Jump to content

ATEİSTLERE BİR SORU

Recommended Posts

eger forum yonetımının haberı var ve sana ses cıkarmazsa burdakı tum üyelere yazcam bunu hemde ıspatıyla...

yok eger bu sahtekarlıktan haberımız yok gözumuzden kacmıs derler ve senı ıkı nıckınle beraber atarlarsa karısmıcam...

Böyle ıkı nıcklı uyelerın sahtekarlıkları sonucu teızme hakaret edılmıs hatta soysuzlar denılmıs ve amacına ulasılmıstır...

ya bu ayıp gıderılır ya da forumun tum üyelerıne özel mesajla bu durum bıldırılır...

Konustuk hakaret ettınız soru sorduk hakaret etttınız ama ses cıkarmadık...

sonra sahte teıst nıckıyle gelıp ateıstlere asıst yaptınız ve sonuc olarak karaladınız hakaret ettınız...

BU SAHTEKARLIK ORTADA KALMIYACAKTIR...

NEVERTHELESS ve THEQUESTİNGMAN bu ıkı sahte nıckin yasaklanmassını forum yonetımınden talep edıyorum...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 446
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kurunun yanında yaşı da yakacaksınız. Bak bu paronoyanın nedenini hala anlamıyorum. 10 gündür v.s. dediğine göre sen buraya amaçlı gelmişsin. Bu iftiraları kabul edemem ve kendim istifa mesajımı çektim.

böyle bir sey yapma. bu ahlaksizligi yapanlar defolsun.

Sitelerde Paylaş

eger forum yonetımının haberı var ve sana ses cıkarmazsa burdakı tum üyelere yazcam bunu hemde ıspatıyla...

yok eger bu sahtekarlıktan haberımız yok gözumuzden kacmıs derler ve senı ıkı nıckınle beraber atarlarsa karısmıcam...

Böyle ıkı nıcklı uyelerın sahtekarlıkları sonucu teızme hakaret edılmıs hatta soysuzlar denılmıs ve amacına ulasılmıstır...

ya bu ayıp gıderılır ya da forumun tum üyelerıne özel mesajla bu durum bıldırılır...

Konustuk hakaret ettınız soru sorduk hakaret etttınız ama ses cıkarmadık...

sonra sahte teıst nıckıyle gelıp ateıstlere asıst yaptınız ve sonuc olarak karaladınız hakaret ettınız...

BU SAHTEKARLIK ORTADA KALMIYACAKTIR...

NEVERTHELESS ve THEQUESTİNGMAN bu ıkı sahte nıckin yasaklanmassını forum yonetımınden talep edıyorum...

Bu iddian konusunda elinde hangi ve nasil deliller var. Paylasirmisin?

Ben en azindan yazilarindan tanidigim thequestioningman lakapli yazarin; boyle bir seye ihtiyac duyacagini dusunmuyorum.

Sitelerde Paylaş

Bu iddian konusunda elinde hangi ve nasil deliller var. Paylasirmisin?

Ben en azindan yazilarindan tanidigim thequestioningman lakapli yazarin; boyle bir seye ihtiyac duyacagini dusunmuyorum.

zaten sorun orda...

tum sıte ve baslıklar aldatmacayla dolu...

Bu kişi ve sahte nıckı uzaklastırılmazsa paylaşcam...

Sitelerde Paylaş

zaten sorun orda...

tum sıte ve baslıklar aldatmacayla dolu...

Bu kişi ve sahte nıckı uzaklastırılmazsa paylaşcam...

Uzaklastirilmalari icin, yonetimin seniun iddiani dogrulayacak verilere ulasmasi lazim. Ya ulasamazsa, ya yanildiysan, ya yoksa!

Bence tek ispatin ayni IP adresi olabilir.

"tum site ve basliklar aldatmaca ile dolu" derken ne demek istedigini aciklar misin?

Sitelerde Paylaş

Uzaklastirilmalari icin, yonetimin seniun iddiani dogrulayacak verilere ulasmasi lazim. Ya ulasamazsa, ya yanildiysan, ya yoksa!

"tum site ve basliklar aldatmaca ile dolu" derken ne demek istedigini aciklar misin?

Bu kişi bak kac ileti yazmış YÜZLERCE...(nerdeyse 2 bin)

hepsı aldatmaca...

şimdi tarafsız bi gözle okumaya calıs bu baslıktan basla..NEVERTHELESS in kendını ke kadar kolay ele verdıgını gorcen...

Ikıncısı aynı yazı karakterıydı..sonra aynı anda sıtede olmamaları...

nedense bu sıtede buna göz yumuluyordu..

on gunluk arastırma sonucunda yonetıme bıldırmek ıstemedem EGER ONLAR BUNU BILIYOR VE GÖZ YUMUYORSA KIMSE BILMEDEN OLAY KAPATILACAKTI...

şimdı bırcok kişi bılıyo...

ya yönetım kendısı yapar zaten IP adreslerı var dun gırılen ıkı nıck aynı Ip adresınden...

eger benden isterlerse tum uyelere öm olarak aatrım bu sahtekarlgıı yazarım o zaman yonetımde ordan ögrenmıs olur...

tarihinde pharmacist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IP adresini bu yawsak göremez. sadece adminler görür.

bu ve öteki hayalyaratigi anlastilar ve böyle bir pislik yaptilar. bu alenen belli. bu basligi 10 sayfa, ayni iletiyi kopyalaya yapistira ve anira anira sisirdi.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bir bakış açısı? Sorgulama yok, düşünme yok, idrak etmek yok.

Elin gavuru ne derse koyun gibi inanacaksınız yani.

Bilimde sonuçlar hep değişiyor. Bunun çoooook örneği var.

Size bugün Adem(a.s.) yaşamadı diyen bilime güvenip dinden çıkıyorsunuz.

Yarınki bilim Adem'in(a.s.) yaşadığını ispatlarsa ne yapacaksınız?

Allah'a(c.c.) nasıl hesap vereceksiniz. Ölmeden önce doğruyu bulmanız lazım.

Eskiden evren 20 milyar yaşında deniyordu, şimdi 13 milyar deniyor.

Bilime fazla güvenmeyin. Sonuçlar hemen değişir, güvendiğiniz dağlara kar yağar.

Oysa Allah'ın kitabında her şey kesindir. Öyle zırt pırt değişmez.

Nuh Tufanı'nın izleri yok deniyor. İzi yoksa izi yoktur yahu. Kendisi yoktur manası nereden çıktı?

Evreni yaratmaya gücü yeten ALLAH'ın(c.c.) geçmişin izlerini silmeye gücü yok mu sanıyorsunuz.

Belki de Allah(c.c.) sizin imanınızı sınamak için maymunları insana çok benzer yarattı.

Belki de o fosiller kuru kemik olarak yaratıldı, radyometrik testle eski gözükecek şekilde tasarlandılar.

Bilim, sürekli değişen kararsız kör biliminiz bu gücün karşısında ne yapabilir ki?

Kendinizi çok cesur sanıyorsunuz. Andolsun ki Allah ve ahiret vardır. Aklınızı başınıza alın, benden söylemesi.

bu mesajın bile ben ateistim diye bas bas bağırıyor... Aklın sıra Müslüman gibi yapıp onlarla dalga geçeceksin...

Sitelerde Paylaş

IP adresini bu yawsak göremez. sadece adminler görür.

bu ve öteki hayalyaratigi anlastilar ve böyle bir pislik yaptilar. bu alenen belli. bu basligi 10 sayfa, ayni iletiyi kopyalaya yapistira ve anira anira sisirdi.

banka hesapları boşaltılıyo bı IP adresımı alınamıyacak:)

boşuna salya akıtma sende cezanı cekcen...ahlaksz

Sitelerde Paylaş

Bu kişi bak kac ileti yazmış YÜZLERCE...(nerdeyse 2 bin)

hepsı aldatmaca...

şimdi tarafsız bi gözle okumaya calıs bu baslıktan basla..NEVERTHELESS in kendını ke kadar kolay ele verdıgını gorcen...

Ikıncısı aynı yazı karakterıydı..sonra aynı anda sıtede olmamaları...

nedense bu sıtede buna göz yumuluyordu..

on gunluk arastırma sonucunda yonetıme bıldırmek ıstemedem EGER ONLAR BUNU BILIYOR VE GÖZ YUMUYORSA KIMSE BILMEDEN OLAY KAPATILACAKTI...

şimdı bırcok kişi bılıyo...

ya yönetım kendısı yapar zaten IP adreslerı var dun gırılen ıkı nıck aynı Ip adresınden...

eger benden isterlerse tum uyelere öm olarak aatrım bu sahtekarlgıı yazarım o zaman yonetımde ordan ögrenmıs olur...

Iyi de, IP adresini sadece yoneticiler gorebilir. Sen yonetici degilsin ki, IP adresine ulasabilesin.

Ayrica thequestioningman lakapli yazar, eminim siteye erisim aldiginda bu iddialara en azindan cevap hakki adina bir yanit verecektir.

Bence ortada bilmeden ziyade, henuz sadece senin dile getirdigin iddialar var.

Eminim hem bir yonetici, hem de iddiada adi gecen thequestioningman; bu iddialara yanit verecektir.

Sitelerde Paylaş

Iyi de, IP adresini sadece yoneticiler gorebilir. Sen yonetici degilsin ki, IP adresine ulasabilesin.

Ayrica thequestioningman lakapli yazar, eminim siteye erisim aldiginda bu iddialara en azindan cevap hakki adina bir yanit verecektir.

Bence ortada bilmeden ziyade, henuz sadece senin dile getirdigin iddialar var.

Eminim hem bir yonetici, hem de iddiada adi gecen thequestioningman; bu iddialara yanit verecektir.

sen de o olmazsan ii

bız yuzde yuz emınız dıyoruz sen ne dıyon

Sitelerde Paylaş

sen de o olmazsan ii

bız yuzde yuz emınız dıyoruz sen ne dıyon

Olabilir. Ben bilgisayardan fazla anlamam. Biraz ozurluyumdur. Bildigin gibi benim algilayacagim olgu gozlemdir.

Yalniz "sen de o olmazsan iyi" derken, kimden bahsediyorsun?

Ben hic bir zaman sanal alemde lakap bile degistirmedim. Her yerde ayni lakapla yazdim. Ayrica boyle katakullelere de aklim ermez. Ben bilgi ve dusunce paylasimina bakarim.

Ustelik yazar ile degil; yazi ile yazisirim.

Dolayisiyle, beni yazar degil; yazi ilgilendirir.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...