Jump to content

Bir Pedofili Ayeti Daha!

Recommended Posts

Müslümanların çaresiz kaldığı an! Doğrusu bu ayet benim de dikkatimden kaçmış. Bu kuranı kazdıkça daha neler çıkar. Rezalet, başka hiç bir şey değil. Pedofilinin dik âlası! Müslüman olsam utancımdan yerin dibine geçmiştim.

Müslümanların zavallıca savunmaları tam bir çırpınış. Çırpınmakla, kıvırtmakla, o yana bu yana dönmekle kurtulunacak bir rezalet değil! Ne uçar var, ne kaçar! Ayet doğrudan çocukla evlenme ile ilgili.

Apaçık! Kimse kıvırtamaz, ayette geçen "vildan" kabak gibi net ve açık "çocuk"tur. Kıvırtma payı sıfırdır.

Kuranda pedofili olduğunu daha artık göze de sokamayız, bitti...

Henüz adet görmemiş kısmının hastalıktan kaynaklanıyor olabılcegını gözardi etmeyın...

Ama daha önemli gözden kacan bı husus var burda iddet beklemekten bahsedılır...

Şimdi bu eger sizin dedıgınz gibi cocuksa neden iddeti beklensın kı zaten onun hamile kalma şansı yok:)

Yapmış oldugunuz yorum ne kadar taraflı oldugunuzu ele verıyor....

Nasıl mı?

İlk defa burda okudum dıyorsunuz ne arastırdınız ne de bılene sordunuz sonrasında hemen gözü kara yorum yapmışsınız...

Biri Kuranda eşşege binmek yasak dese eger sizin ideolojinze destek veren bı durumsa hemen aaaaa bılmıyodum bakın demek eşşege bınmek yasakmıs dıcektnz ve ardından bitttttiiiiii dicektiniz...

Lütfen yorum yaparken temellendirin...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 363
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Henüz adet görmemiş kısmının hastalıktan kaynaklanıyor olabılcegını gözardi etmeyın...

Şimdi bu eger sizin dedıgınz gibi cocuksa neden iddeti beklensın kı zaten onun hamile kalma şansı yok:)

Yapmış oldugunuz yorum ne kadar taraflı oldugunuzu ele verıyor....

Nasıl mı?

İlk defa burda okudum dıyorsunuz ne arastırdınız ne de bılene sordunuz sonrasında hemen gözü kara yorum yapmışsınız...

Biri Kuranda eşşege binmek yasak dese eger sizin ideolojinze destek veren bı durumsa hemen aaaaa bılmıyodum bakın demek eşşege bınmek yasakmıs dıcektnz ve ardından bitttttiiiiii dicektiniz...

Lütfen yorum yaparken temellendirin...

Allah(c.c.) senden razı olsun, işte bu kadar net. Demirefe denen adam bütün zamanını Kuran'a ifitra atmakla geçiriyor. Bu adam başka bir başlıkta diğer ateistleri bile linç eden bir sinir hastası.

Sitelerde Paylaş

Allah(c.c.) senden razı olsun, işte bu kadar net. Demirefe denen adam bütün zamanını Kuran'a ifitra atmakla geçiriyor. Bu adam başka bir başlıkta diğer ateistleri bile linç eden bir sinir hastası.

sizden de...Baktım bu konu başını almış gıdıyo noktalayayım dedım..

Sitelerde Paylaş

Bilader sen normal misin? Araştırmadığımı nerden biliyorsun, asıl sen çalaklavye yazmaya girişmişsin! Tabii ki açtım neymiş bu ayet diye baktım, kelimeleri arapça aslından çözümledim de emin olup öyle yazdım. Beni kendinle karıştırma!

Yok eğer benim araştırıp doğruladığıma inanmıyorsan, sen aç araştır, yalanla yapabiliyorsan!

Al sana iddia. Ben araştırdım, doğru çıktı ve kendimden emin yorum yaptım. Sen araştır yalan de de senin boyunun ölçüsünü bir alıvereyim! Hodri meydan!

Sen haklıysan forumu bırakıp beş vakit namazlı müslüman olacağım! Bundan açık çek olmaz!

Sitelerde Paylaş
noktalayayım dedım..

Sen ağzını bantlayacağına gözlerini bağla, üç nokta körler derneğine üye ol. Anca öyle noktalarsın! Neyi noktalıyorsun hey yavrum! Aç tavuk darı ambarında... Rüyasında... :lol:

Sana meydan okudum, bu ayette çocukla evlenme olmadığını kanıtla, iddiadan dönen kepaze olsun!

Sitelerde Paylaş

Kuran o zamanın mantığına göre düşünmüş. Zavallı çocuklar için bir lütüfda bulunmuş. Ortada mı kalsın zavallı çocuklar. Birilerinin koynunda tecavüze de uğramazlar.

Mantık budur. Daha fazlasını Arabın tanrısından beklemeyin.

Yine iftiracılar bastı forumu. Sizin nesliniz tükenmeyecek mi? Kurtuluş yok mu insan soyuna ey Darwin'in insanımsı akrabaları?

Sitelerde Paylaş

Ahzab:50=Mehirlerini verdiğin eşlerini, Allahın sana ganimet olarak verdiği cariyeleri, seninle beraber hicret eden amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını, teyzelerinin kızlarını ve Peygamber nikahlanmayı dilediği takdirde müminlerden ayrı, sırf sana mahsus olmak üzere kendisinin mehrini Peygambere hibe eden mümin kadını almanı helal kılmışızdır. Bir zorluğa uğramaman için; müminlerin eşleri ve cariyeleri hakkında onların üzerine neyi farz kılmış olduğumuzu bildirmiştik. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.

Tövbe tövbe : ))

Sitelerde Paylaş

Sen ağzını bantlayacağına gözlerini bağla, üç nokta körler derneğine üye ol. Anca öyle noktalarsın! Neyi noktalıyorsun hey yavrum! Aç tavuk darı ambarında... Rüyasında... :lol:

Sana meydan okudum, bu ayette çocukla evlenme olmadığını kanıtla, iddiadan dönen kepaze olsun!

Bence cırpınma kurtaramıyorsun kendını..

Üzgünüm... bu başlık ile ilgili yorumumu yaptım dahasına gerek yok..

Sitelerde Paylaş

Şimdi bu eger sizin dedıgınz gibi cocuksa neden iddeti beklensın kı zaten onun hamile kalma şansı yok

Talak/4-Kadınlarınızdan âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdet görmeyenler hususunda tereddüt ederseniz, onların bekleme süresi üç aydır. Hamile olanların bekleme süresi ise, doğum yapmalarıyla sona erer. Kim Allah’a karşı gelmekten sakınırsa, Allah ona işinde bir kolaylık verir.

Çocukta iddet beklenmesinin sebebi tereddüt olduğu, tam emin olunamayan bir durum olduğu içindir. Senin dediğin gibi olsa, adetten kesilen kadınlar içinde iddet olmaması lazımdı ama var, çünkü emin olmak, tereddüt etmemek gerekiyor. Henüz iddet görmemiş demekle hem hastalığı, hem de çocuğun yaşının küçük olması dolayısıyla adet görmemesini de kapsıyor. Boşluk bırakılmamış yani.

Sitelerde Paylaş

Ahzab:50=Mehirlerini verdiğin eşlerini, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği cariyeleri, seninle beraber hicret eden amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını, teyzelerinin kızlarını ve Peygamber nikahlanmayı dilediği takdirde müminlerden ayrı, sırf sana mahsus olmak üzere kendisinin mehrini Peygambere hibe eden mümin kadını almanı helal kılmışızdır. Bir zorluğa uğramaman için; müminlerin eşleri ve cariyeleri hakkında onların üzerine neyi farz kılmış olduğumuzu bildirmiştik. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.

Tövbe tövbe : ))

tarihinde asiltürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şahsıma yönelik bir daha birşey söyleme altında kalırsın.

Ya, ispatlar mısın küçük kızları koynunuza alın denildiğini yoksa? Hadi erkeksen ispatla..

tarihinde Doğrucu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya, ispatlar mısın küçük kızları koynunuza alın denildiğini yoksa? Hadi erkeksen ispatla..

Seninle tartışmama gerek yok.

Sen zararsız müslümanlardansın. İnanmak istiyorsan istediğine inanabilirsin. Eğer kuranın açık bir kitap olsaydı her yöne çekilmezdi. Sen kendine göre çekiyorsun. Ben de anlatıldığı şekliyle anlıyorum. Çünkü Kuran gerçekte benim anladığım şekilde olayları anlatsa da virgül vs ile oynamana izin verebiliyor. NErede apaçık kitap?

Gerçeklere inanmak için inanç gömleğini önce çıkarman gerekir. Eğer tüm iddiaları somut değerlendirir ve sonra o gömleği tekrar giymek istersen sana söylenecek birşey olmaz.

Sitelerde Paylaş

Peygamberinde almış, halifelerde, diğer müslümanlarda ve hala da alıyorlar. Ortada müslümanların kendi eliyle yazdığı tarihi belgeler var. Varsa itirazın git onlarla paylaş kozunu.

Sitelerde Paylaş

Seninle tartışmama gerek yok.

Sen zararsız müslümanlardansın. İnanmak istiyorsan istediğine inanabilirsin. Eğer kuranın açık bir kitap olsaydı her yöne çekilmezdi. Sen kendine göre çekiyorsun. Ben de anlatıldığı şekliyle anlıyorum. Çünkü Kuran gerçekte benim anladığım şekilde olayları anlatsa da virgül vs ile oynamana izin verebiliyor. NErede apaçık kitap?

Gerçeklere inanmak için inanç gömleğini önce çıkarman gerekir. Eğer tüm iddiaları somut değerlendirir ve sonra o gömleği tekrar giymek istersen sana söylenecek birşey olmaz.

İnsan yapımı alelade bir kitap bile başka dillere çevrilince bazı anlam farklılıkları oluşuyor. Bugün Kuran meallerinin bazılarının gerçek Kuran anlamını taşımadığı açık. Ama Kuran apaçık bir kitap, Arapça ve Arap edebiyatına hakim bir tefsirci kelimesi kelimesine doğru olarak çevirebilir.

Peygamberinde almış, halifelerde, diğer müslümanlarda ve hala da alıyorlar. Ortada müslümanların kendi eliyle yazdığı tarihi belgeler var. Varsa itirazın git onlarla paylaş kozunu.

Hz. Muhammed Hz. Aişe ile 18 veya 19 yaşında evlenmiştir...

Sitelerde Paylaş

Genç bir kız adet görmeden hamile kalabilir. Adet dediğin kullanılmamış yumurtanın vücuttan atılmasıdır. İlk adetini görmeden yumurta döllenirse hamile kalınabilir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...