Jump to content

Kur'an'da Sübyancılık, Sex Köleliği ve Fuhuş Var mıdır?

Recommended Posts

Salakça "20 yaşındaki bir yetim erkek, gitsin, 40 yaşındaki bir kadının ikinci kocası olsun o zaman" diyen tiplere ne denir ki? ÜGlerim geçerim... :lol:

bizde senin gibi sapık yaratıklara gülüp geçiyoruz :D verebileceğin cevap yok aklın sıra altta kalmamaya çalışıyorsunda çok komik oluyorsun:D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 866
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Salakça "20 yaşındaki bir yetim erkek, gitsin, 40 yaşındaki bir kadının ikinci kocası olsun o zaman" diyen tiplere ne denir ki? ÜGlerim geçerim... :lol:

Dediğim gibi, sabit değilsin ;). O kızların para için evlendiğini sen de bal gibi biliyorsun ve itiraf da ettin. Yazdığın şeylerin geleneklerle ilintili olduğunu, doğanın kanunuyla falan bir alakası olmadığı gayet iyi biliyorsun ;). İstatistiklerle gel ya da kendi çapında "ÜGlerim geçerim" yazarak takıl :D.

Sitelerde Paylaş

Hala ısrarlı mısınız, yetim erkek çocuğun, gidip zengin bir kadının ikinci kocası olabileceğine? :D

O dediğin şey zaten yaşanıyor :). Nasıl ki genç kızlar para için yaşlı adamlarla evleniyor, para için yaşlı kadınlarla evlenen erkekler de oluyor (aşık olduğu için evlenenlerden bahsetmiyorum). Bu zaten olan bir şey. İstatistiklerle gel, ya da daha fazla diretme zırvalarında, kabak tadı verdin ;).

Sitelerde Paylaş

Yerim erkeğin kadının ikinci kocası olmasını diyorum.. Yani kadının bir kocası var ama 2. bir koca alıyor yetim çocuklar arasından. Siz bunu söylüyorsunuz. Çünkü yetim kızların, erkeklerin ikinci karısı olabileceğini söylediğimde, bunun tersi de olmalı diyordunuz....

Sitelerde Paylaş

"Ünlüler dünyasından bir çok kadın kendinden küçük erkeklerle birliktelik yaşıyor. Anadoluda Kendinden yaşça büyük kadınla evlenen erkek zengin olur deyişi bu olayın sadece şimdiye değil geçmişe de özgü olduğunu anlatıyor. Şimdilerde toplumda sıkça görülen yaşça büyük erkekle birliktelik, çiftler ünlü olunca daha dikkat çekici oluyor. Kadınların genç erkeklerle ilişkilerinin oldukça düzeyli olmasının nedenleri de merak edilen diğer bir konu Bu konuda yurt dışında o kadar yaygın ki kocasını beşikte büyütme üzerine yapılan şakalar bile yapılıyor. 40-69 yaş aralığındaki her üç kadından biri, kendinden 10 veya daha fazla yaş daha küçük erkeklerle birlikte oluyor.

Kadınların kendinden yaşça küçük erkeklerle çıkmasının nedeni sandığınız gibi istediklerinde kapı dışarı edebilecekleri veya daha sabırlı

olmaları değil Uzmanlara göre erkekler güven veren, sofistike ve başarılı yaşama sahip kadınlardan hoşlanıyor. Bunun yanı sıra, kadınlar 30′lu yaşlarında cinselliklerinin en uç dönemi yaşıyorlar ve genç erkekler bu dönemde yaşamlarına giriyor."

Ayrıca şu istatistikleri de bir araştırmak lazım, bence bizlerin bildiğinden çok daha fazla var çıtır erkek-olgun kadın evliliği :D.

Sitelerde Paylaş

Yerim erkeğin kadının ikinci kocası olmasını diyorum.. Yani kadının bir kocası var ama 2. bir koca alıyor yetim çocuklar arasından. Siz bunu söylüyorsunuz. Çünkü yetim kızların, erkeklerin ikinci karısı olabileceğini söylediğimde, bunun tersi de olmalı diyordunuz....

Bak eski din kardeşim, tüm bu diyaloğun asıl sebebi benim ilk soruma aradığım cevap. Sana sordum, olgun ve zengin bir kadın da genç ve sahipsiz bir erkeği helali yapabilir. İnternetten de araştırırsan görürsün, milyonlarca sahipsiz ve maddi gücü olmayan genç erkek zorla ya da kandırılarak fuhuşa sürükleniyor. Tarih boyunca da olmuş bir şeydir bu. Neden din erkeğe o yetim kızları o hallere düşmekten kurtarma şansı verirken, kadına fuhuş batağında kaybolmuş sahipsiz erkekleri kurtarma şansı vermiyor?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...