Jump to content

KUR'AN IN ALLAH LA HİÇ BİR ALAKASININ OLMADIĞININ KESİN KANITI

Recommended Posts

Bak git bir ilkokula, matematik dersine gir. Orada hocadan izin iste. Sonra 3 çocuk çağır. Alın size 10 lira de. Bu paranın 2/4 birinizin, 1/4 diğerinizin, 3/4 ü de diğerinizin de. Bak çocuklar sana nasıl bakıyor? Eeee sen okumuş adammışsın, şimdi biz sana nasıl bakalım.

Ayrıca, çok bildiğine göre yukarıda abdullah Ömer den bahsetti. Yani avliyeden. Eğer senin savunduğun gibi matematik hatası olmasa niye AVLİYE HESABINA İHTİYAÇ DUYSUNLAR.

Son olarak, ben senin kim olduğunu daha ilk mesajında anlayabilecek kapasitedeyim. Hala üste çıkma komiklikleri yapma.

Söz dinle, istersen nikini değiştir gel neye inanıyorsan dürüstce savun. Yazdığıma cevap vereceksen, hepsine cevap ver, atlama,

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=49849

Buraya bakınca yeni aklıma gelen bir şey yok. Oraya bakan görür ne olduğunu. Oraya yazdığını burada ağır yobazlar bile gönül rahatlığıyla kullanmazlar.

sen matematıkcsın kişiler aynı kalsın bana dogru oranları ver??? hadı buyur

Sitelerde Paylaş
  • İleti 306
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

big bang olasılıgı derken neyı kasteddın... 1 milyonda 999 bn olan da ne?

Bak komik duruma düşme olasıkla kesın aynı cumlede kullnlmaz:) itirazım ona git oku yazdklarını sonra gel...

Bilimde kesinliğin anlamını bilmeden konuluyorsun yine! Uçak uçar mı? Evet. Ama uçağın düşme ihtimali de var. Öyleyse uçaklar uçar demeyelim. Malum düşebilir de. :lol:

Sitelerde Paylaş

sen matematıkcsın kişiler aynı kalsın bana dogru oranları ver??? hadı buyur

Bak bu sefer bu oranların yanlış olduğunu 30 saniye içinde anladın. Neymiş oranlar yanlışmış :) Ne kolay anladın oranların yanlış olduğunu :)

Sitelerde Paylaş

Bilimde kesinliğin anlamını bilmeden konuluyorsun yine! Uçak uçar mı? Evet. Ama uçağın düşme ihtimali de var. Öyleyse uçaklar uçar demeyelim. Malum düşebilir de. :lol:

Ya sen gercek msn şaka msn:) 3 mılyarda 1 kesın mı olasılık mı:)uyu bence artık

Sitelerde Paylaş

Ya sen gercek msn şaka msn:) 3 mılyarda 1 kesın mı olasılık mı:)uyu bence artık

Bana bak müslüman bozuntusu. Kafan basmıyor değil mi? İnanç virüsü senin beynini enfekte etmiş. Evrimin yanlış olma olasılığı 3 milyarda 1.

Dinin yanlış olma olasılığı 3 milyarda 2 999 999 999! Anladın mı? Dinin yanlış olma olasılığı 2 999 999 999 kat daha fazla. Neden dine inanıyorsun be adam?

tarihinde TheQuestioningman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak bu sefer bu oranların yanlış olduğunu 30 saniye içinde anladın. Neymiş oranlar yanlışmış :) Ne kolay anladın oranların yanlış olduğunu :)

yanlış degıl kı bulamadın:) 3 ay musade bul getr forumdakılerı sustur...kişiler aynı oranları degıs matematkcsn zor olmazsa gerk

Sitelerde Paylaş

Bana bak müslüman bozuntusu. Kafan basmıyor değil mi? İnanç virüsü senin beynini enfekte etmiş. Evrimin yanlış olma olasılığı 3 milyarda 1.

Dinin yanlış olma olasılığı 3 milyarda 2 999 999 999! Anladın mı? Dinin yanlış olma olasılığı 2 999 999 999 kat daha fazla. Neden dine inanıyorsun be adam?

Neyse düştügun cukurdan cıkman zor:) o yuzden napcan artık bilip konuscan...

Bak bing bang ıle verdgn oranı git ii ögren..

Evrım ıle ılgılı ahkam kesme ben senın gıbı netten okumuyom dersını alıyorum...

Neyse bu tartsma noktalansn...

ii geceler

Sitelerde Paylaş

yanlış degıl kı bulamadın:) 3 ay musade bul getr forumdakılerı sustur...kişiler aynı oranları degıs matematkcsn zor olmazsa gerk

Gerçekten komiksin. Oranların neyini değişeyim? İçinde bulunduğun durumu göremiyor musun? Sana yanlış oranlar veriyorum. Görüyorsun neyi savunduğunu... Sözün olsa şimdi konuşursun. 3 aymış peeeeh. Kötü yakalandın herhalde. İlkokul çocuklarının kıçıyla güleceği birşeyi savunmaya kalktığından olmasın?

Sitelerde Paylaş

Bak git bir ilkokula, matematik dersine gir. Orada hocadan izin iste. Sonra 3 çocuk çağır. Alın size 10 lira de. Bu paranın 2/4 birinizin, 1/4 diğerinizin, 3/4 ü de diğerinizin de. Bak çocuklar sana nasıl bakıyor? Eeee sen okumuş adammışsın, şimdi biz sana nasıl bakalım.

Ayrıca, çok bildiğine göre yukarıda abdullah Ömer den bahsetti. Yani avliyeden. Eğer senin savunduğun gibi matematik hatası olmasa niye AVLİYE HESABINA İHTİYAÇ DUYSUNLAR.

Son olarak, ben senin kim olduğunu daha ilk mesajında anlayabilecek kapasitedeyim. Hala üste çıkma komiklikleri yapma.

Söz dinle, istersen nikini değiştir gel neye inanıyorsan dürüstce savun. Yazdığıma cevap vereceksen, hepsine cevap ver, atlama,

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=49849

Buraya bakınca yeni aklıma gelen bir şey yok. Oraya bakan görür ne olduğunu. Oraya yazdığını burada ağır yobazlar bile gönül rahatlığıyla kullanmazlar.

Bak sorular yukarıda. Ver bakalım cevabı, biz de görelim ne olduğunu. Madde madde vermezsen kıvırdığını bir kez daha göreceğim.

Sitelerde Paylaş

Evrım ıle ılgılı ahkam kesme ben senın gıbı netten okumuyom dersını alıyorum...

Sen ne saçmalıyorsun? :) Sen benim ne okuduğumu biliyor musun? Şu anda evrimsel biyoloji alanında çalışan bir araştırma grubuna üyeyim ben. Genetik benim eğitimini aldığım alanlardandır.

Netten okuyan sensin bay müslüman. Adnan Oktar'ın sitelerinden okuduğunu ele verdin bu cümlenle. Big-Bang'i KURAN'A UYDUĞU İÇİN kabul ediyorsun sen. Big-Bang de kanun değil bu arada. :lol:

Bak sana bir sınav. Kuran'ı sence kim yazdı? Kuran insanlar tarafından yazılmış olabilir diyebilir misin? Bilimin işinize gelen,''dininizle çelişmeyen'' kısımlarını kabul ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

eee basından berı bu uslubu kullansana

Bura ateist forum karsı fıkırlere böle suruce saldrılınca barı bı kac vicdanlı cıksn aranzdan..Ateizm galıba ULAS A gokten zembılle inmiş ki herkesnde öle kabul etmesını beklıyo...

Ben burda bilim konusurum acar kıtabmdan makale yazarım yorum yaparım...katılırsnz katlmzsnz ayrı ama ole hakaret edersnz olmaz kı...

Bir şey konuştuğun yok.

2.999.999.999/3.000.000.000 oranında insanla maymun akraba diyorlar hala itiraz ediyorsun. Kesinlik olması için 1 olması gerekiyor kafasındasın.

Bunu herhangi bir dogmatik dese kabul edilebilir de, sen bir de tıp okuduğunu söylüyorsun. Vah ki vah.

Babandan dna örneği aldılar; senden de örnek aldılar gerekli kuruluşta test yaptılar.

O kuruluşun vereceği sonuç ne olacaktır? %99,9999..?

Ne diyelim şimdi kesin sonuç yok diye baban değil mi diyelim? Bir kesinlik yok mu diyelim?

Sonuç 1 çıkmadı diye babandan şüphe edecek misin?

Sitelerde Paylaş

Sen ne saçmalıyorsun? :) Sen benim ne okuduğumu biliyor musun? Şu anda evrimsel biyoloji alanında çalışan bir araştırma grubuna üyeyim ben. Genetik benim eğitimini aldığım alanlardandır.

Netten okuyan sensin bay müslüman. Adnan Oktar'ın sitelerinden okuduğunu ele verdin bu cümlenle. Big-Bang'i KURAN'A UYDUĞU İÇİN kabul ediyorsun sen. Big-Bang de kanun değil bu arada. :lol:

Bak sana bir sınav. Kuran'ı sence kim yazdı? Kuran insanlar tarafından yazılmış olabilir diyebilir misin? Bilimin işinize gelen,''dininizle çelişmeyen'' kısımlarını kabul ediyorsunuz.

Hakaret etmeden konus her turlu cevaplarım...

Genetık lisans egıtmımı? ınan merak ettım?ünv bünyesındesnz dı mı ?

Bing bange kanun demedım kı:)

Benım aklımda bır kac süphem var ama teisttlerle konusmam lazım..

Benım şüphe duymadgm konuları actnz -kurandakı- ve neden duymadgmı anlattım bu mıras meselesı ornegnde oldugu gıbı..

Sitelerde Paylaş

Hayır, o geldiği gibi forumdan atılacak. Haci'nin kulağana gittiği anda onu kolundan tuttuğu gibi kovacak forumdan. Bunu yapacağına eminim. Daha önce 4 kişiyi bu yüzden attı.

Ben buna söyleyecek laf bulamıyorum, inan utanıyorum. Yani bir çocuğun bile anlayacağı şekilde anlatıyorsun hala yılışık şekilde cevap veriyor. İçinde bulunduğu zavallılığın farkında olmayan veya görülmediğini sanan adama daha ne diyebilirim. Hem bu türün agababaları var forumda, bıraksınlar bu da kalsın. Benim sinirim kaldırmıyor gerçi ama bir cover ın gelişimini adım adım izleriz :)

Sitelerde Paylaş

Bir şey konuştuğun yok.

2.999.999.999/3.000.000.000 oranında insanla maymun akraba diyorlar hala itiraz ediyorsun. Kesinlik olması için 1 olması gerekiyor kafasındasın.

Bunu herhangi bir dogmatik dese kabul edilebilir de, sen bir de tıp okuduğunu söylüyorsun. Vah ki vah.

Babandan dna örneği aldılar; senden de örnek aldılar gerekli kuruluşta test yaptılar.

Ne diyelim şimdi kesin sonuç yok diye baban değil mi diyelim? Bir kesinlik yok mu diyelim?

Cinayet davalarında ABD de idama gönderiyorlar o olasılıkla :)

Sitelerde Paylaş

Bir şey konuştuğun yok.

Bu olasılık hesabını arastrmam lazım bakalım gerceklık payı ne...Hocalarıma danscam...

Sen arada gel hakaret et git...ayıp ayıp...

Ben bu aksam kac kısıye karsı yalnz kaldım ama yek bı hakaret etmedım...

Ateist formunda ateistler herseyı soyleyeblrler mı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...