Jump to content

Üyeliği Sonlandırma Belirteci

Recommended Posts

Üyeliği kendi isteği ile sonlandırılanlarla yönetim tarafından atılanlar belli şekilde ayrılsın.

Mesela üye isminin avatarının altındaki ''üyeliği sonlandırılmıştır'' yazısı yönetimin kişiden memnun kalmayıp çıkartılanlar için kullanılabilirken üye ismini avatarının altındaki ''üyeliği kendi isteği ile sonlandırılmıştır'' yazısı da kişinin kendisinin forumdan memnun kalmayıp çıkmak istedikleri için kullanıldığı anlaşılsın.

Mantıksız mı bence değil.

Saygı ve sevgi.

Sitelerde Paylaş
Üyeliği kendi isteği ile sonlandırılanlarla yönetim tarafından atılanlar belli şekilde ayrılsın.

Mesela üye isminin avatarının altındaki ''üyeliği sonlandırılmıştır'' yazısı yönetimin kişiden memnun kalmayıp çıkartılanlar için kullanılabilirken üye ismini avatarının altındaki ''üyeliği kendi isteği ile sonlandırılmıştır'' yazısı da kişinin kendisinin forumdan memnun kalmayıp çıkmak istedikleri için kullanıldığı anlaşılsın.

Mantıksız mı bence değil.

Saygı ve sevgi.

birde kendi isteği ile ayrılanlara ilerde tekrar geri dönme olanağı verilebilir çünkü sonuçta forumda bir suç işlemeden ayrılmış bence buda düşünülmeli

Sitelerde Paylaş
Forumdan kendi isteği ile ayrılmış kişiler bundan sonra farklı bir guruba alınacak, forumdan atılmışlardan ayrılacaktır. Bunun için yaratılan gurup "Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı"dır...

oluşturulan yazalım daha güzel.

Sitelerde Paylaş
TEİSTLER TARAFINDAN YONETILEN VE NE MANTIKSA ADI ATEIST FORMU OLAN BU YERDEN AYRILMAK ISTIYORUM

ECEM psikolojik bir kriz geçiriyor sanırım..

Ya da sağduyu ve rasyonalitesi kendisini geçici olarak terketti..

Beni de teist olmakla suçlamıştı..

Daha neler duyacağız kimbilir..

Allah kuru iftiradan korusun diyeceğim.. Ama bu keresinde daha da çok suçlanacağım..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...