Jump to content

Onbaşı denince zoruna mı gitti?

Recommended Posts

Sizin ne boklar yediğiniz malum olduğu için müneccimliğe gerek yok. :lol:

Sizin gibi her boku kaşıklayıp katliam soykırım ölüm savunucusu değiliz. Yediğiniz boklar malum boyunuzu aştı artık. Varsın biraz yalakalık yapmış olalım sizden bin kat temiziz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Varsın biraz yalakalık yapmış olalım sizden bin kat temiziz.

akmazsınız,kokmazsınız daha yeni yeni meydanlara çıkabiliyorsunuz o da ürke ürke

Türkiye geçmişte ermenilere,rumlara,süryanilere yaptığını şimdi kürtlere yapıyor. Uludere'de çoluk çocuk demeden insanların katledildiği bunun bir örneğidir. Gözünüzü kan bürümüş, tarihiniz kanla vahşetle dolu.

yürü git işine hırbo

tarihinde Çağlar_t tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

akmazsınız,kokmazsınız daha yeni yeni meydanlara çıkabiliyorsunuz o da ürke ürke

Lan kimden ürkeceğim gerizekâlı herif? Sen ve senin gibilerden mi? Merak etme zaten benim olduğum yerlerde senin gibi boş beleş adamları dolaştırmıyorlar, senin olduğun yerlere de ben gelmeye yerinirim. Anlayacağın sen sağ, ben selamet.

tarihinde Loki tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biz sizin gibi ölüler üzerinden siyaset yapmıyor, ölüler üzerine pisleyenleri alkışlamıyoruz.

ABD askerleri cesede işedi

Ya siz ne kadar ikiyüzlü adamlarsınız. Pkklı cesetleri sürüklenip iplerle oralara buralara bağlanınca, hepsi lime lime edilince, kimyasal silahlarla öldürülünce tek laf etmezsiniz. Söz konusu ABD olunca mı sorun, çünkü onlar emperyalist öyle mi?

İkiyüzlüsünüz Pante ikiyüzlü. TSK'nın bundan çok daha kötülerini yaptığını biliyoruz, bence o linkleri atsan daha iyi olur.

Sitelerde Paylaş

Ya siz ne kadar ikiyüzlü adamlarsınız. Pkklı cesetleri sürüklenip iplerle oralara buralara bağlanınca, hepsi lime lime edilince, kimyasal silahlarla öldürülünce tek laf etmezsiniz. Söz konusu ABD olunca mı sorun, çünkü onlar emperyalist öyle mi?

İkiyüzlüsünüz Pante ikiyüzlü. TSK'nın bundan çok daha kötülerini yaptığını biliyoruz, bence o linkleri atsan daha iyi olur.

Biz o pisliklere de karşı çıkarız, sizin yalaklığını yaptığınız pisliklere de.

Bizim gözümüzde oligarklar da, onların ABD'li efendileri de birer pisliktir.

Pis savaşta, o pislikten asker de nasibini alıyor, PKK'ya katılan gençler de.

Ama siz askere yapılanı görmezsiniz, sadece PKK'lılara yapılanı görürsünüz.

Sitelerde Paylaş

Biz o pisliklere de karşı çıkarız, sizin yalaklığını yaptığınız pisliklere de.

Bizim gözümüzde oligarklar da, onların ABD'li efendileri de birer pisliktir.

Pis savaşta, o pislikten asker de nasibini alıyor, PKK'ya katılan gençler de.

Ama siz askere yapılanı görmezsiniz, sadece PKK'lılara yapılanı görürsünüz.

Bırak şimdi varsayımlarda bulunmayı. Ben kimsenin öldürülmesinden bahsetmedim. Pkk ile Tsk birbirini vurup duruyor. Herkes de hâlinden memnun, çözmek isteyen yok. Ben de kalkıp bir tarafın cinayetleri ve diğer tarafın ölümü için üzülecek ya da svinecek değilim. Zaten çatışmalarda genelde sayılar brbirine yakın oluyor. Bana sorarsan bir araya toplanıp bombayı patlatsınlar, saatlerce birbirlerine ateş etmelerine gerek kalmaz. Daha temiz değil mi?

Pkk'nın ne yaptığı hakkında elimizde bilgi yok. Bilgi, kanıt olsaydı yapılan o pislikleri de eleştirirdik, ama sürüklenme olaylarını defalarca gördük. Parmak kesme olaylarına bizzat şahit oldum. Öldürülen Pkklılara tecavüz iddiaları bile bir değil, iki değil. Yaşasın nekrofil ordu!

Şimdi senin ordun böyle bokları yiyip dururken, ABD askerlerinden önce kendi ordundan bahset. Yoksa ABD askerleri olacak şerefsiz evlatlarının da tecavüz, işkence görüntülerini unutmuş değiliz. Önce kendi bahçeni temizleyeceksin ki başkasına senin bahçen çöp dolu deme hakkın olsun, ama sen tam tersini yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bırak şimdi varsayımlarda bulunmayı. Ben kimsenin öldürülmesinden bahsetmedim. Pkk ile Tsk birbirini vurup duruyor. Herkes de hâlinden memnun, çözmek isteyen yok. Ben de kalkıp bir tarafın cinayetleri ve diğer tarafın ölümü için üzülecek ya da svinecek değilim. Zaten çatışmalarda genelde sayılar brbirine yakın oluyor. Bana sorarsan bir araya toplanıp bombayı patlatsınlar, saatlerce birbirlerine ateş etmelerine gerek kalmaz. Daha temiz değil mi?

Pkk'nın ne yaptığı hakkında elimizde bilgi yok. Bilgi, kanıt olsaydı yapılan o pislikleri de eleştirirdik, ama sürüklenme olaylarını defalarca gördük. Parmak kesme olaylarına bizzat şahit oldum. Öldürülen Pkklılara tecavüz iddiaları bile bir değil, iki değil. Yaşasın nekrofil ordu!

Şimdi senin ordun böyle bokları yiyip dururken, ABD askerlerinden önce kendi ordundan bahset. Yoksa ABD askerleri olacak şerefsiz evlatlarının da tecavüz, işkence görüntülerini unutmuş değiliz. Önce kendi bahçeni temizleyeceksin ki başkasına senin bahçen çöp dolu deme hakkın olsun, ama sen tam tersini yapıyorsun.

Senin ve senin gibilerin asker ölümleri karşısında üzüldüklerini görmedik şimdiye kadar.

Bırak asker ölümünü, sivillere yönelik bombalı saldırılarda bile, liboşların ikiyüzlülüğünü çok yaşadık.

Kazayla bomba isabet eden Ceylan için yazılanlar, molotof atılıp yakılarak öldürülen Serap için yazılmadı.

Parmak kesilmesini bizzat gördüğüne göre, sen de içlerindeydin demek ki.

Polisin işkencelerine sesleri çıkmayanlar, asker eleştirmekte çok mahir nedense.

Sitelerde Paylaş

Ulen yürü git işine hıyar ne tarafa üzülüp ne tarafa sevindiğin belli adamı hasta etme. Sen ve senin gibi her devrin adamları, bu devirde PKK sempatizanı. Bunu biliyoruz. İki gün sonra darbe olur istiklal marşını tersten okursunuz. Sen ne PKK dan anlarsın ne terörden, bu konuda kara bir cahilsin, boş boş konuşup durma rezil herif. Sayılar yakınmışmış, toplanıp bomba patlatacakmışız daha temiz olurmuş, yürü git işine hadi çapulcu.

Ne gördün ulan bugüne kadar ne gördün, terörün içinde miydin? parmak kesildiğini görmüş, TV dizisin de mi?

Teröristin gece karakol basıp, askerin gırtlağını kesip dilini ağzının içinden alıp, kestiği yerden dışarı çıkarttığını da bilir misin?

İtalyan kravatı nedir bilir misin? Serseri.

Yok kimyasal silahmış, sürüklenmişmiş. Senin gibilerini alıp, ZPT lerin arkasına baplayıp, iç organların saçılıncaya kadar şehir şehir sürüklemeli.

Sizin soyunuz korkak, yapacak bir şeyiniz yok. Atası Ali Kemal olanın genetik bozukluklarından kaçabilme şansı da olamaz.

Sitelerde Paylaş

Teröristin gece karakol basıp, askerin gırtlağını kesip dilini ağzının içinden alıp, kestiği yerden dışarı çıkarttığını da bilir misin?

İtalyan kravatı nedir bilir misin? Serseri.

Şu mala bakın hele. Eline geçse yapabilir elbette. Demek terörist gece karakol basıytormuş, eline bıçağı alıp azar azar çalışıyor, dili boğazından çıkarıyor, o zamana kadar bir tane uçak ya da helikopter bunlara bomba yağdırmıyor öyle mi? Buna ancak senin gibi beyinsizler inanır. Fırsatları olursa yapacaklarına şüphe yok, ama link rica ediyorum.

Malum bu konuların kaynağı senin kıçın değil, gerçeklerle konuşmak lazım.

Evet ne tarafa üzülüp ne tarafa sevindiğim belli. Toplam ölü sayısı yüksek olunca televizyonda bayağı bir terör programı izleyeceğim diye seviniyorum.

Senin gibi bir uzmanı da konuşurken göremedik be yokyaa :lol:

Sitelerde Paylaş

Şu mala bakın hele. Eline geçse yapabilir elbette. Demek terörist gece karakol basıytormuş, eline bıçağı alıp azar azar çalışıyor, dili boğazından çıkarıyor, o zamana kadar bir tane uçak ya da helikopter bunlara bomba yağdırmıyor öyle mi? Buna ancak senin gibi beyinsizler inanır. Fırsatları olursa yapacaklarına şüphe yok, ama link rica ediyorum.

Malum bu konuların kaynağı senin kıçın değil, gerçeklerle konuşmak lazım.

Evet ne tarafa üzülüp ne tarafa sevindiğim belli. Toplam ölü sayısı yüksek olunca televizyonda bayağı bir terör programı izleyeceğim diye seviniyorum.

Senin gibi bir uzmanı da konuşurken göremedik be yokyaa :lol:

Böyle kaynakların linki olmaz beyinsiz herif.

Kaynak olarak götünü kullananlar ancak link verebilir.

Benim kaynağım isimler, senin ve milyonlarca Türk vatandaşının tanımadığı, senelerini o dağlara vermiş isimler.

Yalan yanlış, boş beleş konuşma o yüzden, gömerim seni buraya.

Kara cahil ağzını açmışsın yine, 3 kuruş etmeyen terör bilgini konuşturmuşsun uçak helikopter falan, kıçımla güldüm.

Gerçeklerle konuş diyene de bir bakın hele, bol kepçeden sallıyor.

Sen bu kara cahil halinle, bilgi sahibi olmadığın konularda yorum yapmazsan iyi edersin.

Sitelerde Paylaş

Böyle kaynakların linki olmaz beyinsiz herif.

O zaman boş yere çeneni yorma. Gerçi yorulacak olan organ çenen değil gibi.

Kaynağı olmayan konularda yorum yapmayacaksın. Tabii TSK hakkında kaynak istemen sıkar biraz. Bin tane kaynağı direkt olarak şuraya koyacağımı biliyorsun.

Bir kaynak bulana kadar kreşte takılmaya devam et sen.

Sitelerde Paylaş

O zaman boş yere çeneni yorma. Gerçi yorulacak olan organ çenen değil gibi.

Kaynağı olmayan konularda yorum yapmayacaksın. Tabii TSK hakkında kaynak istemen sıkar biraz. Bin tane kaynağı direkt olarak şuraya koyacağımı biliyorsun.

Bir kaynak bulana kadar kreşte takılmaya devam et sen.

Sana ne dedim ben, idiot, kaynak olarak götünü kullananlar link verir.

Senin gibi öküzlerin yazdığı yazılara kaynak diyorsun, ben ise onlara göt diyorum.

Sitelerde Paylaş

Sana ne dedim ben, idiot, kaynak olarak götünü kullananlar link verir.

Senin gibi öküzlerin yazdığı yazılara kaynak diyorsun, ben ise onlara göt diyorum.

Yavrum sana kaynak bulana kadar konuşma dedik, işte kaynakça olarak popo kullanılınca pislikten başka bir şey çıkmıyor iletilerinden. :)

Hadi sen git bir kaynak bulmaya çalış, ben de seni adam yerine koyayım.

Sitelerde Paylaş

Yavrum sana kaynak bulana kadar konuşma dedik, işte kaynakça olarak popo kullanılınca pislikten başka bir şey çıkmıyor iletilerinden. :)

Hadi sen git bir kaynak bulmaya çalış, ben de seni adam yerine koyayım.

Yerin dibine girince böyle demogoji yapılır işte, zaten Astur'dan da bu beklenir.

Tecrüben ne, yaşadıkların gördüklerin ne, tanıştıkların kim, ne eğitimi aldın, terör hakkında ne bilirsin?

Hepsi koca bir hiç.

Linkmiş, seni gidi koca internet fahişesi. :)

Sitelerde Paylaş

Yerin dibine girince böyle demogoji yapılır işte, zaten Astur'dan da bu beklenir.

Tecrüben ne, yaşadıkların gördüklerin ne, tanıştıkların kim, ne eğitimi aldın, terör hakkında ne bilirsin?

Hepsi koca bir hiç.

Linkmiş, seni gidi koca internet fahişesi. :)

Hahahahah :D

Bazı kişilerin görüşlerini getirmeyeceğim salak. Videolar, fotoğraflar, seç beğen. Seni gören de tümgeneral falan zannedecek. Sen hayatında terörist mi gördün salak? Ne bilirsin terör hakkında, atıp tutarsın anca.

Bu arada ben Astur değilim. Astur bu forumdayken sen kısa donunla ananın eteklerini tutuyordun. Doğru düzgün adamla tek kelime muhattap olmuş değilsin, onu çok iyi tanıyor gibi yorumlarda bulunuyorsun. Bu senin ezikliğinin bir göstergesi.

Sitelerde Paylaş

Hahahahah :D

Bazı kişilerin görüşlerini getirmeyeceğim salak. Videolar, fotoğraflar, seç beğen. Seni gören de tümgeneral falan zannedecek. Sen hayatında terörist mi gördün salak? Ne bilirsin terör hakkında, atıp tutarsın anca.

Bu arada ben Astur değilim. Astur bu forumdayken sen kısa donunla ananın eteklerini tutuyordun. Doğru düzgün adamla tek kelime muhattap olmuş değilsin, onu çok iyi tanıyor gibi yorumlarda bulunuyorsun. Bu senin ezikliğinin bir göstergesi.

:)

Favorilerinde ki videoları bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...