Jump to content

Kuran'da bir çelişki

Recommended Posts

20 hours ago, Dindarr said:

Bunu sana 100 kere söylediler

dediler ki: Namaz kaç rekattır? nasıl kılınır? abdest nasıl alınır? bunları öğrenmek için müslümanlar Hadis kaynaklarına bakmazlar

İlmihal kitaplarında bile bu yazar bakmayın diye

Zira namaz tevkifidir: Göz altında tutukludur kimse ona el süremez demektir değiştirilemez

Tevkifinin lugat anlamı: göz altından tutuklu demektir o yüzden kimse değiştiremiypr

Tevkifi: peygamberimiz bir şeyi söylemiş ve efali peygamberi ile o işi yapmışsa ve bunu da halkın gözünün önüne koymuşsa işte buna tevkifi denir. Kimse değiştiremez göz altındadır denir

Namaz: peygamberimizin kılışı ve insanları kıldırışından beri insanlar gördüklerini günde beş defa nesilden nesile sürekli tekrar ede ede kıla kıla günümüze getirmişler ve geleceğe de götürüyorlar

Anana bakarsın babana bakarsın dedene bakarsın 

camiye gidersin nasıl kılınıyor oradan öğrenirsin.

...

DÖRT MEZHEBE GÖRE NAMAZ

http://dyntyrllk.blogspot.de/2013/02/dort-mezhebe-gore-namaz.html?m=1

Sitelerde Paylaş
  • İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 saat önce, malta erigi yazdı:

Hikayeyi birak. Evrimi bildigimiz gibi, islami da iyi biliriz. Senin bana islam ile ilgili ogretebilecegin yeni birsey yok. Ayet, hadis, fikih, hepsini sokaktaki ortalama muslumden iyi bilirim. Ahlak dinlerin tekelinde degildir. aksine ahlak ve insani degerler dinlere ragmen toplumda gelisir ve karsilik bulur. Insanlik tarihi kadar eski hukuk ve ahlak gibi sosyal kontratlari ne hristiyanlar sahiplenebilir, ne muslumler. 

Yarisa cevirmeyle alakasi yok. Democrossian sana bilimsel bir gercegi soyluyor, sen alaya aliyorsun. Elbette ki dogru olan neyse yazacagiz. Biz evrime iman etmiyoruz. Kaya gibi bir bilimsel gercek oldugunu biliyoruz. 

Buraya uye olurken ne bekliyordun? Ateistforum burasi aloooo!!! Elbette senin inandigin arap masallari ile dalga gecilecek. Senin enine gelip dalga gecmiyoruz dininle. Kendine gel, ne yaptiginin farkina var, beyhude yere "saygisizlik!!" diye yaygara yapma. Bizler senin dininden de, peygamberinden de igrenen insanlariz. Hosuna gitmiyorsa, sag ust kosedeki 'x' isaretine tiklayiver.

Aklında kıtlıkmı var? Ben sana İslamı evrim kadar biliyomusun demedim? Belkide benden İyi Biliyosundur ama yaşamıyosundur o senin sıgırlıgın.

İnsanlık tarihi kadar eski hukuk ve ahlak vardır diyosun. Değilmi?

Ahlak zaten Allaha Bağlıdır, Hz Adem zamanından beri vardır,  Peki, ben sana söyleyim, Ateizm şurada 300 yıl öncesinden beri var hadi abartalım 1000 yıl olsun.

Ateizm Yokken Ahlak vardı ben sana Dünyanın en başından beri olan hakkı söylüyorum. 

Ben sana diyorum k i ötesi olan dünyada yaratıcımız olan Allahın Kulu benim atam Hz adem Diyorum O nun bize bıraktıgı ahlak diyorum.

Peki Birde Tarihte Allahı inkar edenlere bakalım, Hepsi İblis'in Yaptırdıklarına Uydular ve sizlerde atanız İblisin Çocuklarınız sınız Tıpkı Hazreti isanın dediği gibi.Ayetleri islamı benden Çok Biliyormussun? O zaman sana söyleyiyim Sen ya az Yemiş maymun soyundan geliyosun Yada İyi Evrim geçirememişsin.

O kadar İslamı benden İyi Biliyosun ama   Dinde yeni birşey getiremezsin demişsin. Dinde Yeni birşey getirmeme yada ateistine müslümanına yahudisine kanıtlayacağım birşey yoktur dinde ayetlerde tarihte açıktır mantıklıdır.

Peki sen Sen her zaman Bilimsel olarak mağlupsunuz Diyorsun? Neden Tek Yaşamında Değer vermediğin Allaha inanan birine inancını kanıtlamaya calısıyorsun?
Bana Kalırsa ya aptalsın yada Sisteme bağlılıgından dolayı Mecburi böyle davranıyorsun?

Ateist forum burası deyip ergenleşmisşsin mahmut hoca resimi arkasıda cocuk resimi çıkarsa şaşırmam.

Ben bu siteye tartışmak için geldim 

Bu siteyi Açma sebebiniz ne peki kendinizi avutmakmı?

Madem  Allaha İnananlara Hakaret edip onları göndereceksiniz Malmısınız? Gidin evinizde avunun mesela.

siz burada gerçek hayatta islacılardan az oldugunuz için Bu sitede kendinizi mi avutuyorsunuz?

size tavsiyem Gerçek olan Ateizm Çıkın Savunun hakaret edip alay ederseniz sizi maymunlarda tınlamaz.

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, sağduyu yazdı:

Allah'a dangalak dememiştim, -gerçi cahil ve vahşi arabın yarattığı karakterin dangalak olması çok normal- Allah diye bir tanrı uydurup senin gibi salakları da peşine takanlara dangalak demiştim ama sen de bu dangalakların peşinden gidecek kadar dangalak olduğun için dangalak lafının nereye gittiğini anlaman normal. 

Bence sen maymuna benden daha yakınsın, senin evrim maymunluk civarında durmuş. Ben beynimi kullanmaya başlamışım sen hala tıpkı maymunlar gibi arapları taklide devam ediyorsun. Yahu bu cahil araplar sana kara bir taşı öptürüyorlar, daha ötesi mi var?

Sağduyu ben araplara saygı göstermem sen bilim adamlarının ayak altını yalarsın çünkü tek dayana bileceğin bilim. 

Bilim Adamları Karbon testini çalıştırır 3000 yıl der aynı şey üzerinde biraha çalıştırır 2000 yıl der asıl dangalak sensin.

Bu adamlar bu işten para alıyorlar.

Savundugu şey üerinden para kazanana güvenme sana tavsiyem dangalksın ama bana güven.

Bu arada Maymundan geldiğine inanan sensin ben maymuna daha yakın olamam sen ise her gün maymunlarla yatıp kalkıyosun hatta ben bile maymunlarla konusuyorum.

Müslümanlara da Yanlış diyosunuz Fark ettiysen Müslümanlarda İnancları ile ticaret yapıyorlar Ortak yanınız Bence Kendinize bakın Maymunsunuz Müslümanlardan nefret ediyosunuz ama ortak yanınız.

BİLİM ADAMI                                                             İSLAM HOCALARI 

bilim üzerinden para alan                                Kuran ve ayet üzerinden  para alan 

Sonuç:                                                                  Sonuç:

Şerefsiz                                                          Şerefsiz

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Yalan söylüyorsun. Sen insanları köleliğe, robot olmaya, sömürülmeye ses çıkarmamaya, hakkı çalınıp nasibim buymuş diye boyun bükmeye çağırıyorsun. Bunu da niye yapıyorsun, cukkayı sen ve yandaşlıkta buluştukların götürüp kerizler mal mal kabullensinler diye.

Tabii bir seçenek daha yok değil. Herifin birine "godinin gıliyim, sömür beni babaaaaa! İliğime kadar sömür, sana iliğim feda olsun" dediğin için de olabilir.

Demokrasia Ben insanlara gerçekten bu dünyada zorlanmayı acı çekmeye davet ediyorum?  ve ebedi hayata davet ediyorum.

Peki sen neye davet ediyosun Ben sana fark ettiysen söyle demedim: Demokrasian Ben sizi neye davet ediyorum diye Sormadım siz neye davet ediyosunuz dedim

Ahlak ve hukuk diyosunuz senin cvp vermen gereken Sana sorulan değilmidiR? Benim bildiğim bunun tersini savunmuyor. 

Bu arada Ahlak senin bumu Demokrasian Bugüne kadar senin aldıgın lafı ağızma almadım senin ahlakın bumu yazının yarsını biriniz yarısınıda diğeriniz cvplıyorsunuz?

tek seferde ağır oluyorsa Azar Azar atıyım.

Bu arada Demokrasian Gözlerde sıkıntı var Gzölük al bence? 

sen komposizyondan geçemedin galiba?

Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, Single Realistic said:

Sağduyu ben araplara saygı göstermem sen bilim adamlarının ayak altını yalarsın çünkü tek dayana bileceğin bilim. 

Bilim Adamları Karbon testini çalıştırır 3000 yıl der aynı şey üzerinde biraha çalıştırır 2000 yıl der asıl dangalak sensin.

Savundugu şey üerinden para kazanana güvenme sana tavsiyem dangalksın ama bana güven.

Bu arada Maymundan geldiğine inanan sensin ben maymuna daha yakın olamam sen ise her gün maymunlarla yatıp kalkıyosun hatta ben bile maymunlarla konusuyorum.

Müslümanlara da Yanlış diyosunuz Fark ettiysen Müslümanlarda İnancları ile ticaret yapıyorlar Ortak yanınız Bence Kendinize bakın Maymunsunuz Müslümanlardan nefret ediyosunuz ama ortak yanınız.

BİLİM ADAMI                                                             İSLAM HOCALARI 

bilim üzerinden para alan                                Kuran ve ayet üzerinden  para alan 

Bu arap dini sende beyin falan bırakmamış, tamamen mallaşmışsın, ne dediğinin farkında bile değilsin, her şeyi birbirine karıştırmışsın, sen artık düzelmezsin, o kadar mallaşmışsın ki araplara tapındığının farkında bile değilsin, bu araplara tapınman o kadar ileri bir seviyeye gelmiş ki, hayatta en hakiki rehber olan bilime bile saldıracak hale gelmişsin.

Bu arada insan sadece maymunla değil, dünyadaki her canlı ile akraba, bu gerçek neden senin rahatsız ediyor, anlamak mümkün değil. Dön bak bir aynaya, bu arap dini seni ne hale getirmiş, nasıl beyinsizleştirmiş, zombiye çevirmiş. Aslında sen o aşağılamaya çalıştığın maymun kadar bile akıllı değilsin, kafanda seni maymundan farklı kılacak bir beyin olduğu halde onu kullanmak yerine gidip arapların kuklası olmuşsun, araplar yat diyor yatıyorsun, kalk diyor kalkıyorsun, şunu ye, bunu yeme diyor, eğitilmiş bir ev hayvanı gibi itaat ediyorsun. Sana kara bir taşı bir öptürüyor bu araplar, daha ötesi mi var?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Single Realistic yazdı:

Aslını İNKARMI EDİYORSUN sen bizden deyilsin  sen enset ilşkiden gelen ademin yavrularısınız:D maymunun nesini beynemdin la sen soluncanda olabilrdin

mayamunb%C4%B0zdendey%C4%B0laslini%C4%B05642incio5590046.jpg

Sitelerde Paylaş

Demokrasia Ben insanlara gerçekten bu dünyada zorlanmayı acı çekmeye davet ediyorum?  ve ebedi hayata davet ediyorum.

Peki sen neye davet ediyosun Ben sana fark ettiysen söyle demedim: Demokrasian Ben sizi neye davet ediyorum diye Sormadım siz neye davet ediyosunuz dedim

Ahlak ve hukuk diyosunuz senin cvp vermen gereken Sana sorulan değilmidiR? Benim bildiğim bunun tersini savunmuyor. 

Bu arada Ahlak senin bumu Demokrasian Bugüne kadar senin aldıgın lafı ağızma almadım senin ahlakın bumu yazının yarsını biriniz yarısınıda diğeriniz cvplıyorsunuz?

tek seferde ağır oluyorsa Azar Azar atıyım.

Bu arada Demokrasian Gözlerde sıkıntı var Gzölük al bence? 

sen komposizyondan geçemedin galiba?

okuyorum okuyorum neyi savunduğunu bilmiyorum yeni türemiş müslüman türüsün sanırım maymun müslümandan daha iyi deyilmi her şeyiyle  bir kıyas yap bu müslümanlrmı yoksa maymunlarmı maghsum hiç olmasa sapık deyiler müslümanlar gibi

korkuncenetl%C4%B0kler.jpg

maymuncumertes%C4%B0yasa%C4%9Ei.jpg

Sitelerde Paylaş

Lan babunlar da aşırı çirkinmiş haaa, o ne lan öyle korku filmlerindeki vampirler gibi!

Ama en baştaki şeyhler de aşağı kalmaz haa! Onlar da zombi filminden fırlamış sanki!

Rahatsız edici içerik kardeşim! Yemek vakti filan yemek hazır olasıya diye açsak iştah kalmaz yahu! Bu ne böyle!

Sitelerde Paylaş
On 01.05.2017 at 14:18, poiuz said:

....

Senin kadar salak ve gerizekalı biri daha yok

ben çok dikkatlice baktım ama senin kadarını görmedim 

çok dikkat ederim bu konulara :DAdasa

Ya Sen manyak mısın yoksa Salak mı

Bak namaz denilen şey:

peygamberimizin yaşadığı yıllardan beri

iman edenler tarafından 

her gün günde beş defa tekrar edilerek günümüze gelen bir ibadetdir

hadis kitaplarında yazıyor diye müslümanlar öyle namaz kılmazlar

müslümanlar öyle namaz kılıyor diye

hadis kitaplarında öyle yazar

A benim şaşkınım isacı hıristiyan kardeşim 

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Dindarr yazdı:

güven atılmış bir videoyu izlemiyorum bunu da izlemedim

Ama senim hakkında bilgi toplamak istedim, bunu buldum

https://www.izlesene.com/video/hayat-belgeseli-bolum-3-okuz-kurbagasi-hq/2554029    :D asasasasasasadsafsdf

Ne güzel kendini tarif etmişin islama uygun  bir yartıksın sen harma deyil ama süleymenın deyneyini yemiş dikkat et seninde yemsin al sana dasssssssfdi bak islama tam bir masal kitabıdır oku evrimi öyren:lol::D tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Allahın evrimi:Ddabbel.pngdabbe1.jpg

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23 saat önce, sağduyu yazdı:

Bu arap dini sende beyin falan bırakmamış, tamamen mallaşmışsın, ne dediğinin farkında bile değilsin, her şeyi birbirine karıştırmışsın, sen artık düzelmezsin, o kadar mallaşmışsın ki araplara tapındığının farkında bile değilsin, bu araplara tapınman o kadar ileri bir seviyeye gelmiş ki, hayatta en hakiki rehber olan bilime bile saldıracak hale gelmişsin.

Bu arada insan sadece maymunla değil, dünyadaki her canlı ile akraba, bu gerçek neden senin rahatsız ediyor, anlamak mümkün değil. Dön bak bir aynaya, bu arap dini seni ne hale getirmiş, nasıl beyinsizleştirmiş, zombiye çevirmiş. Aslında sen o aşağılamaya çalıştığın maymun kadar bile akıllı değilsin, kafanda seni maymundan farklı kılacak bir beyin olduğu halde onu kullanmak yerine gidip arapların kuklası olmuşsun, araplar yat diyor yatıyorsun, kalk diyor kalkıyorsun, şunu ye, bunu yeme diyor, eğitilmiş bir ev hayvanı gibi itaat ediyorsun. Sana kara bir taşı bir öptürüyor bu araplar, daha ötesi mi var?

o zaman Yarıa girdi madem iş bende sana tavsiye ediyim Bu bilim seni o kadar ileri götürmüşki Herşeye muhalefet oluyosun mantıklı cvp veremiyosun.

sen bana araplar hakkında bir şey söylüyorsun bende amerikanları rusları hakkında söylüyorum.

ben sana diyorum ki; Bu Din arap dini değildir zamanın da yahudi hristiyan müslüman dediğin adamlar gerçekten mümi kişilerdi.

Ve Bu üçünede farklı peygamberler gelir.

Yani anlattıgım sadece arap dini değildir? Ki zaten arap dini değildir. İbrahim peygamber? Bilimsel olarak kanıtlayabilirmisin arap oldugunu?

Ki arapların geçtiği Kuranda Hz İbrahimde Geçer?

Yani Bu kuran Arapların Kitabı değildir. Bu kuran aklını kullanabilen her insan için vardır.

Kuran Yaşamını nasıl yaşamanı gösterir, Kuran Bu yaşantıyla nereye varabileceğini gösterir.

Bilim ise Aciz İnsanların Bilmediklerini Öğrenmeye çalışmalarıdır?

Yanlışım varsa söyleyin bilim hakkında o kadar Bir bilgim yok?

Sitelerde Paylaş

ben sana diyorum ki; Bu Din arap dini değildir zamanın da yahudi hristiyan müslüman dediğin adamlar gerçekten mümi kişilerdi.

Yani anlattıgım sadece arap dini değildir? Ki zaten arap dini değildir. İbrahim peygamber? Bilimsel olarak kanıtlayabilirmisin arap oldugunu?

Yani Bu kuran Arapların Kitabı değildir. Bu kuran aklını kullanabilen her insan için vardır.

Kuran Yaşamını nasıl yaşamanı gösterir, Kuran Bu yaşantıyla nereye varabileceğini gösterir.

Söylediğiniz hemen her şey yanlış veya temelsiz.

yahudi, hıristiyan ve müslüman adamlar gerçekten mümin kişilerdi -> kanıtlayın

ibrahim peygamber diye biri yaşamış -> kanıtlayın

kuranda anlatılanlar ile nereye varılacağı gösterilir -> kanıtlayın, gerçekten bunlara uyanların, söylenen yerlere vardığını kanıtlayın

islam, eskilerin masallarından derlenmiş bir zırva yığınıdır. kuranda ibrahimin yanısıra, dini masallardan pek çoğu anlatılır. kimi yunan inançlarından, kimi sümerlerden, kimi yahudi, kimi hıristiyanlıktan gelen masallar derlenmiş toparlanmış ve kuranı oluşturmuş. içinde ibrahimin de olması, nuhun da olması, iskenderin de olması bu nedendendir.

buyrun, masallardan bir demet sunduğum konuyu okuyun

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Single Realistic said:

o zaman Yarıa girdi madem iş bende sana tavsiye ediyim Bu bilim seni o kadar ileri götürmüşki Herşeye muhalefet oluyosun mantıklı cvp veremiyosun.

sen bana araplar hakkında bir şey söylüyorsun bende amerikanları rusları hakkında söylüyorum.

Kuran arapların kitabı değilmiş, ancak aptallar ve gerizekalılar Kuran'ın bir arap kitabı olduğunu fark edemez.

Neyse, daha önce de dediğim gibi artık sen düzelmezsin, bu arap dini sende akıl, mantık bırakmamış, papağan gibi arapların sana empoze ettiği zırvaları tekrarlayan bir kukladan farkın yok.

Yahu bu din seni bilime bile düşman yapmış, bilime bile düşman olan bir beyinsize laf anlatmanın imkanı olabilir mi? Arabın zırvaları, hayali cenneti uğruna insanın tek ve gerçek rehberi, insana ekmek veren, ilaç veren, sağlık veren, hayatını kurtaran, hayatını kolaylaştıran bilime bile saldıran bir meczuba laf anlatılabilir mi?

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, sağduyu yazdı:

Kuran arapların kitabı değilmiş, ancak aptallar ve gerizekalılar Kuran'ın bir arap kitabı olduğunu fark edemez.

Neyse, daha önce de dediğim gibi artık sen düzelmezsin, bu arap dini sende akıl, mantık bırakmamış, papağan gibi arapların sana empoze ettiği zırvaları tekrarlayan bir kukladan farkın yok.

Yahu bu din seni bilime bile düşman yapmış, bilime bile düşman olan bir beyinsize laf anlatmanın imkanı olabilir mi? Arabın zırvaları, hayali cenneti uğruna insanın tek ve gerçek rehberi, insana ekmek veren, ilaç veren, sağlık veren, hayatını kurtaran, hayatını kolaylaştıran bilime bile saldıran bir meczuba laf anlatılabilir mi?

Ya ben geri zeklıyım ya bu kuranda çelişki yok diyen adamlar süper zekalar bizi her zaman atomu parçlıyara gezgenler arsında gezintiye çıkardılarda biz ahmaklar geri zekalıyız göremiyoruz utanın ey müslümanlar kendinizden deyil sulalenizden islamda utanın ne bu yav sayfalar dolusu çelişki gösteryim size anlıyacak kafa var ama göt korkusu var tekrar yalşama duygusu aşılamışlar size yav böyle bir şey varsada  allahmı zeyusmu kimin götüne kazık sıkcak şu anda belli zaten sadece kendinizi hayvanlardan zeki gördüyünüzden ölüm kabul etmediyinizdendir bu kuran tervat inil hikayleri görmedinizmi biz bu halkı helak etik diyor cahil çöl yazmacıları görmedik yok görmedinizmi bu dünyayayı gökle ayırtık görmedinişzmi görmedik ey araputu yav cennete gideceksdin diye uydurup yazmış bu çöl bedevileri desler gel götünü sikelim ölünce cennte gidersin b una razı olcak o kadar onursuz şefsiz insan varki saymam alahlarını mekladan zamandan uza tut5uyorlar ula utanı 100 ayet ne diyor aklını başında olmayanın başına sıçarım hani herşeyden münezzihti zorumagide birde türk kendini sna ahmaklar peygamber diyor ula veb arplara indidim diyor be arbıbencene arapca konyuşacağım diyor halen bu kanını siktiklerim ben türküm diypr ulan nasıl müslüman oldun veya ne oldu bir  tarihini okuadhasiyessz diyorum kızımben müslümanın bu sapıklarından olcağımaallah varsa beni cehnne gtürsün be buna razıyım ula bu kadarimam hatip cami dinayte verilen oaryla bizda uzayda gezerdik laf pldumu gülersiniz inmeye tapan hindu ulan hidu ineye tapıyor en azıdan bircanlıyasaygısı var hin dular3 boytlu uzaydan  resim gönderiyor siz ise ilkeltanırlar kurba içinoğlunukesmeye kalkan isşadanne bekler4siniz ltfe ovjektidifdüşünün cevapverin fantiçedeyil islam coğrafiyasını görüyoruz  birninin kafasını kesiyorlar bir video paqylşmakistedim morelim bozuldu paylaşamam müslümalık  muhmmmed  tarfında kazılklanmış bir iş birlçi  yahudi,ydi bana göre yada  ajan deyin ne derseniz deyin müslümalar nuhmede taptıkça kutlulşarı yok  taptıkları için dedim evet muhmede o kadar abartımşki çünkü arabın allahın put olduğunu görünce kendini allahla bir tutmuş hata allah  melkleri muhmmede34 salat ediyormuşlar salatın anlamı ibatdet  ist5erseniz yine yzarım ama anlayan objektif düşünen insan için yazdım yoksa cennetle kadırılan lafım yok lafım burda din satmaya kalkanlardır  dinizi burada satnaz uygulayamsınız   bazen diyorlalrki ateislikten müslümanlıpa döndü kısaca cevaqp veryip haytaöyle bir şey olmasz   ateistliye dinsiliye inanan hik kimse iman etnmez bu kesindir5 öyle birsi varsa yalan konuşuyor örnek geçen  hafta hanım bana ist en iyi yerinden rebnduvü aşmış rahasılklarımdan dolayı bir gişttim v beklebele sanki çay partisi veriyorlar beklemyi sevmem  neyse sabır etim gişrdim prsörmüş  oreama bu8rama baktı hanımda dert yadı bu okumaya başldı dinden çıktı diye  adam bu git boy abdesti al namza başla ve sonuç 5.000.tele aldı sennterine  bbile ldırmıyor kendisi direk alıyor  beklemek beni her zaman sıkan bir şeydi tahliler isdedi gitim nişan taşında yeri  yine baktım çay partisi var orayı buluncaya kadar canım çııktı ter suiçerisinde kaldım hanım dindar yok atyizlerle tanıştı yoldan çıktı daha önce söylemişti ulan işi gücü bırakmış bu pezvengin  yerini bulmaya çalışıyorumk hadi hanimda mutlu olsun bulamıyoruz  acımdan ölüyorum saaat  4 randüvü sati bir simit aldım yedmeye başldım hanım ön plana çıkmış adres soruyor ben simiti yedim giştik kan ter içersindseyim daha önce uyarmıştım ben beklmem  gitim bizim sıra geçmiş ben terden duramıyorum hanıma demiştim beklme olursa çıkar giderim demiştim neyse galoş giy ter su içimndeyim bekle bekle yok adam muhbet ediyor kahkahlaro biçim herr muyne için 500 tel alasam bende kahkaha basarım ama benim vicdanın kabul etmez hanıma dedim ben nterledim dışarıdayım galoşları çıkarıp atım taksiye bindim hayrola kardel sizin oray ö çok nadir insan gider dedi boş ver dedim uzun yoldu tkl kaptım iş ye3rine vardım  hanım beni arnış hakret ediyor  neyse demem o kiadam banadşyopr git boy abbdesti al allaha inan hasatlığına iyi gelir birde prfsör yandım anambeni tutmayın 25 yıl önc3e istabula geldim belki daha fazlaydı bu kadar cxehalet görmedim benim hatam yokmu illaki var ama ülke bitmiş  manvadan çıkan oröfsör oluyor şimidi ve dieceyim karıuyı orda bıraktım ne kavgalar çıkcak bilmem ama ilaki türküyde 5 sıradaymış o zorladı be3ni o para tuzağına neyse yazılarım iyi olmasada kusura bakmayın başınızı ağrtım

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, güven said:

Ne güzel kendini tarif etmişin islama uygun  bir yartıksın sen harma deyil ama süleymenın deyneyini yemiş dikkat et seninde yemsin al sana dasssssssfdi bak islama tam bir masal kitabıdır oku evrimi öyren:lol::D tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Allahın evrimi:D

Güven

:D  :D

neml 82 de

dabbeten min el ardı :Arzdan bir dabbe çıkartırız diyor

Sebe 14 de

dabbetu el arda : Arza isminde bir dabbeden ağaç kurdudan bahsediyor

Aradaki farkı anlayamıycak kadar salak olur mu bir insan ya soruyorum sana

Aaaaaahhhhhhhhhh

hahahah haha

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Dindarr yazdı:

Güven

:D  :D

neml 82 de

dabbeten min el ardı :Arzdan bir dabbe çıkartırız diyor

Sebe 14 de

dabbetu el arda : Arza isminde bir dabbeden ağaç kurdudan bahsediyor

Aradaki farkı anlayamıycak kadar salak olur mu bir insan ya soruyorum sana

Aaaaaahhhhhhhhhh

hahahah haha

SALAK SEN NE HADİSE NE KURANA UYUYORSUN KAFANA GÖRE DİN YARTMIŞIN DABBEDE DİYORKİ KIYAMET KOPACAK SEN HADİSLERE İNMADIĞIN İÇİN HADİSLERE GEÇMEDİM DELİ DİNDAR ANLAMDIĞIM ŞEYİ NİYE PAYLAŞYIM SEN NE PAYLAŞMIŞTIN ONA EN UYGUN  İSLAM ALLAH KURAN YALANINI ORTAYA KOYDUM SALAKMISIN SÖYLE :DDEMEK HAZRETİ SÜLYMANIN DEYNEYİNİ YİYİYORDU ALLAHTA ZEVKLE SEYREDİYORDU YAV NERDEN BAKSAN SALKACA CAHİLCE YAZILMIŞ BİR HADİS KURAN. ALLAH ÖLÜ VER DESE ÖLDÜREMİYORMUYDU ACAYİPTE İSMİLERİ VAR DABBATUMU NE NİYE İZİN VERDİ ALLAH OYUNMU OYNUYOR GERÇEKTEN. BU KURANIN İSMİNİ EN GÜZEL MASAL KİTABI KOYSAYDILAR NE OLURDU. ÖRNEK AŞAĞIDA6133incii756225.jpg

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, güven yazdı:

Sildim türçeyi çok kötü yazmıştım kızgınlıkla yazmıştım aceleye getirerek yazmıştım kusura bakmayın admin arkadaş görürse tam silerse iyi olur

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...