Jump to content

ATEİSTLERE BİR SORU

Recommended Posts

kitapsız sen oo mesaj yzuuden soysuz dedın ben bu sahtekarlık yuzunden gercekten SOYSUZ oldugunu ispat ettimmm....

utanma olur ınsanda bıraz...

cevap verecegıne cekıl gıt...

tarihinde pharmacist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 446
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

soysuz kişi utanmdan cevap mı yazıyon...

ahlaksız....

bes para etmez yorumlarla karalamaktan baska ne yapıyon...

terbıyesız senıııı

sen geldigin günden beri aklin kadar kisa kisa iletilerine bir bak ahlaksiz herif. ve simdi bu topikde yaptigina bak.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pharmacist denilen herif yalniz paranoik bir hasta degil, ayni zamanda provakatör.

burada böyle azip kargasa yaratacagina, süphesini foruma ve adminlere yazar. adminlerde her iki nickin IP adreslerinden girdigi yeri tespit ederler. eger iki nickinde ayni kisiye ait oldugu tespit edilirse, gerekeni yaparlar.

bu bos beyinli kisiliksiz pharmacistin derdi baska.

hayalmühendiside allahi elinden alinmis ve zorla ateist yapilmis hissediyor. kendini korumaya almis. biri ötekinden zavalli.

evet

bilerek yada bilmeyerek, ülkesine ihanet eden hainler soysuzdur.

hadi dediğin oldu, adamlar fişlendi... Bize yaptığın zavallı ve provakatör tanımını onlar içinde yapacakmısın...

düşüncesini yazan birine "dökün içinizdeki pislikleri" diyen adminin sence bu olayda tarafsız davranacağına inanıyormusun...

Ama tersi çıkarsa, bu forumdan banlanmayı şahsen kabul ediyorum ben...

Sitelerde Paylaş

sen geldigin günden beri aklin kadar kisa kisa iletilerine bir bak ahlaksiz herif. ve simdi bu topikde yaptigina bak.

sen öle balıklama dalıp soysuz de sonra gel burda savunma yap öle mı...

terbıyeszlıgın danıskası bu...

sen basta olmak uzere o ıkı nıcklı uye bu forumu karalamak ıcın burdasınız...

senın iletılerın hakaretten basla bırsey ıcermıyoo...

sonra gelmıs ahkam kesıyonn...

gitt utan bıraz bee yazık yazıkk...

Sitelerde Paylaş

ne yanı sen on gun takıp ettın mı...

barı taarf tutma sessız kal...

bak yaptıgı bu sahtekarlık sonucu soysuz bile dedırttı neden cunku amac oydu...

Ne görüyorsam onu söylüyorum.

Sessiz kalmak gibi bir durum yok hele ki kasıtlı izlenimi veriyorsa durum.

Varsayım üzerinden burada karışıklık yaratıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Ne görüyorsam onu söylüyorum.

Sessiz kalmak gibi bir durum yok hele ki kasıtlı izlenimi veriyorsa durum.

Varsayım üzerinden burada karışıklık yaratıyorsunuz.

ama gıt ıkı karakterın tumm iletılerını oku gelll...

bırı asıst yapıyo bırı doksana cakıyo...

Sitelerde Paylaş

Tamam ama bu sonuçlara kuramlarla varılmıyorlarla mı? Birisi bir hipotez ortaya atıyor ve kendisini destekleyen birkaç kanıtı yanına koyup servis ediyor. Diyelim ki bir fact. Bunu nereden biliyorsun? Yapılan deney ve sonuçların gerçekten de evrim iddiasını işaret ettiğini nereden biliyorsunuz. Malesef çok sabit bakıyorsunuz olaya. Evrime karşı çok kanıt var. Başlıkta adını yazdığım dergiler evrime karşı delilleri asla yayınlamıyorlar. Dikkat edersen başlıkta bunu belirttim. ''sizin güvendikleriniz de'' biz gözlemlerimizi yanlış yapmışık derlerse ne yapacaksınız dedim. Evrime karşı da çok sayıda kanıt var.

Dedigim gibi senin once kafandaki kavram kargasasini cozmen lazim. "Diyelim ki bir fact" olmaz.

Bak son defa acikliyorum. Fact, yani olgu evrensel onay almis, teorisi test edilmis, deneyden gecirilmis, bilimsel gozlem veren olgudur. Bunu burdan biliyorum.

Verdigim alintida ve linkte acikladim.

"Evrim olgusu" ile kast edilen, bilimsel gözlemler ve deneyler ile meydana geldiği görülmüş olan, biyolojik organizma topluluklarındaki değişimlerdir. "Evrim teorisi" ile kast edilen ise bu değişimlerin nasıl meydana geldiğinin günümüzdeki bilimsel açıklaması olan modern evrimsel sentezdir. Bu terimlerin yanlış kullanılması ve yanlış anlaşılması, evrim teorisinin doğruluğuna karşı çıkan görüşleri temellendirmek için kullanılmıştır.

Sonuncu alti cizgilenen, tam da "uckagitcilarin" yapmaya calistigidir.

Simdi bu alintidaki uc farkli isaretlenmis cumleyi, oku ve anlamaya calis. Anlamadigin yer olursa da, sor.

Iste o zaman evrimin, olgu teori ve uckagat kismi aciga cikar.

tarihinde evrensel-insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu başlıgı acan o ve musluman sen SOYSUZ dıyınce ses cıkarmıyo bıle neden CUNKU AMACI bu...

sonra gelmişsin burda savunma yapıyon...

ayıp be gıt karakterını sorgula sonra gelll

Sitelerde Paylaş

hıc mı utanma yok...

öle gözun kapalı hakaret etme yetkısını snaa kım verdı terbıyesız...

sen kendını cok mu üstün göruyon...

gıt oku yorumlarını bak bakalım bılgı fukarası senı...

ya bı de gelmıs cevap verıyo ccccooookkk haklı yaaa...

bu teistlerin cogu bit, pire, böcek, mikrop yawsak seviyesinden kurtulamiyorlar bir türlü. ayni seyleri tekrarlayarak bu topigi gereksiz yere 5 sayfa daha sisirdin. sen buraya geleli 3 gün oldu. ne mal oldugun iletilerinden belli oldu.

ateist forum 15 YILDIR VAR! ve forumun tarihinde hic bir ateist, teist rolüne girip yazmaya tenezzül etmedi. sen herkesi kendin gibi karaktersiz zannediyorsun. ne dedim yukarda, mahalle karilari gibi yaygara koparacagina, süpheni forum yönetimine bildirirsin. buranin adminlerinin ahlak ve adalet anlayislari, hic bir teistin erisemeyecegi seviyededir. varsa dediginde bir gerceklik. her iki nickte aninda banlanir.

yok, senin paranoyansa, Neverthelesse yaptigin ahlaksizligi ve agresif tavrin affedilir cinsten degil.

simdi ayni resmindeki gibi o igrenc kokular sacan pis ceneni kapa ve adminlerin yarin bu konuda yapacaklari aciklamari bekle.

ickiyi yada eroini fazla kacirmadiysan, hemen bir sinir klinigine basvur. sergiledigin karakrekter cok hasta.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önce bi raporlasaydınız emin olsaydınız ondan sonra bu kadar üzerine gitseydiniz konunun.

Söyledikleriniz asılsız çıkarsa nasıl olcak?

merak etme sıte yonetımı herseyın farkında ve goz yumarsa demek kı onlarında istegı...

önce bız bı herseyı söyluyelım....

bızım on gunluk arastrmamız var merak etme...

UMARIM SITE YoNETIMI BU CIFT NICK LI SAHTEKARI GORMEMISTIR...yoksa bu forum tümden yalan...

Sitelerde Paylaş

bu başlıgı acan o ve musluman sen SOYSUZ dıyınce ses cıkarmıyo bıle neden CUNKU AMACI bu...

sonra gelmişsin burda savunma yapıyon...

ayıp be gıt karakterını sorgula sonra gelll

Sen apaçık bir anarşistsin. Provokatörün alasısın. Boyundan büyük işlere kalkışıyorsun. Düşünmeden iftira atıyorsun. Allah cümlemizi senin gibilerin şerrinden korusun.

Sitelerde Paylaş

bu teistlerin cogu bit, pire, böcek, mikrop yawsak seviyesinden kurtulamiyorlar bir türlü. ayni seyleri tekrarlayarak bu topigi gereksiz yere 5 sayfa daha sisirdin. sen buraya geleli 3 gün oldu. ne mal oldugun iletilerinden belli oldu.

ateist forum 15 YILDIR VAR! ve forumun tarihinde hic bir ateist, teist rolüne girip yazmaya tenezzül etmedi. sen herkesi kendin gibi karaktersiz zannediyorsun. ne dedim yukarda, mahalle karilari gibi yaygara koparacagina, süpheni forum yönetimine bildirisin. buranin adminlerinin ahlak ve adalet anlayislari, hic bir teistin erisemeyecegi seviyededir. varsa dediginde bir gerceklik. her iki nickte aninda banlanir.

yok, senin paranoyansa, hayalmühendisine yaptigin ahlaksizligi ve agresif tavrin affedilir cinsten degil.

simdi ayni resmindeki gibi o igrenc kokular sacak pis ceneni kapa ve adminlerin yarin bu konuda yapacaklari aciklamari bekle.

ickiyi yada eroini fazla kacirmadiysan, hemen bir sinir klinigine basvur. sergiledigin cok karakrekter hasta.

terbiyesiz...senden daha ne beklenir...

utanmadan yazıyon ya artık söz yok....

gercekten kişiliği yok birisin...

Sitelerde Paylaş

Sen apaçık bir anarşistsin. Provokatörün alasısın. Boyundan büyük işlere kalkışıyorsun. Düşünmeden iftira atıyorsun. Allah cümlemizi senin gibilerin şerrinden korusun.

Bu cumlelrın ancak burda kı saf bayanları inandırır...alcak senı utanmaz sahtekar...

hele o evrımı super bılmıslıgın yok muydu thequestingman nıckınle...yazık sana yazık...

Sitelerde Paylaş

Evrim var/yok tartışmasına girmeyeceğim.

Evrim çürütüldü/çürütülmedi tartışmasına girmeyeceğim.

Ateistlerin özel bir durum karşısındaki tepsisini merak ediyorum.

Evrim sonuçta yaşamın başladıktan sonraki değişimlerini araştıran bir hipotez.

Şu anda evrim, hayran olduğunuz Batı'daki neredeyse bütün bilimadamlarının inanç beslediği bir teori.

Yani anket sonuçlarına göre evrime inanç besleyenlerin sayısında malesef artışlar var.

Şimdi size bir soru: Evrim yarın bir anda kesin olarak çürütülürse ne yapacaksınız?

Yani Nature ve New Scientist gibi hakemli dergilerde evrimi çürüten bir makale yayınlansa mesela...

Hatta Dawkins'in kendisi bile yanıldığını itiraf etse, proflar falan ''bu hataya nasıl düşmüsüz be'' dese...

Bu durumda ateistlerin içine düşücekleri inanılmaz boşluğu hayal etmek bile istemiyorum.

Ateistler tarihteki en büyük paniği yaşarlar. Korku ve pişmanlık gittikçe derinleşir. Agnostikler hemen iman ederler.

Elinizde sığınacak bir liman bile kalmayacak. Deist falan mı olursunuz evrim çökerse?

Ateist kalamayacağınız kesin. Belki de Allah'a(c.c.) iman edersiniz yeniden. İnşaAllah...

sen burda kendını gercekten gizledıgını mı dusunuyon...

burda bı sen salaksın...

kim yer bunu...

yap burdan teizm karalanmasını kıtapsız gıbı uyelerde bassın küfrüüü

sahtekar senı

Sitelerde Paylaş

Bu ifade 2 hakaret 1 iftira belirtiyor. Bunu da raporluyorum.

bakıyorum dıger karakterını kurtarma peşindesın yemezlerrrrrrrrrrrrrr.....

iftira haaaaa

yemezlerrrrrrrrrrrrr....

THEQUESTİNGMAN

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...