Jump to content

Bunu Gerçekten Atatürk mü Söylemiş?

Recommended Posts

demişse demiş

ama senin bu isim ne iş?

Hem ne demiş bak:

"Ben size manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır"

tarihinde cinali tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk çok zeki bir insandı bunu söylemişse bile bir amaç uğruna söylemiştir, O günkü şartlar öyle gerektirtirdiği için söylemiştir yoksa toplum önünde açık bir şekilde ifade etmese bile günlüklerinde hiçbir dine inanmadğını açık bir şekilde ifade eder. "Benim bir dinim yok bazen bütün dinlerin okyanusun dibine gönderilmesini istiyorum" diyende kendisidir..

Sitelerde Paylaş

bilim ve akıldan bahseden cinali kuranın bilimle ilgili ayetlerini okudunmu hiç sen çamura batan güneşler... ağırlık yapan dağlar...cıvık cıvk çamurdan insanlar...daha neler neler önce kuranı oku

Kuran ateizmin en güçlü argümanıdır. Bunu bilir bunu söylerim, kuran olmasa bizim allah denen komik figurun varolamayacağına dair bu kadar güçlü delillerimiz olmazdı belkide..

Sitelerde Paylaş

bilim ve akıldan bahseden cinali kuranın bilimle ilgili ayetlerini okudunmu hiç sen çamura batan güneşler... ağırlık yapan dağlar...cıvık cıvk çamurdan insanlar...daha neler neler önce kuranı oku

yok hocam

isim karıştı yani

ben cinali , o cin ruhi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...