Jump to content

Bunlardan hangisi Allah ?

Recommended Posts

bunlar size Allah'ın birer mucizesi değilse bunlara bilimsel açıklamalar getirmelisiniz. sizce bunların bilimsel açıklaması ne olabilir?

ben portakaldaki mucizeyi gördüm ve iman ettim kardeşlik artık bende sizden biriyim.

estağfurullah müslümanım.

Sitelerde Paylaş

bak sen de alay ederek Allah'ın ayetlerini doğruluyorsun. sen de Allah'ın bir delili sayılırsın. ( :

hiç sorma kardeşlik allahla bizzat görüşüyorum bile çaktırma vahiy falan bile alıyorum.

"Nisa V1.1" ile karşınızda olucam yakında h.z galileo.

"sana ganimetleri soruyolar de ki , ganimetlerden en güzelleri şüphesiz allah ve galileoya aittir."

aslında fena fikir değil yazsammı acaba pardon vahiy alsammı acaba ?

Sitelerde Paylaş

Aslında inanan birinin böyle ufak tefek mucizelere inanması normal tabi de ,bir de arap harflerinin buna müsait olduğunu da unutmamak gerekiyor ,sonuçta ineklerin tüyleri başka arapça kelimelere uygun şekilde de çıkmış olabilirdi.Ayrıca bazıları buna inanır ama Atatürk silüetiyle dalga geçer.Ne kadar çifte standart..

Sitelerde Paylaş

Aslında inanan birinin böyle ufak tefek mucizelere inanması normal tabi de ,bir de arap harflerinin buna müsait olduğunu da unutmamak gerekiyor ,sonuçta ineklerin tüyleri başka arapça kelimelere uygun şekilde de çıkmış olabilirdi.Ayrıca bazıları buna inanır ama Atatürk silüetiyle dalga geçer.Ne kadar çifte standart..

aynen anlatmak istediğim şeyi anlattın şahika.Gelmiş bir yobaz ateist olduğumu görünce inek , koyun resimlerini facebooktan mesaj atıyor bak mucize "aa eşek kafam ben bunları nasılda görmedim" dememi bekliyor.

yahu ineğin üzerinde allah yazması hakaret gibi değilde mucize gibi geliyor adamlara , dağın üzerinde aattürk siliütinin görünmesi tamamen tesadüf oluyor ve dalga konusu oluyor işte "bazı" müslümanların çifte sıtandartı.

tarihinde galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslında inanan birinin böyle ufak tefek mucizelere inanması normal tabi de ,bir de arap harflerinin buna müsait olduğunu da unutmamak gerekiyor ,

Sadece ineklerin üstünde beneklerinde falan değil, ineğin bokunda da Allah yazısı çıkabiliyor. Buna dair hatta bir bok remi bile var. O kadar ki müsait yani..

Sitelerde Paylaş

İşine gelmeyeni ya yanlış anlamayı ya da anlamazlıktan gelmeyi bir yaşam tarzı seçmişler. Hiçbir şeyin aslını, sahip oldukları dini dogmatik zihniyet nedeniyle öğrenme alışkanlıkları mevcut değil. Bu nedenle, bu topluluklar gerçeği hiçbir zaman öğrenememeye mahkum kalacaklar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...