Jump to content

Müslümanların ahlak anlayışı!

Recommended Posts

Bu mesajımda konu sahibi şahikaya!

Bir daha iki para etmeyen insanlara şu sözleri yazdıracak konuları açmayın!

Allahlarını kaybetme korkusu ile iftira atıp insanlıklarını kaybetmekten korkmuyorlar!

aynı durumun tekrarı halinde seninde onlardan farkın olmadıgını düşünecegim bilgine...

sen kim oluyorsun da milletin insanlığını ölçmeye kalkıyorsun behey dürzü!

Birakin putperestligi.. Cagdas, modern bir ulke ise Turkiye totaliter, dogmatik rejimlerde oldugu gibi kafani cevirdigin her yerde adeta peygamber konumuna getirilen "yuce lider"i gormememiz lazim.

Maalesef Musnumanlar icin Muhammed ne ise, bir takim ateist/kemalist tayfasi icin de Ataturk ayni durumda. Herhangi bir elestiri veya hakarete tahamulleri olmayan zavallilar.

Birakin bu ataturk fetisligini..

+1 :)

geçen "yağmuru beklerken (golemata voda)" adında bir makedon filmi izledim. orada çocuk kalemle stalin heykelinin yüzüne gözüne şekil çizdiği için ceza olarak çocuğun gözünü oymuşlardı..

ha stalin heykeline çizdi diye çocuğun gözünü oyan stalinistler, ha muhammedle ilgili tıvit attı diye adamın başını kesmeye kalkan vahabiler, ha atatürk heykeline eliyle işaret ederek fotoğraf çekildi diye "kevaşe" deyip linç etmeye çalışan kemalistler.. ben aralarında zerre fark görmüyorum. aynı şeyin laciverti hepsi :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O resmi bulduğum linki bulamıyorum,linkte aynı zamanda resmi çekip dağıtan kızlardan birinin hangi akpli yönetici olduğu da yazıyordu,belki bu yüzden kaldırmışlardır o linki..

http://www.milliyetciler.de/News-file-article-sid-3347

çifte rezalet.. hem hakaret hem de kimlik ifşası ile lümpen bir jurnalcilik söz konusu.

Sitelerde Paylaş

http://www.milliyetciler.de/News-file-article-sid-3347

çifte rezalet.. hem hakaret hem de kimlik ifşası ile lümpen bir jurnalcilik söz konusu.

Kız sen benden çok yaşıcaksın,benden önce bulup getirdin ,yalnız çifte standardına bişey diyemiyorum , kızların o resmi çekip dağıtmaları normal ,buna tepki göstererek o haberi yapmak ise rezalet ^_^

Bu arada yanlış hatırlamışım ,linkteki haberde ,kızın hangi akpli yönetici değil,hangi yöneticinin kızı olduğu yazıyo.

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen kim oluyorsun da milletin insanlığını ölçmeye kalkıyorsun behey dürzü!

Putperest diyen sensin.

Mülüman oldugunu açıklayan da sensin.

Hangi putun taşın yada herkelin çevresinde döndügümüzü ona tavaf ettiğimizi taptıgımızı yada secde ettiğimizi gördün?

Kendin putperestken başkasına putperest diyorsun.

Bir mesajın putperestliğe karşıyım diyor diğer mesajın putperestim diye haykırıyor.

Güzünüzü seveyim biraz insan olun.

Hiç mi vicdan olmaz insanda.

İftira atıyorsunuz insanlıktan çıkıyorsunuz diyorum bu kezde buna karşı çıkıyorsun.

Ya yazı bir üstte duruyor bir yere gitmedi.

Göz göre görede yalanı mideniz nasıl alıyor?

İki yüzlülüğü sevmediğimle bilinirim hoş sizde biliyorsunuz ya onuda bilmezden gelin bakalım ben ne ayak işler çevirdiğinizin biliyorum sıkıysa yalan de.

Sıkıysa gerçek kimliğinizi verin.

Orda burda sinsice gizlice saldırmayı bırakın.

tarihinde Dofre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.milliyetc...rticle-sid-3347

Hadi ordan, yüzsüz!

Kızlar fotoğrafı kendileri çekmiş, kendileri servis etmiş. Bir tanesi de AKP'li bir yöneticinin kızı. Gurur duyuyorlardır tabii ailecek.

Dinci medyanın yasaları açıkça çiğneyerek ateistleri tek tek deşifre etmesi, dindarları aşağılıkça kışkırtması ne oluyor peki?

İnsanların bırak ad soyadları, kütüklerine, ev ve iş adreslerine kadar yazdı çizdiler. Bu resmen ölüm fermanı.

Çıkar mı sesiniz?

İhbarcı, şantajcı, iftiracı hükumetinizin bunca yaptıkları? İnsanları yaftalayıp yaftalayıp suçsuz oldukları aşikarken hapse atmaları?

Arsızlar.

Sitelerde Paylaş

+1 :)

geçen "yağmuru beklerken (golemata voda)" adında bir makedon filmi izledim. orada çocuk kalemle stalin heykelinin yüzüne gözüne şekil çizdiği için ceza olarak çocuğun gözünü oymuşlardı..

ha stalin heykeline çizdi diye çocuğun gözünü oyan stalinistler, ha muhammedle ilgili tıvit attı diye adamın başını kesmeye kalkan vahabiler, ha atatürk heykeline eliyle işaret ederek fotoğraf çekildi diye "kevaşe" deyip linç etmeye çalışan kemalistler.. ben aralarında zerre fark görmüyorum. aynı şeyin laciverti hepsi :)

Sizler ahlak yoksunuz. Çok ciddiyim. Çok da cahilsiniz.

Dinci ülkenin anasını ağlatmış, 90 senelik hıncını sizler gibi aptallar sayesinde almak üzere ve siz hala böyle cool, her şeyin üstünde, her bir şeyi aşmış havalarında hala ülkenin masum insanları üzerinden kendinizi konumlandırıyorsunuz.

Düşüksünüz. Atatürk'e öyle muhtaçsınız ki, kendinizi konumlandırmak için onu sevip anlayanları, dincinin size öğrettiği jargonla sözde aşağılıyorsunuz.

Sizler her şeyinizi.. ama istisnasız her şeyinizi bugün üstüne basarak kendinize yer aradığınız o Kemalistlere borçlusunuz.

Ülkeyi düştüğü bu bataktan çıkaracak olanlar yine onlar ve siz asla utanmayacaksınız.

Şu resimdeki kızlar sizlerden çok daha dürüst, çok daha sağlam. Ne söylediklerini, ne yaptıklarını biliyorlar hiç değilse. Amaçları var.

Sizse size tüküren, sizi eline geçirdiğinde kıtır kıtır kesmek isteyen zihniyete hoş görünmek için güya tarafsız takılıyor, ama durmaksızın Atatürkçülerle uğraşıyorsunuz.

Ezik insan refleksi bu. Saygı görmediği yerden ayrılmaz, tek bir kırıntı için debelenir durur..

Bu durumu anlatan pekçok güzel özlü söz de vardır....

Sitelerde Paylaş

Bunlar mahkemeye verilsin cezalanadırılsın diyen adamın şeriatçılardan pek farkı yok.

Atatürk'ü koruma kanunu derhal kaldırılmalı,K.Kılıçdaroğlu da kaldırılsın demişti en son ama akp nin işine gelmiyor heralde.

Sitelerde Paylaş

Sizler ahlak yoksunuz. Çok ciddiyim. Çok da cahilsiniz.

Dinci ülkenin anasını ağlatmış, 90 senelik hıncını sizler gibi aptallar sayesinde almak üzere ve siz hala böyle cool, her şeyin üstünde, her bir şeyi aşmış havalarında hala ülkenin masum insanları üzerinden kendinizi konumlandırıyorsunuz.

Düşüksünüz. Atatürk'e öyle muhtaçsınız ki, kendinizi konumlandırmak için onu sevip anlayanları, dincinin size öğrettiği jargonla sözde aşağılıyorsunuz.

Sizler her şeyinizi.. ama istisnasız her şeyinizi bugün üstüne basarak kendinize yer aradığınız o Kemalistlere borçlusunuz.

Ülkeyi düştüğü bu bataktan çıkaracak olanlar yine onlar ve siz asla utanmayacaksınız.

Şu resimdeki kızlar sizlerden çok daha dürüst, çok daha sağlam. Ne söylediklerini, ne yaptıklarını biliyorlar hiç değilse. Amaçları var.

Sizse size tüküren, sizi eline geçirdiğinde kıtır kıtır kesmek isteyen zihniyete hoş görünmek için güya tarafsız takılıyor, ama durmaksızın Atatürkçülerle uğraşıyorsunuz.

Ezik insan refleksi bu. Saygı görmediği yerden ayrılmaz, tek bir kırıntı için debelenir durur..

Bu durumu anlatan pekçok güzel özlü söz de vardır....

Sayın ıfg, gün geçtikçe kendisinin gizli bir şeriatçı olduğunu düşünmekteyim.

Ludwig foruma çok daha yakışıyordu. Yazdıklarınız O'nun için geçerli. Bu mahluk için değil.

Ludwig ve zihniyetdaşları bazı konularda Atatürk'ü kötünün iyisi diyerek seçiyorlardı. Mesela halife şeriatına, Atatürk demokrasisini.

Ama bu yeni tipler. Sadece ve sadece şeriat yanlısı yazılar yazmakta ve Atatürk devrimlerini karalamaktadırlar.

Bu da onların gizli birer şeriatçı olduklarının en açık göstergesidir.

Şeriatçı değilseler bile o kesimden nemalandıkları ve müslüman oldukları çok açık.

Bu adamlar bazı eleştirilerden kaçınmak için ateistlik ayağına yatıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bunlar mahkemeye verilsin cezalanadırılsın diyen adamın şeriatçılardan pek farkı yok.

Atatürk'ü koruma kanunu derhal kaldırılmalı,K.Kılıçdaroğlu da kaldırılsın demişti en son ama akp nin işine gelmiyor heralde.

Aaa oldu mu hiç?

Sizin zihniyetlerinizi var eden insanların çıkardıkları yasalar, onlar, yanlış buluyorsanız bile ahde vefanız olsun.

Bu ülkede Atatürk'ü koruma kanunu kaldırılırsa iç savaş çıkar. :)

Sitelerde Paylaş

Aaa oldu mu hiç?

Sizin zihniyetlerinizi var eden insanların çıkardıkları yasalar, onlar, yanlış buluyorsanız bile ahde vefanız olsun.

O kanunun da içine ettiler zaten , bu ülkenin sonu ya iyi ya kötü olacak ,keşke bugüne kadar yapılan askeri darbeler yapıldığı ile kalmasa da ,Atatürk ilkelerinin devamı için gerekli bütün düzenlemeler yenilikler ,zamanında karşı devrimcilerin bozduğu bütün o kazanımlar yeniden hayata geçirilseydi ,bu konuda orduya daha fazla iş düşüyordu...

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aaa oldu mu hiç?

Eleştirebilirsin, sövebilirsin,ahlaksız bulabilirsin, zavallı olduklarını düşünebilirsin vs vs. uzar gider liste.

Ama ceza veremezsin , böyle saçmalık olmaz.

Sitelerde Paylaş

http://www.haberturk.com/polemik/haber/714304-ataturku-koruma-kanununa-gerek-yok

Doğru, söyledik... Sözümüz söz, halk iradesini ortaya koyup yetki verirse derhal kaldıracağız. Türkiye dogmaların ve statükonun değil demokrasi ve özgürlüklerin egemen olduğu bir ülke olmalı.

Sitelerde Paylaş

Türbanlı kızların davranışının esefle kınanması gerekiyor. Yalnız bu davranışı kanunla cezalandırmanın bir dayanağı olamaz. Bunu yaparsak, ülke olarak uluslararası camiada alay konusu oluruz.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Google'a "müslüman bozuntuları" yazdığınızda 1. sırada çıktığını ve başka da benzer bir ifadenin olmadığını göreceksiniz.

Ve bunu yazan da bir müslüman üstelik.

Müslüman yerine gerici demek ya da "4 İmam Hatipli kız" demek yerine müslümanları taciz eden ifadeler kullanmak hiç yakışık değil.

Darbeleri övmek ve darbelerden medet ummak da.

Ayrıca kişiye özel kanun olmaz.

O kanunu Atatürkçü olmayanlar çıkarırken, Atatürkçüler karşı çıkmışlardı.

Olacaksa cumhurbaşkanlarının tümünü kapsayacak bir kanun olmalı.

O 4 bilinçsiz kız öğrencinin yaptığı hatadan fazlasını buna tepki verenler yapıyor.

Sitelerde Paylaş

Bakın burdaki herkese şunu söyleyeyim.

Birileri çıkarda Atatürkü peygamberleştirmeye çalışırsa buna izin vermeyecek ilk kişi benm!

Ancak bugüne kadar hiçkimse bunu yapmadı ve yapmış gibi gösterilmesinide ben yemiyorum!

Yapanında bunu ciddiyetle yapmayacagını hepimiz biliyoruz atatürk dini diye bir din yok..

Şunu unutmayın ki Atatürkün bu ülkeyi kurtardıgını unutmamız için bizim yaptıgımız saygı duruşları vs sizi rahatsız ediyorsa rahatsız olmayı unutun bu yaptıklarımız yok etmek istenirse işte onada izin vermem!

Dininiz sizi iftira atar hale getiriyorsa neye inandıgınızı ve inançlarınızı tekrar sorgulayın derim...

Begenin yada begenmeyin bu ülkede onun sayesinde yaşıyorsunuz ve tüm özgürlüklerinizde onun sayesinde var.

İstediğiniz kadar yırtının kendinizi yapmaya çalıştgınız şeyi başaramayacaksınız..

Beni engellemeye çalıştınız yok ettiğinizi düşündünüz ama ben hala mücadelemi veriyorum gördüğünüz gibi..

Sitelerde Paylaş

Eleştirebilirsin, sövebilirsin,ahlaksız bulabilirsin, zavallı olduklarını düşünebilirsin vs vs. uzar gider liste.

Ama ceza veremezsin , böyle saçmalık olmaz.

Devletin görevlerinden biri de düzeni korumaktır. Bu ve bu gibi diğer yasalar (Türklüğe hakaret gibi) düzeni koruyan yasalardır. Bu tip yasalar kaldırıldığında ülkede iç savaş çıkar, bir grup diğerine baskın gelene kadar kan durmaz.

Türkiye daha bu tip yasaların kaldırılabileceği bir olgunluğa sahip değil.

"Ee o zaman aynı şekilde kuranı, peygamberi koruyan yasalar da gelsin. Bunu onaylayan bunu da onaylar" diyebilirsiniz. "Bende ee gelmeyeceğini mi sanıyorsunuz?" derim. Şuan böyle yasaların olmamasının tek sebebi teizm karşıtı düşüncelerin yeterince güçlü olmamasıdır.

Yani demek istediğim, bu tür yasaları doğru veya yanlış diye tartamayız. Çıkartılış amacı ne olursa olsun şuan da bir şekilde düzenin korunmasına yardımcı oluyor. Devletin böyle yasaları kaldırmak için çaba göstermemesi garipsenecek bir durum değil yani. Bu sebepten bizim bu tür yasaları yaklaşım şeklimiz de tamamen ideolojik.

Gerçi bana sorarsanız bence de kaldırılmalı bu yasalar.

Son zamanlarda, halk tarafından bir zihniyet temizliği yapılmasının gerekliliğine iyice inanır oldum.

Ak göt kara göt belli olsun.

tarihinde yokyaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...