Jump to content

Allah kime nasip ederse o kazansın

Recommended Posts

arkadaşlar, yıllardır galatasarayı desteklerdim ancak bu adamlar hepten cıvıttılar. gaaasaray takımı torinolu şaban yüzünden fetullahspor a dönmüş durumda. bir sürü futbolcuyu fetullahın cemaatine çekti bu şabanoğlu şaban

yaptığı spor karşılaşmasını bile arap peygamberinin doğmasına alet eden bir adamdan ne beklenebilir?

Allah kime nasip ederse o kazansın

22 Nisan 2008

Fenerbahçe ile oynayacakları derbinin Kutlu Doğum Haftası'na denk geldiğini hatırlatan Galatasaray kaptanı Hakan Şükür, sokaklara hakim olan bayram havasının tribünlere de sirayet etmesini istedi: "Taraftarlar stada kesici aletlerle değil, güllerle gelsin."

Zaman Gazetesi'nin haberine göre; G.Saray ve Türk futbolunun rekortmen yıldızı Hakan Şükür, pazar günü Sami Yen'de F.Bahçe ile yapacakları derbi müsabakasının birçok anlamda farklı olacağını söyledi. İçinde bulunduğumuz 'Kutlu Doğum Haftası'na vurgu yapan tecrübeli kaptan, taraftarları hoşgörüye davet ederken, "Bu derbiyi kazanıp şampiyonluğa ulaşırsak bugüne kadar elde ettiklerimizin en anlamlısı olacak." dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig'in son üç haftasına girilirken, şampiyonluk yarışını puan puana sürdürüyor. Türk futbolunun iki önemli çınarının mutlu sona ulaşmak için verdiği nefes kesen mücadelede, düğümün hafta sonunda Ali Sami Yen'de çözülme ihtimali yüksek görünüyor. Dünyanın sayılı derbileri arasında gösterilen bu maçlarda, alınan tüm önlemlere rağmen her sezon mutlaka bir tatsızlık yaşanıyor. Bıçakların, satırların, küfürlerin ürpertisi, tribünlerin masum insanlarını endişeye sevk ediyor. Daha geçen yılın 19 Mayıs'ında Ali Sami Yen'de oynanan ve su savaşları olarak tarihe geçen derbi, hafızalardaki tazeliğini koruyor.

G.Saray'ın ve Türk futbolunun efsane yıldızı Hakan Şükür, utanç tablolarının yaşanmaması için derbi öncesi önemli mesajlar verdi. İçinde bulunduğumuz 'Kutlu Doğum Haftası'na vurgu yapan rekortmen golcü, sokaklara hakim olan bayram havasının, hafta sonunda Ali Sami Yen'in tribünlerine de sirayet etmesi temennisinde bulundu. Taraftarların, stada kesici, delici aletlerle değil, güllerle gelmesini istedi.

Türkiye Diyanet Vakfı'nca tertip edilen ilim ve kültür bayramı şenlikleri şeklinde değerlendirilen kutlamaların gayesinin, milli birlik ve bütünlüğü sağlamak, hoşgörüyü toplumun her kesimine yaymak olduğunu dile getiren Hakan Şükür, derbi müsabakasında da böylesi önemli bir haftaya yakışır tutum içinde olunması gerektiğini söyledi.

'Kutlu Doğum'a layık davranalım

Derbi müsabakasının şiddetten uzak şekilde başlayıp neticelenmesini arzu ettiğini belirten tecrübeli futbolcu, "Futbolda alınan sonuçlar, kimilerine göre önemli, kimilerine göre hayati önem taşıyabilir. Fakat biz öyle güzel bir haftanın içinde bulunuyoruz ki, bunun kıymetini bilmek durumundayız. 'Kutlu Doğum Haftası' içindeyiz ve ona layık olmalıyız. Peygamberimiz'e layık olmalıyız. Çocuklarımızı, gençlerimizi de Peygamberimiz'in hoşgörüsü etrafında hayata hazırlamalı, yaşantılarımızı ona göre şekillendirmeliyiz. Hafta sonunda F.Bahçe ile önemli bir derbi müsabakası oynayacağız. Herkesin bu maçta içinde bulunulan haftanın atmosferi içinde hareket etmesini temenni ediyorum. Dostça ve centilmence mücadele etmeliyiz. Herkes dürüstçe elinden geleni yapmalı. Allah kime nasip ederse o kazansın." açıklamasında bulundu.

Bu sezon mutlu sona ulaşmaları halinde kazanılan şampiyonluğun diğer başarılardan önemli hale geleceğinin altını çizen Hakan Şükür, "Biz F.Bahçe'yi yenmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kazanamazsak ikili averajda geriye düşeriz ve büyük fırsatı tepmiş oluruz. F.Bahçe'yi yenip şampiyon olursak, bu şimdiye kadar kazandığımız tüm şampiyonluklardan daha anlamlı olur. Ligin bitimine beş hafta kala teknik direktörsüz yoluna devam eden ve şampiyon olan başka bir takım yok. Şampiyonluğu herkesten çok ben istiyorum. Belki de G.Saray'dan şampiyon takımın kaptanı olarak ayrılmanın mutluluğunu yaşayacağım." ifadelerini kullandı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/875...29&sz=13011

Sitelerde Paylaş
hakan şükür:Taraftarlar stada kesici aletlerle değil, güllerle gelsin."

kardeşim senin derdin ne..bak adam nedemiş.bıçaklarla değil güllerle gelin.bu sözde ne kötülük arıyorsun.gerçii faşist olduğun için bu söz sana dokunur sen bıçakla gelinme taraftarısın.

arkadaşlar yukarıdaki sözü söyleyen hakan şükür sizce iyi bi insanmı yoksa kötü birimi.adam müslüman diye bu şekilde eleştriliyor ve adı şaban oğlu şaban oluyor.

Sitelerde Paylaş

hakan karaktersiz,beş para etmez bi adamdır.

2002 dünya kupasında takımı cumaya gidenler,gitmeyenler diye ikiye bölmüştür.

hazımsız ve kinci olduğu da tüm futbol camiasınca bilinir.

adam f.gülene nikah kıydırtmıştır.

hatta seviyorum hocaefendiyi falan dediği için dgmye mi ne çağrılmıştı bi ara. :angry:

Sitelerde Paylaş
hakan karaktersiz,beş para etmez bi adamdır.[/

2002 dünya kupasında takımı cumaya gidenler,gitmeyenler diye ikiye bölmüştür.

hazımsız ve kinci olduğu da tüm futbol camiasınca bilinir.

adam f.gülene nikah kıydırtmıştır.

hatta seviyorum hocaefendiyi falan dediği için dgmye mi ne çağrılmıştı bi ara. :angry:

1:hakan şükür müslüman diyemi bu iddada bulunuyorsun.?

2:hakan şükür ateist olsaydı bunu dermiydin?

3.tüm müslümanlar beşpara etmez kalitesizde,ateistlermi kaliteli insanlar?

hakan şükür hakkında yazıdğın bu iddayı<kırmızıyla yazdığım> kanıtlamazsan ozaman bükemediğin bileği öpeceksin.

Sitelerde Paylaş
1:hakan şükür müslüman diyemi bu iddada bulunuyorsun.?

2:hakan şükür ateist olsaydı bunu dermiydin?

3.tüm müslümanlar beşpara etmez kalitesizde,ateistlermi kaliteli insanlar?

hakan şükür hakkında yazıdğın bu iddayı<kırmızıyla yazdığım> kanıtlamazsan ozaman bükemediğin bileği öpeceksin.

ilhan mansız hiç müslüman gibi değildir.

sergen de öyle.

ama onlarda beş para etmez adamlardır.

mutlu oldun mu? ;)

Sitelerde Paylaş
kardeşim senin derdin ne..bak adam nedemiş.bıçaklarla değil güllerle gelin.bu sözde ne kötülük arıyorsun.gerçii faşist olduğun için bu söz sana dokunur sen bıçakla gelinme taraftarısın.

arkadaşlar yukarıdaki sözü söyleyen hakan şükür sizce iyi bi insanmı yoksa kötü birimi.adam müslüman diye bu şekilde eleştriliyor ve adı şaban oğlu şaban oluyor.

Tam bir saf müslüman ayaklarında. Ya saf, kuran okumamış bir insan, ya dinci sapık.

"....Peygamberimiz'e layık olmalıyız. Çocuklarımızı, gençlerimizi de Peygamberimiz'in hoşgörüsü etrafında hayata hazırlamalı, yaşantılarımızı ona göre şekillendirmeliyiz...."

Benim çocuklarıma örnek olarak göstereceğim en son adamlardan biridir Muhammed.

Bir sübyancıyı tecavüzcüyü çocuklarıma örnek insan diye mi göstereceğim ?

23 Nisanda örnek olarak görsterilecek olay, Türkiyenin TBMM'ni kurup, insanlar tarafından yapılan yasalara uyulacağının ilân edilmesidir.

Onurlu insan olmak budur.

Arabın 1400 yıl önce yaptığı yasalara kul köle olmak değil.

.

Sitelerde Paylaş
Tam bir saf müslüman ayaklarında. Ya saf, kuran okumamış bir insan, ya dinci sapık.

"....Peygamberimiz'e layık olmalıyız. Çocuklarımızı, gençlerimizi de Peygamberimiz'in hoşgörüsü etrafında hayata hazırlamalı, yaşantılarımızı ona göre şekillendirmeliyiz...."

23 Nisanda örnek olarak görsterilecek olay, Türkiyenin TBMM'ni kurup, insanlar tarafından yapılan yasalara uyulacağının ilân edilmesidir.

Onurlu insan olmak budur.

Arabın 1400 yıl önce yaptığı yasalara kul köle olmak değil.

.

hadi lan yobaz herif.bu sadece sen ve senin gibi azınlık uyuzların fikri.bunu kabül edin biz sizden güçlüyüz.toplum kurallarını biz koyarız ve sizde korkudan bunlara uyarsınız çünkü bizim borumuz öter.

Sitelerde Paylaş
dini siyasete edenleri çok gördüm de,futbola alet edenleri ilk defa görüyorum. :blink:

Yok yok, burada tersi.

Futbolu dine alet ediyor. Bu şunu gösterir :

Allahın, erkeklerin cıbıl cıbıl koşturup, kadınlarda şehvet duyguları uyandıran bir spor'la reklamının yapılmasının caiz olduğunu.

.

Sitelerde Paylaş
hakan şükür:Taraftarlar stada kesici aletlerle değil, güllerle gelsin."

Bu zihniyet başa güllerle gelir sonra meydanlarda kırbaç ve çakıl taşları ile devam eder... Dünyadaki referans ülkelere bir bakmanız kafi...

Sitelerde Paylaş
hadi lan yobaz herif.bu sadece sen ve senin gibi azınlık uyuzların fikri.bunu kabül edin biz sizden güçlüyüz.toplum kurallarını biz koyarız ve sizde korkudan bunlara uyarsınız çünkü bizim borumuz öter.

Gücetapaninsan;

Sizin kural koyduğunuz felan yok, siz koyulmuş olan kurallara uyuyorsunuz, biz ise bu saçmalıklara uymuyoruz .. güç artık bilek işi değil, kafa işi .. siz bu kafayla bi bok yapamazsınız .. sen sanıyomusun ki devlet kademesinde ki insanlar dindar.. fetuhlahın, adnan oktarın dindar olduğunu mu sanıyosun? .. onlar sadece senin gibi malları kullanan, herşeyleri para olmuş adamlar .. burda o kadar sövüyoruz onlara ama ben şahsen çok taktir ederim o adamları .. sizin gibileri parmaklarında oynatıyolar .. onlar ne dese hayatınıza o yönde şekil veriyosunuz. .. yapacaksınız, çünkü acizsiniz. :)

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu zihniyet başa güllerle gelir sonra meydanlarda kırbaç ve çakıl taşları ile devam eder... Dünyadaki referans ülkelere bir bakmanız kafi...

usta sanki biraz abartıyorsun gibime geldi :lol:

Bana Taliban'ın yaptığı ama islam ve sünnete uygun olmayan, islamın klasik kaynaklarında yer almayan tek bir uygulama söyler misin? Sonra devam edeceğim ama önce seni dinliyorum...

Sitelerde Paylaş
Gücetapaninsan;

Sizin kural koyduğunuz felan yok, sizin koyulmuş olan kurallara uyuyorsunuz, biz ise bu saçmalıklara uymuyoruz .. güç artık bilek işi değil, kafa işi .. siz bu kafayla bi bok yapamazsınız .. sen sanıyomusun ki devlet kademesinde ki insanlar dindar.. fetullah gülen, adnan oktarın dindar olduğunu mu sanıyosun? .. onlar sadece senin gibi malları kullanan, herşeyleri para olmuş adamlar .. burda o kadar sövüyoruz onlara ama ben şahsen çok taktir ederim o adamları .. sizin gibileri parmaklarında oynatıyolar .. onlar ne dese hayatınıza o yönde şekil veriyosunuz. .. yapacaksınız, çünkü acizsiniz. :)

biri gelipte bunların aslına ateist olduğunu söylerde hiç şaşırmicam :lol::lol:

başka bş konuda toplum baskısından bahseden sen değilmiydin.kıç korkusundan abdest alıp namaza giden milletle bayramlarda bayramlaşan ateist sayısıda pek az değil.ben bu baskıyı kabül ediyorum ama yapacak birşey yok.herkesi değiştiremeyiz.çoğunluk azınlığa hükmeder.

Sitelerde Paylaş

biz güçlüyüz.

s.ke s.ke bize uyacaksınız diyorsun yani.

bunu yazdıktan sonra bu forumda yazı yazmanın ne anlamı var? ;);)

Sitelerde Paylaş
biri gelipte bunların aslına ateist olduğunu söylerde hiç şaşırmicam :lol::lol:

başka bş konuda toplum baskısından bahseden sen değilmiydin.kıç korkusundan abdest alıp namaza giden milletle bayramlarda bayramlaşan ateist sayısıda pek az değil.ben bu baskıyı kabül ediyorum ama yapacak birşey yok.herkesi değiştiremeyiz.çoğunluk azınlığa hükmeder.

Hala gücün müslümanlarda olduğunu sanıyosun, yazık valla ne diyim .. çoğunluk değil, parası olan çoğunluğa hükmediyor artık bi anlayamadınız gitti :) .. azınlıkta azınlık olsa; dünyanın yarısından fazlası ateisttir .. neyse yusufcum sen fazla yorma kafanı böyle şeylere nede olsa iki gram aklın var, sonra toparlayamayız maazallahhh :)

ayrıca müslümanların ipi, hristiyanların elindedir bunu sakın unutma .. sizden yararlanmasa hristiyanlar muho felan kalmaz ortalıkta.. herşey karşılıklı nede olsa.. sizin paranızı, mülkünüzü, fikirlerinizi, duygularınızı sömürüyolar .. ardından tek dayanağınız olan müslümanlığın yaşamasına izin veriyolar .. katlanıcaksınız çünkü paranız yok.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bana Taliban'ın yaptığı ama islam ve sünnete uygun olmayan, islamın klasik kaynaklarında yer almayan tek bir uygulama söyler misin? Sonra devam edeceğim ama önce seni dinliyorum...

aga talibandan bizene ya.ben ne talibanı tanırım nede diyerini.ben kendi kişiliğimne bakarım.islam bana ne kazandırmış nasıl bir insanım diye bakarım.şimdi maçlara gülle gelmenin talibanla ne alakası var anlamadım ben :o. hayır maçlara roket atarla gelin dese neyse :lol:

hem israil de pek temiz ayakkabı değil bu arada.taliban buna napsa azdır.

Sitelerde Paylaş

taliban sapına kadar hanefidir.

türklerse kendilerini hanefi zannederler.

bizim diyanet denen sahtekarlar kurumu da bu mezhebi benimsemesine rağmen,

üçkağıtçılk yapıp işine geleni söyler,gelmeyeni söylemez. :angry::angry:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...