanla işbirliği yapıyor, ihanet ediyor. Sürün", "Komünistler vatanı satacak, namus elden gidecek, susturun!", "Aleviler sapık. Mum söndü yapıyorlar. Katledin!", "Bütün kötülükler ateistlerden, dinsizlerden kaynaklanıyor. Yokedin!" zihniyeti, halkın-ulusun ortak zihniyeti değildir.

Kaldı ki o katliamlar sadece bu toplum içindeki sapık zihniyetlere mahsus değildir.

Her toplumdan böyle katliamcı zihniyetler çıkabilir. Ermenilerden de çıkmıştır, Kürtlerden de, Fransızlardan da çıkmıştır, Almanlardan İngilizlerden de.

Sense bu toplumu aşağılamaya çabalayan bir aşağılık zihniyet aşılama gayretindesin.

"Kabul edin, katilsiniz.! Bugün oluyorsa dün de olmuştur." ahlaksızlığı içindesin. Aynı şeyi git Ermenilere, Fransızlara söyle bakalım, söyleyebiliyor musun?!

İnsanlık tarihi savaşlarla, katliamlarla, cinayetlerle doludur ve her ulusun, her toplumun bunda payı olmuştur.

Aksini iddia edip sadece birkaçını öne çıkaran ve bazılarını temiz gören zihniyet; şovendir, milliyetçidir, ırkçıdır.

İleri derecede okuduğunu anlamama problemin var ama ondan da ileri derecede hitap etme güçlüğü çektiğinden sövüp duruyorsun.

Sövmeden iki cümle kurabilsen hücceten gidersin eminim.

Ahlak fakirliğinden kaynaklanan sorunlarının temelinde ise bilgisizlik yatıyor tabii...

Eminim ki etrafındakilerin cümlesini kontrolün altında tuttuğunu ve her bi' şeyi ihtiyacın doğrultusunda yönettiğini sanıyorsun.

Patolojik bir durum tabii de sen bunun bilincinde değilsin ki bu da gayet normal.

Hastalık kabul edilene kadar hastalıktır neticede, sonrası tedaviden ibarettir.

Tedavi ol demiyorum çünkü bu durumundan rahatsız değilim, rahatsız olanlar da yanına pek yaklaşmıyordur zaten.

Umarım günün birinde probleminin farkına varıp gereğini yapabilirsin.

O vakit cesarete ihtiyaç duyarsan bir mesaj at kafi.

Hayırlı başarılar.

tarihinde gestep tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İleri derecede okuduğunu anlamama problemin var ama ondan da ileri derecede hitap etme güçlüğü çektiğinden sövüp duruyorsun.

Ahlak fakirliğinden kaynaklanan sorunlarının temelinde ise bilgisizlik yatıyor tabii...

Eminim ki etrafındakilerin cümlesini kontrolün altında tuttuğunu ve her bi' şeyi ihtiyacın doğrultusunda yönettiğini sanıyorsun.

Patolojik bir durum tabii de sen bunun bilincinde değilsin ki bu da gayet normal.

Tedavi ol demiyorum çünkü bu durumundan rahatsız değilim, rahatsız olanlar da yanına pek yaklaşmıyordur zaten.

Hayırlı başarılar.

Sen önce kendi gözündeki merteği çıkar.

Laf yetiştirmeye çalışıyorsun ama lagaluga yapıyorsun.

Fikir fakirisin çünkü. Yalanla, iftira ile, demagojiyle gemimi yürütürüm sanıyorsun. Yürütmezler.

Bulanık sularda seyredebilirsin sen ancak. Sintine artıklarını, pisliklerini bu limanda döktürmezler.

Sitelerde Paylaş

Sen önce kendi gözündeki merteği çıkar.

Laf yetiştirmeye çalışıyorsun ama lagaluga yapıyorsun.

Fikir fakirisin çünkü. Yalanla, iftira ile, demagojiyle gemimi yürütürüm sanıyorsun. Yürütmezler.

Bulanık sularda seyredebilirsin sen ancak. Sintine artıklarını, pisliklerini bu limanda döktürmezler.

Söverek mi beceriyorsun bunu?

Eğlenmesem iki dakika durmam, seni ciddiye alsam zaten muhatap olmam.

O kadar ciddisin ki geyik muhabbetini bile becerebilirsin biraz daha çalışsan.

"Yaptırmam, ettirmem, bilirim, kralım, panterim, kaplanım" deyip duruyorsun.

Takan var mı acep seni, ama iyi güldürüyorsun.

Hiç abartmıyorum, sade bana cevap ver de güleyim diye yazıyorum.

Pantercik.

tarihinde gestep tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Söverek mi beceriyorsun bunu?

Eğlenmesem iki dakika durmam, seni ciddiye alsam zaten muhatap olmam.

O kadar ciddisin ki geyik muhabbetini bile becerebilirsin biraz daha çalışsan.

"Yaptırmam, ettirmem, bilirim, kralım, panterim, kaplanım" deyip duruyorsun.

Takan var mı acep seni, ama iyi güldürüyorsun.

Hiç abartmıyorum, sade bana cevap ver de güleyim diye yazıyorum.

Pantercik.

Söverek değil, bilgimle, fikrimle yapıyorum bunu.

Liboşluk sizin için sövgü değil, övgü sayılır. Siz çok ağır hakaretleri hakediyorsunuz ama foruma olan saygım elvermiyor.

Biriniz gidiyor, diğeriniz geliyor. Ortaya doğru dürüst fikir koyamadan sırf tansiyonu yükseltmek için sataşıyorsunuz.

Adam gibi forumlaşma kapasitesine sahip değilsiniz. Çünkü başedemeyeceğinizi biliyorsunuz.

Başedemeyince de geriye sataşmalar ya da boş laflar edip altta kalmamak için lagaluga yapmak kalıyor.

Dedim ya çok gördüm senin gibileri, hafif gelirsin. Yazdığın gibi karşında pante var, boru değil.

Ben pante'yim. Ya sen kimsin? Pante'nin p'si olamayacak kadar küçük birisin. Pençelerim senin gibileri, fare gibi oynarım.

Buysa istediğin yazdım işte. Senin gibilerinin karşısında mütevazilik taslayacak değilim.

Sitelerde Paylaş

Söverek değil, bilgimle, fikrimle yapıyorum bunu.

Liboşluk sizin için sövgü değil, övgü sayılır. Siz çok ağır hakaretleri hakediyorsunuz ama foruma olan saygım elvermiyor.

Biriniz gidiyor, diğeriniz geliyor. Ortaya doğru dürüst fikir koyamadan sırf tansiyonu yükseltmek için sataşıyorsunuz.

Adam gibi forumlaşma kapasitesine sahip değilsiniz. Çünkü başedemeyeceğinizi biliyorsunuz.

Başedemeyince de geriye sataşmalar ya da boş laflar edip altta kalmamak için lagaluga yapmak kalıyor.

Dedim ya çok gördüm senin gibileri, hafif gelirsin. Yazdığın gibi karşında pante var, boru değil.

Ben pante'yim. Ya sen kimsin? Pante'nin p'si olamayacak kadar küçük birisin. Pençelerim senin gibileri, fare gibi oynarım.

Buysa istediğin yazdım işte. Senin gibilerinin karşısında mütevazilik taslayacak değilim.

Sandalyeden düşeyazdım yahu, ne güzel şeyler yazmışsın.

Hakikaten çok hoşuma gidiyor yazdıkların, nasıl beceripte bu kadar güzel bir araya getiriyorsun bunca mavrayı, pes.

Pantercik iki tek atsan muhabbet bile edilir senle, harbi karnım ağrıdı.

Sitelerde Paylaş

Hayırlı başarılar.

Bence esas hasta olan ve buradaki her bir karşıt düşünceli insanı sadece aşağılayarak kendini tatmin eden sensin. Çok ciddiyim.

Bu forumda bugüne dek rastladığım en itici, en sevimsiz üslup seninki. Hep ama hep kişisel yorumlar yapıp karşındakileri aşağılıyor, bir tek doğru düzgün bir laf etmiyorsun.

Pante sana iyi tahammül etmiş, bir de konuya ilişkin yazmaktan vazgeçmemiş.

Çok iticisin, üstelik de acayip bilgisizsin. O yüzden tartışamıyor, pasif agresif takılıp insanları bıktırıyorsun. Üstelik sinirlendiriyorsun da ama amacın bu zaten.

Azıcık güvenli ol. Çık çatır çatır yaz, tartış. Tartışamayacaksan da hiç bulaşma, insanları germe.

Ben seninle birkaç kez tartışmaya çalıştım, oradan iyi biliyorum nasıl biri olduğunu.

İnsanlar şu başlıkta Pante'ye verdiğin yanıtları bir okursa rahatlıkla anlayacaklardır ne olduğunu.

Bence üşenme, sen de bir dön oku.

Sitelerde Paylaş

Bence esas hasta olan ve buradaki her bir karşıt düşünceli insanı sadece aşağılayarak kendini tatmin eden sensin. Çok ciddiyim.

Bu forumda bugüne dek rastladığım en itici, en sevimsiz üslup seninki. Hep ama hep kişisel yorumlar yapıp karşındakileri aşağılıyor, bir tek doğru düzgün bir laf etmiyorsun.

Pante sana iyi tahammül etmiş, bir de konuya ilişkin yazmaktan vazgeçmemiş.

Çok iticisin, üstelik de acayip bilgisizsin. O yüzden tartışamıyor, pasif agresif takılıp insanları bıktırıyorsun. Üstelik sinirlendiriyorsun da ama amacın bu zaten.

Azıcık güvenli ol. Çık çatır çatır yaz, tartış. Tartışamayacaksan da hiç bulaşma, insanları germe.

Ben seninle birkaç kez tartışmaya çalıştım, oradan iyi biliyorum nasıl biri olduğunu.

İnsanlar şu başlıkta Pante'ye verdiğin yanıtları bir okursa rahatlıkla anlayacaklardır ne olduğunu.

Bence üşenme, sen de bir dön oku.

İsterseniz oylama yaptırın "kim haklı" diye, benim için dert değil.

Ne de olsa burada çoğunluktasınız, her yerde azınlıkta olduğum için böylesi şeyleri problem yapmam.

En azından eski güzel günlerinizi anımsarsınız, o ne deseniz, "vay be ne güzel dedi" denen günleri.

Salak, sapık, geri zekalı ve daha bir sürü lakap takılan biriyle neyi konuşmak istiyorsunuz ve haklı çıksanız ne yapmış olacaksınız?

Sapık biri karşısında kazanacağınız zaferi ne demeye kutlayacaksınız?

"Sapıttınız" mı yoksa?

Tırnak içine aldım bak, sonra yanlış anlama.

Gerçi anla da bi', sonra bakarız gerisine.

Müslümanlar daha anlayışlı yahu, hiç yoksa anlamadıkları yerde inkar etmiyor, soruyorlar;

mesela, sakız orucu bozar mı?

Siz de sorun, sövmeyin.

Sitelerde Paylaş

Haklı çıkmak ya da çıkmamakla ve sonucunda zafer kutlamakla ilgileniyorsan, yani tartışmaya katılmaktaki amacın buysa zaten yanlış yerdesin. Biz bu gibi istekleri "çiş yarışı" olarak tanımlıyoruz, tartışmak değil.

Neden bu kadar iticisin, insanları böyle aşağılayıp aşağılayıp hiçbir şey yazmamaktan neden böylesi keyif alıyorsun, sakladığını sandığın sinsi hakaretlerin karşılığında sana dürüstçe karşılık verenlerin üstüne yıkılman ne kadar dürüstçe.. otur da düşün.

Şu din takıntın çok baydı. Din referanslı düşünmekten asla kurtulamayacaksın.

Sürekli müslümanlardan bahsederek kendini akladığına falan inanman ise korkunç.

Referans noktan müslümanlar. Çok fena bir durum bu ama sen yine anlamayacaksın.

Sitelerde Paylaş

Haklı çıkmak ya da çıkmamakla ve sonucunda zafer kutlamakla ilgileniyorsan, yani tartışmaya katılmaktaki amacın buysa zaten yanlış yerdesin. Biz bu gibi istekleri "çiş yarışı" olarak tanımlıyoruz, tartışmak değil.

Neden bu kadar iticisin, insanları böyle aşağılayıp aşağılayıp hiçbir şey yazmamaktan neden böylesi keyif alıyorsun, sakladığını sandığın sinsi hakaretlerin karşılığında sana dürüstçe karşılık verenlerin üstüne yıkılman ne kadar dürüstçe.. otur da düşün.

Şu din takıntın çok baydı. Din referanslı düşünmekten asla kurtulamayacaksın.

Sürekli müslümanlardan bahsederek kendini akladığına falan inanman ise korkunç.

Referans noktan müslümanlar. Çok fena bir durum bu ama sen yine anlamayacaksın.

Din takıntım baydı, öyle mi?

İdealist düşünme tarzınız da beni baydı.

Şahsıma edilen küfürleri ya görmüyorsunuz ya da küfür olmadığını düşünüyorsunuz onların, belki de müstehak sayıyorsunuzdur.

Sürekli olarak söven biri ile neyi tartışayım, düşündüğüme sapıklık diyenlerele nasıl uzlaşayım?

Bırakın köşeye sinmiş kedi takliti yapmayı da gerçeklele yüzleşin.

Yine de eğleniyorum, çok saolun.

Sitelerde Paylaş

@yokyaa Lütfen devam eder misiniz, konuyu ilgi ile takip ediyorum.

Merak ettiğim şey şu Kürtler ile Ermeniler arasında bir "çete savaşları" yaşandı mı?

Ayrıca Ermenistan'da bu olayların "tam" olarak nasıl öğretildiğini bilen birileri var mı acaba?

Ders kitabı vs. onu birebir çevirisi falan olsa, buraya asılsa güzel olurdu.

tarihinde Amansiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Keşke bu ülkede de Liberal olsaydı, bunlar su katılmamış geri zekalı.

Hayatın her alanında olduğu gibi (Sosyalizm), Liberalizm konusundada batının emirlerine tabiyiz.

tarihinde AKHENATON_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...