Jump to content

Peygamber Pedofiliymiş

Recommended Posts

Sen de tuhafsın.

Adam pedofili olsa ne, olmasa ne? Onca sapkınlık bitti, bir tek pedofilik olup olmadığı kaldı..

Küçücük bir çocukla evlenmiş mi bu adam?

Evlenmiş.

Saz arkadaşları da aynı naneyi yemiş mi?

Yemiş.

Bunlar kadınları onar yirmişer alıp köle yapmış mı?

Yapmış.

Bu adamlar pedofilik olsa ne olacak şimdi, olmasa ne olacak?

Pedofili hastalıktır ama öyle depresyon falan gibi herkesin tutulabileceği bir hastalık değildir. Çok ciddi ve tedavisi olmayan bir hastalıktır.

Bu adamlar pedofil falan değil, büsbütün geleneksel davranan kötü niyetli adamlar.

Yukarıda, bugün bu geleneği sürdüren İslam toplumlarının bir tür bağışlanabileceklerinden sözetmişsin.

Hayır, bağışlanamazlar. Çünkü uzunca yıllardır tüm dünya onları eleştiriyor, çocuklarla evliliğin ahlaksızca bir istismar olduğunu söylüyor. Bütün bilimsel veriler de çocuklarla evlenilmemesi, onlarla seks yapılmaması gerektiği yönünde. Çocuklarımızı koruyoruz biz, korumalıyız. Evlilik yaşı giderek yükseliyor, özellikle kız çocuklarının kocaya değil okula gönderilmesi gerektiği söyleniyor.

Bu ahlaksızlar bu bilgilerden yoksun mu? Yoksun olmadıkları kesin. Olsalardı, bugün bas bas bağırıyor olmazlardı "Size ne, peygamberimiz yapmışsa bize de haktır, müslüman kişi istediği yaştaki kızla evlenebilir" diyerek savunmalar yapmak zoruna kalmazlar.

Bugünküler ahlaksız, kötü niyetli ve hatta sapık. Kim takar Muhammed'i...

Allah bugünleri göremiyor muydu? Kafası o kadar çalışmıyor muydu da engellemedi?

Bütün dünya çoluğunu çocuğunu yetişkinlerin seks oyuncağı olmaktan kurtardı, kitap indirip peygamber yolladığı toplumlar hala sapıklık yapıyor.

Yok mu bir terslik sence?

tüm iddialarını sırayla değerlendiririz başka konularda.bilim çağında olsa ne olmasa ne girişimi birşeyleri örtbas etmek manasına gelir.ayrıca bu konuda bu sapıklık devam etmeli gibi bir düşünce yok.ama sapıklık demeden önce bilimsel olarak neyin sapıklık olup olmadığına karar vermek gerekir.ben bu konuyu açmadan önce peygamber pedefolidir diyenler vardı.oysa şimdi konunun gidişatı itibarıyla genel kanı bu evliliğin pedofili olmadıığı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 187
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İnsan sinirleniyor.

Bu Türk tipi müslümanlar aklını mı kaçırdı? Bu kadar mı düştünüz?

Bu din insanlara zarar veriyor, bunu bi görün artık. Ağzını açanın başı kesiliyor.

İslam'a inanan ülkelerin hepsi de sefalet içinde. İnsanları acımasızca öldürüyorlar. Kafalarını kesiyorlar, kuma gömüp topluca taş atarak kadınları recm ediyorlar, hırsızlık yaptı diye insanların kolunu bacağını koparıyorlar, çocuklara binlerce yıldır tecavüz ediyorlar, kadınları adeta köle gibi kullanıyorlar. O kadınlar binlerce yıldır örtülere mahkum, kadınlığını bile yaşayamıyor. Sürekli şiddet görüyorlar.

Bu mudur İslam?

Siz dilediğiniz kadar kendinizi parçalayın, değildir deyin ama ne yazık ki İslam budur. Kime ne Kur'an'da ne yazdığından?

Kaldı ki siz Türkler Kur'an'ı da kendi istediğiniz gibi görmeye çalışıyorsunuz.

Yanılan sizsiniz. Şöyle bir başınızı kaldırıp bakın artık.. O insanların ana dilinde yazılmış o kitap. Hadisler onların her şeyi.. Gelenekleri, hayata bakışları kitaplarıyla uyumlu.

Uyumsuz olan sizsiniz. İyi ki de öylesiniz ama, bunca açıklığa ve netliğe karşın bir de "onlar yanlış biliyor" demeseniz...

Bi kabullenseniz de şu güzelim ülkeyi geldiği şu eşikte daha da rezil etmeseniz..

Bu forumda hep çok kirli konuşmalar yapıyoruz biz. Her başlık, konuşulan her konu kirli. Kötü, çağ dışı, insanın onurunu kirletiyor sanki.

Biz bu konuları neden konuşuyoruz? Bizler deli miyiz? Din bizlerin hayatında zaten yok ki. Bize ne sizin dininizden, peygamberinizden?

Bizim kafamızda soru işaretleri yok ki..

Sorun sizde. Sorun, pullamaya çalıştığınız o çağ dışı inançta ve o inancı pratik eden toplumlarda.

ateizm nedir,dinleri hiç sorgulamadan rededen felsefik akımmıdır.eğer öyle düşünüyorsan başka diyecek birşeyim yok.inanmadığınız birşeyi hiç hayatınıza sokmazsınız,hakkındad bahsetmezsiniz,müslümanlarıda siteden defedersiniz.inanmak istediğin şeylere istediğiniz şekilde inanırsınız.olay biter.

Sitelerde Paylaş

tüm iddialarını sırayla değerlendiririz başka konularda.bilim çağında olsa ne olmasa ne girişimi birşeyleri örtbas etmek manasına gelir.ayrıca bu konuda bu sapıklık devam etmeli gibi bir düşünce yok.ama sapıklık demeden önce bilimsel olarak neyin sapıklık olup olmadığına karar vermek gerekir.ben bu konuyu açmadan önce peygamber pedefolidir diyenler vardı.oysa şimdi konunun gidişatı itibarıyla genel kanı bu evliliğin pedofili olmadıığı.

Bilimi kötüye kullanarak peygamberini aklamaya yelteniyorsun küçük aklınla. Önüne gelene "Ama.. ama Muhammed bilimsel olarak pedofili değilmiş, di mi di mi?" deyip duruyorsun.

Pedofili olsa ne, olmasa ne diyorum ben de. Küçük bir çocukla evlenerek kendisinin model olması yeter.

Pedofili midir değil midir bilemeyiz. Bildiğimiz, bunun önemsiz bir ayrıntı olduğu.

Forumda tartışma yaparken ateistlerden yine aynı şeyi duyabilirsin, duyacaksın da. Muhammed küçük bir çocukla evlenmiştir ve bu durumu hatırlatmak istediklerince pedofili demeye devam edeceklerdir.

Çünkü biz günümüz diliyle, günümüz bilgisiyle konuşuyoruz. Bu nüansı anlarsan Muhammed'i kimsenin umursamadığını da anlamış olursun.

Ve tabii aklayamayacağını da.

Çocuklarla seks yapmak bilimsel olarak sapıklıktır tabii ki. Bunun tartışılacak bir yanı yoktur.

Bilim "sapık" sözcüğünü kullanmaz tabii, gerçekten bir bilimsel tartışma yapıyor olsak ben de kullanmazdım.

Ama sözkonusu İslam olunca bu sözcük sıklıkla kullanılıyor. Günlük hayatımızda da çocuklara seksüel ilgi duyan büyüklere "sapık" deriz ayrıca vs vs...

Sitelerde Paylaş

ateizm nedir,dinleri hiç sorgulamadan rededen felsefik akımmıdır.eğer öyle düşünüyorsan başka diyecek birşeyim yok.inanmadığınız birşeyi hiç hayatınıza sokmazsınız,hakkındad bahsetmezsiniz,müslümanlarıda siteden defedersiniz.inanmak istediğin şeylere istediğiniz şekilde inanırsınız.olay biter.

Ateistlerin büyük çoğunluğu eski insanlardır ve dinleri de sorgulayarak ateist olmuşlardır. Burası kesin.

Fakat artık hiçbirinin yaşamında dine yer yoktur. Sorularının yanıtlarını almış ve rahatlamışlardır, gerçeği biliyorlardır.

Bizim derdimiz var. Bak işte, bir çocuk daha kesilecek Arabistan'da.

Ülkemiz giderek dindarlaşıyor, bu din batağına giderek daha fazla batmaya zorlanıyoruz.

Bunu bize yapanların aslında dinle bir derdi yok.. Onlar din satan vampirler..

Ama işte halk.. masum insanlar bu saçmalıkları gerçek sanıyor ve olay büyüyor, büyüyor, büyüyor..

Ben konuşacağım, sen dinleyeceksin elbette. Dinlemeye mecbursun çünkü senin savunduğun tüm değerler antik, zararlı; ve ait olması gereken yere gitmek zorunda.

Bilime aykırı, bütün insani değerlere aykırı.. Bu da kesin.

Doğru, haklı ve güçlü olan benim. O nedenle böyle küçük numaralara başvuruyorsunuz ya..

Bak işte, bilimi kullanıp ateistlere "Ama bakın, Muhammed pedofili değilmiş" dedirtecek, dinin ak pak yapmış olacaksın sözde..

Oysa adım gibi eminim ki tecavüze uğrayan o küçük çocuklar zerre kadar umurunda değil. Hiçbirinizin değil.

Derdiniz sadece peygamberinizi, sözde bilim aracalığıyla aklamak.

Yani diyorum ki, siz kendiniz aranıyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, sen anlamıyor musun?

Böyle bilimsel olunmaz. Peygamber dediğin adamın pedofili olup olmadığını anlamak için klinikte incelemek lazım.

Öyle oturduğun yerden tanı koyamazsın.

Müslümanın bilime bakışı da bu işte.. Herkesi psikiyatr vs. olmaya zorluyor.

Ne anlıyorsun sen bilimden? Pedofili tanısı koymak için gerekli kriterleri biliyor musun? Bu hastalığın nasıl ortaya çıktığını, hastanın davranış biçimlerini biliyor musun?

Adam belki de pedofildi. Olmadığını yüzde yüz kanıtlayabilir misin? Ya da olduğunu?

Neyi zorluyorsun?

eğer peygamber pedofilidir ahlaksızdır diyen ateistler olmasaydı bu konuda açılmazdı.şimdi madem yeri geldi ben soruyorum.madem psikolog tarafından klinikte incelenmeden anlaşılamaz bu söylemleri bilimle beslenen ateistler nasıl ortaya atıyorlar.1500 yıl önce olmuş birçok olayı deneysel ortama sokmadan nasıl kesin yargılar içine girebiliyorlar.belki müslüman yöntemini kullanıyorlardır.'madem ateist ozaman ahlaksızdır' gibi.ben kendimi o cahillerden soyutladım.ateistlerde tavsiye ediyorum.inanmadıkları bir inancı didik didik edip çamurlaştırma işlemi yapmaktansa,yaşatan müslümanların davranışlarını eleştirp,ki benden kimseye sıra gelmez.yapıcı olsunlar.türkiye kazansın.

Sitelerde Paylaş

dokuz yaşındaki bir kızla oğlan çocuğu cinselliği yaşasa sapık mıdırlar...

Değildirler. Yanlış yapıyorlardır sadece. Zaten bir halt da anlamazlar ama yapmalarını önüne geçmek lazım. Etkilenebilirler, ileride suçluluk yaşayabilirler, yaşadıklarını yanlış yorup kötü bir seks hayatına sahip olabilirler. Özellikle kızlar..

Pedofili diyebilmemiz için istismarcıyla kurban arasında 5-6 yıl olması lazım. Bilinç, mental gelişim vb. faktörler var.

Sitelerde Paylaş

eğer peygamber pedofilidir ahlaksızdır diyen ateistler olmasaydı bu konuda açılmazdı.şimdi madem yeri geldi ben soruyorum.madem psikolog tarafından klinikte incelenmeden anlaşılamaz bu söylemleri bilimle beslenen ateistler nasıl ortaya atıyorlar.1500 yıl önce olmuş birçok olayı deneysel ortama sokmadan nasıl kesin yargılar içine girebiliyorlar.belki müslüman yöntemini kullanıyorlardır.'madem ateist ozaman ahlaksızdır' gibi.ben kendimi o cahillerden soyutladım.ateistlerde tavsiye ediyorum.inanmadıkları bir inancı didik didik edip çamurlaştırma işlemi yapmaktansa,yaşatan müslümanların davranışlarını eleştirp,ki benden kimseye sıra gelmez.yapıcı olsunlar.türkiye kazansın.

Çünkü buraya gelip de peygamberi savunan insanlar var ve bu sapıklığı resmen aklamaya çalışıyorlar. Tartışmalar her an bilimsel dille yapılmalıdır diye bir kural yok, olamaz da.

Ayrıca insanlar pedofilinin tüm ayrıntılarını bilmezler, bilemezler. Bizim bildiğimiz şey, çocuklarla seks yapanların sapık olduğudur. Pedofilik deriz onlara.

Abartılacak bir şey yok kısacası.

Hiç kıvırma, niyetin başka senin. Size mi düştü elin peygamberini temize çıkarmak?

Size mi kaldı Arap geleneklerini savunanları, peygamberi olmadığı gibi biri olarak göstermek yoluyla sözde çürütmek?

Hiçbir şeyi değiştiremezsin. Bu dini ve peygamberi, resmen bilimi de alet ederek, üstelik kötü niyetle alet ederek, aklayamazsın.

İnancınız kimsenin umurunda değil. Kötülük saçmayıp oturduğu yerde otursa herkes, kimse kalkıp da ilgilenmez.

Sitelerde Paylaş

ateistlerde tavsiye ediyorum.inanmadıkları bir inancı didik didik edip çamurlaştırma işlemi yapmaktansa,yaşatan müslümanların davranışlarını eleştirp,ki benden kimseye sıra gelmez.yapıcı olsunlar.türkiye kazansın.

Arkadaşım; bu müslümanlar peygamberimiz yapmış bizde yapalım o zaman diyip küçücük çoçuklarla evlenmiyorlar mı? O çoçuklar kendi kararlı ile mi evleniyorlar?

Çoçukkların özgürlüklerini çalmıyorlar mı?! O çoçuğa sorsan arkadaşlarıyla ip atlamak isteyecektir, elin adamına karılık yapmak değil!

Küçücük çoçukla evleniyorlar bir kaç yıl içinde birde çoçukları oluyor,kızın kendisi zaten çoçuk,o çoçuğu nasıl eğitsin, yetiştirsin...Büyüyen çoçukda sorunlu olup çıkıyor.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin büyük çoğunluğu eski insanlardır ve dinleri de sorgulayarak ateist olmuşlardır. Burası kesin.

Fakat artık hiçbirinin yaşamında dine yer yoktur. Sorularının yanıtlarını almış ve rahatlamışlardır, gerçeği biliyorlardır.

Bizim derdimiz var. Bak işte, bir çocuk daha kesilecek Arabistan'da.

Ülkemiz giderek dindarlaşıyor, bu din batağına giderek daha fazla batmaya zorlanıyoruz.

Bunu bize yapanların aslında dinle bir derdi yok.. Onlar din satan vampirler..

Ama işte halk.. masum insanlar bu saçmalıkları gerçek sanıyor ve olay büyüyor, büyüyor, büyüyor..

Ben konuşacağım, sen dinleyeceksin elbette. Dinlemeye mecbursun çünkü senin savunduğun tüm değerler antik, zararlı; ve ait olması gereken yere gitmek zorunda.

Bilime aykırı, bütün insani değerlere aykırı.. Bu da kesin.

Doğru, haklı ve güçlü olan benim. O nedenle böyle küçük numaralara başvuruyorsunuz ya..

Bak işte, bilimi kullanıp ateistlere "Ama bakın, Muhammed pedofili değilmiş" dedirtecek, dinin ak pak yapmış olacaksın sözde..

Oysa adım gibi eminim ki tecavüze uğrayan o küçük çocuklar zerre kadar umurunda değil. Hiçbirinizin değil.

Derdiniz sadece peygamberinizi, sözde bilim aracalığıyla aklamak.

Yani diyorum ki, siz kendiniz aranıyorsunuz...

ne yapalım şimdi,%80 müslüman veya müslümanım zanneden bir topluluğa,dininizi bırakın,saçmasapan birşeydirmi diyelim.hadi dedik,hiç dindar olmayan birisi bile (ki şahsen ben ateistten farkım allaha ve kurana inanıyor olmam,namaz oruç zekat zs. gibi hiçbir ritüeli yerine getirmiyorum ve bu durmdaki kendimi müslüman olarak lanse etmem).daha dindar olacaktır.zorlamalar başladığında allahü ekber sesleri yükselecektir.öldürlmeye veya hapsedilmeye başlandığında,intihar bombacıları,silahlı cihat başlayacaktır.kimse söylediklerimi ele alıp islam işte böyle bir dindir demesin,bu sosyal bir meseledir.yokedilmeye çalışıldığı düşüncesine karşı cemaat(topluluk)tepkisidir.

Sitelerde Paylaş

ne yapalım şimdi,%80 müslüman veya müslümanım zanneden bir topluluğa,dininizi bırakın,saçmasapan birşeydirmi diyelim.hadi dedik,hiç dindar olmayan birisi bile (ki şahsen ben ateistten farkım allaha ve kurana inanıyor olmam,namaz oruç zekat zs. gibi hiçbir ritüeli yerine getirmiyorum ve bu durmdaki kendimi müslüman olarak lanse etmem).daha dindar olacaktır.zorlamalar başladığında allahü ekber sesleri yükselecektir.öldürlmeye veya hapsedilmeye başlandığında,intihar bombacıları,silahlı cihat başlayacaktır.kimse söylediklerimi ele alıp islam işte böyle bir dindir demesin,bu sosyal bir meseledir.yokedilmeye çalışıldığı düşüncesine karşı cemaat(topluluk)tepkisidir.

Kimseye dininizi bırakın demiyoruz. İnsanları ateist yapmaya çalışmak gibi sapık bir emelimiz yok. Biz sadece bildiğimiz doğruları paylaşıyor, kendimizi anlatıyoruz. Ve bu da doğal olarak dinleri her yönüyle eleştirmemizi gerektiriyor. Bu kaçınılmaz tabii...

Bold yaptığım yerler hakkındaysa hiçbir şey söylemeyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Zaten bütün suç sizin gibi ılımlı müslümanlarda! Bu dini çiçek, böcek iyilik, barış dini diye göstermesen, herkes anlasa ne mal olduğunu hiç sorun kalmayacak ama nerdeeee..

Arabistanda kafası kesilecek olan çoçukdan da, taşlanarak öldürülen kadaınlardan da sizinde sorumluluğunuz var!!!!

Her pisliğin farkında olup "amaaan napalım böyle gelmiş böyle gider" diyen herkes en az o caniler kadar canidir...

Sitelerde Paylaş

Çünkü buraya gelip de peygamberi savunan insanlar var ve bu sapıklığı resmen aklamaya çalışıyorlar. Tartışmalar her an bilimsel dille yapılmalıdır diye bir kural yok, olamaz da.

Ayrıca insanlar pedofilinin tüm ayrıntılarını bilmezler, bilemezler. Bizim bildiğimiz şey, çocuklarla seks yapanların sapık olduğudur. Pedofilik deriz onlara.

Abartılacak bir şey yok kısacası.

Hiç kıvırma, niyetin başka senin. Size mi düştü elin peygamberini temize çıkarmak?

Size mi kaldı Arap geleneklerini savunanları, peygamberi olmadığı gibi biri olarak göstermek yoluyla sözde çürütmek?

Hiçbir şeyi değiştiremezsin. Bu dini ve peygamberi, resmen bilimi de alet ederek, üstelik kötü niyetle alet ederek, aklayamazsın.

İnancınız kimsenin umurunda değil. Kötülük saçmayıp oturduğu yerde otursa herkes, kimse kalkıp da ilgilenmez.

elin peygamberi dediğin benim inancımın peygamberidir.inanç insani bir haktır.İnancımın peygamberine ahlaksız denildiğinde hiçbir tepki vermemekmi gerekir.böyle olması gerektiğini düşünüyorsanız hiçbirşey yazmayacağım.inancım hakkında ne söylenirse söylensin savunmak yönünde hiçbir yorum yapmayacağım.yada forumun bu konuda bir kurali varsa aynen uygulayacağım.iyi günler.

Sitelerde Paylaş

Zaten bütün suç sizin gibi ılımlı müslümanlarda! Bu dini çiçek, böcek iyilik, barış dini diye göstermesen, herkes anlasa ne mal olduğunu hiç sorun kalmayacak ama nerdeeee..

Arabistanda kafası kesilecek olan çoçukdan da, taşlanarak öldürülen kadaınlardan da sizinde sorumluluğunuz var!!!!

Her pisliğin farkında olup "amaaan napalım böyle gelmiş böyle gider" diyen herkes en az o caniler kadar canidir...

Onlar vicdanını rahatlatmanın yöntemini bulmuşlar. Ya bunları yapan müslüman değil diyorlar ya da dini yanlış anlıyor diyorlar. Ne biçim dinse kimse doğru anlamıyor.

Sitelerde Paylaş

biraz toparlayacak olursak,peygamberin 9 yaşındaki kızla evlenmesine pedofili diyebilirmiyiz bilimsel olarak.

Eğer evlenmekle kalmamış cinsel ilişkiye de girmişse evet. Cümlelerin anlamları üzerinde duruyorum ben şu an tarihi gerçeklere daha girmedim :D Şimdi anlatılan olaylara bakalım. Evlenmede bir amacı var mı Muhammedin? Yani ne bileyim o kızı birşeyden mi kurtarmış evlenerek? Hayır. Durduk yere neden evlendi o zaman? Akla şu yatıyor: evlenmezse zina yapmış olacaktı evlendi rahatça istediğini yapıyor. Günümüz kafasıyla düşünürsek evet pedofilik. Ama daha önceki mesajımda da dediğim gibi olayları ve kişileri bulundukları tarihe göre değerlendirmek gerek. Sen insanların asıl düşüncelerini öğrenmek istiyorsun anladığım kadarıyla ben direkt sana söyleyeyim deistim. Ama bilimsel anlamda, gerçekten bilimsel anlamda konuşuyorsak ve psikoloji de bir bilimse, pedofili rahatsızlığını da psikolojik olarak tartışıyorsak pedofili olmadığını söyleyebilirim. Çünkü o devirde bu delice birşey değilmiş. Hor görülmezmiş. Herkes böyle yetiştirilmiş böyle görmüş. Toplum ne derse onu yapmış ve normal davranmış.

Sitelerde Paylaş

elin peygamberi dediğin benim inancımın peygamberidir.inanç insani bir haktır.İnancımın peygamberine ahlaksız denildiğinde hiçbir tepki vermemekmi gerekir.böyle olması gerektiğini düşünüyorsanız hiçbirşey yazmayacağım.inancım hakkında ne söylenirse söylensin savunmak yönünde hiçbir yorum yapmayacağım.yada forumun bu konuda bir kurali varsa aynen uygulayacağım.iyi günler.

Aman al peygamberini koynunda uyut istersen.. Bana ne..

Onu aklamak için bizi kullanmanı engellemeye çalıştım sadece. Bunu anlayabiliyor musun?

Hep yaparlar bunu.. Çocuklarla evlilik, ensest ve benzeri bir iki konu vardır, hep senin taktiğini kullanarak sözde bir şeyleri kanıtlarlar.

Güya bilimsel yaklaşır, ateistten tamamen bilimsel yanıtlar almak istediklerini söylerler. O yanıtları da kafalarında daha önce kurgulayıp yarattıkları şablona bir güzel yerleştirir, peygamberi de dini de aklar, üstüne bir de bonus olarak ateisti çökertirler.

Bütün bu enerji, bu ahlaksızca yöntemi kendine yakıştırmak niye? Dert ne?

Arap'ın dinini ve peygamberini, ateistin ağzından aklamak... "Bakın, gördünüz mü? Ateistler de peygamberimizin pedofili olmadığını kabul etti. Bakın, gördününüz mü, ateistler de şunun şöyle olduğunu söyledi. Hepsi de bilimsel"

Ay ay ay.... Siz giderken biz geliyorduk be..

Söylesene bana.. O çocuklar senin umurunda mı? Peygamberin namusunu düşündüğünün binde biri kadar o çocukların çektiği acıyı düşünüyor musun?

Bu işin kaynağının rol model olan peygamber olduğunu onlar haykırıyor da, size ne oluyor...

Esas mesele işte bu.

Yok klinik tablo nedir, yok gelenek nedir.. Bu adam pedofili midir değil midir vs vs..

Sanki anlıyormuş gibi... Anlasan zaten önüne gelene böyle sormazsın çünkü ateistlerin peygambere neden pedofil dediğini bilirsin.

Sapık deseler daha mı az canın yanacak?

Sitelerde Paylaş

Aman al peygamberini koynunda uyut istersen.. Bana ne..

Onu aklamak için bizi kullanmanı engellemeye çalıştım sadece. Bunu anlayabiliyor musun?

Hep yaparlar bunu.. Çocuklarla evlilik, ensest ve benzeri bir iki konu vardır, hep senin taktiğini kullanarak sözde bir şeyleri kanıtlarlar.

Güya bilimsel yaklaşır, ateistten tamamen bilimsel yanıtlar almak istediklerini söylerler. O yanıtları da kafalarında daha önce kurgulayıp yarattıkları şablona bir güzel yerleştirir, peygamberi de dini de aklar, üstüne bir de bonus olarak ateisti çökertirler.

Bütün bu enerji, bu ahlaksızca yöntemi kendine yakıştırmak niye? Dert ne?

Arap'ın dinini ve peygamberini, ateistin ağzından aklamak... "Bakın, gördünüz mü? Ateistler de peygamberimizin pedofili olmadığını kabul etti. Bakın, gördününüz mü, ateistler de şunun şöyle olduğunu söyledi. Hepsi de bilimsel"

Ay ay ay.... Siz giderken biz geliyorduk be..

Söylesene bana.. O çocuklar senin umurunda mı? Peygamberin namusunu düşündüğünün binde biri kadar o çocukların çektiği acıyı düşünüyor musun?

Bu işin kaynağının rol model olan peygamber olduğunu onlar haykırıyor da, size ne oluyor...

Esas mesele işte bu.

Yok klinik tablo nedir, yok gelenek nedir.. Bu adam pedofili midir değil midir vs vs..

Sanki anlıyormuş gibi... Anlasan zaten önüne gelene böyle sormazsın çünkü ateistlerin peygambere neden pedofil dediğini bilirsin.

Sapık deseler daha mı az canın yanacak?

peygamberin aklanmaya ihtiyacı yok.kullanmak olayına gelince,bir pedofilidir iddiası varsa,benimde değildir,iddiamın yürütebilmem için bilimsel veriye başvurmam gerekir.ben sadece olayı dedikoduluktan çıkarıp gerçekler temeline oturtmaya çalışıyorum.bilimsel olarak pedofilide olabilirdi.kendim öyle değildir deyip işim içinden çıkıp kendimi kandırma yöntemine gitmedim.Ama ateistlerde pedofilidir deyip kendilerini kandırmasınlar.bunun ötesinde 9 yaşındaki kızla evlendiği için ahlaki olarak sorgulamaya açıktır.bende yeni bir konuda bunu masaya yatırmayı düşünüyorum.sonucun ne olacağı hakkında bilgim yok.tamanen ahlaksızlıktır sonucuda çıkabilir.Şimdiye kadar çoğu müslümanın hiç düşünmeden reddettiği bir konuyu masaya yatırıyorum.gericilikle suçlanıyorum.ne tuhaf dünya.....

Sitelerde Paylaş

biz dinimizden vaz geçsek arabistandaki taşlanan ve kafası kesilenler kurtulacakmı,ateistler o baş kesenlere islamı kötüledikçe yine onlar kurtulacakmı,

Sitelerde Paylaş

peygamberin aklanmaya ihtiyacı yok.kullanmak olayına gelince,bir pedofilidir iddiası varsa,benimde değildir,iddiamın yürütebilmem için bilimsel veriye başvurmam gerekir.ben sadece olayı dedikoduluktan çıkarıp gerçekler temeline oturtmaya çalışıyorum.bilimsel olarak pedofilide olabilirdi.kendim öyle değildir deyip işim içinden çıkıp kendimi kandırma yöntemine gitmedim.Ama ateistlerde pedofilidir deyip kendilerini kandırmasınlar.bunun ötesinde 9 yaşındaki kızla evlendiği için ahlaki olarak sorgulamaya açıktır.bende yeni bir konuda bunu masaya yatırmayı düşünüyorum.sonucun ne olacağı hakkında bilgim yok.tamanen ahlaksızlıktır sonucuda çıkabilir.Şimdiye kadar çoğu müslümanın hiç düşünmeden reddettiği bir konuyu masaya yatırıyorum.gericilikle suçlanıyorum.ne tuhaf dünya.....

Güzel Kardeşim...

Peygamberlik ve bilim en temelden çelişik zaten. Gökten kitap inmesi ve görünmeyen bir gücü peygamber ilan etmesi bilime ters. Komik. Anlıyor musun?

Hal böyleyken kalkıp bilimden bahsetmen ve dini inanışlara ait karmaşaları, bilimin temelden reddettiği şeyleri bilimsel metodla olumlamaya çalışman anlamsız.

Muhammed bir pedofilse, onu gerçekten olduğu gibi kabullenecek misin peki? Ben böyle bir şey istiyor ve bekliyor değilim elbette, bir beklentim olduğundan da sormuyorum. Sadece ne kadar samimisin, bilimsel metotları dinle ilgili diğer alanlarda kullanmaya da hazır mısın ve ne kadar itimat edeceksin, bunu kendine sor istiyorum.

Seni gericilikle suçlamıyorum. Ateistleri manipüle etmeye çalışmanı, bilimi kullanarak absürd bir şeyi kanıtladığını sanmanı eleştiriyorum.

Yöntemini ayıp buluyorum ve bunu ifade ediyorum. Yoksa elbette sorular sor, eleştir, bizlere gerekirse tüm gücünle saldırıp çürütmeye çalış düşüncelerimizi.

Ama dürüstçe yap. Benim derdim bu.

Ateistlerin ne kadar rahat ve dürüstçe yazdıklarını gördün. Olay gerçekten bilimsel bir kanıt armaya vardı mı, hiçbirinin aptalca "Tabii Muhammed bir pedofildir" diye atlamadıklarını, bin tane parametreyi değerlendirmeye çalıştığını gördün. Çünkü Muhammed gerçekten umurlarında değil. Ama senin için aynı şey sözkonusu değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...