Jump to content

Kuran Sübyancılığı Yasaklar mı?

Recommended Posts

• İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Modern toplumlar bilimsel verilere göre hareket ederler. Bir kız 9 yaşında regli oluyorsa bu o kızın artık doğum yapabileceğini göstermektedir. Eğer sen buna rağmen hayır bak şu bilimsel verilere göre bu olmaz diyorsan bana bilimsel bilgi getirmek zorundasın.

Doğum işlevi ve doğum yapabilme sadece yumurtlamak değildir.Rahimin ve rahim kanalının buna göre gelişmesi ve sağlıklı doğum yapabilmesi için gereken yaş 14-15'tir en az.

Sitelerde Paylaş

İspanya’nın güneyinde 10 yaşındaki Romanyalı bir kızın doğum yapması, gündeme damgasını vurdu.

İspanya'nın güneyindeki Jerez Hastanesi'nde 2.9 kilogram ağırlığında bir kız doğuran 10 yaşındaki Elena ve bebeğinin durumunun iyi olduğunu açıklandı.

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2010/11/03/10_yasinda_dogum_yapti_383551089995

Sitelerde Paylaş

İsmi Lina Medina... Perulu... 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak 'en küçük anne' olarak tarihe geçti.

Maxicep.com - Işte Dünyanin En Küçük Annesi!!! Modern tıp, Perulu doktorların Lina ile ilgili hazırladığı dosyayı 68 yıl sonra yeniden açtı: 5 yaşındaki bir kız doğurabilir mi?..

İşte Dr. Gerardo Lozada'nın 1939'daki kayıtları

And Dağları eteğinde yaşayan fakir anne, kızını karnında tümör var diye Pisco Hastanesi'ne getirdi.

Kız 7.5 aylık hamileydi. 14 Mayıs 1939'da 2.7 kilo ağırlığında bir oğlu oldu.

Doğum yapan küçük kız, bebeği yerine 'bez bebekle' oynadı...

Mucize bebeğe doğumu yaptıran doktorun adı verildi. Gerardo 40 yaşına kadar sağlıklı yaşadı.

OĞLU "ABLASI" ZANNETTİ

Lina'nın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. 'Öz annesi'ni 10 yaşına kadar ablası sanan Gerardo 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise evlenip 1972'de tekrar anne oldu. Dosya 68 yıl sonra sanal aleme taşındı. Bazıları "montaj" derken, doktorların çoğuna göre geçerli tez şu: 5 yaş öncesi ergenliğe erişme ender de olsa rastlanabilir. Ancak hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum mucize...

Sitelerde Paylaş

Cübbeli bir adam 50 yaşında futbol oynayabiliyorsa bu kendini 20 yaşındakiler gibi spor temposunda tutabileceği sonucunu doğurmaz.

Bilim geçmiş tecrübe ve istatistikleri kullanarakta yorumda bulunur.Doğum için doğru yaşları senden alacak değiliz.

tarihinde gamiolci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Modern toplumlar bilimsel verilere göre hareket ederler. Bir kız 9 yaşında regli oluyorsa bu o kızın artık doğum yapabileceğini göstermektedir. Eğer sen buna rağmen hayır bak şu bilimsel verilere göre bu olmaz diyorsan bana bilimsel bilgi getirmek zorundasın.

Cübbeli ne zaman şu yobazlıklarından vazgeçeceksin ?

Sitelerde Paylaş

Cübbeli ne zaman şu yobazlıklarından vazgeçeceksin ?

İmzanı beğendim. Ben yobaz değilim. Beni tanıdıkça çok seveceksin. Yazdıklarımı okumadan edemeyeceksin. Rüyalarına bile gireceğim senin. Ta ki ölene kadar. Ölünce ayrı bir dünya. Orayı hiç karıştırma.

Sitelerde Paylaş

İmzanı beğendim. Ben yobaz değilim. Beni tanıdıkça çok seveceksin. Yazdıklarımı okumadan edemeyeceksin. Rüyalarına bile gireceğim senin. Ta ki ölene kadar. Ölünce ayrı bir dünya. Orayı hiç karıştırma.

Craft ismiyle yazdığım için seni evelden beri tanıyorum ............

Zaten yazdıklarını okumadan edemiyorum . :)

Başkası olsa kalaylamıştım emin ol , ama sana kızamıyorum niyeyse.

Kendine iyi davran.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsmi Lina Medina... Perulu... 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak 'en küçük anne' olarak tarihe geçti.

Maxicep.com - Işte Dünyanin En Küçük Annesi!!! Modern tıp, Perulu doktorların Lina ile ilgili hazırladığı dosyayı 68 yıl sonra yeniden açtı: 5 yaşındaki bir kız doğurabilir mi?..

İşte Dr. Gerardo Lozada'nın 1939'daki kayıtları

And Dağları eteğinde yaşayan fakir anne, kızını karnında tümör var diye Pisco Hastanesi'ne getirdi.

Kız 7.5 aylık hamileydi. 14 Mayıs 1939'da 2.7 kilo ağırlığında bir oğlu oldu.

Doğum yapan küçük kız, bebeği yerine 'bez bebekle' oynadı...

Mucize bebeğe doğumu yaptıran doktorun adı verildi. Gerardo 40 yaşına kadar sağlıklı yaşadı.

OĞLU "ABLASI" ZANNETTİ

Lina'nın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. 'Öz annesi'ni 10 yaşına kadar ablası sanan Gerardo 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise evlenip 1972'de tekrar anne oldu. Dosya 68 yıl sonra sanal aleme taşındı. Bazıları "montaj" derken, doktorların çoğuna göre geçerli tez şu: 5 yaş öncesi ergenliğe erişme ender de olsa rastlanabilir. Ancak hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum mucize...

Bunlar neyin delili?

Bilim, regl olan çocukların doğum yapamayacağını mı söylüyor? Söylemiyor tabii ki. Regl olmak demek, yumurtlamanın başlaması demek zaten.

Peki bu çocuklar regl oluyorlar diye onlarla seksüel ilişki kurmak, onlarla evlenmek, onları hamile bırakmak doğru mu?

Bilim bu konuda nasıl bir yorum yapıyor?

Sitelerde Paylaş

Benden alma ama kalkıp da regli olmuş bir kadını çocuk yerine koyma.

Kendi yapıştırdığın haberde 5 yaşından önce adet görmeye başlamış bir çocuk var mesela.

Habere bakılırsa babası da senin gibi düşünmüş ve çocuğu hamile bırakmış.

Babasını bırakalım şimdi..

5 yaşında adet gören bu kızı da mı çocuk yerine koymayalım? Kadın mıdır artık o?

Veya 9, 10, 11, 12..... kadın mı onlar?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...