Jump to content

Özel Üniversiteli Cahil İnsan

Recommended Posts

Ajdar, Esra-Ceyda kardeşler, Helin Avşar ve diğerleri..

Üniversite mezunu olmak kariyer dışında insana hiçbir şey katmıyormuş! Tabiki herkes için geçerli değil bu. Eğitimli olmak kişinin kendisinde bitiyor. Baba parasıyla okuduğu yeditepe üniversitesi siyasal öğrencisi kız daha parlamentonun anlamını bilmiyor! Twitter hesabında kullandığı Türkçe berbat! Kendisini eleştirenlere şu iğrenç sözleri sarfediyor; "o okula girmeye gucunuz bilginiz ve paranız yetmeyince kuyruk acısı çekip böle komplekslere giriyosunuz yapmayın yazık.."

İşte size üniversite öğrencisi. Kitap okuma alışkanlığı olmayan, gazete okumayan, gündemi takip etmeyen, düşünmeyen bireyler.

Parasızlıktan dolayı okuyaman zehir gibi çocuklar var! Adaletine tüküreyim dünya!

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1082710&CategoryID=138#

Sitelerde Paylaş

Ben inanmıyorum buna ya,

Kız sadece aptal sarışın numarası yaparak dikkat çekme derdinde, hatta psikolojide bunun bir adı vardı, yani hastalık olarak tanımlanılır.

Ayrıca o gittiği üniversitenin yıllık masrafı 30.000 ini gecer, carp 5 ile 150.000... Bu yarışmaya katılması bile saçma

Sitelerde Paylaş

Ben inanmıyorum buna ya,

Kız sadece aptal sarışın numarası yaparak dikkat çekme derdinde, hatta psikolojide bunun bir adı vardı, yani hastalık olarak tanımlanılır.

Ayrıca o gittiği üniversitenin yıllık masrafı 30.000 ini gecer, carp 5 ile 150.000... Bu yarışmaya katılması bile saçma

Ben olsam mahçup duruma düşerdim. Karakter meselesi herhalde.

Siyasal bilgiler öğrencisi olup da bu soruyu bilmemek.. Zaten bu soruyu bilmek için siyasal bilgiler öğrencisi olmaya hiç gerek yok. Genel kültür sorusu bu.

Sitelerde Paylaş

atatürkçüyüm diyen insanlar çok itici oluyorlar. Hem islamcı hem de atatürkçüyüm deyip ikiyüzlülüklerini saklama gereği de duymuyorlar..! komik insanlar!

İslamcı biri Atatürkçü olamaz ,hayırdır ne bu eziklik,neden bu komplex?Bu düşmanlığın bir nedeni olmalı

kızımız üstüne gidilince şu savunmayı yaparak olaya noktayı koymuş! :lol:

J21zw.jpg

akıllı olmayabilir ama en azından hekese inat atatürkçü! :D

sana saldıranlara kulak asma gözdecim. bu ülkenin senin gibi atatürkçülere ihtiyacı var :)

karakuş ,sen de gaganı herşeye sokmasan olmaz :lol: ,geç bakalım dalganı ,kürtçü müsün solcu mu ne olduğun belli değil de :)

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Klasik bir kürt .

Üstad sende bir karar ver, Kürt dili yok diyorsun, Kürt dili yoksa, Kürt diye birşey yoktur.

Ama, burda "Klasik Kürt" gibi bir cümle kuruyorsun.

Seni takip ediyorum ama, böyle söylediğinin tam tersi şeyler söylersen pek inandırıcı olmuyorsun

Sitelerde Paylaş

Üstad sende bir karar ver, Kürt dili yok diyorsun, Kürt dili yoksa, Kürt diye birşey yoktur.

Ama, burda "Klasik Kürt" gibi bir cümle kuruyorsun.

Seni takip ediyorum ama, böyle söylediğinin tam tersi şeyler söylersen pek inandırıcı olmuyorsun

Bunu kaç defa yazıcam ?

Tekrar edeyim ;

eski dönemlerde kervanların bolca soyulduğu bölgeye kurdistan yani hırsızlar bölgesi denmiştir, bir etnik köken değil bölge ismidir ,bu bölgede sırasıyla ilkel farisi boyları (zagros mağazaları) araplar süreç içerisinde etnik kimliğini yitiren ermeni ve türkmen boylarının etkelnmesiyle feodalitesini aşamamış kabile düzeyinde yaşayan gruplara verilen ortak ad adını almıştır.

kürt dediğin insanların doğudaki batıdakini güneyeki kuzydekini anlamaz .İnsanlar olmaz evliya olursada kapının önüne koyma söylemi ile bu ilkel çapulcuların özelliklerini tarihsel kayıtlara düşmüşlerdir. :)

Çerkesdi sanırım ,ya da laz ama kürt değilim demişti.Yersen tabi

Hafız naber bu arada :D

Kekolar allah bir derse inanma iki tane olabilir. :lol:

tarihinde EXODUS. tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...