Jump to content

Peygamber Pedofiliymiş

Recommended Posts

He ulan muhammed pedofilin allahıydı! :angry:

Ne oldu söyledik de başınız göğe erdi mi? Pedofil olmasa çocukla niye evlensin? Pedofil işte! Ötesi var mı? Çocukla ne işin var, yaşı gelmiş kız mı tükendi, peygamber oldum diye gemi azıya mı alması lazım? Bas bas paraları leylaya, bi daha mı gelecez dünyaya! Ulan koskoca peygambersin, öte dünyada tomurcuklu kızları ipe dizeceksin madem, milleti böyle kekliyorsun, kendin biraz ölünceye kadar uçkurunu tut madem?

Hemen edebiyata başlayın, durmayın artık, yok saygısızlık, yok hakaret! Elinizdeki tek sermaye bu! Adam her haltı yesin, halt yemiş deyince hakaret olsun! Ne iyi yere dükkan açmışsınız siz böyle yahu?

Benim anladığım bir şey var. Bu müslüman milletine bir şeyi bilimsel filan izah etmeye gelmez. Kafasına kafasına ilkel, vahşi, yobaz olduğunu vuracaksın! Başka dilden anlamıyorlar!

Hayır, ayet verdik yahu, bunca laf salatası yapacağına be adam, şu ayette ne demiş bir cevap ver de anlayalım, henüz adet görmemiş ne demek yahu? Ortada ayet var, yok pedofil meymiş, yok pedalsız fil miymiş, yok otomatik vites miymiş... Bana ne ulan ne menem olduğundan, kapı gibi ayet var, sıkıysa buna cevap verin!

Başlık açacakmış. Ayaklıkta halledemediğin işi başlıkta nasıl halledeceksin? Başlık açacağına, ne diyeceksen şimdi söyle sayfalarca laf salatası yapacağına?

merak etme bir konu açıp tartışacağım.ben ne din alimiyim nede ömrümü bunları araştırarak geçirdim.bilgim yok,sezgilerimle hareket ediyorum.araştırıyorum.allah evrenin yaradıcısıysa,henüz doğurma çağına bile gelmemiş bir kızla cinsel ilişki kurun demez.diyorsa öyle bir tanrı yoktur.Sen yoktur kısmını kabul etmişsin zaten.ben vardır diyorum.varsa sapıksal bir durumda yoktur demek oluyor.herşeyin mantıksal bir açıklaması vardır.sen buna kendini kandırmak dersin,ben anlamaya çalışmak derim.bilmem anlatabildimmi. B)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 187
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam din değil mi? Evrim teorisi dinleri yerle bir ediyorsa İslam'ı da ediyordur. İslam sanki bilimsel teori....

Evrim İslam'ı da onun yaratıcısını da bitirir. Adem ve Havva kıssasını yok eder öncelikle. Dünyanın nasıl yaratıldığına, Allah'ın bu işi nasıl yaptığına ve evreni bize nasıl anlattığına bakarsan anlarsın.

Bilim bilim diyorsun ya, ben de ne kadar samimisin bir göreyim dedim.

Sonraki iletinden de anlıyoruz ki amacın, önceki iletilerinde söylediğin gibi konuyu tartışmak, sorgulamak ve öğrenmek değil. "Bilim pedofili derse ben de öğrenirim ve kabul ederim. Doğru ne ise onu bilmek istiyorum" demiştin, şimdi ise amacının bu olmadığını söylüyorsun.

Bilimsel olarak "pedofildir Muhammed" deseydik de kabul etmeyecektin. Demek ki en baştan beri dürüst değildin, amacın ateistlerin ağzından da onay almaktı.

Ne değişecekse..

Yahu Muhammed diye biri yaşamamış bile. Sen ne pedofili'sinden bahsediyorsun? Al sana tarihsel ve de dibine kadar bilimsel bir iddia..

Neyse.. Benden bu kadar. Birbirimizi anladık sanıyorum.

evrim dinleri yerle bir edemez,evrim bilimdir,başka bir bilimsel görüşü yıkabilir ama dinlerle ilgisi yoktur.dolayısı ile islamıda olumlu veya olumsuz etkileyemez.islam yine kendi kategorisinde olan dinleri yerle bir edebilir ki böyle bir gereklilik görmüyorum.aynı zamanda islam evrim teorisini yerle bir edemez,böyle bir gereklilikde yoktur.bilim maddeyi inceler,din maddenin ardındaki manayı.bilim manayı anlamadan ve deneyselleştiremeden yargılara varamaz.ismi evrim veya başka birşey olsun,var olan maddenin araştırılması kurallarının çözülmesi zaten islamın emridir.

hz muhammed yaşamadı demek bir fikirdir.herkezin fikri kendine ait.

Sitelerde Paylaş

Bence bu konu fazla uzadı. Pedofili veya değil.

Ben müslüman olsaydım her şekilde inanırdım.

Müslümanken de böyle yapardım zaten.

Muhammed'e acımasız muhamelesi yapan ateistlere, ''Allah'ın resulü ne yapacağını size mi soracak?'' derdim.

İslam teslim olmak anlamına gelir.

Müslüman adam her şekilde teslim olacak.

Kuran'da çelişkiler var diyen ateistlere süper cevaplar verirdim.

Enfal suresi benim favorimdi. Enfal suresi 30.ayet.

O meşhur ayeti kullanırdım:''Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır''.

Çelişki varmış gibi görünen şeyler sınavın bir parçasıdır, sen ne olur ne olmaz inan derdim.

Youtube'da sataşmadığım ateist accountu kalmamıştı.

Bazen Youtube özel mesaj arşivinden yıllar önceki yazılarımı okuyorum. Tebessüm ediyorum.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Pedofili olduguna inansam zaten müslüman olmazdım demişsin. Bu kadar etkili mi? Sadece bunu mu dayanak yapacaksın. Yaşadığı zaman ve toplum yapısını dikkate alarak pedofili değil diyelim. Yaşadığı şartllarda zamanımıza göre daha normal karşılanıyor olabilir. Açıkcası Pedofilidir diye etiketleyemiyorum. Olup olmaması neyi değiştirecek. Buna hiçbir zaman takılıp düşünmedim. Konuya cinsel hayatından girip eleştirmek de hiç tarzım olmadı. Buna gelene kadar çok daha ahlaksız, adaletsiz, mantıksız şeylere rastladım. Pedofili midir, ayak fetişisti midir her neyse pek umrumda değil:) Herşey temelinden çürük banane ne çeşit bir sapık olduğundan.

ateist arkadaşlar saolsun,ıncık cıncık etmişler,teoriler üretmişler sapık ilan etmişler,bizede artık ..yemek düşer ama,insanın vicdanı kabul etmiyor düpedüz iftirayı...pedofili olayını anladık genel görüş öyle düşünmüyor,şimdi sıra ahlaksızlığa geldi.bence buda bir iftira,benim fikrim.tabi bazıları için ahlaksız olduğunu düşünmek rahatlatıcı olabilir,saygı duyarım,tabi beni muhatap alarak dile getirmediyse.

Sitelerde Paylaş

ateist arkadaşlar saolsun,ıncık cıncık etmişler,teoriler üretmişler sapık ilan etmişler,bizede artık ..yemek düşer ama,insanın vicdanı kabul etmiyor düpedüz iftirayı...pedofili olayını anladık genel görüş öyle düşünmüyor,şimdi sıra ahlaksızlığa geldi.bence buda bir iftira,benim fikrim.tabi bazıları için ahlaksız olduğunu düşünmek rahatlatıcı olabilir,saygı duyarım,tabi beni muhatap alarak dile getirmediyse.

İftira dediğin şey sahabenin, Aişe'nin sözleri. Atmışlarsa onlar atmışlar.

Sitelerde Paylaş

Aramızdaki fark bu işte!

Birkaç mesaj öncesinde senin yazdığını ben yazmıştım zaten.

"Pedofili bir tane ile yetinmez, tekrar yapar, ama Ayşe ile yetinmiştir" yazdım.

Ama sen kalkıp sıkça karşılaştığımız yalanı yazdın. O yalan:

"Hz. Muhammed genç ve bakire olarak bir tek Ayşe ile evlenmiştir. Diğer evlilikleri hep yaşlı kadınlardır" şeklindedir.

Yani, Ayşe'yi savunurken bir taşla iki kuş vurmaya yeltenilir ve sanki çok evlilikleri cinsel amaçlı değilmiş gibi gösterilir.

Halbuki aksine 2 tanesi hariç evlendiği 14-15 diğer kadın kendinden çok gençtir. Aralarında 20-30-40 yaş fark vardır.

Dolayısıyla "hatırın için" diyerek basite almayalım, yazarken objektif olmaya çalışalım.

öncelikle cevapları anlık takip edebiliyorum,burada kaç kişi cevap yazıyor bana,kim daha önce ne yazdı bakamıyorum,vaktimde yok,bu bir sorun ise özür dilerim. fakat,maden kelimeleri bu kadar irdeleyip hata arama yapacağız şimdi aynı şeyi sen yaptın.ben yaşlı kadınlar veya hep yaşlı kadınlar değil,orta yaşlı ve yaşlı kadınlar demiştim,bilgimde bu yöndeydi.bunu söylerkende tüm eşlerini 3 grup üzerinden değerlendirdiğim için,(pedofili yaşı-orta yaş-yaşlı)kısaca yazdım. ,en alt yaş(9),en üst yaş ( 60) orta yaş(matematiksel olarak deği mantıksal olarak,ün üst ve en alt yaşın arasında kalanlar.).ayrıca böyle bir kategorilemeye bile gerek duymadan çocuklar ve diğer eşleri diyebilirdim,talihsizlik etmişim,affola.böyle gereksiz bir açıklamayıda yine hatırınız için yaptım.

Sitelerde Paylaş

Gözünüzde basitçe canlandırmaya çalışın: 9 yaşında bir kız çocuğu, daha farkında bile olmadan evlendirilmiş, tozla toprakla oynarken, teyzeleri tarafından hazırlanıp 52 yaşında bir amcanın koynuna sokuluyor.

Hadiste anlatılan özetle bu, "Çağrı" yerine bu filmi de çekebilirlerdi, sadece aynı gerçeğin farklı taraflarını anlatıyor olacaktı.

O film yerine bu filmi izleseydiniz, acaba savunmanız ne olurdu?

"Efenim Arap kızları çabuk serpiliyorlar!"

"Ne yapalım, Arap adetleri buymuş!"

Yeter miydi? Savunma yerini bulur muydu?

Ben sadece televizyonu kapatırdım.

(ben televizyonda değil canlı gördüm,9 olmasa bile sanırım 12 ydi.platonik olarak hoşlandığım bir kızdı,şimdi gelinlik kızı var.yani 18 lik,kırsalda yaşadığı için gelinlik diyorum)şimdi açıklayayım.kırsalda en azından 20 yıl öncesine kadar küçük yaşta evlilik normaldi.kızlar evcilik oyunundan evlilik oyununa geçiş yapıyorlardı.yaş farkı dersen sanırım 8 falan.kız zorlamı evlendi dersen,kendi istedi.çünkü büyüyünce hayali evlenmekti.günümüzde büyüyünce hayal evlenmek değil,okumak ,ünv,doktor olmak vs.böyle bir hayal dünyası varken,çocuğu evlendirmek,ancak sadist bir ebeveynin işi.

Sitelerde Paylaş

Sen önce gidip pedofiliyi iyice bir öğren. Biz küçük yaş grubu çocuklardan bahsediyoruz ama 14 hatta 17 yaşına kadar çıkar yaş.

Muhammed'i pedofil ilan etmek iki dakikalık iş. Koyarım birkaç bilimsel araştırma, makale vs. çok da rahat savunurum.

Mesela demişsin ki, bu adam onca yıl neden hiç küçük yaştakilere bakmadı, neden istemedi veya evlenmedi?

Biliyor musun ki pedofilik kişilerin eyleme geçtiği ortalama yaş 40 ile 70 yaş arasıdır. Bak sizin Muhammed'e ne kadar da uydu..

Ama biz ne diyoruz sana? Dönem farklı ve birini pedofil ilan etmek için klinik araştırma şart. Pedofilinin bir yığın tipi var.

Oysa sen hiç ama hiçbir şey bilmeden boyunu aşan bir işe kalkışmışsın, altında kalmaman mümkün değildi.

Sen bizlerin dürüst ve tarafsız olmasından yararlanıyorsun ve ben başından beri buna kızıyorum. Hepimiz kızıyoruz.

bende onu diyorum işte,birşeyleri gizlemek için değil netleştirmek için açtık konuyu,kimseden pedofili değildir demesinide beklemiyorum,aksine varsa bildiği anlatsın bizde öğrenelim.yani dedikodu istemiyorum.neyse odur.

Sitelerde Paylaş

Adamın mehir verecek parası olmazsa bekler tabii. Demek ki daha soygunlardan pek birşey elde edememiş.

Medîne'nin havası Mekkeli Müslümanlara çok dokunmuştu. Mekkeli Müslümanlar hep hastalanmışlardı. Hasta olanların içinde Âişe de vardı. Hastalık geçince Ebû Bekr, Hz. Muhammed'in huzuruna gelip şöyle dedi: Ey Allah'ın Rasûlü! Neden nişanlın Âişe'yi kendi evine almıyorsun? Hz. Muhammed cevaben, Mehir yüzünden ey Ebû Bekr, şu anda Âişe'ye mehir ödeyecek durumda değilim dedi.(İbn Sad, Tabakâtu'l-Kübrâ; c. 8, s. 62-63.)

6 yaşından 9 yaşına kadar mehir veremediği içinmi beklemiş,

Sitelerde Paylaş

dindarsurpriz, Muhammed'in pedofili olup olmadığını öğrensen eline ne geçecek? Pedofili olmadığını ateistlere tasdik ettirdikten sonra için mi rahatlayacak, yoksa Muhammed'in Aişe ile 9 yaşında gerdeğe girdiği gerçeği mi değişecek?

Pedofiliydi, değildi muhabbetini bırakta, Muhammed'in 9 yaşındaki Aişe ile gerdeğe girmesi senin içine siniyor mu, sinmiyor mu, onu söyle.

bugün aynı olay olsa sinmez.o dönemde olduğu için siniyor.bugün bir müslüman 9 yaşındaki kızla evlenmeye kalsa ilk ben karşı çıkarım.ve kimsede böyle bir evlilik isteğini ne peygambere ne kurana dayandıramaz.

tarihinde dindarsurpriz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence bu konu fazla uzadı. Pedofili veya değil.

Ben müslüman olsaydım her şekilde inanırdım.

Müslümanken de böyle yapardım zaten.

Muhammed'e acımasız muhamelesi yapan ateistlere, ''Allah'ın resulü ne yapacağını size mi soracak?'' derdim.

İslam teslim olmak anlamına gelir.

Müslüman adam her şekilde teslim olacak.

Kuran'da çelişkiler var diyen ateistlere süper cevaplar verirdim.

Enfal suresi benim favorimdi. Enfal suresi 30.ayet.

O meşhur ayeti kullanırdım:''Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır''.

Çelişki varmış gibi görünen şeyler sınavın bir parçasıdır, sen ne olur ne olmaz inan derdim.

Youtube'da sataşmadığım ateist accountu kalmamıştı.

Bazen Youtube özel mesaj arşivinden yıllar önceki yazılarımı okuyorum. Tebessüm ediyorum.

allah kurtarmış:)

Sitelerde Paylaş

6 yaşından 9 yaşına kadar mehir veremediği içinmi beklemiş,

Ben sana İslam tarihinden bir bölüm verdim, ne düşünürsen düşün artık.

bugün aynı olay olsa sinmez.o dönemde olduğu için siniyor.bugün bir müslüman 9 yaşındaki kızla evlenmeye kalsa ilk ben karşı çıkarım.ve kimsede böyle bir evlilik isteğini ne peygambere ne kurana dayandıramaz.

Siniyorsa afiyet olsun. Bunu sindiren herşeyi sindirir. Sonra da utanmadan "Muhammed en yüksek ahlaka sahipti, insanların en şereflisiydi." diye insanlara yutturmaya kalkar. En şereflisi buysa kalsın, ben almayayım.

Sitelerde Paylaş

Ben sana İslam tarihinden bir bölüm verdim, ne düşünürsen düşün artık.

Siniyorsa afiyet olsun. Bunu sindiren herşeyi sindirir. Sonra da utanmadan "Muhammed en yüksek ahlaka sahipti, insanların en şereflisiydi." diye insanlara yutturmaya kalkar. En şereflisi buysa kalsın, ben almayayım.

Sitelerde Paylaş

Niye bugün sinmiyor da o zaman olduğu için siniyor?

Ayşeye de yazık değil mi?

Sen karşı çıksan adamın vereceği cevap: "peygamber efendimiz evlenmiş, Allah da onaylamış onlardan daha mı iyi bileceksin" olacaktır.

Adam bu işe sünnet olarak bakacak.

Riyakarlığı bırakın.

Aslında sizin de içinize sinmiyor (radikal mülümanlar hariç); ama peygambere laf söylemek, onun yanlış yaptığını söylemek dinden çıkaracağı için kendinizi avutuyorsunuz.

Cahiliye devri dediğiniz dönemin adetlerini değiştirmeye geliyor; ama nedense işine gelenleri kaldırmıyor, bizzat uygulayarak meşrulaştırıyor.

Sitelerde Paylaş

Başta söyledigimi okumayıp sonuna takılınca böyle oluyor. Ben ahlaksız olduğunu mu söyledim aksine ne olup olmadığının ilgilendirmediğini söyledim. Öyle dedim diyelim senin canın sağolsun. Bu ayette yanına süsü olsun.

"Kadınlarınızdan âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdet görmeyenler hususunda tereddüt ederseniz, onların bekleme süresi üç aydır. Hamile olanların bekleme süresi ise, doğum yapmalarıyla sona erer. Kim Allah’a karşı gelmekten sakınırsa, Allah ona işinde bir kolaylık verir." Talak - 4

Sitelerde Paylaş

Niye bugün sinmiyor da o zaman olduğu için siniyor?

Ayşeye de yazık değil mi?

Sen karşı çıksan adamın vereceği cevap: "peygamber efendimiz evlenmiş, Allah da onaylamış onlardan daha mı iyi bileceksin" olacaktır.

Adam bu işe sünnet olarak bakacak.ogu

Riyakarlığı bırakın.

Aslında sizin de içinize sinmiyor (radikal mülümanlar hariç); ama peygambere laf söylemek, onun yanlış yaptığını söylemek dinden çıkaracağı için kendinizi avutuyorsunuz.

Cahiliye devri dediğiniz dönemin adetlerini değiştirmeye geliyor; ama nedense işine gelenleri kaldırmıyor, bizzat uygulayarak meşrulaştırıyor.

duygusal bakarsan yazık,reel bakarsan olası bir durum.yazık olduğuna karar verebilem için bu günün kafasıyla o dönemde yaşamam ve olayları gözlemlemem gerek.evliliği,sonrası,daha sonrası.

ayşeden önce veya sonra veya o dönemde dünyada sayısız küçük yaştaki kızla evlilik yapıldı,hepsine yazık oldu diyemeyiz.hayatlarını bilmiyoruz.nasıl hayalleri vardı bilmiyoruz.evlendikten sonra nasıl yaşadılar bilmiyoruz.

günümüzde herşey farklı,çocukların dünyası farklı,yaşam farklı,daha 20 yıl önce çocuk yaşta evlenen arkadaşım var,mutlu,ne hakla ben ona yazık diyeceğim banamı kaldı, ki artık aynı yörede küçük yaşta evlilik yok.çünkü şuan hayaller dünyalar faklı,şimdi böyle bir evlilik olsa yazığın dikalası,bilinen gerçekler var,her çocuk yaşıtlarının yaptığını yapmak ister.gençlerde yaşıtlarının yaptığını yapmak ister.bana kalırsa günümüzde 18 yaşında birinin evlenmeside yazık.en az ünv.okuması lazım.

tarihinde dindarsurpriz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...