Jump to content

ateistlere 2 soru

Recommended Posts

• İleti 93
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben temizliğime çok dikkat ederim. Evde müslüman olduğum dönemden kalma bir sürü kuran var onlarla kıçımı silerim. Çöpe atmaktansa bir işe yarasın diye böyle yapıyorum.

bızımde en cok merak ettıgımız seydı acaba bruce kıcını sılıyormu:D:D:D saka ha takılıyorum

bu cesaretınden dolayıda tebrık edıyorum cunku herkes sıler ama kımse soylemez ben kıcımı sılıyorum dıye:D:D

Sitelerde Paylaş
kapalı giyinenler ter kokacak diye birşeymi var faşist ve yobaz herif.

1.'si nickname'i "antiyobaz" olan birisine mzellikle sinir olsun diye mi faşist ve yobaz diyebiliyorsun anlamış değilim.

2.'si konuşmayı öğrenmeden bu foruma girdiğin için sana acıyorum.

3.'sü ben herif değilim, bana bir daha herif demeyeceksin!

Şimdi, asıl konuya dönersek; evet efendim kapalı giyinenlerin çoğu kokuyorlar.Namazdan namaza alsıkları abdesti saymazsak en fazla gün aşırı yıkanır onlar, kapalı tenlerinden dışarı çıkan terin kokusu öyle bir izlenim veiyor.Ben izlenimlerime dayanarak konuşuyorum ;)

Sitelerde Paylaş
1.'si nickname'i "antiyobaz" olan birisine mzellikle sinir olsun diye mi faşist ve yobaz diyebiliyorsun anlamış değilim.

2.'si konuşmayı öğrenmeden bu foruma girdiğin için sana acıyorum.

3.'sü ben herif değilim, bana bir daha herif demeyeceksin!

Şimdi, asıl konuya dönersek; evet efendim kapalı giyinenlerin çoğu kokuyorlar.Namazdan namaza alsıkları abdesti saymazsak en fazla gün aşırı yıkanır onlar, kapalı tenlerinden dışarı çıkan terin kokusu öyle bir izlenim veiyor.Ben izlenimlerime dayanarak konuşuyorum ;)

evet namaz kılan insan temizdir.

ama bir atesitin temizliğine güvenmiyorum.

çünkü ne kadar titiz olsam da abdest aldığım kadar normalde o kadar sık suyla meşgul olmuyorum.(mesela afedersiniz ama muayyen zmanlarda ihtiyacım kadar)

namaz kılmaya bedenen müsait olduğum günler günde nereyeyse 6-7- defa abdest alıyorum. çünkü namaz dışında abdestli olarak yapacağın şeyler de oluyor.

bunları essahtan birşey yapmış gibi anlatmıyorum da sadece izlenimlerin geneli kapsamasın diye söylüyorum.

Sitelerde Paylaş
evet namaz kılan insan temizdir.

ama bir atesitin temizliğine güvenmiyorum.

çünkü ne kadar titiz olsam da abdest aldığım kadar normalde o kadar sık suyla meşgul olmuyorum.(mesela afedersiniz ama muayyen zmanlarda ihtiyacım kadar)

namaz kılmaya bedenen müsait olduğum günler günde nereyeyse 6-7- defa abdest alıyorum. çünkü namaz dışında abdestli olarak yapacağın şeyler de oluyor.

bunları essahtan birşey yapmış gibi anlatmıyorum da sadece izlenimlerin geneli kapsamasın diye söylüyorum.

Sizin güvenip güvenmediğiniz önemli değildir, birisi ya temizdir ya da değildir :lol: Mesela ben her gece yatmadan evvel duş almazsam rahatsız olur, uyuyamam.Bu kişinin kendi tercihidir.Şu an bunları yazdığıma bile inanamıyorum, insanın temiz olması demek müslüman olması, namaz kılması demek midir :rolleyes: Ne kadar ego düşkünü insanlarsınız hep en iyisinin kendiniz olduğunu sanıp avutuyorsunuz kendinizi ama nereye kadar...

Ben halen ısrarlıyım kapalı giyinenlerin pis koktuğunda :lol: Ben yazın ip askılı elbisemle dahi terleyip pek de hoş kokmadığımı düşünüp rahatsız olurum, ben bunu o halimle bunu düşünürken bir toplu taşıma aracında üzerimde kapalı bir kadının sanki yaratıkmışım gibi bakışını ve daha sonra da vücudundan midemi kaldıracak kadar pis bir koku yayılır, onu hissederim :P Birkaç durak önce inmek istediğim olur öyle zamanlarda :mellow: Yani siz abdest alsanız ne olur, almasanız ne olur.Ağustos sıcağında o kaplı giysilerle terlediğinizi de inkar edemezsin ya?Terleyen insanın ise pek de hoş kokular saçmayacağı zaten malumunuzdur, bu da demek oluyo ki ben yaptığım genellemede haklıyım...

Sitelerde Paylaş
yaa gerçekten merak ettim

1.si temizlik var mı siz de gusül filan. hani islam akideleri bunlar. siz gusülsüz müsünüz

2. kimliğiniz de dini bölümünde ne yazıyor?

buyurun lütfenn

çok temizimdir. hergün düzenli sabah akşam toprakla teyemmüm yapar tertemiz olurum :lol::lol:

bu arada sanırım sen fettoş yurtlarındaki ablalardansın.. temizlik demişken şunu söyleyim, bu nurcu yurtlarında kalan kızlara baskı yapıyorsunuz, kızlar günah diye kaş ve bıyıklarını almıyorlar. bıyıklı bıyıklı geziyorlar. ayıp ya biraz bakım, temizlik demi yani :lol: :P

Sitelerde Paylaş

[quote name='antiyobaz' date='Apr 21 2008, 07:27 AM' post='79271'

Antiyobaz ile ayni fikirdeyim..Bunaltici yaz sicaklarinda kat kat giyinip les gibi ter koktuklari yetmiyormus gibi , milletin burnunun dibine girerek amonyaktan beter ter kokulari yayan tesetturluler temizlik konusunda kimseye ders vermeye kalkismamalidir...

Muslumanlarin, kadinin sacinin bir telini gormesiyle gusulluk hale geldiklerini kadinlari tesetture sokma faaliyetlerinden dolayi bilmekteyiz.Sizler inaniyormusunuz ki hafta da yada 10 gunde bir banyo yapmak gibi bir aliskanligi olan bu muslumanlarin her gusulluk duruma dustuklerinde ,gusul abdesti aldiklarini, ben pek inandirici bulmuyorum..

Daha fazla rezil olmamak icin, muslumanlarin temizlik konusunda bir kenara cekilip susmasini bilmeliler.

Sitelerde Paylaş

bu konu sabitlenmeli... ibreti alm adına herkese gösterilmeli....

1-valla gusül o ne ki? banyo mu adını bile duymadı.. doğduğumda yıkamışlar bir o kadar!... temzilenmeyiz biz.. çünkü temizlik islam dinine özgüdür ben bunu kabul edemem..

2-islam yazıyor ama değiştireceğim..

ben sana 2 soru sorayım..

1-psikoloğa göründün mü hiç?

2-manyak mısın sen ?

Sitelerde Paylaş

müslümanların ne kadar temiz oldukları camilerden de açıkça anlaşılır. camiye gidin bakın büyün camiler leş gibi ayak kokmaktadır. bu pis kokuyu hacı misi ile bastırmaya çalışırlar ama bu ikisi karışında daha da beter olur.

Sitelerde Paylaş

Cevap ver bakalım umma sefili onun ismi ney nalburdan alacak olsan ne diye istersin.

Ateistlerin evi pis kokar sokakta giydikleri ayakkabıyla içeri girerler evlerinin içinde hayvan dışkıları artıkları olabilir,ayakkabılarını çıkaran ateistler onu müslümanlardan almışlardır.

teenspiritin şuursuzu;

'Mısır ve Romalılar bazı materyalleri temizlik için kullansa da bitkisel yağları sodyum hidroksit ile birleştirip ilk sabunu yapan Araplardı.'

Alın ateistler bu cümleyi bi tarafınıza sokun bidahada temizlikten falan bahsetmeyin gömülürsünüz.

Sitelerde Paylaş

sen müslüman oldum dememiş miydin yaa?

yanlış mı hatırlıyorum..neyse..

sen alevi misin?sadece merak ettim.isminden dolayı yani.

gusül abdesti tabiki müminler için şart. namaz kılmak için bir şarttır tabi. maddi ve manevi temizlik boyutu vardır...

Ben zaten müslümanım. Nereden çıktı bu ilayda. Bu benim ismim değil salladım burada bu

nick geldi...

Gerçek ismim Selçuk tamam mı?

Sitelerde Paylaş
Ateistlerin evi pis kokar sokakta giydikleri ayakkabıyla içeri girerler evlerinin içinde hayvan dışkıları artıkları olabilir,ayakkabılarını çıkaran ateistler onu müslümanlardan almışlardır.

Siz devam edin, müslümanların bi çoğunu daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz.. sizin insanlıktan uzaktan yakından alakanız yok.

Sitelerde Paylaş
Cevap ver bakalım umma sefili onun ismi ney nalburdan alacak olsan ne diye istersin.

teenspiritin şuursuzu;

'Mısır ve Romalılar bazı materyalleri temizlik için kullansa da bitkisel yağları sodyum hidroksit ile birleştirip ilk sabunu yapan Araplardı.'

Alın ateistler bu cümleyi bi tarafınıza sokun bidahada temizlikten falan bahsetmeyin gömülürsünüz.

Sen once su uc tasla poponu nasil temizliyorsun bi anlat bakalim.

Ayrica merak ettigim bir sey daha var; bu taslari kullandiktan sonra napiyorsunuz??Ayni tasi kullanmaya devam mi yoksa yeni taslar mi ediniyorsunuz??

Tas ile temizlenmeniz pisik ya da enfeksiyonel bir rahatsizliga neden olmuyor mu?? oluyor ise bununustesinden nasil gelebiliyorsunuz??

Su kullanmadan yapabildiginiz temizlik rituelleri konusunda aczik bi aydinlativer bizleri..Merakimiz oldu..

Taharetiniz bol olsum nuna efendi;)

tarihinde umma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayrica yukarida da yazmistim ilgilenen olmadigi icin yeniden yaziyorum..

Muslumanlarin, kadinin sacinin bir telini gormesiyle gusulluk hale geldiklerini kadinlari tesetture sokma faaliyetlerinden dolayi bilmekteyiz.Sizler inaniyormusunuz ki hafta da yada 10 gunde bir banyo yapmak gibi bir aliskanligi olan bu muslumanlarin her gusulluk duruma dustuklerinde ,gusul abdesti aldiklarina,

ben pek inandirici bulmuyorum..

sizler ne dusunuyorsunuz??

Sitelerde Paylaş
Sen once su uc tasla poponu nasil temizliyorsun bi anlat bakalim.

Ayrica merak ettigim bir sey daha var; bu taslari kullandiktan sonra napiyorsunuz??Ayni tasi kullanmaya devam mi yoksa yeni taslar mi ediniyorsunuz??

Tas ile temizlenmeniz pisik ya da enfeksiyonel bir rahatsizliga neden olmuyor mu?? oluyor ise bununustesinden nasil gelebiliyorsunuz??

Su kullanmadan yapabildiginiz temizlik rituelleri konusunda aczik bi aydinlativer bizleri..Merakimiz oldu..

aaa umma sen de hiç bişey bilmiyorsun ne kadar ayıp :lol: artık onlar taş kullanmıyor, taharet bezi kullanıyorlar :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
aaa umma sen de hiç bişey bilmiyorsun ne kadar ayıp :lol: artık onlar taş kullanmıyor, taharet bezi kullanıyorlar :lol::lol:

epey ilerleme kaydetmisler demekki,

ayni bezi mi kullaniyorlar yoksa atip yerine baskasini mi kullaniyorlar, yine merakim oldu ;)

Sitelerde Paylaş
epey ilerleme kaydetmisler demekki,

ayni bezi mi kullaniyorlar yoksa atip yerine baskasini mi kullaniyorlar, yine merakim oldu ;)

tek bez tabi ki ;) bir kez kullanıyor sonra balkona asıyor kurutuyor, sonra helaya giderken kuruyan bezi alıp tekrar kullanıyor.

ee islamda israf haram biliyorsunuz :lol:

Sitelerde Paylaş
tek bez tabi ki ;) bir kez kullanıyor sonra balkona asıyor kurutuyor, sonra helaya giderken kuruyan bezi alıp tekrar kullanıyor.

ee islamda israf haram biliyorsunuz :lol:

Gercekten mi?? :) Temizlik anlayislarina gipta etmemek elde degil :)..

Bu bez tek kisiye mi mahsus yoksa tum aile bireyleri ayni bezi mi kullaniyor??

Poposunu temizleyen muslo erkek ise bu bezi kendi mi yikiyor?? Yoksa esi ya da annesine mi yikattiriyor??

Peki karburatorunu bozan bir muslonun pespese tuvalete gitme zaruriyeti durumunda ayni bezi yikamadan defalarca mi kullaniyor yoksa yedek bezleri var midir??

Sitelerde Paylaş

teenspiritin şuursuzu;

nuna denen öküz 3 saatir forumu izliyorum sesiz olarak görüyorumki milete küfür etmeyi marifet belledin o koca agzını kapa yoksa benim büyük silahımı cıkartır agzının payını veririm sonrada gider paşa paşa güsül abdestimi alırım böylece ilayda ablanda ateistler

nasıl güsül alır ögrenmiş olur

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...