Jump to content

Hz. Süleyman kimdir?

Recommended Posts

Bir saat önce, teflon yazdı:

Yahu yangına bu kadar da körükle gitmemek, ateşin üstüne gaz dökmemek lazım geldiğini düşünüyorum. Yanıldığım yerler olabilir gösterin.

Ama, birani(yani daha önceki metann, izoter vb..) zaten belli ki cinnet geçirerek sürekli yeni kullanıcı isimleri ile tekrar tekrar giriyor hırsını alamayıp. O da sütten çıkmış ak kaşık değil tabii..hatta düzmdüz küfürlerle meseleye giren de o. Her  ne kadar bunu karşılık olarak yaptığını söylese de, site içerisinde onun bahsettiği düzeyde bir aşağılama ve küfür yok. Münferit hadiseler var ki, o münferit hadiselerin müslüman aleyhine olanları da çıkarılabilir.

Biran bizleri; dinsiz ve ateistleri kadfasında ötekileştirmiş. Kafasında bir dinsiz imgesi oluşturmuş ki, bu imge art niyetli ve sapıklık benzeri niteliklerden müteşekkil. Ve bu yaklaşım ve yakıştırmalar tamamı ile önyargılı ve yanlış. Bizler zannettiği tarzda kişiler olmadığımız gibi, yaptığı hakaretleri üzerimize alınıp, gocunmaya ve gaza gelmeye de gerek yok. Ha ben de arada gaza geliyor muyum evet, o ayrı. O da benim hatam.

Birani ve buna benzer kişilerle makul düzeyde münazaranın sağlanabileceği yordamlar aranmalıve sağlanmalı. Sağlanmalı ki, biz de kendimizi ifade edebilelim ve her şeyden önce bu gibi kişileri gerçekten yanıt vermesi gereken sorularla karşı karşı bırakıp, düşünmeye itelim. bir_akil_insan'ın yukarıda şansını denediği gibi..Bu imkansız değil; nitekim birani'nin de küfür etmeden bir miktar yazabiliyor olduğuna şahit olduk.

@birani..şu an yürüttüğün tarzla bir şey elde etmen mümkün değil. İstersen adam gibi fikir alış verişi yapılabilir. Yoksa ne sen bizi yorma, ne de biz seni boşuna dellendirelim. Olaya tek taraflı bakıyor, islamın varoluşunun da önceki dinler için bir nevi küfür olduğu gerçeğini görmezden geliyorsun. Nihayetinde islama göre yahudiler de, hristiyanlar da yanlış yolda ve sen de onların inancını bir nefeste auta gönderiyorsun..Bizler zannetiğin gibi kişiler değiliz ama sen bunu anlamak için gerçek anlamda ve samimi en ufak bir çaba göstermiyorsun. Varsa yoksa nefret. E rüzgar eken fırtına biçer. Sana yazılanlara da şaşırma o yüzden.

ne diyorsun lan sen? siz doğru bildirilenide bile bile eğri göstermeye çalışıyorsunuz sizinki inkar değil dahada sapıklık. siz bile bile alay edip eğlenmeye yalan ve iftiralar atmaya çalışıyorsunuz kendinizi bana aklamayın lan. kendinizin ne bok olduğunu siz iyi biliyorsunuz. benimle manyak manyak pazarlık etmeye çalışma, pazarlık etmek istiyorsan geceyarısından sonra jartiyer giyip anayollarda müşteri avlamaya çıkarsın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

11 minutes ago, birani said:

ne diyorsun lan sen? siz doğru bildirilenide bile bile eğri göstermeye çalışıyorsunuz sizinki inkar değil dahada sapıklık. siz bile bile alay edip eğlenmeye yalan ve iftiralar atmaya çalışıyorsunuz kendinizi bana aklamayın lan. kendinizin ne bok olduğunu siz iyi biliyorsunuz. benimle manyak manyak pazarlık etmeye çalışma, pazarlık etmek istiyorsan geceyarısından sonra jartiyer giyip anayollarda müşteri avlamaya çıkarsın.

İslamın hafızı böyle mi oluyor birani?

Bizim kendimize güvenimiz tam, alnımız açık. İster pazarlık olarak al, ister ne olarak alırsan al bunu....

Bir dinsize göre tüm dinler safsatadır. Tıpkı bir müslüman için diğer tüm din ve tanrıların safsata olduğu gibi. Bu konuda yapacak hiçbirşey yok. Bunu anla artık.

Hiçkimse'ye yazdıklarım hususunda da mahçup duruma düşürdün ya beni, teşekkürler..

@Hiçkimse... o vakit sen bildiğin gibi yaz kardeşim..

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, teflon yazdı:

İslamın hafızı böyle mi oluyor birani?

Bizim kendimize güvenimiz tam, alnımız açık. İster pazarlık al, ister ne alırsan al.

Bir dinsize göre tüm dinler safsatadır. Bu konuda yapacak hiçbirşey yok. Bunu anla artık.

Hiçkimse'ye yazdıklarım hususunda da mahçup duruma düşürdün ya beni, teşekkürler..

@Hiçkimse...sen bildiğin gibi yaz kardeşim..

has.tir lan alnı açıkmış, siz pislik içindesiniz ne alnı ne sırtı ne boynu a.q, siz şerefsizce kalleşlik ederek İslam'a saldırınca kendinizi insan yerine koyuyorsunuz ya, bende size cevabınızı veriyorsam benim Hafız'lığımdan sana ne?

yalan ve iftiralarınızı her lafınızda görüyoruz. İslam'a bile bile iftiralarla nasıl saldırdığınızı görüyoruz. bana kendinizi anlatmayın. siz pislikten ibaretsiniz.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, birani yazdı:

sen hala alaymı ediyorsun lan o. çocuğu. senin derdin ne? neyin psikolojisini yaşıyorsun ahmak hayvan?

Ha sen geçenki embesilsin yineee??? naptın telefonu sokmadın mı götüne daha?????

bak bi sok götüne 10 sn bekle sonra çaldır. Ya da ver numaranı ben çaldırır kapatırım???? 

pekii başka sorularım da var sana?

mesela ben rüyamda Muhammed'i düdüklesem günaha girmiş olur muyum? 

@teflon kişilere nasıllarsa öyle davranılması gerektiğini düşünüyorum. Kişinin müslüman ya da ateist ya da başka bişey olması önemli değil. 

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, birani said:

has.tir lan alnı açıkmış, siz pislik içindesiniz ne alnı ne sırtı ne boynu a.q, siz şerefsizce kalleşlik ederek İslam'a saldırınca kendinizi insan yerine koyuyorsunuz ya, bende size cevabınızı veriyorsam benim Hafız'lığımdan sana ne?

yalan ve iftiralarınızı her lafınızda görüyoruz. İslam'a bile bile iftiralarla nasıl saldırdığınızı görüyoruz. bana kendinizi anlatmayın. siz pislikten ibaretsiniz.

....Cevap?

geceyarısından sonra jartiyer giyip anayollarda müşteri avlamaya çıkarsın.

Bu tarz tam hafıza yakışan(!) bir cevap oluyor sanırım..?

Evet bizim alnımız açık bu arada. Hemi de sapına kadar. Hodri meydan!

Sitelerde Paylaş

....Cevap?

Bu tarz tam hafıza yakışan(!) bir cevap oluyor sanırım..?

Evet bizim alnımız açık bu arada. Hemi de sapına kadar. Hodri meydan!

yürü git lan iftiralar ederekmi alnın açık yalanlar söyleyip dalavera çevirerekmi alnın açık, bırak lan kendinizi anlatmayın. hala aklamaya çalışıyorsunuz ya. ne şerefsizsiniz be.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Hiçkimse... yazdı:

Ha sen geçenki embesilsin yineee??? naptın telefonu sokmadın mı götüne daha?????

bak bi sok götüne 10 sn bekle sonra çaldır. Ya da ver numaranı ben çaldırır kapatırım???? 

pekii başka sorularım da var sana?

mesela ben rüyamda Muhammed'i düdüklesem günaha girmiş olur muyum? 

@teflon kişilere nasıllarsa öyle davranılması gerektiğini düşünüyorum. Kişinin müslüman ya da ateist ya da başka bişey olması önemli değil. 

senin gö.tüne giren girmiş neyin hesabını yapıyorsun lan beşpara etmez hiçkimse hatta hiçbir bok?

bende senin ananı teyzelerin ve halalarınla gün yapıp her hafta içlerinden birilerini düdüklesem nasıl olur? sonra sende gelsen sende benim ustalık eserim olsan seni anırta anırta üstünde tüm incelikleri tek tek göstersem nasıl olur? 

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, birani said:

yürü git lan iftiralar ederekmi alnın açık yalanlar söyleyip dalavera çevirerekmi alnın açık, bırak lan kendinizi anlatmayın. hala aklamaya çalışıyorsunuz ya. ne şerefsizsiniz be.

Yürü git, hassitir vb..ağzında başka laf yok.

Senin niyetin bağcıyı dövmek belli ki.

Peki birani, en güzel sen küfür ediyorsun, en güzel sen nefret ediyorsun. Şampiyon birani.

Oysa bir_akil_insan'ın yukarıda defalarca kere vurguladığı noktaya net ve gerçek bir cevabın olsa mesela, bunca küfürden çok daha etkili olur, inan.

Ama müslümanın hafızı böyle oluyor demek ki..

Küfür babam küfür ve hakaret..

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, birani said:

bende senin ananı teyzelerin ve halalarınla gün yapıp her hafta içlerinden birilerini düdüklesem nasıl olur? sonra sende gelsen sende benim ustalık eserim olsan seni anırta anırta üstünde tüm incelikleri tek tek göstersem nasıl olur? 

Kitabınızda böyle mi yapın diyor?

36 yaşında(?) olduğunu düşünüyorum(?) ama olgunluk yaşın: 16 civarı.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, birani yazdı:

senin gö.tüne giren girmiş neyin hesabını yapıyorsun lan beşpara etmez hiçkimse hatta hiçbir bok?

Şimdi bunu da kuran yorumlar gibi yorumlayalım o zaman. Peygamberin anası ve teyzelerini becermek sevAptır diye onları da mı becerdin acaba?? yoksa Muhammed mi seni becerdi? Ağzına aldın mı onunkini? Büyük müydü hadislerdeki gibi?? Kaç saat becerdi seni??? Allah da peçete mi tutuyordu yoksa??? Peki cebrail?? Cennet denen kerhanenin girişindeki bodyguardı gibi bişey mi mesela?? Şeytan da heralde kerhaneden hakkını alamayınca mı yoksa gereğinden fazla talep edince mi kovulmuş???? aklımda deli sorular?????

şimdi benim asıl merak ettiğim şu. Rüyamda göremedim muhonunki büyük müydü değil miydi. Neticede bir hadiste şöyle diyor; her kim ki peygamberin erkekliğiyle temas etse, ona başka ya..k dokunmaz.

seni becermiş ya, büyük müydü lan??? Götüne iyice yerleşti mi ??????

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, teflon yazdı:

Kitabınızda böyle mi yapın diyor?

36 yaşında(?) olduğunu düşünüyorum(?) ama olgunluk yaşın: 16 civarı.

sen neyin ayağındasın lan manyak? arkadaşın olacak şerefsize bunları söylesene görmüyormusun nasıl alay ediyor İslam'la bide hakaret ediyor. 

Sitelerde Paylaş

Yürü git, hassitir vb..ağzında başka laf yok.

Senin niyetin bağcıyı dövmek belli ki.

Peki birani, en güzel sen küfür ediyorsun, en güzel sen nefret ediyorsun. Şampiyon birani.

Oysa bir_akil_insan'ın yukarıda defalarca kere vurguladığı noktaya net ve gerçek bir cevabın olsa mesela, bunca küfürden çok daha etkili olur, inan.

Ama müslümanın hafızı böyle oluyor demek ki..

Küfür babam küfür ve hakaret..

akilsiz insana onca şeyi söylediğim halde hala inatla kafir olduğu halde kendi cahilliğinin doğru olduğunu savunuyor ya. sizin gibi ahmakların yanında cahillik bile Alim kalır.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Hiçkimse... yazdı:

Şimdi bunu da kuran yorumlar gibi yorumlayalım o zaman. Peygamberin anası ve teyzelerini becermek sevAptır diye onları da mı becerdin acaba?? yoksa Muhammed mi seni becerdi? Ağzına aldın mı onunkini? Büyük müydü hadislerdeki gibi?? Kaç saat becerdi seni??? Allah da peçete mi tutuyordu yoksa??? Peki cebrail?? Cennet denen kerhanenin girişindeki bodyguardı gibi bişey mi mesela?? Şeytan da heralde kerhaneden hakkını alamayınca mı yoksa gereğinden fazla talep edince mi kovulmuş???? aklımda deli sorular?????

şimdi benim asıl merak ettiğim şu. Rüyamda göremedim muhonunki büyük müydü değil miydi. Neticede bir hadiste şöyle diyor; her kim ki peygamberin erkekliğiyle temas etse, ona başka ya..k dokunmaz.

seni becermiş ya, büyük müydü lan??? Götüne iyice yerleşti mi ??????

orospunun çocuğu. başlatan sensin küfür edip hakaret eden sensin üste çıkmaya çalışma ne ananın bırakırım ne de sülaleni. hepinizin üstünden geçerim a.q

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, birani yazdı:

orospunun çocuğu. başlatan sensin küfür edip hakaret eden sensin üste çıkmaya çalışma ne ananın bırakırım ne de sülaleni. hepinizin üstünden geçerim a.q

Oy oy oyyy. Kıyamaaammm. Nasıl yapıcan onu??

gerçi sana yolunu söylemiştim. Telefonu sokuyorsun götüne, 10 an bekleyip çaldırıyorsun. Sonra her istediğin gözlerinin önünde beliriyor?????

telefon zor gelmez diye düşünüyorum. Muhonunkinden daha büyük değildir niye korkuyorsun ki?????

hepimizin üstünden geçecekmiş, muho da hepinizi böyle mi sikmişti??????

Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, Hiçkimse... yazdı:

Oy oy oyyy. Kıyamaaammm. Nasıl yapıcan onu??

gerçi sana yolunu söylemiştim. Telefonu sokuyorsun götüne, 10 an bekleyip çaldırıyorsun. Sonra her istediğin gözlerinin önünde beliriyor?????

telefon zor gelmez diye düşünüyorum. Muhonunkinden daha büyük değildir niye korkuyorsun ki?????

hepimizin üstünden geçecekmiş, muho da hepinizi böyle mi sikmişti??????

sen götünü kolla benim işime karışma. sabah kalktığında ailen seni bekaretin bozulmuş ağlarken bulursa hiç şaşırma, kaldığın yerden orospuluğuna devam et.

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, birani yazdı:

sen götünü kolla benim işime karışma. sabah kalktığında ailen seni bekaretin bozulmuş ağlarken bulursa hiç şaşırma, kaldığın yerden orospuluğuna devam et.

Hep sinyal hep sinyal. Öyle inceden tehdit edeceğine adam ol da dobra dobra tehdit etsene. Muhonun siki senin götüne girsin. Gerçi girse heralde dünyadaki en mutlu insan sen olursun. Ama ibne olduğundan cennete giremezsin, onu napçaz???????

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Hiçkimse... yazdı:

2 saat önce, Hiçkimse... yazdı:

Bir şey derdim de, neyse...

Sitelerde Paylaş

Yav okurken imana gelmemek imkansız varsa yoksa CİMA ben okudum  eşek bile soyunurmuş:lol:

ve neler var  neler okuyanın ağzı uçuklar.

Kurban bayramı gecesi cima etme, doğan çocuk altı parmaklı olur. (Aynı şekilde kandil gecelerinde de cima etmekten sakınmak gerekir) Cumartesi gecesi cima etme, oğlan olursa kan dökücü, anne ve babasına asi olur. Güneşe karşı cima etme, çocuğun ahlakı çirkin olur. Ay’a ve yıldıza karşı da cima etme, doğan çocuk şum (uğursuz) olur. Cima ederken hanımının fercine bakma, çocuk olursa gönlü melül olur. Sefere (yolculuğa) gideceğin gece cima etme, malını ve diktiği şeyleri çürütücü olur.  DEVAMINI OKU.

http://www.kadiritarikati.com/kadinlarla-cinsÎ-munasebet/9

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

At, katır ve eşeğin eti tüketilmemelidir. Eğer bu üç hayvandan biri canlıyken bir insan tarafından tecavüze uğrayacak olurlarsa, en iyisi hayvanı şehrin dışına çıkarmak ve başka bir şehir ya da kasabada satmaktır.

bu da ayetullah Humeyni'nin fetvalarından. Komik mi deseem trajik mi desem bilemedim. Gerçi yakından trajedi olan herşey uzaktan komedidir???

bu da linki. Merak eden varsa diye...

https://odatv.com/humeyninin-fetvalarini-okuyunca-kucuk-dilimi-yutacaktim-1806161200_m.html

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...