Jump to content

Recommended Posts

Geçen cumartesi gecesi forum kullanıcılarından biri şahsıma hakerette bulundu ! zaten o şahıs herkese heryere saldırmakta küfürler yağdırmakta,fakat ben dayanamayıp ona cevap verdiğimde 3 gün forumdan uzaklaştırıldım !

Fakat ne hikmetse beni uzaklaştıran vatandaş,bana küfür edeni uzaklaştırmadı,yaptıgı terbiyesiliği editledi...

şimdi bu forumun fikir babasına sormak lazım,senın bu konu hakkında görüşlerin nedir?

+ 5 senedir,ülkemdeki banlama uzaklaştırma mantığını anlamadım gitti,bunu ben şuna yoruyorum birtakım eziklerin ömründe çaktıkları 1 çivisi olmayan sokakta yürüyen vatandaşlar,forumlarda vs vs yönetici olduklarında bu takım saçmalıklara gitmekteler.

peki soralım ?

beni atsan,tekrar üye olsam onudamı atacaksın? bu mantıklımı?

Adaletli olunmalı ?

burası fikir beyan etme yeriyse,birinin fikirlerini belirtmesini engellemek nedir?

tamam evet orda biraz ileri gittim,fakat cinayet işletecek hakaretlerde bulunmadım ! buna rağman 3 günlük ceza alıyoruz,hemde forumda yeni olmamıza rağmen ?

ya arkadas hem fikirden bahsedersiniz,hem allaha kitaba peygamberine söversiniz size bundan daha başka özgürlükmü verilir ? ama siz insanlara belkide burda edilen bir çok hakareti ömründe ilk defa gören vatandaşların duygusallaşması gayet normal ! bunuda göze alın.

ha ben ilk defa allaha küfür edildğini duydum burda gördüm dersem yalan derim,ist alibeyköyde yaşıyorum ömrümde 1 çok kere karşılaştım...

biraz daha özgürlüklere dikakt edin,çünkü bu müslüman millet ,sizde biliyorsunuz size baya hak vermiş durumda.

Kişisel Not:

lan arkadaş ! hakmı bu ! hakaret edenlerden biri 3 gün ceza alıyor ! diğeri elini kolunu sallaya sallaya forumda dine imana küfüre devam ediyor !

peki dini imanı kim savunacak ?

ya ozaman burayı allaha küüfür forumu olarak değiştirin siz imansızlar gelin sövün sövün gidin !

bunun yanında gördümki bazı insanlarla ve aslında çoğunlukla milliyetçilik anlamında ortak düşünceler taşıdığım insanların bulunduğu,hatta ölünce kendini kurtlara yedirmekten bahsedecek kadar uçlardaki Türk lerle yazısıp mesajlasmak için illaha allahamı küfür etmek lazım ?

sizi affediyorum,umarım bu haksızlığına karşı allahta size affeder

Sitelerde Paylaş

"lan arkadas "

diye benden bahsediyorsun galiba,anlasilan karsinda arkadasin var zannediyorsun..

sen haysiyetsiz,şerefsiz ! seviyesiz bir yaratıksın,darwin haklı sen olsan olsan maymun soylu bi canlı olurdun;

bre nalet deyyus,forumturkeydeki uslubunla burdaki birmi? şeref noksanı ? haysiyetsiz !

orda banlamak var;burda yok !

bu senin o koca yazindan bir parcami , degilmi???Git önce aynanin karsisina gecte kendine bak önce bi,ak sutten cikmis gibi hesab sorma modlarina yatma..

sana 3 gun ona 1 gun ceza verdim, o senin sahsina serefsiz demis olsaydi onada ayni cezayi verirdim..

ne olmus allahina mi laf söylemis---------------söyleyebilir burda serbest

peygamberinemi laf söylemis----------------------söyleyebilir burda serbest,

dinine´mi laf söylemis................bunlarin hepsini babalar gibi burda yapabilir ,

bunlari hakaret olarak algilayan tiniyete verilecek hesabimiz yok bizim...

Sitelerde Paylaş
"lan arkadas "

diye benden bahsediyorsun galiba,anlasilan karsinda arkadasin var zannediyorsun..

bu senin o koca yazindan bir parcami , degilmi???Git önce aynanin karsisina gecte kendine bak önce bi,ak sutten cikmis gibi hesab sorma modlarina yatma..

sana 3 gun ona 1 gun ceza verdim, o senin sahsina serefsiz demis olsaydi onada ayni cezayi verirdim..

ne olmus allahina mi laf söylemis---------------söyleyebilir burda serbest

peygamberinemi laf söylemis----------------------söyleyebilir burda serbest,

dinine´mi laf söylemis................bunlarin hepsini babalar gibi burda yapabilir ,

bunlari hakaret olarak algilayan tiniyete verilecek hesabimiz yok bizim...

hesabınız var.burası bir forumdur ve yetkililerin taraf tutmaması gerekir.demekki itiraf ediyorsun taraf tuttuğunu.sen ve senin gibi faşistler yüzünden ateistler ile müslümanların arası iyi değil bu forumda.

Sitelerde Paylaş

tepemin tasini attirma benim ,tombaladanmi ciktin basima sen.

fasist diye senin gibi soysuza denir,

yukarida adamin yaptigi hakaretlerin ufak bir kismini astim oraya körmusun sen.

yazilani anlamayacak kadar cahilsen senin problemin.

bizim kimseyle hesabimiz yok,

haksiz yere hesap soranada verilecek hesabimiz yok....

Sitelerde Paylaş
Geçen cumartesi gecesi forum kullanıcılarından biri şahsıma hakerette bulundu ! zaten o şahıs herkese heryere saldırmakta küfürler yağdırmakta,fakat ben dayanamayıp ona cevap verdiğimde 3 gün forumdan uzaklaştırıldım !

Fakat ne hikmetse beni uzaklaştıran vatandaş,bana küfür edeni uzaklaştırmadı,yaptıgı terbiyesiliği editledi...

Yalan söylüyorsun. Bende uzaklaştırma cezası aldım ama sizin gibi zırlamadım.Küfür olarak söylediğim şey ise ''gerizekalı'' kelimesi. İşiniz gücünüz formu sabote etmek.Ben şimdi senin ve diğer müslümanların yaptıkları hakaretleri buraya assam benim sösylediğim kelime iltifat sayılır.

Sitelerde Paylaş
Yalan söylüyorsun. Bende uzaklaştırma cezası aldım ama sizin gibi zırlamadım.Küfür olarak söylediğim şey ise ''gerizekalı'' kelimesi. İşiniz gücünüz formu sabote etmek.Ben şimdi senin ve diğer müslümanların yaptıkları hakaretleri buraya assam benim sösylediğim kelime iltifat sayılır.

ben burayı sabote edecem dersem,sen orda avatarınla yazamassın ;)

Sitelerde Paylaş
Küfür olarak söylediğim şey ise ''gerizekalı'' kelimesi.

Adam gerizekalı ise bu küfür değildir, serabis gerizekalı olduğuna kani olmuştur onunda, seni neden banlamış ki hem banladığına pişman olmuştur..

Müslümanların kutsalına saldırma 7 sülalene sayıyorlar...

tarihinde sokrates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Adam gerizekalı ise bu küfür değildir, serabis gerizekalı olduğuna kani olmuştur onunda, seni neden banlamış ki hem banladığına pişman olmuştur..

Müslümanların kutsalına saldırma 7 sülalene sayıyorlar...

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...amp;#entry81347

6.ileti

Sitelerde Paylaş

Hiç kimse birbirine kişisel hakarette bulunmasa sorun olmaz.

İnsanın laf ağzından bir an için çıkabilir de mesaj kutusunu aç yaz bir sürü işten sonra hala nasıl hiddetinizi koruyamıyorsunuz şaşıyorum.

Haklıyken haksız durumuna düştüğünüzün farkında mısınız küfür ve hakaret ederken ???

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...