Jump to content

Ahzab-51

Recommended Posts

Evvettt

Sevgili arkadaslar,

Din akil isi deyil,Nakil isidir diye diye agzimizda hurma agaci bittide hala daha anlatamadik:-))))))

Müslüleri zorlamayin,

Siz birtaraftan,

biz akilcilar öte taraftan

Kur,an beriden

ateistler geriden,

Tanrida hertafafdan adamlara saldiriyoruz,

Adamlar vallah sersem oldular.

Hakkim deyecekleri yerde.....kkum deyip cikiyorlar.

Adamlarda hakli.

Bukadarda sikistirilmazki insan.

:-))))))))))

Arkadasimin kayin pederi bir hamile polonyali genckiz bulmus,kiz adamin paraciklarini yemis bitirmis,adamda onu yemis,oda benim gibi dedede,benim gibi azgin dedelerden.

Azgin dede polonyali kizi birde eve getirince kücük kiyamet kopmus,ev gelinlerle ,damatlarla kizlarla torunlarla dolmus tasmis,herkes dedeye sarmis,bir kavga ,bir gürültü ama nasil.Dersin kücük Canakkale savaslari.

Dedenin karisi nene,carsidan daha demin getirdigi kabagi torbadan almis baslamis yemeye,har hurt diye.Kizi bakmiski anasi hart hurt kabagi yiyor sinirinden,salatalik diye.

Kiz ordan bagiriyor,anaaaaaaaaaaa kabagi niye yiyon kabagiiiiiiii?Nene yedigine bir bakarki,salataligi deyil kabagiyiyor.

Nene basliyor daha yükseksesle aglayip bagirmaya,adammmmmmmmmmmmmmmmmmmm,aklimi basimdan aldin,hiyar diye kabagi yiyorumda habarim bile yok ,senin bu azginlihlarindan.adammm,adammm,o azgin seyin insallah cürüyüpde düser.

Dedeye protertolar bir yandan evlatlar,bir yandan,damatlar,gelinler,kizlar veryansin ederler.

Polonyali kizda sasirip kalmis zavallacik.

Dede protestolari dinlerken,birden ayagi kalkar,milletde korkar kime saldiracak diye,mutfaga yönelir,gidip mutfaktan ET KÜTÜG ÜYLE SATIRIDA alir,getirip ortaya kor.Millette ses yok bu adam napacak diye.Dede belkemerini acmaya baslarken,sessizligini bozup,su LANETI kESIYIMDE, BEN ONDAN GURTILIYIMDA, SIZDE BENDEN KURTULUN DEYINCE,orda nekadar insan varsa dedenin üstüne atilip dedeyi bu kelle koparma operasyonundan zorla vaz gecirirler:-)))))))).

Nede olsa adam ümmetcilerden,ümmetcilerin ilk aklina gelen kelle koparmah.Kelle olsunda ne kellesi olursa olsun.

Simdi,müslüm gardaslarida bizde hertaraftan sikistirmis vaziyetteyiz,adamlara Allahtan destek yok,Kur,andaki ilahi ayatlardan yok,Ateistlerden destek yok,Akilci bizlerden köstet var,onlarin elinde bir NAKIL Kalmis,onunda yazarida malum Tipki Hasan Sabbah.Hasan Sabbahin müridlerinden hic kimse, onun sözünden cikmamis,Hasan Sabbaha benziyeninde sözünden cihilabülebilinebilinirmi?

Hasan Sabbain sözünden cihan dogru imamin kayigina.

Arkadaslar 21 asrin ceyregindeyiz.

Kutsal olmayan yerin örtüsüde kutsal deyildir,

Örneyin pantolon kutsal deyildir,

Ama DON kutsaldir.

kazak kutsal deyildir,

Emme sütyen kutsaldir.

Donun örttügüde mübarek ve kutsaldir.

Cünkü ,ÜRETICIDIR.

TÜKETICI DEYILDIR.

ÜRETMEKTE KUTSALDIR:-)

Zenginlik üretmekle,

Yardim Üretmekle

Ihtiyac Üretmekle,

Bagis Üretmekle olur.

Müslüler pek deyer tasimazlar,

Cünkü TÜKETICIDIRLER.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 165
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yaklaşık 12 sene önce müslüman olduğundan şüphe ediyorum..çünkü eğer daha önce müslümanlığa dair bir bilgiye ssahip olmuş olsa idin müslümanlıktaki en temel söylemlerden birinin de '' Allah insana şah damarından daha yakındır'' olduğunu bilirdin..
Suphe etsen ne yazar, etmesen ne yazar. Kaldi ki yazdigin sah damari hikayesini kundaktaki bebekler bile bilir.
yani islamı seçen biri, şah damarından daha yakın bir tanrının varlığını kabul etmiş demektir. bu nedenle artık en basit bir tavrında bile onun çizgilerini izlemelidir. yani bir çelişki yok..hatta böyle bir ayetin gelmemesi anormal olurdu..çok yakın bir tanrı ile çelişirdi.
Sah damarindan yakin olmasi demek, Muhammed´in yatak cetelesini tutup, Cebraille birlikte haber gondererek ''Istedigin gece, istediginle seks yapabilirsin, rahat ol'' demek midir?

Muhammed´in cinsel sorunlarinin sozde kutsal bir kitabin icinde ne isi varmis? Adam istedigi gece istedigi karisiyla seks yapamiyorsa, Muslumanlara ne ki?

Hem ne bicim bir kutsal kitap bu kardesim? Su karilar sana helal, ayrica mehirsiz de olur, gelinini gotur ki goturemeyenler rahat edip, gotursunler, tomurcuk memeler oh, istedigin gece istedigini gotur helal sana bu yollar...vs

tarihinde Onur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Suphe etsen ne yazar, etmesen ne yazar. Kaldi ki yazdigin sah damari hikayesini kundaktaki bebekler bile bilir.Sah damarindan yakin olmasi demek, Muhammed´in yatak cetelesini tutup, Cebraille birlikte haber gondererek ''Istedigin gece, istediginle seks yapabilirsin, rahat ol'' demek midir?

Muhammed´in cinsel sorunlarinin sozde kutsal bir kitabin icinde ne isi varmis? Adam istedigi gece istedigi karisiyla seks yapamiyorsa, Muslumanlara ne ki?

Hem ne bicim bir kutsal kitap bu kardesim? Su karilar sana helal, ayrica mehirsiz de olur, gelinini gotur ki goturemeyenler rahat edip, gotursunler, tomurcuk memeler oh, istedigin gece istedigini gotur helal sana bu yollar...vs

muhammedin cinsel sorunlarının kutsal kitapta yeri yok zaten...muhammedin böyle bir arzusu da yok..kuranı muhammed kitaplaştırmadı çünki..

eğer kutsal kitabı beğenmiyorsan bu durumda deist yada agnostik olman gerekir.

zira tanrının böyle saçma işler yapmayacağını düşünmüş olursun.

yani bir tanrı vardır ama bu tanrı kesinlikle muhammedin saçmalıklarından uzaktır, demiş olursun..

ama kuranı tam anlamdığını varsayıp bir kaç hatırlatma yapayım..

tomurcuk memeli kızlar gibi ifadeler o dönem için gerekli idi. zira eski alışkanlıklarını bırakamayan erkekler yoldan geçen kızlara parmak atabiliyordu..

muhammed de bu vahşileri biraz olsun engelleme adına cennette daha güzellerini vadetti..

yani o kızları koruma adına belki de yalan söyledi.

zira cennet yada tomurcuklu kızlar hiç olmayacaktı. muhammed de bunu biliyordu..ama iyi bir yöntem..

Sitelerde Paylaş
O çok yakın tanrı bir köleliği kaldıramamış ama bu işlerle uğraşırken... :rolleyes: İnsanlar öyle zulüm altındaymışlar ki Ömer zamanında bir efendi "ölümüm sonrası kölelerim serbest kalsınlar" deyince, adamı erken öbür dünyaya gönderen iki kölesi bu suç karşılığı Ömer'in adaleti (!) ile kafaları kesilerek idam edilmişler... Şimdi sizce burada köleler mi, efendileri mi, sistem mi (islam), halife mi suçlu?...

o çok yakın tanrı sana da çok yakın

peki sana hiç müdahele etti mi?

hissettin mi böyle bir müdahaleyi?

hayır hayır hayır...

Sitelerde Paylaş
muhammedin cinsel sorunlarının kutsal kitapta yeri yok zaten...muhammedin böyle bir arzusu da yok..kuranı muhammed kitaplaştırmadı çünki..
Sanirim senin bazi problemlerin var. Basliga dalmis ve boyle bir ayetin gelmemesi Tanri ile celisirdi demissin. Sonraki iletinde de kalkmis, bu ayeti baskalarinin Kuran´a koydugunu ima etmissin. Mumkunse bir karar ver de ona gore yazalim.
eğer kutsal kitabı beğenmiyorsan bu durumda deist yada agnostik olman gerekir.
Ben gunluk hayatimda ''ateist'' sozcugunu kullanan bir kimse degilim. Kendimden bahsederken ''inancsiz'' sozcugunu kullaniyorum. Ayrica Muslumanliktan ciktiktan sonra hic deist olmadim, ancak agnostik oldugum donemler oldu.

Su anda ise bir Tanri´nin olmadigini dusunuyorum, zaten konu basligini acarken, parantez icinde ''eger varsa'' tabirini kullandim. Insanlari kategorize etmeye calisma. Ille de muhalif olacagim diyorsan, beni agnostik sayarsin olur biter.

zira tanrının böyle saçma işler yapmayacağını düşünmüş olursun. yani bir tanrı vardır ama bu tanrı kesinlikle muhammedin saçmalıklarından uzaktır, demiş olursun.
Hayir oyle demis olmuyorum, ne dedigim gayet acik. Inanirlarin kafasindaki Tanri, yani eski bir inanir olarak, gecmiste kafamda yarattigim Tanri var ise diyorum, yani actigim konunun hedefindeki kimselerin varsayimlarindan hareket ediyorum.
tomurcuk memeli kızlar gibi ifadeler o dönem için gerekli idi. zira eski alışkanlıklarını bırakamayan erkekler yoldan geçen kızlara parmak atabiliyordu..muhammed de bu vahşileri biraz olsun engelleme adına cennette daha güzellerini vadetti..yani o kızları koruma adına belki de yalan söyledi. zira cennet yada tomurcuklu kızlar hiç olmayacaktı. muhammed de bunu biliyordu..ama iyi bir yöntem.
Subyan hurileri Muhammed vadetti dedikten sonra, cennette subyan huriler olmayacakti demissin. Demekki sen Muhammed´in peygamberligine degil, ancak bir cennetin varolduguna inaniyorsun.

Acikcasi tam olarak neyi savunuyorsun bilmiyorum, ancak bu yazdiklarindan Musluman olmadigini anlamak pek de zor degil. Ayrica tartismayi uzatip, durmana da gerek yok, cunku ben de senin yazdiklarindan farkli birsey yazmiyorum.....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...