Jump to content

ATEİSTLERE BİR SORU

Recommended Posts

• İleti 446
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu teistlerin cogu bit, pire, böcek, mikrop yawsak seviyesinden kurtulamiyorlar bir türlü. ayni seyleri tekrarlayarak bu topigi gereksiz yere 5 sayfa daha sisirdin. sen buraya geleli 3 gün oldu. ne mal oldugun iletilerinden belli oldu.

ateist forum 15 YILDIR VAR! ve forumun tarihinde hic bir ateist, teist rolüne girip yazmaya tenezzül etmedi. sen herkesi kendin gibi karaktersiz zannediyorsun. ne dedim yukarda, mahalle karilari gibi yaygara koparacagina, süpheni forum yönetimine bildirirsin. buranin adminlerinin ahlak ve adalet anlayislari, hic bir teistin erisemeyecegi seviyededir. varsa dediginde bir gerceklik. her iki nickte aninda banlanir.

yok, senin paranoyansa, hayalmühendisine yaptigin ahlaksizligi ve agresif tavrin affedilir cinsten degil.

simdi ayni resmindeki gibi o igrenc kokular sacan pis ceneni kapa ve adminlerin yarin bu konuda yapacaklari aciklamari bekle.

ickiyi yada eroini fazla kacirmadiysan, hemen bir sinir klinigine basvur. sergiledigin cok karakrekter hasta.

Biz bugüne dek güzelce yazdık olmadı... efendice sorduk hakaret yedik... Sorularımıza cevağ veremeyen arkadaşların bize alenen yavşak dediği bir forumdayız. Kimse ayıplamadı, yaygara olarak görmedi... Zorunuza giden nedir beyler... Kimse bu kadar dişli olmadı mı... Kuyrunuzu sıkıştırıp susup gitmeniz gerekirken, komik komik savunmalar, sıvamaya çalışmalar...

Bu sefer sizin dilinizden konuşmak istedik... açığınızı bulduk ve ders vermek istedik...

Aslında ders vermek gibi bir amacımız yoktu önceden. Ama düpedüz insanlarla dalga geçildiğini gördük... Ve doğal olarak bu forumun saygınlığını sorguluyoruz...

Sitelerde Paylaş

Biz bugüne dek güzelce yazdık olmadı... efendice sorduk hakaret yedik... Sorularımıza cevağ veremeyen arkadaşların bize alenen yavşak dediği bir forumdayız. Kimse ayıplamadı, yaygara olarak görmedi... Zorunuza giden nedir beyler... Kimse bu kadar dişli olmadı mı... Kuyrunuzu sıkıştırıp susup gitmeniz gerekirken, komik komik savunmalar, sıvamaya çalışmalar...

Bu sefer sizin dilinizden konuşmak istedik... açığınızı bulduk ve ders vermek istedik...

Aslında ders vermek gibi bir amacımız yoktu önceden. Ama düpedüz insanlarla dalga geçildiğini gördük... Ve doğal olarak bu forumun saygınlığını sorguluyoruz...

anlasildi siz ikiniz anlasarak yawsaklik etmeye gelmissiniz.

Sitelerde Paylaş

Evrim var/yok tartışmasına girmeyeceğim.

Evrim çürütüldü/çürütülmedi tartışmasına girmeyeceğim.

Ateistlerin özel bir durum karşısındaki tepsisini merak ediyorum.

Evrim sonuçta yaşamın başladıktan sonraki değişimlerini araştıran bir hipotez.

Şu anda evrim, hayran olduğunuz Batı'daki neredeyse bütün bilimadamlarının inanç beslediği bir teori.

Yani anket sonuçlarına göre evrime inanç besleyenlerin sayısında malesef artışlar var.

Şimdi size bir soru: Evrim yarın bir anda kesin olarak çürütülürse ne yapacaksınız?

Yani Nature ve New Scientist gibi hakemli dergilerde evrimi çürüten bir makale yayınlansa mesela...

Hatta Dawkins'in kendisi bile yanıldığını itiraf etse, proflar falan ''bu hataya nasıl düşmüsüz be'' dese...

Bu durumda ateistlerin içine düşücekleri inanılmaz boşluğu hayal etmek bile istemiyorum.

Ateistler tarihteki en büyük paniği yaşarlar. Korku ve pişmanlık gittikçe derinleşir. Agnostikler hemen iman ederler.

Elinizde sığınacak bir liman bile kalmayacak. Deist falan mı olursunuz evrim çökerse?

Ateist kalamayacağınız kesin. Belki de Allah'a(c.c.) iman edersiniz yeniden. İnşaAllah...

başlık her sayfada olsun kı sahtekarlıgın tescıllensın...

tarihinde pharmacist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

başlık burda senın balıklama atlamana herkes şahıt...

sen balıklama atlayıp soysuz dedın ben bu sahtekarlıgınızı ortaya cıkarıp soysuz dıyorum.....

bak hasta herif, yarin adminler Nevertheless ve THEQUESTİNGMAN nickinin ayni kisiye ait olmadigini tespit ederse, sen ve senin gibi provakatör hayal dünyasi arkadasin tekmeyi yersiniz. baska nickle gelsenizde taninirsiniz. kendisizi kayseri esegi gibi damgaladiniz cünkü. simdi defol sefil..

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bak hasta herif, yarin adminler Nevertheless ve THEQUESTİNGMAN nickinin ayni kisiye ait olmadigini tespit ederse, sen ve senin gibi provakatör hayal dünyasi arkadasin tekmayi yersiniz. baska nickle gelsenizde taninirsiniz. kendisizi kayseri esegi gibi damgaladiniz cünkü. simdi defol sefil..

bizde ıspatı var merak etme...

eger forum yonetımı bunu bılıyordu da ses cıkarmıyorduysa o zaman bu forum bitmiştir...

yok eger sahtekarları forumdan uzaklastırırsa o zaman tmm...

On gunluk bı arastırmanın sonucu bu...

Bu yuzde yuz sahtekar....

ne ala dı mı bırı teızmı karalasın hemde yazdıgı baslıga bak hemen 6. iletide soysuzlar desın dıgerı...

sonra gelıp burda hak savunun...

artık ne dıyım sizin gibbilere...yazık beee

kıtapsız hele sen tam bır salak ahmak kişisin...

Sitelerde Paylaş

Allah'ım sen aklıma mukayet ol! O herifle kavga falan mı ettiniz de şimdi kendine günah keçisi arıyorsun? Sen kimsin, Question kim, Hayalmühendisiyle ne bağlanınız var, anlatacaksın.

eger forum yonetımının haberı var ve sana ses cıkarmazsa burdakı tum üyelere yazcam bunu hemde ıspatıyla...

yok eger bu sahtekarlıktan haberımız yok gözumuzden kacmıs derler ve senı ıkı nıckınle beraber atarlarsa karısmıcam...

Böyle ıkı nıcklı uyelerın sahtekarlıkları sonucu teızme hakaret edılmıs hatta soysuzlar denılmıs ve amacına ulasılmıstır...

ya bu ayıp gıderılır ya da forumun tum üyelerıne özel mesajla bu durum bıldırılır...

Konustuk hakaret ettınız soru sorduk hakaret etttınız ama ses cıkarmadık...

sonra sahte teıst nıckıyle gelıp ateıstlere asıst yaptınız ve sonuc olarak karaladınız hakaret ettınız...

BU SAHTEKARLIK ORTADA KALMIYACAKTIR...

NEVERTHELESS ve THEQUESTİNGMAN bu ıkı sahte nıckin yasaklanmassını forum yonetımınden talep edıyorum...

Sitelerde Paylaş

Allah'ım sen aklıma mukayet ol! O herifle kavga falan mı ettiniz de şimdi kendine günah keçisi arıyorsun? Sen kimsin, Question kim, Hayalmühendisiyle ne bağlanınız var, anlatacaksın.

agzindan salyalar akan iki hasta yawsak iste.

her iki lafindan biri forum bitmistir. iki iftiraci ve provakatör bit ve yawsak kendilerini bitirmislerdir.

Sitelerde Paylaş

Kurunun yanında yaşı da yakacaksınız. Bak bu paronoyanın nedenini hala anlamıyorum. 10 gündür v.s. dediğine göre sen buraya amaçlı gelmişsin. Bu iftiraları kabul edemem ve kendim istifa mesajımı çektim.

Diğer nıckın de gıtmezse ben tüm üyelere ıspatıyla hatta IP adresının aynı oldugunun ıspatıyla özel mesaj cekcem...

karsınızda cocuk yokk..

kıtabsız denılen kişiliksize söyleyecek laf bulamıyorum...ahmagın tekı zaten

Sitelerde Paylaş

Diğer nıckın de gıtmezse ben tüm üyelere ıspatıyla hatta IP adresının aynı oldugunun ıspatıyla özel mesaj cekcem...

karsınızda cocuk yokk..

kıtabsız denılen kişiliksize söyleyecek laf bulamıyorum...ahmagın tekı zaten

Ateistlerin yeni kahramı. Ünlü oldun. Merak etme bunlara çok iyi yaranıyorsun, aferin. Seni gülünç iddilarınla başbaşa bırakıyorum.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...