Jump to content

hayata yön veren islamın güzellikleri

Recommended Posts

O senin örnek gösterdiğin avrupanın biz ne olduğunu iyi biliyoruz.Ayrıca o dediğin ülkeleri kimin karıştırdığınıda biliyoruz.Eğerki sen bunlardan habersizsen ne hakla İslama suç atıyorsun

kedi ciğer hesabı sen onların kültür,teknoloji,bilgi birikimine gelde sonra kıçlrını temizliyorlarmıymış onu konuşursun

Sitelerde Paylaş
doğruluğunu ispat eden etmiş zamanında. kaynakları belli. inanıp inanmamakta herkes özgür.

yanlız yanlış bir durum var mı yazılanlar da.. hepsi bizim için

vesselam

Bir insan bu kadar yapmacık olur..

Doğruluğunu ispat eden etmiş zaanında.. peeh.. Sende etde bir görelim güzelliklerin endamını.Bırak elalemi kendine bak. Buraya üye olma amacın nedir?

Sitelerde Paylaş

Yani avrupanın tarihinden bile habersiz insanlarla konuşuyoruz ya.Ayrıca sen çok beğeniyorsan oğuz oraları sen defol git.Bu ülkeyi atesitler değil benim imanlı dedelerim kurtardı.Sizin gibilerine bırakacak değiliz.Zaten şunun şurasında kaç kişisiniz.O anlattığın medeniyetlerin nedense hep tuvalet kısmıyla ilgilenmişsin :D neys eona bişey diyemem ilgili alanın o tabi.Peki aslanlara atılan insanları toplu şekilde tecavüz edilen kadınları öldürülen köleleri ve bunu zevkle bunu seyreden insanlarımı bana örnek gösteriyorsun .yazıkkk cidden yazıkkk

Sitelerde Paylaş
mürtedd bizim gibi müslüman toplum demene çok güldüm.Bi kere bu toplum bizim senin gibi mürtedlerin değil.Ayrıca bu medeni avrupanın tarihi sadece 100 yıllıktır.Medeniyetide bizden öğrenmişlerdir.Buda bi yana Avrupada medeni olmak ahlaksızlıkla artık eş değer olarak görülmektedir.Sen kendini her türlü sapıklığa layık görebilirsin ama ben böyle bi medeniyeti istemiyorum

sevgili layda

sen şaka mısın?

müslüman toplum derken sizin saftirikliğiniz yüzünden biz de kötü koşullar içinde yaşıyoruz mürtedler olarak.

ben batının değerlerinin ciddi bi kısmını benimsiyorum diye onların yaşadığı şartlarda mı yaşıyorum sanıyorsun.

ne milli gelirim onların ki kadar yüksek.

ne de onlarda olduğu gibi düşüncelerimden dolayı suçlanmıyorum.

medeniyeti bizden öğrendiler lafı külliyen yalan.

devlet eliyle çocukluğumuzdan beri böyle yetiştirildik.

ben de o masalları okuyarak büyüdüm.

sapıklığa gelince kimin sapık olduğuna hiç girmeyelim,

sen üzülürsün. :angry:

Sitelerde Paylaş
Yani avrupanın tarihinden bile habersiz insanlarla konuşuyoruz ya.Ayrıca sen çok beğeniyorsan oğuz oraları sen defol git.Bu ülkeyi atesitler değil benim imanlı dedelerim kurtardı.Sizin gibilerine bırakacak değiliz.Zaten şunun şurasında kaç kişisiniz.O anlattığın medeniyetlerin nedense hep tuvalet kısmıyla ilgilenmişsin :D neys eona bişey diyemem ilgili alanın o tabi.Peki aslanlara atılan insanları toplu şekilde tecavüz edilen kadınları öldürülen köleleri ve bunu zevkle bunu seyreden insanlarımı bana örnek gösteriyorsun .yazıkkk cidden yazıkkk

hahaha.islamınızın hali ortada

şimdi bana islamdaki şeriat uygulamalrını yazdırttırma

islam öncesi şanlı türk tarhinie bak.bizimkisi vatan sevgisi aynı şeyi arapta göremessin.ben ateistim ama vatanımı seviyorum askerliğimide yapıcam gerekirsede ölürüm hiç farketmez

islamdan beyniniz sulanmış kusura bakmayın

Sitelerde Paylaş

Pardonda o türklere o şanlı tarihi yazdıran kuvvet neydi.Emeviler ispanyada tüm dünyaya örnek bi devleti hangi inançla kurdu ve kaçıncı yüzyılda kurdu bi araştırın bakalım.O bana örnek gösterdiğiniz batı endülüsü işgal ederken rasathanelerin ne işe yaradığını bilememişlerde çan kulesi yapmışlar.Bugün batının söylediği sözü size yazıyorum araştırıp bulabilirsiniz.Eğerki endülüsteki kitaplar yakılmamış olsaydı biz bugün uzayda gezegenler arası yolculuk yapıyor olacaktık.Ya bi hristiyan kadar olamıyorsunuz :D Ayrıca mürtedd batıda imkan burda yoktur diyorsun ülkenin gelişimi için napıyorsun sorabilirmiyim.Dine hakaret ederek gelişeceğinimi sanıyorsun ülken için çalış sonra konuş

Sitelerde Paylaş
Pardonda o türklere o şanlı tarihi yazdıran kuvvet neydi.Emeviler ispanyada tüm dünyaya örnek bi devleti hangi inançla kurdu ve kaçıncı yüzyılda kurdu bi araştırın bakalım.O bana örnek gösterdiğiniz batı endülüsü işgal ederken rasathanelerin ne işe yaradığını bilememişlerde çan kulesi yapmışlar.Bugün batının söylediği sözü size yazıyorum araştırıp bulabilirsiniz.Eğerki endülüsteki kitaplar yakılmamış olsaydı biz bugün uzayda gezegenler arası yolculuk yapıyor olacaktık.Ya bi hristiyan kadar olamıyorsunuz :D Ayrıca mürtedd batıda imkan burda yoktur diyorsun ülkenin gelişimi için napıyorsun sorabilirmiyim.Dine hakaret ederek gelişeceğinimi sanıyorsun ülken için çalış sonra konuş

islam öncesi türkler çok tanrılıydı.;)

Sitelerde Paylaş
İki şeyi koruyan

Şu iki şeyini koruyan mümin, Cennete girer:

1- İki çene arasını,

2- İki bacak arasını. (İ. Ahmed)

öhöm..

Ben sana bu 2 madde başta olmak üzere hepsinin "uydurma" olduğunu kanıtlayabilirim.

Tanrı neden cinsel dürtüleri yaratmış? Cinsel dürtülerine sahip olamayan arapların zaafı: Huriler..

Maşşşşallah.. Güzel yakalamışsın.

tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

layda yalanlarını sert bi şekilde yüzüne vurmayı ben de bilirim.

nerdeymiş o anlı şanlı tarih?bi de biz bilelim.

emeviyi savunanlar müslüman olamazlar.

sen kafayı bozmuşsun.

peygamberin torununu ve soyunu katledip,

araptan başkasını da müslüman saymaz bunlar.

pek muhterem kara cahil ilayda.

aliye yaptıklarından ve türklere yaptıklarından haberin olduğunu da hiç sanmıyorum.

sen yolculuğunu yapmışsın zaten ilayda.

din denilen şeyden senin gibileri kurtarmaya çalışıyorum.

yoksa b.kun içinden hiç çıkamayacağız.

endülüsü batılılar mı işgal etmiş.

arapların öz yurdu idi değil mi ispanya?

sana bellettirilen uydurmaları bi kere sorguladın mı?

sen emevileri savunduktan sonra yazma artık.

diğer müslümanlar emevileri savunduğunu görürlerse onlara cevap yetiştirmek zorunda kalırsın. :angry:

Sitelerde Paylaş

Evvettt

16 aylik bebeye,Türkiyede tecavuz edildi,

Gazatalardan,televizyonlardan seyretmedinmi?

Sirf Istanbulda 80,000 sahipsiz cocuk,

Almanyada birtane sahipsiz sokakta cocuk göremezsin.

Hatta köpek bile göremezsin.

250,000 civarinda kimsesiz cocuk sokaklardayken,

bay Erdogan En az 3 cocuk yapin diye tavsiye ediyor.

Demekki muslolarin kafasi bukadar calisiyor

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
sevmeyi bilimle açıklayamazsın ancak ilimle açıklarsın.

sevme anında vücudda oluşan hormanel faaliyetleri bilim açıklar andrenalin vs..

ama sevme yi ve nedenini açıklamada kıttır bilim.onun sahasına girmez. bilim bile amin dedi günümüzde..kendi sahasıyla ilgileniyor. ruh ilimle açıklanır

Ruh diye bir şey yoktur...

Sadece bilim vardır....

İnsan aklı varken, bilme yolunda çabalamak varken...

İlim bilim demogojisine ne gerek vardır (Bu arada kafası örümcek ağları ile dolu olan arkadaşlar ilim diye

birşey tutturmuşlar Kuranı arapça farklılıkları ile yorumlayarak aaa arapçada şu demek bu demek değildir diyenler için söylüyorum İlim için bakınız Türk Dil Kurumu sözlüğü)

Hayatta en hakiki yolgösterici BİLİMDİR...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...