Jump to content

ateistlerin cenazesi

Recommended Posts

ateistler kendilarine cenaze namazı kılınmasını ister mi yoksa hayvan leşlerinin gömüldüğü gibi topraga gömülmek mi isterler.

Müslümanların, ateistlere hakaret edecem derken kendi dinlerine hakaret ettiklerine sık sık şahit oluyorum,

Cenaze namazı kılınmayan insanlar hayvan leşleri gibi gömülüyorsa,

Muhammed ve karısı Hatice'de birer hayvan leşi olmalı çünkü ikiside sizin deyiminizle hayvan leşi gibi gömüldü.

Ebubekir ve Ömer Muhammed'in cenazesine gitmeye tenezzül bile etmedi, kainatın efendisi için ne kadar hazin bir son.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

c3po atatürk yaşasaydı önce seni s..di emin ol hemde istemediğin kadar az komünist s..memiş seni salak atoş bilmiyomusun.

Senin yerinde cehennemde hazır merak etme ateş hepinize yeter.

Ölene kadar kudurmaya hakkın var ondan sonra ebeni kudurtacaklar bende zevkle izlicem.

Benim kimin sahsi değil anlıyomusun beyin yoksunu zavallı hödük dini değerlere küfür etme en azından sorgulayıcı ol yine elimden geldiği kadar iyiliğini isterim ama kalkıpta islamla mücadele etmeye kalkarsan hacı gibi elbette çabuk gebermeni ve çabuk yanmanı isticem bu benim en doğal hakkım.

Sitelerde Paylaş
c3po atatürk yaşasaydı önce seni s..di emin ol hemde istemediğin kadar az komünist s..memiş seni salak atoş bilmiyomusun.

Senin yerinde cehennemde hazır merak etme ateş hepinize yeter.

Ölene kadar kudurmaya hakkın var ondan sonra ebeni kudurtacaklar bende zevkle izlicem.

Benim kimin sahsi değil anlıyomusun beyin yoksunu zavallı hödük dini değerlere küfür etme en azından sorgulayıcı ol yine elimden geldiği kadar iyiliğini isterim ama kalkıpta islamla mücadele etmeye kalkarsan hacı gibi elbette çabuk gebermeni ve çabuk yanmanı isticem bu benim en doğal hakkım.

KOMUNİST NEDEMEK YDA ŞÖYLE SÖYLEYİM KOMUNİZM NE DEMEKTİR?

önce bunu bir söyle

ama googledan yazma ha dürüst ol;)

Sitelerde Paylaş

Şuursuz thor komünizm hakkında bildiğim çocukların fabrikalarda memurlar tarafından yetiştirileceği evliysen git bi çocuk yap kuzey koredeki yetkililere ver ondan sonra gel ben komünistim de kuru kuru meydana çıkıpta rezil olma.

Sitelerde Paylaş

benim cesedim büyük ihtimal yakılır... ama gömülecek ateist arkadaşlar da olacak..

sırf cenaze namazı kılnmadığı için hayvan gibi gömülmüş olacaklar öyle mi?

mantığının işleyiş tarzına hastayım..

merak etme cenazem e kimsenin geleceğini sanmıyorum zaten..

neyse..

Sitelerde Paylaş

Kullanılabilecek bütün organlarımın ölünce hastanelere ulaştırılması yönünde talimatım var.

Ayrıca geriye kalan ne varsa tıbba bağışlıyorum. İstedikleri gibi kessinler biçsinler.

Not: ne töreni yapılacağı önemli değil, ne isterlerse yapsınlar.

tarihinde teenspirit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bruceli mide bulandırıyosun umarım seni köpekler parçalayarak öldürür.

Seni de köpekler kovalasın emi.

Al işte dinindan haberi olmadığı halde bana çamur atan bir müslüman daha. Benim söylediklerimin aksini isbat edebilrimisin ? Bana çamur atacağına ilayda,kardeşine çamur atsan daha yerinde olur.Cenaze merasimi yapılmadan gömülmenin hayvan leşi gibi olduğunu o söyledi.Bende muhammedin de cenaze merasimi yapılmadsan gömüldüğünü anlattım.

Bak size ders olsun,başkalarına çamur atmadan önce dininizi iyi öğrenin,çünkü o atttığınız çamurlar sizin dininizde fazlasıyla var.

Sitelerde Paylaş
benim terbiye sınırlarım belli. işinize gelirse.

ayrıca sen benim efendime leş diyemezsin. bu yaşa gelmişsin kime laf atıyorsun leş diye. ben onun yolunda ölürüm anlıyor musun?

cenaze namazımzın kılınmasına biz muhtacız o değil. alnı belki 1 kere secdeye gelmemiş müzlümanlar için kılınır o namaz. son namaz onun adına.

peygamberin geçmiş ve gelecek günahları affedilmiş onun cenaze namazı lınınsa ne olur kılınmasa ne olur.

zaten ömür boyu geceleri gündüzleri secdede bir ömür geçirmiş. biz utanmalıyız. cenaze namazı bize daha müstehak anlıyor musun.

efendimiz dil uzatmasaydın sana böyle saygı sınırımı aşmazdım. bu yüzden kendi nefsim için kızmıyorum. Allah için kızıyorum. 45 yaşına gelmişsin. biraz daha araştır islamı..kalplari katılaşmışlardan olma

Sen atesitlere hayvan leşi gibi gömülüyor derken iyiydi değilmi? Onun yolundsa ölürmüş. Ne bok yersen ye, sanki çok umurumda idi. Sen dedin cenaze namazı kılınmadan gömülmenin hayvan leşi gibi olduğunu,şimdie oynaya oynaya muhammedinde hayvan leşi gibi gömüldüğünü kabul edeceksin.

Sitelerde Paylaş

bursli kafirlik yapma cehennemlik kudurmuş efendimiz ptesi vefat etti salı günü normal şekilde defnedildi şeytanın dübürüne üflediği vesveseleri millete bişey buldum diye anlatma hepiniz aynısını kokmuş atoşla hayatınız yalan düzmece iftiara üzerine kurulu.

Sitelerde Paylaş
beni kadavara olarak bi hastaneye versinler.

yaşarken bi işe yaramadım,bari ölünce yarayayım. ;)

bi şartım var ama.

yeni yetme doktor adayları tıp ilminin gereği haricinde oramla burama tuhaf şeyler yapıp,

sonra da gülmeyecekler. :lol:

Böyle bir şart koyamazsın, hastaneye bağışladıysan önce güzelce bir fenol çözeltisine yatırılacak kadavran.

Sonra da laboratuvarda çıkartılıp çıkartılıp kesilecek, gülme konusuna da zaten kokudan bayılacak halde olduğundan kimsenin gülecek hali olmaz merak etme.. :)

Ama her şartta (yani bağış kartınız olsa da olmasa da) yakınlarına sorulur merak etme.

O yüzden canlıyken yaptığın bağış pek de önemli değildir, kaldı ki yakınları buna ikna olsun...

Sitelerde Paylaş
bursli kafirlik yapma cehennemlik kudurmuş efendimiz ptesi vefat etti salı günü normal şekilde defnedildi şeytanın dübürüne üflediği vesveseleri millete bişey buldum diye anlatma hepiniz aynısını kokmuş atoşla hayatınız yalan düzmece iftiara üzerine kurulu.

Asıl uyduran sensin. Adamın leşini üç gün beklettiler,çürümeye başlamıştı. Ne acı değilmi?

Sitelerde Paylaş

Once aciklama getireyim: Ben ne komunistim, ne ateist.

Ataturkcu ve Deistim (veya Pandeist).

Olumden sonra ve baskasinin acisindan medet umanlara da gecmis olsum. Bu hayatta mutlu olanlari kiskandiklariyla kalirlar.

Catlayin :D

Inanmamamiza sinir olucaginiza kendinizi kurtarin manyaklar :)

Sitelerde Paylaş
Şuursuz thor komünizm hakkında bildiğim çocukların fabrikalarda memurlar tarafından yetiştirileceği evliysen git bi çocuk yap kuzey koredeki yetkililere ver ondan sonra gel ben komünistim de kuru kuru meydana çıkıpta rezil olma.

hahaha

çok cahilsin.ben senin yerinde olsa googledan yazardım öyle cevap verirdim

yaşasın kapitalizm! yaşasın burjuva!!

yaşasın koka kola!

Sitelerde Paylaş

ulan bu cocuk beni gülmekten öldürürse ateist foruma gömün beni cenaze merasimi istemem mezar taşıma 1. nuna sehidi yazın yeter

dünde azarladım bu cocugu yazık acıdım garibime ne etsek kuzey koreyemi yolasak

kendini geliştirmesi icin o da olmazki farbikanın gominis memurları gominis eder bunu sonra foruma gelir muslumanlara küfür eder forumu gerer :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...