Jump to content

Müslümanlar Ateistforumda fazla kalamıyor

Recommended Posts

• İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Konya'da Mevlana'yı müslüman olarak görmeyen çok insan var. Dinsel turizm nedeniyle seslerini çıkarmıyorlar.

Mevlanaya göre etin ete girmesini de sapıklık değildir. Mevlana müslüman değildir.

Mevlâna Müslüman değil di kı! O, Alevî-Bektâlşî idi.

Alevilik'in İslâm'la hiç bir ilişiği yok.

Alevilk'in ana felsefesi sevgi ve saygıdır. Yani İslâm'ın tam tersi.

Dedelerin sürekli söylediği söz nedir? "Eline, diline, beline hâkim ol!"

Bu da İslâm'a tamamen zıt.

İstersen, Alevî olduğunu bildiğin kişileri aklından geçir. İnsanlara hakaret eden ve iftira adan birine rastladın mı?

(Arzeden varsa, bu konuyu başka bir başlıkla ayrıca tartışabilir, yorumlayabiliriz.)

Sitelerde Paylaş

Siteye bir de provokasyon amacıyla gelen müslümanlar var. Daha doğrusu müslüman kisveliler…

Hani derviş bir tas çorba bulmuş da her gün onu içermiş derler ya; bellemişler bir türban sömürüsü, beşyüz yıl tartışılsa bıkmazlar alimallah. Ne çorbaymış be, her Allahın günü üç öğün iç Allah iç, hürrüüüppp.. :)

Ülke tamamen dincinin eline geçmiş ne gam. Hala daha utanmadan ‘’ ühü hüü hüüü, eziliyok da eziliyok’’ türü argümanlarla duygu sömürüsü ve mağdur edebiyatı yapmaktan hiç vazgeçmezler.

Tabii bu numaraları bizim ateistforum katılımcıları yemez.

Yemediği için de ezikliklerini tatmin etmek maksadıyla aylar sonra tekrar gelirler buraya, ''ayol buradaki yorumcular ne kadar terbiyesiz ayol, halbukim Turan Dursun sitesi okurları ne gadder medeni, ne gadder insancıl'' diye bu sefer de provokasyonun bir başka türüne başvururlar.

Sitelerde Paylaş

Siteye bir de provokasyon amacıyla gelen müslümanlar var. Daha doğrusu müslüman kisveliler…

Hani derviş bir tas çorba bulmuş da her gün onu içermiş derler ya; bellemişler bir türban sömürüsü, beşyüz yıl tartışılsa bıkmazlar alimallah. Ne çorbaymış be, her Allahın günü üç öğün iç Allah iç, hürrüüüppp.. :)

Ülke tamamen dincinin eline geçmiş ne gam. Hala daha utanmadan ‘’ ühü hüü hüüü, eziliyok da eziliyok’’ türü argümanlarla duygu sömürüsü ve mağdur edebiyatı yapmaktan hiç vazgeçmezler.

Tabii bu numaraları bizim ateistforum katılımcıları yemez.

Yemediği için de ezikliklerini tatmin etmek maksadıyla aylar sonra tekrar gelirler buraya, ''ayol buradaki yorumcular ne kadar terbiyesiz ayol, halbukim Turan Dursun sitesi okurları ne gadder medeni, ne gadder insancıl'' diye bu sefer de provokasyonun bir başka türüne başvururlar.

Bu yazının sahibini sanki ben tanıyorum hiç yabancı gelmedi. B)

Türban üzerinden siyaset yapanlar temcit pilavı gibi ıslayıp ıslayıp gündemde tutanlar alakasız başlıkta dahi alakasız şekilde tartışmaya açan şekil a da gözüktüğü üzere sayın Yakup ve Yakup gibilerdir.

Türbanlı duyguları, görüşleri, eğitimi, fikirleri, fiziki özellikleri, hayatı, ailesi, arzuları, hayalleri... olmayan, sadece "başına türban takan kişi" olarak görülen şahıstır. siyasi simge olarak takması dahi hiç kimseyi ilgilendirmezken, milleti "siyasi simge olarak değil, inancı gereği kullandığını" ikna etmeye çabalamaktadır.

Boşa çabadır doğru ama işte insan içinden beddualar sayıp susamıyor..Şükürler olsun benim karizmatik başbakanım ve ekibi artık bu tür tartışmalara dur dediler ve durun demeye devam edecekler. B)

Yeter artık be diyenler çıktığı için gururluyuz yaşasın meydan erlerinin yiğitleri evet ne mutlu bize ne mutlu size ne mutlu tüm millete.

Turan dursun sitesiyle ilgili bilgisizsin sanırım yahu aynı taraftasınız. ^_^

Karşılaştırma yaptığımda ise bu site yakınından dahi geçemez doğru bildiğimiz ve doğru gördüğümüzü biz sonuna kadar savunuruz yanlış gördüğümüzü ise karşımızda kim olursa olsun fikrimizi açıkça belirtiriz susamıyoruz maalesef kişiliğimize ters.

Maalesef bu site daha öncede belirtmiş olduğum gibi tartışmak için kaliteli ve sağlıklı bi ortam değil.Üzgünüm. -_-

Sizi Ateist forumu katılumcılarıyla yani sizi sizinle başbaşa bırakıyoruz.Yeyin birbirinizi. :)

Sitelerde Paylaş

Boşa çabadır doğru ama işte insan içinden beddualar sayıp susamıyor..Şükürler olsun benim karizmatik başbakanım ve ekibi artık bu tür tartışmalara dur dediler ve durun demeye devam edecekler. B)

Kim o başkan pkk davasından hapis yatmış olan'mı. :lol:

Yoksa Rum dönmesi olup Kıbrısta Türkler işgalcidir davulu çalanmı.

Bize bilmediğimiz şeylerden bahsetki okurken heyecan duyalım. :)

Karşılaştırma yaptığımda ise bu site yakınından dahi geçemez doğru bildiğimiz ve doğru gördüğümüzü biz sonuna kadar savunuruz yanlış gördüğümüzü ise karşımızda kim olursa olsun fikrimizi açıkça belirtiriz susamıyoruz maalesef kişiliğimize ters.

Td forumda entellektüel seviyesi en yüksek şahsın adını ver. :D

Yahu mürtedin mod olduğu yer orası, 5 milyon boş ileti yazan vatandaş :lol:

tarihinde Numa Pompilius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Niye yazımı üzerinize alındınız ki? Halbuki isim felan da vermemiştim. Sizden başka üzerine alınan olmadı farkında mısınız?

Hıım, demek ki neymiş; bu siteye arasıra sizin gibi türban sömürücüleri gelirmiş. :)

Gelirmiş velakin, ateistforumun uyanık okurları bu numaraları yemezmiş.

Bu numaraları yese yese Turan Dursun sitesininin ciğeri beş para etmez liboşları, kabız Ermeni milliyetçileri ve bir de solcu kisveli çirkef bölücü Kürtçüleri yermiş. Neticede hepinizi ortak paydada buluşturan şey de Atatürk ve Atatürk devrimleri düşmanlığı değil mi?

Türban mürban gibi mevzular da işin bahanesi tabii.

Şükürler olsun benim karizmatik başbakanım ve ekibi artık bu tür tartışmalara dur dediler ve durun demeye devam edecekler. B)

Demek Tayyip Erdoğan karizmatik başbakanınız öyle mi? Bu durumda sizler de şu aşağıdaki karikatürdeki gibi onun yalakası mı oluyorsunuz?

pen9au8.jpg

Kalıbımı basarım sizin gibi türban sömürücüleri namaz bile kılmıyordur. Ama amigolukta kimse elinize su dökemez, ki bu yönünüzü biz de takdir ediyoruz zaten.

Sizi Ateist forumu katılumcılarıyla yani sizi sizinle başbaşa bırakıyoruz.Yeyin birbirinizi. :)

Güle güle gidin ve umarım acımasızca hakaretler yağdırdığınız ateistforuma tekrar gelme gibi bir onursuzluğa imza atmazsınız. Öyle bir şey yapmayın ki insanlar sizin gibi provokatörlerden hoşlanmasa da en azından takdir etsin.

Aklı başında hiç kimsenin sizi özleyeceğini sanmıyorum.

Sırf bayansınız diye size yavşayıp duran Turan Dursun sitesinin laleleriyle size iyi eğlenceler. :)

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte son iki mesajdan buranın seviyesi apaçık belli oldu açıklama yapmama bile gerek yok yalnız dediğim gibi susamıyorum.

Terbiyesizliğin luzümü yok gereksiz.

Td ye ben şu an üye bile değilim uzaktan takip ediyorum siz işte böyle yüzüne güldüğünüz yoldaşlarınıza dahi arkalarını döndüklerinde satasrınız.

bir insan nasıl bu kadar karaktersiz olabilir sorusunun cevabını aramama sebep olan, arkanızı döndüğünüz anda yalanlarıyla ortalığı birbirine katan, yüzsüz, tehlikeli ve nefretedilesi insanımsı. bu türle karşılaşmanın yan etkilerinden biri de güven kriterlerinin alt üst olmasıdır.İkiyüzlülüğün tanımını yaptım şu anda fakat anlaşıldığını hiç sanmıyorum.

Yazık be size !! Sırf bayan olduğum için sevecen davranıyorlarmış :angry: demek siz böyle davranıyorsunuz bu anlam çıkatrtıyorum ben.Oradaki insanlar şahsiyetleriyle kendilerini ortaya koyuyorlar zaten

saygın şahsiyetlere sonsuz saygılar sunuyorum buradan.

Türbanlıyım evet gururluyum sonuna kadarda savunuyorum.Bi türbanlının namaz kılıp kılmaması seni neden alakadar ediyor bre densiz!!

Yakup nickli szölerinle kişiliği belirttin sana bakınca insanlıktan utanıyorum.Buradaki senin gibiler muhatabım bile olamazsınız..

tarihinde _melek_ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte son iki mesajdan buranın seviyesi apaçık belli oldu açıklama yapmama bile gerek yok yalnız dediğim gibi susamıyorum.

Terbiyesizliğin luzümü yok gereksiz.

Td ye ben şu an üye bile değilim uzaktan takip ediyorum siz işte böyle yüzüne güldüğünüz yoldaşlarınıza dahi arkalarını döndüklerinde satasrınız.

bir insan nasıl bu kadar karaktersiz olabilir sorusunun cevabını aramama sebep olan, arkanızı döndüğünüz anda yalanlarıyla ortalığı birbirine katan, yüzsüz, tehlikeli ve nefretedilesi insanımsı. bu türle karşılaşmanın yan etkilerinden biri de güven kriterlerinin alt üst olmasıdır.İkiyüzlülüğün tanımını yaptım şu anda fakat anlaşıldığını hiç sanmıyorum.

Yazık be size !! Sırf bayan olduğum için sevecen davranıyorlarmış :angry: demek siz böyle davranıyorsunuz bu anlam çıkatrtıyorum ben.Oradaki insanlar şahsiyetleriyle kendilerini ortaya koyuyorlar zaten

saygın şahsiyetlere sonsuz saygılar sunuyorum buradan.

Türbanlıyım evet gururluyum sonuna kadarda savunuyorum.Bi türbanlının namaz kılıp kılmaması seni neden alakadar ediyor bre densiz!!

Yakup nickli szölerinle kişiliği belirttin sana bakınca insanlıktan utanıyorum.Buradaki senin gibiler muhatabım bile olamazsınız..

Ooo, pek bir sinirlenmiş bizim türban sömürücüsü Tayyip yalakası. :)

Geldiğinden beri gerek ateistforum gerekse ateistforum okurlarına ettiği onca hakaret ve aşağılamalar az gelmiş gibi şimdi de bana saymış sayıştırmış. Hatta hızını alamamış şahsıma özel mesaj çekerek hakaretlerine orada da devam etmiş seviyesini sevdiğimin provokatörü.

Ağzından leş gibi hakaret ve nefret aktığının farkında olmayan densiz türban sömürücüsü beni yoldaşlarımı satmakla suçluyor.

Kimse o sattığım yoldaşlar?

Sanırım Turan Dursun sitesindeki ateistleri kastediyor.

Güleyim de ziyan olmasın. :lol::lol:

Üstteki mesajımda bahsini ettiğim o, Turan Dursun sitesinde çeşitli kılıklarda Atatürk ve Atatürk devrimleri düşmanlığı yapan ahlaksızların hepsini toplasan benim nazarımda bir adam etmezler tamam mı. Hem nereden benim yoldaşım oluyormuş onlar; sırf ateistler diye mi?

İşte bizim türban sömürücüsünün kafası ancak bu kadar çalışıyor. Buradan hareketle aptalca mantıklar kurmaya devam ederek beni ateist düşüncedeki yoldaşlarımı satmakla suçluyor. Turan Dursun sitesinin kertenkeleleri benim yoldaşım falan değil bir kere. Olsa olsa onlar ancak senin yoldaşın olabilir, onlarla ancak sen kankilik yaparsın.

Mesela arkadaş listendekinin bir tanesi TD sitesinin süper moderatörü değil mi?

Foyan ortaya çıkınca nasıl da dellendin değil mi?

Ne kadar çok bağırır çağırır tantana yaparsam o kadar üste çıkarım sanıyorsun öyle mi? :)

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sn.melekin maruz kaldığı baskı ve sataşmalar, ve akabinde duyduğu rahatsızlıkla forumdan ayrılması adeta başlık konusunun kısa bir cevabı ve özeti niteliğinde..

neyse ki internette türk ateizmi bu sitenin tekelinde değil.. ateistiyle, dindarıyla, kürdüyle, ermenisiyle, solcusuyla insanların özgürce tartışabildiği alternatif demokratik forumlar da var.

tarihinde hafız reloaded tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sn.melekin maruz kaldığı baskı ve sataşmalar, ve akabinde duyduğu rahatsızlıkla forumdan ayrılması adeta başlık konusunun kısa bir cevabı ve özeti niteliğinde..

neyse ki internette türk ateizmi bu sitenin tekelinde değil.. ateistiyle, dindarıyla, kürdüyle, ermenisiyle, solcusuyla insanların özgürce tartışabildiği alternatif demokratik forumlar da var.

Ateizmini veya teizmini her ne haltsa siyasete alet ederse, herkes siyasi fikrini konuşturur.

Bu baskıları kaldırıp cevap verebilecek bir entelektüel bilgiye sahip değilse ya susar ya da çeker gider.

Kimsenin özgürlüğünün kısıtlandığı falan yok.

Sitelerde Paylaş

Bir şey daha ilave etmek istiyorum:

Bu ve benzeri provokatör densizler gelirler buraya, o içlerine oturmuş cerahattan farksız kinlerini gerek ateistforuma, gerek yöneticilerine, gerekse okurlarına olancasıyla akıtır dururlar.

İsterler ki kimse ses etmesin, sussun ve cevap vermesin.

Ama birisi de çıkıp cevap mı veriyor bunlara, vay anam vay, derhal başlarlar o malum psikolojik teröre; site tu kakadır, yöneticiler faşisttir, okurlar şöyle bilmem adidir, böyle bilmem nedir… Sonu gelmez bu ve benzeri hayasız saldırıların.

Bazen de dört koldan yapılır bu psikolojik harp; dincisi, Kürtçüsü, liboşu, solcu kisveli bölücüsü bir olurlar ortalığı inim inim inletirler.

İyi biliyorum, Kasım 2009 – Mart 2011 arası bu yöntemle hiç abartmıyorum aralıksız terör estirdiler burada.

Bunların büyük bir kısmı o kadar haysiyetsiz tiplerdir ki yöneticiler yapılan bu sindirme politikasına karşı artık dayanmaz, açıkça ‘’beğenmiyorsanız kapı orada, defolun gidin’’ der de yine de gitmezler.

O kadar yüzsüz haysiyetsizlerdir ki 7/24 site başında oturarak binlerce yorum yapan sanki kendileri değilmiş ve yine sırf belli yerlere ( Atatürk ve Atatürkçülere ) çamur atmak maksadıyla yaptıkları bu yorumlara geçit veren de yine sanki site yöneticileri değilmiş gibi avazları çıktığı kadar bağırarak bu sefer de site yöneticilerini vs. faşist ilan ederler. Böylelikle onlar üzerinde psikolojik bir baskı kurarak o çirkef yorumlarının önünün açılmasını umarlar.

Ateistforumu seven insanlara sesleniyorum: Lütfen böylesi provokatörlere karşı sessiz kalmayalım. Biliniz ki bizlerin susması onları daha da cesaretlendirip hepten küstahlaştırıyor.

Sitelerde Paylaş

İşte diyorum ya, amacı ortalık karıştırmak olan bir provokatör daha.

Ta ilk geldiğinde yüzüne söyledim bunu ben.

Daha önce de trollük ve provokatörlük yapmaktan atılan birisidir bu.

Ateistlerin anasına bacısına sövmekten belki de elli kez banlanan mayonez'in samimi kankalarındandır.

Kasım 2009 – Mart 2011 arası burada cereyan eden o kaos ortamını özleyenlerden birisi de işte bu şahıstır.

Gelirler buraya 7/24 site başında oturur, binlerce yorum yazarlar, sonra da siteye, okurlarına ve yönetime yüzlerce hakaret yağdırır dururlar.

Ben bu kabızları hiç anlamıyorum.

Sitelerde Paylaş

İşte diyorum ya, amacı ortalık karıştırmak olan bir provokatör daha.

Ta ilk geldiğinde yüzüne söyledim bunu ben.

Daha önce de trollük ve provokatörlük yapmaktan atılan birisidir bu.

Ateistlerin anasına bacısına sövmekten belki de elli kez banlanan mayonez'in samimi kankalarındandır.

Kasım 2009 – Mart 2011 arası burada cereyan eden o kaos ortamını özleyenlerden birisi de işte bu şahıstır.

Gelirler buraya 7/24 site başında oturur, binlerce yorum yazarlar, sonra da siteye, okurlarına ve yönetime yüzlerce hakaret yağdırır dururlar.

Ben bu kabızları hiç anlamıyorum.

Buyur, burdan yak!

Ateistforum'da benim açtığım başlıkta, bir provokatör iki kişiyi birbirine düşürdü. Şimdi o iki kişiyi sakinleştirene, cennbetten 500 metrekare arsa hediye diyorum. :D

Sitelerde Paylaş

Buyur, burdan yak!

Ateistforum'da benim açtığım başlıkta, bir provokatör iki kişiyi birbirine düşürdü. Şimdi o iki kişiyi sakinleştirene, cennbetten 500 metrekare arsa hediye diyorum. :D

dur seni bi provake edeyim :)

"Düşmanlarımın çoğulluğu, nadir dostluklarımın kalitesini yükseltir. (Erol Sürül)"

burada "çoğulluğu" yerine "çokluğu" dersen daha düzgün bir türkçe olur. "çoğulluğu" biraz garip ve yabancı duruyor..

tarihinde hafız reloaded tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnevitablen vardı örneğin, müslüman hatta nurcu geldi uzaylıcı oldu gitti.

Kireç hali hazırda var, müslüman geldi, iyilikçi gibin bi şey oldu. Şimdi ne olduğunu kendi dahi bilmiyor.

Bağlantı vardı bir ara, müslüman geldi ateist olmayı denedi beceremeyip dine geri dönüp saldırganlaşınca gönderildi yanlış hatırlamıyorsam.

Gerçekten, bu kadar güzel anlatılamazdı. :D

Bu arada, Bağlantı deist olmuştu sanki..

tarihinde Bilgi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dur seni bi provake edeyim :)

"Düşmanlarımın çoğulluğu, nadir dostluklarımın kalitesini yükseltir. (Erol Sürül)"

burada "çoğulluğu" yerine "çokluğu" dersen daha düzgün bir türkçe olur. "çoğulluğu" biraz garip ve yabancı duruyor..

Şimdi köpürüyorum! Vodka mı yudumlasam yoksa rom mu? :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...