Jump to content

Dindar bir gençlik yetiştirmek istiyoruz!

Guest Servius Tullius

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Böyle bir niyeti olduğunu zaten fiilen ortaya koyan birisi için pek şaşılmayacak bir söylem.

Umarım bunu baskı altında yaptırtmaya kalkmaz.CHP'ye tuzak ve zarf bir ifade bence CHP buna oturaklı bir cevap verir halkın dini görüşünü rencide etmeden.

Bir de papazlarla ilgili talep var bence haklı ve yerinde imamın maaşı benim vergimden gidiyorsa papazınkini de ödemeliler.

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/02/01/papaz-maasini-devlet-versin

tarihinde herakles79 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başbakan Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında bir konuşma yapıyor.

bu haberi ben başlık yapayım derken sen daha hızlı davranmışsın ;)

Başbakan gene milletin hassas dengeleriyle CHP'yi vurdu ....

Sitelerde Paylaş

Konuşmadan bir bölüm: ''"Beni din konusunda memleketi ikiye ayrımakla itham ediyor, ben dediklerimin arkasındayım. Ben "dindar bir nesil yetiştirmek hedefimiz" dedim. Bu sözlerimin arkasındayım. Senin hedefin bu değilse bilemem. Sayın kılıçdaroğlu, sen bizden ateist bir nesil yetiştirmemizi mi bekliyorsun? Biz muhafazakar demokrat nesil peşindeyiz."

Sitelerde Paylaş

fransada sarkozy papa ile buluşmasında buna benzer ifadeler kullanmıştı..

http://www.diplomatikgozlem.com/TR/belge/1-4947/sarkozynin-keyfi-yerinde.html

eğer avrupanın en modern ve zengin ülkelerinden birinde bile bu tarz söylemleri olan biri %50'nin üzerinde oy alıyorsa, dünya konjonktürü açısından erdoğanın bu lafının da fazla abartılmaması gerektiğini düşünüyorum..

korkmayın laiklik elden gitmez :)

Sitelerde Paylaş

Tayyip'in bu ilk çarpıklığı değil. Daha öncede Chp'yi ateistlerin partisi olmakla "suçlamıştı". Hadi bu adamın düşünceleri ezelden beri biliniyor.Ateistleri bu kadar aşağıladığı halde hala kendine ateist deyip bu adamı çılgınlar gibi savunanlara ne demeli? Onursuz, şerefsizler..Liboş olduklarını bizzat boşbakanın ağzından da duymuş oluyoruz böylelikle.

Sitelerde Paylaş

Tayyip'in bu ilk çarpıklığı değil. Daha öncede Chp'yi ateistlerin partisi olmakla "suçlamıştı". Hadi bu adamın düşünceleri ezelden beri biliniyor.Ateistleri bu kadar aşağıladığı halde hala kendine ateist deyip bu adamı çılgınlar gibi savunanlara ne demeli? Onursuz, şerefsizler..Liboş olduklarını bizzat boşbakanın ağzından da duymuş oluyoruz böylelikle.

Adam resmen ateizmi bir suç, ateistleriyse bu suçun failleri olarak empoze etmeye çalışıyor. İşin ilginç tarafı bu adam laik bir ülkenin başbakanı.... Yan komşu ülkeye gidip "Türkiye dinlerin buluşma noktasıdır" diye ağlayan biri. İğreniyorum bu köktendincilik ve insancıklarından.

Sitelerde Paylaş

10 yıl önce aynı cümleyi kursaydı halk ayaklanırdı. Şimdi kimsenin ipinde değil! Rica ediyorum sessiz kalmayalım twitter, facebook, sözlükler ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde tepkimizi net bir şekilde koyalım! Zaten konuşturulabileceğimiz başka yer de yok gibi!

Kel başa şimşir tarak işte.Ben sadece bunları haketmeyen kesime üzülüyorum..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...