Jump to content

Abdest alan müslümanlar

Recommended Posts

Mutlaka bir camii'nin avlusunda veya bir işhanının tuvaletinde tapınmaya gitmek üzere abdest alan bir karış sakalı olan müslümanlara denk gelmişsinizdir.

Genellikle tapınma ayinlerine geç kaldıklarından acele bir şekilde çoraplarını çıkarıp iğrenç ayaklarını sözde yıkarlar. Ayaklarını suyun altında bir tur gezdirdikten sonra ıslak ayakları kurumadan çoraplarını giyerler, mantar oluşurmuş, kokuşurmuş, pislikten geçilmezmiş, hijyenik değilmiş kimin umurunda..

Hemen ardından kulaklarının arkasına bir su tutarlar, tabi kulaklarının içinde pislikten tabaka oluşmuştur ama ne önemi var ki canım ritüeli yerine getir tertemiz ak pak olursun..

Daha sonra ağızlarını çalkalarlar ağızları çöp tenekesinden farksızdır, hiçbir zaman ağız kokularını alabilecek kadar onlara yaklaşarak kendimi ve sağlımı riske atmadım ama ağızlarında iğrenç bir koku olduğu konusunda bir öngörüde bulunmam hiçte yanlış olmaz zira dişleri pislikten artık o kadar siyahlaşmıştır ki o ağızda koku olmaması mümkün değildir.. Ve o pis dişlerde ağıza 2 avuç su alıp çalkaladınmı tertemiz olur

Sonra allahının huzuruna tertemiz çıkmaya hazır olur müslüman kişi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 99
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mutlaka bir camii'nin avlusunda veya bir işhanının tuvaletinde tapınmaya gitmek üzere abdest alan bir karış sakalı olan müslümanlara denk gelmişsinizdir.

Genellikle tapınma ayinlerine geç kaldıklarından acele bir şekilde çoraplarını çıkarıp iğrenç ayaklarını sözde yıkarlar. Ayaklarını suyun altında bir tur gezdirdikten sonra ıslak ayakları kurumadan çoraplarını giyerler, mantar oluşurmuş, kokuşurmuş, pislikten geçilmezmiş, hijyenik değilmiş kimin umurunda..

Hemen ardından kulaklarının arkasına bir su tutarlar, tabi kulaklarının içinde pislikten tabaka oluşmuştur ama ne önemi var ki canım ritüeli yerine getir tertemiz ak pak olursun..

Daha sonra ağızlarını çalkalarlar ağızları çöp tenekesinden farksızdır, hiçbir zaman ağız kokularını alabilecek kadar onlara yaklaşarak kendimi ve sağlımı riske atmadım ama ağızlarında iğrenç bir koku olduğu konusunda bir öngörüde bulunmam hiçte yanlış olmaz zira dişleri pislikten artık o kadar siyahlaşmıştır ki o ağızda koku olmaması mümkün değildir.. Ve o pis dişlerde ağıza 2 avuç su alıp çalkaladınmı tertemiz olur

Sen abdestin sırasını bile bilmiyorsun, yazdıklarını kim ciddiye alsın.

Üstelik abartılı kötüleme ifadeleri ile istisnaları genelleyip tümünü pis ilan etmişsin.

Fena mı topluluğa dahil olurken az da olsa temizlenmek, ya hiç olmasaydı...

Sitelerde Paylaş

Sen abdestin sırasını bile bilmiyorsun, yazdıklarını kim ciddiye alsın.

Üstelik abartılı kötüleme ifadeleri ile istisnaları genelleyip tümünü pis ilan etmişsin.

Fena mı topluluğa dahil olurken az da olsa temizlenmek, ya hiç olmasaydı...

Abdestin sırasını bilmiyorum evet, bilme gereği duymadım hiçbir zaman, ama konu bu değil ki sırasının ne önemi var? önemi olsaydı google'dan aratıp sırasıyla yazardım sen farklı yere takılıp kalmışsın ve sanırım biraz gerginsin :)

Tümünü pis ilan etme konusuna gelince istisnalar olabilr tabi ama genelleme yapıyorum ve bu ritüeli hiç yapmasalar o dahil oldukları topluluktan daha az çorap kokusu etrafa yayılırdı..

Sitelerde Paylaş

Sen ne içtin ben maymunların akrabsayım diyen biri temizlikden bahsediyo bende senle ilgili yazayımmı millet kusmaya başlasın.

Sitelerde Paylaş

Çok fazla abartmışsın Marine, sanki kin kusar gibi hiç gerek yoktu böyle bir konu açmaya.

Tam tersine ben bütün müslümanları çok seviyorum hepsi çok şekerler:D kimseye kin kustuğum falan yok, ama gördüğümü yazıyorum ve bu kadar pis olmalarına rağmen hala onları çok şeker bulduğumu söyleyebiliyorum.. tabi uzaktan :lol:

Sitelerde Paylaş

Sen hangi ülkede yaşıyosun bilmiyorum ama Türkiyedeysen otobüse binerken uçağa binerken yada okuldayken işteyken yada toplum için sürekli midenmi bulanıyo miden kaldırmıyosa nasıl yaşıyosun bu kin ve nefret nerden geliyo ?

Sen şimdiye kadar uçakta yada otobüste veya okulda kaçtane abdest alan müslüman gördün? Ben hiç denk gelmedim eğer olurda bir gün karşılaşırsam neler hissettiğimi yazarım..

Sitelerde Paylaş

Tam tersine ben bütün müslümanları çok seviyorum hepsi çok şekerler:D kimseye kin kustuğum falan yok, ama gördüğümü yazıyorum ve bu kadar pis olmalarına rağmen hala onları çok şeker bulduğumu söyleyebiliyorum.. tabi uzaktan :lol:

Müslümanları tahrik etmek amaçlı bir başlık açmışsın, her ne idolojiye sahipsen bu şekilde kendi idolojine de zarar verirsin.

Kaldı ki Müsülümanların tamamını hedef almışsın, hoş değil.

Sitelerde Paylaş

Sen şimdiye kadar uçakta yada otobüste veya okulda kaçtane abdest alan müslüman gördün? Ben hiç denk gelmedim eğer olurda bir gün karşılaşırsam neler hissettiğimi yazarım..

Müslümanlardan iğreniyorum uzak duruyorum yazıyosun ben müslümanları hayvanat bahçesinde de abdest alırken görmedim

tarihinde ISonI tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanları tahrik etmek amaçlı bir başlık açmışsın, her ne idolojiye sahipsen bu şekilde kendi idolojine de zarar verirsin.

Amacım kimseyi tahrik etmek yada kışkırtmak değil, dediğim gibi sadece gördüğümü yazıyorum, yazdıklarımda doğru olmayan yada abartılı bulduğunuz ne var?

Sitelerde Paylaş

Müslümanlardan iğreniyorum uzak duruyorum yazıyosun ben müslümanları hayvanat bahçesinde de abdest alırken görmedim

Müslümanlardan iğreniyorum demedim, sadece uzak duruyorum dedim.. nerede iğreniyorum yazdım?

Sitelerde Paylaş

Müslümanlardan iğreniyorum demedim, sadece uzak duruyorum dedim.. nerede iğreniyorum yazdım?

Ne içiyosun sen ? Neyin kafasındasın bu kin nefret ne boş bi konu açmışsın sana 2 kilo muz alayım sus daha fazla rezil olma.

tarihinde ISonI tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Abdestin sırasını bilmiyorum evet, bilme gereği duymadım hiçbir zaman, ama konu bu değil ki sırasının ne önemi var?

Sadece sırasını değil, şeklini de bilmiyorsun.

"Kulaklarının arkasına su tutarlar tabi kulaklarının içi pislikten pas tutar" demişsin ki hiç ilgisi yok; Serçe parmaklarıyla kulaklarının içini temizlerler.

Eleştirecek doğru malzeme bulacaksın. Gereksiz ve yanlış konularla aşağılayarak bir şey elde edemezsin. Çoğumuzun ailesi-çevresi müslüman ve temziliklerinin nasıl olduğunu iyi biliriz.

Sitelerde Paylaş

Bence en saldırgan başlık seninki: http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=45281&st=0

Sitelerde Paylaş

Sen İsviçre'de mi yaşıyorsun? Yok, Türkiye'de müslümanlardan nasıl uzak duruyorsun? Tabi fanusun içinde yaşıyorsan bilemem...

Ben müslümanlardan uzak duruyorum demedim uzak duruyorum cümlesini kullandığımı söyledim, uzak durduğum insanlarsa bu şekilde abdest alanlar koku, mantar yada hastalık bulaşma riskine karşı bu tiplerden uzak duruyorum demek istedim.. tüm müslümanlarda böyledir demedim bir karış sakalı olan tipleri örnek alarak yazıyı yazdım, dediğim gibi müslümanlar çok şeker, hepsi sevgi kelebeği :D

Sitelerde Paylaş

Sadece sırasını değil, şeklini de bilmiyorsun.

"Kulaklarının arkasına su tutarlar tabi kulaklarının içi pislikten pas tutar" demişsin ki hiç ilgisi yok; Serçe parmaklarıyla kulaklarının içini temizlerler.

Eleştirecek doğru malzeme bulacaksın. Gereksiz ve yanlış konularla aşağılayarak bir şey elde edemezsin. Çoğumuzun ailesi-çevresi müslüman ve temziliklerinin nasıl olduğunu iyi biliriz.

Ayrıntılara çok fazla takılma, çoğumuzun ailesi çevresi müslüman evet ama bende bütün müslümanlar pistir demedim ki bu nasıl bir tüme varımdır anlamadım, başlığa tekrar bakarsan özellikle belirli profili kastettiğimi anlarsın bir karış sakalı olan bazı tipler demek istedim, neden konuyu farklı yönlere çekmeye çalışarak kendine malzeme çıkarmaya çalışıyorsun? Sevigilin mi terk etti? para mı kaybettin? işten mi kovuldun nedir bu agresiflik..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...