Jump to content

ATEİSTLERE BİR SORU

Recommended Posts

Bunu bana mı söylüyorsun? Pharmacist'e sorarsın beni ve anlatır bu olayları bilip bilmediğimi.. :)

Ayrıca, sen müslüman mısın bilmiyorum ama açıkça Kuran'da Alalh zaten cehennem ile insanları uyarıyor. Yani toz pembe bir tablo yok, inkar edenler cehennemi hakediyor zaten. Ama Nevertheless bunu söyleyecek son kişi bile olamazdı..

sana demiyorum kardeş... eleştirdiğin kişiler için sana onay verdim... haklı buldum yani

Sitelerde Paylaş
  • İleti 446
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gerçekleri söyleyenler? gülünür cidden buna..forumu uzun süredir takip ediyorum.bu tartışmayı da baştan sona okudum.asıl sorun şu ki ateistlerin hep haklı olduğunu görüyorum..teistler her zamanki gibi işine gelmediği yerlerde kıvırıyor..bana cevap veremiyorlar diye söyleniyosunuz.aslında ateist arkadaşlar gerçekleri gözünüze sokuyorlar ama anlamanız imkansız..

Sitelerde Paylaş

Gerçekleri söyleyenler? gülünür cidden buna..forumu uzun süredir takip ediyorum.bu tartışmayı da baştan sona okudum.asıl sorun şu ki ateistlerin hep haklı olduğunu görüyorum..teistler her zamanki gibi işine gelmediği yerlerde kıvırıyor..bana cevap veremiyorlar diye söyleniyosunuz.aslında ateist arkadaşlar gerçekleri gözünüze sokuyorlar ama anlamanız imkansız..

Burası sizin yeriniz, siz ne derseniz doğrudur... Ama yersen!..

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...