Jump to content

hastanede şahit olduğum iki ölüm anı

Recommended Posts

Sinyal geri dönemez iken nasıl ağrı hissediyorlar?

Onu da yukarda yazdım ya.

Ve o uzuv ile iletişim kurmaya devam eder. Uzuvdan yanıt gelmeyince, beyin iletişimde direnir! Sinyallerini şiddetlendirir!

Ben psikoloji ya da nöroloji uzmanı olmadığım için, böyle kolay yöntemlerle konuya değiniyorum.

"Yaşlı bakımı" eğitiminde bunları öğrenmiştim.

Çevrenizde kolu veya bacağı olmayan biri, o (olmayan) uzvunda ağrı hissediyorsa, onu ciddiye alın. O ağrılar asla hayalî ağrılar değildir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 172
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Madem bu konu bu kadar uzadı, şu Nazi toplama kampı hastanesinin adını, yerini alalım. Hiç bir hastane bir hastanın "hastaneyi yıkacak" şekilde bağırmasına izin vermez. Değmez yani böyle bir kötü reklama, vereceğin bir uyuşturucu, etkili olmazsa uyutucu. Bu psikopat doktorlar neredeymiş öğrenelim de bilelim.

Ayrıca niye kimse doktorlar ve hastane hakkında suç duyurusunda bulunmamış, herkes mi salak ve aptalmış? Yakınları ve doktorlar ittifakla adamı cezalandırmaya karar mı vermişler?

Son olarak, bu öykü tamamen mi uydurma, yoksa abartılarak mı anlatıldı? :)

Eğer gerçekse, müslümanların kendileri gibi inanmayanlara neler yapabileceklerinin. nasıl psikopat katiller olabileceklerinin kanıtı olabilir ancak...

tarihinde demirefe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yok artık! :lol: Bir bu eksikti! :D Fonda Kuran okuma efekti de standart artık! :D

Eee, allah mı var oldu artık şimdi bunu görünce, ne oldu? B)

Korkudan beslenmeye çalışan karanlık ucube, son dirençli dogma, rezident evil...

tarihinde demirefe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu tür hastalar acı çekmesin diye uyuşturulurlar. Önce hafif uyuşturucularla başlanır, bunlar etkisini yitirdikçe daha güçlü uyuşturuculara geçilir. Olmadı uyutularak acı çekmeleri önlenir. Bu nasıl hastahanedir ki hastayı bağırta bağırta öldürmüşler?

Eğer karaciğer zarar görmüşse uyuşturucu vermiyorlar diye biliyorum

Sitelerde Paylaş

Eğer karaciğer zarar görmüşse uyuşturucu vermiyorlar diye biliyorum

Karaciğeri mi kalmış, adam gidiyor yahu? Karaciğeri ne yapacak?

Kadının karnındaki çocuk ölüyor olsa, "aman ilaç vermeyelim, bebeğe zarar verir" demeye benzedi bu! Biraz mantık yahu! Haa, tabii öbür dünyada karaciğeri bozuk haşrolur değil mi, nasıl da unuttuk! :lol:

Sitelerde Paylaş

Karaciğeri mi kalmış, adam gidiyor yahu? Karaciğeri ne yapacak?

Kadının karnındaki çocuk ölüyor olsa, "aman ilaç vermeyelim, bebeğe zarar verir" demeye benzedi bu! Biraz mantık yahu! Haa, tabii öbür dünyada karaciğeri bozuk haşrolur değil mi, nasıl da unuttuk! :lol:

haklısın kardeşim de ben yeğenimi kaybettim kanserden. Hastanedeyim yani yanında.Annesine 'anne acıyor' dedi(3 yaşında çocuk)Anestezi uzmanını çağırdılar.Ben buna bişi vurmam dedi.Çünkü çocuk karaciğer iflas olduğundan sapsarıydı.Sonrası malum

Sitelerde Paylaş
çocuk karaciğer iflas

Konu çocuk oldu mu aileler çok hassaslaşıyor. Dışavurumcu, tepkili bir millet olduğumuz için doktorların da gözü korktu. İğneyi yap, çocuk öbür tarafa havale, yakınlarının elinden canını zor kurtaracağından korkuyor doktor. Kimse öldü demez, doktor öldürdü der.

Kanser acılı bir ölüm getirir. Bu hastaların acısını dindirmek bir zorunluluktur. Bunun lamı cimi olmaz. Bilinç olacak, kader düşüncesi dikkate bile alınmayacak. Kader deyip boynunu bükmeyeceksin, bu yani... Ölmenin de raconu var yahu! Ölmeye illa ki ölünür de, raconuna göre ölünür yani!

Sitelerde Paylaş

Genelde askeri doktorlar morfinden kaçınmaz. Çünkü morfin, askeri doktorun demirbaşıdır çantasında. Yaralıya hemen önce damardan morfin yapar. Tedavisine ondan sonra bakar.

Askeri doktorlar daha gerçekçi, objektif ve akılcıdır. Benim gözlemim böyle. Kanser olunursa askeri hastanede ölmekte fayda var! :D

Sitelerde Paylaş

Wikipedia: Harlequin tipi iktiyozis, ender görülen kalıtsal bir deri bozukluğu.

Tam aksine bu Allah'ın ibret yarattığının en açık delilidir. Zira Allah'ın mecvudiyeti şüphesizdir. Ender görülmesi bunun, doğaüstü bir gücün iradesi olduğunu ortaya koyar. Genleri de ALLAH(c.c.) yaratmıştır.

Sitelerde Paylaş

Senin gibi okuzler de Allah(c.c.)'nin varligina buyuk bir delil.

Evet, Allah(c.c.) var: Muhammed(sav) ve sen gibi sapiklarin iki kulagin arasindadir Allah(c.c.).

Birisi bana bunun bir troll oldugunu soylesin ya..

Bak sayın ateist! Lütfen birbirimiz kırıcı, üzücü ve yıpratıcı ifadelerden uzak duralım. Ben Allah'ın dinine iman ettiğim için hakaretler yemek zorunda değilim. Allah iyiliği ve güzelliği emreder, kötülüğü ve zalimliği yasaklar.

Sitelerde Paylaş

Sea Effect kardesim,

Sen Kur'an'in Allah kelami olduguna inaniyor musun? Evet.

Sana gore Kur'an'da yazan hersey dogru mu? Evet.

Kur'an (okuz dahil) turlu turlu hakaretler savurmuyor mu Islam'i kabul etmeyenlere? Evet..

Ne diyorsun sen !? :D Bir de gelmis "Hakaret etme!" diyorsun bize.

Sitelerde Paylaş

sevgili şaman,

15 gün boyunca geceli gündüzlü hastanede bulundum,yakın uzak akrabalar,gelip gidenler,koridorda fısıltılı konuşmalar içeriği şeklinde.

şahit olduğum konuşmalarda ve benim üstü kapalı sözlerim,mesela tanrı yardım etsin dediğimde;'yaw adamın tanrıyla işi yoktu'gibi cümleler.

bunu bir ayrım olarakta belirtmemiştim,

ama arkadaşların tıbbi anlamda kullandıkları metaztaz farkı

ama verilen uyuşturucunun etkileri azlığı çokluğu,bilmiyorum.

sizin bahsettiğiniz kadarda basit bir mantık yok anlatmak istediğimde.

ürperdim,çaresizliği acizliği gördüm ve acımasız sona şahit oldum,

gözlerimi,kulaklarımı kapatmadım,gördüm duydum,hissettim.

O zaman akrabalarında iş yokmuş! Bende çok acılar içinde ölen dini bütün insanlar gördüm. Yanık servisinde çoğu 3. derece yanıklaarı olan sakallı dedeler Allah Allah diye diye inleyerek öldüler. Ne yani şimdi bu? Bütün atesitler acı çekerek mi ölecek demek istiyorsun? Hem Tanrı ile işi olmaz demiş salak akrabaları ya da dostları! Hangi hasta ruhlu bir insan dışardan birisine, özellikle tanrı yardım etsin diyen birisine bunun tanrıyla falan işi olmaz der ki? Yütüttüğün mantık çok saçma bir mantık bunu belirteyim. Ben acı içinde, bütün bedeni morararak ölen sürüsüyle çocuk hasta da gördüm. Senin mantık yapına göre bu çocukların da günahkar veya tanrınla işi olmayan kişiler olsa gerek.

Sitelerde Paylaş

Tam aksine bu Allah'ın ibret yarattığının en açık delilidir. Zira Allah'ın mecvudiyeti şüphesizdir. Ender görülmesi bunun, doğaüstü bir gücün iradesi olduğunu ortaya koyar. Genleri de ALLAH(c.c.) yaratmıştır.

Bu bebekler ne acılarla ölüyor sen biliyor musun? Bu mu iyiliği emredip zalimliği yasaklayan tanrın? Ne olduğunu bile anlayamayan bebeklere acılar çektirerek mi büyüklüğünü gösteriyor? Nadir olması genelde bu hastalığı taşıyanların bebekken ölüp bu hasta genleri bir sonraki nesile aktaramaması olmasın sakın? Böyle mi sizin akıl yürütmeniz?

tarihinde şaman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muslumanlarin imdadina yetisen "Islam mantigi": Buyrunuz:

Ataist kafir:

- huzur icinde olur>> Allah herseyi cehenneme sakliyor

- aci icinde olur >> Allah cezalandiriyor

Dindar Muselman:

-huzur icinde olur>>Allah'in iyi kuluydu

-aci icinde olur>> Cennette derecesi daha yuksek

:D :D :D

Sitelerde Paylaş

Bu bebekler ne acılarla ölüyor sen biliyor musun? Bu mu iyiliği emredip zalimliği yasaklayan tanrın? Ne olduğunu bile anlayamayan bebeklere acılar çektirerek mi büyüklüğünü gösteriyor? Nadir olmasıgenelde bu hastalığı taşıyanların bebekken ölüp bu hasta genleri bir sonraki nesile aktaramaması olmasın sakın? Böyle mi sizin akıl yürütmeniz?

O bebeklerin ölünce hemen cennete gittiğini ve sınava girmeden geçtiklerini hatırlatırım. Dedim ya Allah'ın yarattıklarında bir tek açık bulamazsın.

Sitelerde Paylaş

O bebeklerin ölünce hemen cennete gittiğini ve sınava girmeden geçtiklerini hatırlatırım. Dedim ya Allah'ın yarattıklarında bir tek açık bulamazsın.

Neden O ruh Bebek Olup Beleşten Cennete Giderken Beni Bu Kadar Uğraştırıyor O Sahte İlahın?

Benide Bebek yapsın Yollasın Cennete Nerede Sınav?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...