Jump to content

Ölüm Gerçeği

Recommended Posts

Şeriat gelmez.

Arabesk ve insanların din yoluyla sömürülmesine imkan sağlayan, insanları aptallaştıran ve kişiliksizleştiren bir düzen gelme ihtimali var. O gelen düzen eldekileri yedikten ve yerine yetişmiş insan gücü de koyamayacağı için hayat ufak ufak cehenneme döner ve sonra da devam eder.

Kaçmama gerek yok yahu, Allah tan mı kaçacağım :lol:

hepsini bir kenara bırak da cevap ver: "Ölüm" sana ne ifade ediyor?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 617
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dostum sana ne diyorum? Sen Kuran'ın sana mantıksız gelen tarafları nedeniyle Kuran Allah'ın sözü değil diyorsun. Çünkü sana öyle geliyor, 9 yaşında evlenilir geliyor, kadın köledir geliyor, cariyeler var, 3 karı almak var vs...

Am a ben bunlar yok diyorum ve benim dediklerim sana mantıklı geliyor. Kuran'a benim gibi inanmanın önünde hiçbir engel yokken nedne benim gibi inanmıyorsun? Ben cehenneme gidersem, sen de gidersin, ben cennete gidersem sen de gidersin işte?

Hala sulandıracaksın ama benim gibi inanmamanın önünde ne engel var? Allah'a inanmak istememek mi? Yani adı Allah diye sana yobazların İslam'ını mı çağrıştırıyor?

Doğrucu,

Yazıyorum bana inanmıyorsun. Bu yobaz dediklerin sütten çıkmış ak kaşık kalır. insanı insana, mümini mümine köle olmasından rahatsız olmayan, ya da bunu söylemeye çekinen tanrı ya tapmaktan utanırım yahu... Gören olsa ne der? Ulan kıçı kırık bazı köle sahiplerinden korkan ama evlatlıkların eşleriyle evlenmeyi helal kılmada hiç de tereddüt etmeye muktedir tanrıya mı tapıyorsun derlerse.

Tapsam KATANKU ya tapardım. Onun kurallarını duysan görürdün tanrı nasıl olur :)

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum. Ölümle ilgili tek düşündüğüm, dini törensiz nasıl defnedilebilirim bir de ölüm karşısında eğilmeden hakkını verebilmek.

dini törensiz defnedileceğin hiçbir ülke yok :D çünkü dinsiz ülke yok :D en fazla yakılırsın küllerini savururuz.

siz çok akıllısınız ya ölüme de çare bulursunuz.(ama öldükten sonra).

Sitelerde Paylaş

dini törensiz defnedileceğin hiçbir ülke yok :D çünkü dinsiz ülke yok :D en fazla yakılırsın küllerini savururuz.

siz çok akıllısınız ya ölüme de çare bulursunuz.(ama öldükten sonra).

ABD de hızla artıyormuş. Son seçimde %11 iken bu seçimde % 19 a ulaşmış. Sigarayı az içsem belki % 50 ye yetişirim :lol:

Sitelerde Paylaş

Senarist Meral Okay yakılmak istediğini söylemişti ama bugün camide tören yapılıp cenaze namazı kılınarak toprağa verildi. Yani Katalan şanslısın senin de namazın kılınacak. Allah'a mahçup gitmeyeceksin...

Yahu bu bile tuhaf ve ayıp. İnsan "kardeşim dini tören istemiyorum" diyor zorla dini tören yapıyorsunuz. Ahlaki mi? Ölümüzü rahat bırakın bari

Hani demokrasi :lol:

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Senarist Meral Okay yakılmak istediğini söylemişti ama bugün camide tören yapılıp cenaze namazı kılınarak toprağa verildi. Yani Katalan şanslısın senin de namazın kılınacak. Allah'a mahçup gitmeyeceksin...

Sırası gelen gidiyor. bakalım ateistlere sıra ne zaman gelecek.

Sitelerde Paylaş

Merak etme korkum yok, son sürat devam ediyorum :lol:

Gençler uzak dursun, herkes uzak dursun. Bok için sigara içmeyin (kaba yazdım ama o kadar kötü birşey)

sen şimdi alkol de alıyorsundur :D yahu intihar ediyorsun ağır çekimli olaraktan :D

Cenazene çiçek göndereyimmi :D

Sitelerde Paylaş

Pis arapların ilkel inançlarını referans alarak yşayanlar ve çevresindekileri ölümle korkutup etkilemeye çalışanlar çok komik oluyorsunuz.

Ölecek olmamız bir deve çobanı çöl bedevisi tarafından uydurulmuş arap allahına inanmamızı yerlere kapanıp ona yalvarmamızı mı gerektiriyor?

Senin inandığın allahı spider-man'den daha gerçek yapan nedir? Nereden biliyorsun ona inanmak yerine arap allahına inandığın için spider-man'in seni kızartıp türlü işkebceler yapmayacağını?

tarihinde Marine tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...