Jump to content

ALLAH KURANIN BENİMLE İLGİ VE ALAKASI YOKTUR DİYOR ...İŞTE İSPATI

Recommended Posts

• İleti 58
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bırak babalığı insan arkdaşının komşusunun karsıyla evlenmez sen evlenirmisin ? be sapıklar

Neden evlenemesinler?

1- Enseste mi girer? (Girmez)

2- Enseste girse bile, bir ateist ensest ilişkiye giremez mi? Neden?

Sitelerde Paylaş

ben şahsıma girmem midem kaldırmaz sen arkdaşının karsıyla evlenirmisin? söylermisin

Ben de şahsıma girmek istemiyorum ancak şahıslara girmeden genel konuşacak olursak;

Ateistler arkadaşlarının karıları ile evlenebilirler mi? Evlenemezler ise, neden evlenemezler?

Sitelerde Paylaş

Konu a dan z ye araştırmamak ve ön yargılı olmaktan geçiyor

-Konuyu değerledirirken Hz mevlananın Denize Testiyi Daldırırsan,Bir Testi Kadar Su Alır,Gerisi Kalır sözünü referans almalıyız.

-Ateizime yine ters bir söylem, cennete tuvalet yok deniyor ,yani büyük dışkı küçük dışkı ihtiyacı yok, yersin içersin atık yok.Nasıl yani dünyada var cennette yok öylemi dedirtecek cinsten ama ispatı mevcut

-Hayatta olan insan oğlu dünyada yaşadığı sürede yer içer ve dışkısını çıkarır kural budur!

-Peki anne karnındaki bir bebek ölümüdür?Tabiki hayıt oda yaşar hayattadır,peki besin alırmı ? alır peki 9 ay boyunca afedersiniz onun kakası sidiği anne karnınamı dolar? tabiki hayır anne karnında oluyorda cennettemi olmayacak?

-En başta söylediğim gibi kurallara ALLAH cc ın dilemesiyle yere ve zamana göre değişkenlik gösterir.

Mekonyum diye bir kelime duydun mu?

Sitelerde Paylaş

Ben de şahsıma girmek istemiyorum ancak şahıslara girmeden genel konuşacak olursak;

Ateistler arkadaşlarının karıları ile evlenebilirler mi? Evlenemezler ise, neden evlenemezler?

soruya soryla karşık verlim müslümanlar üste yazdıklarına yaprmı yapmazmı? sen cevap ver

Sitelerde Paylaş

insan dediğin ensest ilikiye girmez.Bunun ateist müslüman ayrımı olmaz.sen enseste ne kadar çok takılmışsın :blink:

Sitelerde Paylaş

Pardon!

4-Dünyada şeytan işi pislik cennette en önemli içki şarap Allah böylebir yanlışlık yapar mı?

-Tıpkı alkollü araç kullanma gibi, imtehandayken içme emtehandan çık öyle iç

Malcomcuğum..

kafa mı buluyorsunuz insanla..

Yoksa gerçekten islam nedeniyle anlama özürlümü oldunuz?

Allah diyor ki..

Şarap için...şeytan işi pislik..tir... yani bundan iğrenç bir içecektir diyor...

Sonra Cennet te... ırmaklarını koyacağım yaratacağım diyor....

Yani seni düşünelim...

Sen diyorsun ki... Bok en iğrenç şeydir...yenmez kardeşim...

Sonra arkadaşına giderken...ya sana bi kasa bok getireceğim...diyorsun....

Diğeride..

Allah neden afyon ve uyuşturucuyu yasaklamaz da şarabı yasaklar...

Sitelerde Paylaş

baba ile babalık arasındaki farkı öğren.

senin insan bile olmadığını düşünmeye başlayacağım...

siz Araplar öyle düşünebilirsiniz arkadaşım...

Biz Türklerde..mesela birine... bacı dedinmi...

onun ve senin... aynı anandan doğmanıza gerek yoktur...

o kelimenin anlamı bellidir..

Bacıdır artık o...

Bunu Tüm Anadolu Türk yiğitleri bilir..

Delikanlı olmayan anlamayabilirde..

yani Ha baba ha baba demişsin...

Ha Kucağında doğmuş..ha etrafına akrabana konu komşuya bu benim oğlum kızım demişsin..

Ama tabi Bu söylediklerim insanlar için geçerlidir..

tarihinde abdullahabdal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sebep? (Neden girmez ya da giremez?)

Bacıdır artık o...

Ha Kucağında doğmuş..ha etrafına akrabana konu komşuya bu benim oğlum kızım demişsin..

Sitelerde Paylaş

Bacıdır artık o...

Bunun akli ve bilimsel bir dayanağı var mıdır?

Sitelerde Paylaş

Bacıdır artık o...

Sitelerde Paylaş

sen insanmısın durmadan bunu soruyorsun bilimsel açıklaması var sen sen gidip ensest yapabilirsin senin kuranda yazsaydım buna adım gibi eminim yaprdın nede olsa arapların kültürünü almışın sorduğun soru o kadar terbiyesizki akıl yokmu sizde hep aklınız uçkurdamı sizin sen aklınca şöyle düşünüyorsun aa ateistlerin allah korkusu yok bunlar herşeyi yapar ulan insan ahlakı allahtanmı aldı allah dese git kardeşinle yat sen yatarsın adım gibi eminim allah sizin aklınızı namusunuzu şerfinizi onurunuzu hepsini almış bi daha bu soruyu sorma adem peygamberine hava anana sor nasıl bir şey olduğunu anlatsınlar

Sitelerde Paylaş

sen insanmısın durmadan bunu soruyorsun bilimsel açıklaması var sen sen gidip ensest yapabilirsin senin kuranda yazsaydım buna adım gibi eminim yaprdın nede olsa arapların kültürünü almışın sorduğun soru o kadar terbiyesizki akıl yokmu sizde hep aklınız uçkurdamı sizin sen aklınca şöyle düşünüyorsun aa ateistlerin allah korkusu yok bunlar herşeyi yapar ulan insan ahlakı allahtanmı aldı allah dese git kardeşinle yat sen yatarsın adım gibi eminim allah sizin aklınızı namusunuzu şerfinizi onurunuzu hepsini almış bi daha bu soruyu sorma adem peygamberine hava anana sor nasıl bir şey olduğunu anlatsınlar

1- Bilimsel açıklamayı alayım.

2- Soru sormak terbiyesizlik midir? Neden? (Cinsel konularda bilgi edinmek isteyenler terbiyesiz midirler?)

3- Öldükten sonra yaptıklarından sorgulanmayacağına ve cezalandırılmayacağına inanan birisinin her pisliği yapmasına engel nedir?

Sitelerde Paylaş

1- Bilimsel açıklamayı alayım.

nasıl bir cevap istiyorsun bilim bizim allahımız deyilki sen ensest yapmak istersen git yap

2- Soru sormak terbiyesizlik midir? Neden? (Cinsel konularda bilgi edinmek isteyenler terbiyesiz midirler?)

bana görere terbiysizliten ötedir sapıklıktır. gider seks kitabi felan alır okursun.

3- Öldükten sonra yaptıklarından sorgulanmayacağına ve cezalandırılmayacağına inanan birisinin her pisliği yapmasına engel nedir?

ya sen ne demek istiyorsun sende vijdan yokmu insan kendisine yapılmasını istemediyi bir şeyi başkasına yaparmı siz nasıl bir vaksınız ensesti o sizin beynmediyiz havanlar bile yapıyor olar kadardamı kafan çalışmıyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...