Jump to content

ATEİSTLERE BİR SORU

Recommended Posts

TEİST ya da ATEİST önemli değil, eğer kendinizi yeteri kadar eğitirseniz, karşınızdakini anlamaya çalışıp kozlarını öğrenirseniz, sakinliğinizi koruyup olaylara bir adım geriden bakarsanız ETRAFTAKİ BÜTÜN YALANLARI görmeye başlarsınız...

YARATICI VARSA ŞAYET... öyle pat diye çıkıp "SİZİ CEZALANDIRACAĞIM" demez... Bir kaç akıllıyı çıkarıverir karşınıza...

Böyle MADARA EDER....

Sen kimsin ki, burada bizleri madara edeceksin? Sen o tuhaf NLP, hipnoz, meditasyon vs vs gibi saçmalıklarla gel, bilinçaltı okuma yapıp kendini Kişisel Gelişim Uzmanı ilan et, o adla saçmala, millet seni cevap vermeye bile değer bulmasın, ondan sonra da adın "akıllı" olsun.

Demek istiyorum ki, insanlar habire dillendirdiğin imzandaki linke tıklayınca gördü seni ve yanıtlamadı bile. Yanıtlanmayınca da bir şey sandınız kendinizi demek..

Hoş, yanıtlanınca da aynısı oluyor..

Korkarım peygamber falan ilan edeceksiniz kendinizi..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 446
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bunları geç Buradaki ateistler, Nevertheless'e muhtaç değil istediklerini yazmak için. Nevertheless daha dünkü üyelik, biz burada senelerdir yazıp çiziyoruz, müslümanlardan yemediğimiz küfür, hakaret, tehdit, şantaj kalmadı.

Çoluğumuza çocuğumuza kadar malzeme edip sapıklıklar döşediler. Eşlerimize kadar bulmaya kalktılar, şantajlar yaptılar. Sen ne anlatıyorsun, dünkü çocuk? Sen giderken biz geliyorduk...

Bizlerin yediği küfürleri yayınlamaya sayfalar yetmez. Onun için, geçeceksin bu "amanın da teizme saldırıyorlar" masalını. Burada tezime saldırılması canını yakıyorsa girmeyeceksin, bu kadar basit. Bu forumun tabelası belli, sizi de biz çağırmadık. Sinirlerin dayanmıyorsa girmezsin.

IP olayına gel.

Bu da o sahtekarlıga forum moderatorlerının göz yumdugunun ispatı...

muhtac degıl ama IP gozunuzun onundeyken ses cıkarmadnız...

BUNLARI GEC DEME HAKKINI NASIL BULUYORSUNUZ...

Sitelerde Paylaş

Biliyorum zaten, Pharmacist beni çok iyi bilir. Hatta Question beni hepinizden iyi bilir. Bu benim yeni nickim ama önceden ben Question!dan, Question benden çok çekti..

Ama dediğim gibi terbiyesiz bir insan değildi, yaptığı düpedüz adilik ama sadece evrimci olarak kalıp, İslam'ı diline dolamayacaktı...

Bilmek ve Olmak aynı şeyler değil malesef... her gördüğümüz sakallıyı dedemiz sanmamak lazım...

Sitelerde Paylaş

onları mısafırler takıp edıyo merak etme sizn sorularınız benım cevaplarım ortada..

bırak insanlar karar versınler... cok yuksekte ucuyon sen:)

Bence , önce cümle kurmayı öğrenmelisin.

Selametle...

tarihinde Apollon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen kimsin ki, burada bizleri madara edeceksin? Sen o tuhaf NLP, hipnoz, meditasyon vs vs gibi saçmalıklarla gel, bilinçaltı okuma yapıp kendini Kişisel Gelişim Uzmanı ilan et, o adla saçmala, millet seni cevap vermeye bile değer bulmasın, ondan sonra da adın "akıllı" olsun.

Demek istiyorum ki, insanlar habire dillendirdiğin imzandaki linke tıklayınca gördü seni ve yanıtlamadı bile. Yanıtlanmayınca da bir şey sandınız kendinizi demek..

onbinlerce mesajla insanları mal yerıne koymak yetmemış gıbı özür dilemek yerıne savunma yapıyorsunuz...

tarihinde pharmacist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HZ. Hayalmühendisi <_<

Sitelerde Paylaş

Zen felsefesine , kişisel gelişim zırvalıklarına , yaşamı anladığını sanıp umut tacirliği yapan kimselerin fikirlerini bize satanları önemsememek lazım.

Zaman israfı olmasın adına cevap yazmıyor ya da yazmaya reva görmüyorsak , adamlar bunu madara olmak olarak da algılayabiliyorlar . :lol:

Yakında hepsinin ne mal olduğu iyice ortaya çıkar .

Sitelerde Paylaş

Zen felsefesine , kişisel gelişim zırvalıklarına , yaşamı anladığını sanıp umut tacirliği yapan kimselerin fikirlerini bize satanları önemsememek lazım.

Zaman israfı olmasın adına cevap yazmıyor ya da yazmaya reva görmüyorsak , adamlar bunu madara olmak olarak da algılayabiliyorlar . :lol:

Yakında hepsinin ne mal olduğu iyice ortaya çıkar .

nedense bilgisiz buldugunuz teistlere yuzlerce cevap yazabılıyordunuz...

hayalmuhendısne yazmak sıkınca ıster ıstemez camura yatarsınız tabı...

Sitelerde Paylaş

Bu da o sahtekarlıga forum moderatorlerının göz yumdugunun ispatı...

muhtac degıl ama IP gozunuzun onundeyken ses cıkarmadnız...

BUNLARI GEC DEME HAKKINI NASIL BULUYORSUNUZ...

Benim gözümün önünde binlerce IP var her saniye. Oturup da paranoyakça milleti didikleyecek değilim. Bunu hiçbirimiz yapmayız.

Şüphelenirsek birinden, bir şey olursa bakarız ve gerekeni yaparız. Sen farkettin, forumu birbirine katıp ilan da ettin, inceledik ve gördük ki haklısın, biz de üyeyi attık.

Sen IP konusunu açıkla. Şereften bahsedip duruyorsun madem, insanların IP'lerini ele geçirmek konusundaki yazdıklarını açıkla. Çünkü bu, diğer sahtekarlıktan da kötü bir şey. Bu açıkça şantaj, tehdit, diğer insanları tedirgin edecek bir gasp. Yasadışı yollar bunlar.

Sen elinde IP olduğunu ve bunu elde etmenin de beş dakikalık iş olduğunu söyledin.

Uzatma, açıkla.

Sitelerde Paylaş

onbinlerce mesajla insanları mal yerıne koymak yetmemış gıbı özür dilemek adına savunma yapıyorsunuz...

neyin örtülmesi, saklanması var bu hiddette =) sen sanki çok farklısın , sanki aynı şeyi yapan teistler yok.. huhuu ilk defamı bi forumdasın ?

içerikler önemlidir kişiler diil, sanki newerthless gibi tipler yok sokakta sanki elmas bulmuş gibisin uçuyorsun =)

al sana paranoya ; tezgahmı kurdunuz thequestioningman senin okul arkadaşın falan mı yoksa hıh?

yok diil ise ;

iplere ulaşabilen bir hırsızmısın bide bunu cevapla.

tarihinde Uranus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Günleri okumakla geçen bir adam olmama rağmen , halen çok eksiğim olsada , bilmediği konularda ahkam kesmek yerine bilenlerden birşeyler kapmaya bakarım .

Yazmaktan çok okuyorum ben . Buradaki eskiden çok aktif üyeler bile artık bıktıkları için arada bir foruma uğruyorlar .

Argümanlar aynı , mantık aynı , sorular aynı vs vs vs . İnsan ister istemez belli zaman sonra sıkılıyor ve cevap yazmak bile istemiyor .

Benim müslümanlıkla , tanrıyla değil ; manipülatörlerle , yobazlarla ve dogmatik adamlarla meselem var .

Yoksa bir insanın inanıp inanmaması benim için problem teşkil etmez .

Kız arkadaşım bile müslümanken ve onunla din konusunu bile hiç açmıyorken , bizi kin ve nefret dolu varlık olarak tavsif etmek yetersiz müşahadeden kaynaklanmaktadır.

Geç sen bu işleri ...

Sitelerde Paylaş

bilginiz ve birikiminiz olmayan konuları sizlerle neden tartışayım... Ben buraya teoloji tartışmaya geldim.

Kişisel gelişim konularından iyi niyetle sohbet amacıyla söyledim ama ilginizi çekmedi... Olabilir. Bu çok normal...

Tuhaf dediğiniz şeyler için web sitem var. girer okursunuz... girmessenizde canıma minnet... banane yahu :D

Sitelerde Paylaş

yooo ben yazıştım kendisi en son karıştırma boş ver beni die bitirmişti konuşmayı bende devam etmedim.. saldırmakmı lazımdı - arkadan madara ediyoruz die dedikodu yapmamanız için ?

Sitelerde Paylaş

Günleri okumakla geçen bir adam olmama rağmen , halen çok eksiğim olsada , bilmediği konularda ahkam kesmek yerine bilenlerden birşeyler kapmaya bakarım .

Yazmaktan çok okuyorum ben . Buradaki eskiden çok aktif üyeler bile artık bıktıkları için arada bir foruma uğruyorlar .

Argümanlar aynı , mantık aynı , sorular aynı vs vs vs . İnsan ister istemez belli zaman sonra sıkılıyor ve cevap yazmak bile istemiyor .

Benim müslümanlıkla , tanrıyla değil ; manipülatörlerle , yobazlarla ve dogmatik adamlarla meselem var .

Yoksa bir insanın inanıp inanmaması benim için problem teşkil etmez .

Kız arkadaşım bile müslümanken ve onunla din konusunu bile hiç açmıyorken , bizi kin ve nefret dolu varlık olarak tavsif etmek yetersiz müşahadeden kaynaklanmaktadır.

Geç sen bu işleri ...

Ben hiç bir dogmadan, ütopya dan bahsetmezken. hatta yobazca konuşanların ipliğini pazara çıkarmışken, ayn cevaplear yerine farklı cevaplar getirmişken de sen bana bir sürü şey söyledin... samimi bulmuyorum

Sitelerde Paylaş

Ben hiç bir dogmadan, ütopya dan bahsetmezken. hatta yobazca konuşanların ipliğini pazara çıkarmışken, ayn cevaplear yerine farklı cevaplar getirmişken de sen bana bir sürü şey söyledin... samimi bulmuyorum

Forumda yeni olduğun için gereksiz yorumlarda ve önyargılarda sıkça bulunan bir üye olduğun için sana sert çıktım ve de bu başlıkta sahtekarlık yapmış insanlar olsa bile , diğerlerini de linç etme girişiminde bulunduğunuz için gereken şeyi söyledim . Seninle hiçbirşey tartışmadım ben ve çoğu görüşün sanrılı da olsa tartışmaya değmeyen , ekseri olarak zararsız olduğu için yazışmaya da girişmedim . Ben bu forumd alenen reformistleri savunmuş , dinlerle değil cehaletle savaşılması gerektiğini belirtmiş ve müslümanlara çok kasti ve artniyetle hakaret , küfür etmiş ateistlere de sertçe tutum sergilemiş biriyim . Yıllardır buradayım ben . Ayrıca gördüğün gibi , diğer arkadaş da haklı olarak atıldı .

Şahsında beni bağlamıyor . İyi birisindir eminim ama burada fikirler acımasızca eleştiriliyor .

Gereksiz düzmecelere , olabilirli cümlelere ve bunu da temelli birşeymiş gibi öne sürmelere pek tahammülüm yok .

Bazı gereksiz manipülasyonların ve iletilerin olduğu için sana da sert çıkmışımdır .

Senden alacağımı aldım ben...

Sitelerde Paylaş

Bilmek ve Olmak aynı şeyler değil malesef... her gördüğümüz sakallıyı dedemiz sanmamak lazım...

Bunu bana mı söylüyorsun? Pharmacist'e sorarsın beni ve anlatır bu olayları bilip bilmediğimi.. :)

Ayrıca, sen müslüman mısın bilmiyorum ama açıkça Kuran'da Alalh zaten cehennem ile insanları uyarıyor. Yani toz pembe bir tablo yok, inkar edenler cehennemi hakediyor zaten. Ama Nevertheless bunu söyleyecek son kişi bile olamazdı..

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...