Jump to content

TURİST SAYISINDA BÜYÜK DÜŞÜŞ

Recommended Posts

İşte böyleee,

Türkiye Suriyeye tutturdu vuracam.

Bu nedenle Türkiye Suriyeye vurmadan VURULDU:

1- geçen yıl Belerusdan 2849 Bu yıl ------------- 1101

2- Avusturya 37184 -------------- 20130

3- Ukrayna 10131 -------------- 6347

4- Rusya 64043 ------------- 42387

5- Portekiz 1212 ------------ 397

6- Fıransa 48645------------ 33082

7- Fınlandıya 6183------------ 4628

8- İsviçreden 11633 ------------ 8951

İlk 3 ay ANTALYAYA gelenler

Rusyanın Ankara büyük elçisi Viladimir İvanovski Türkiyenin Surıyayla bir savaş durumunda turizim sektörüne ne olur?.

Bu hiç düşünülüyormu demiştir?

Rusya ve Almanya Türkiyenin Surıya ya savaş açmasına kesin karşi.

Şuan Surıyanın Lazkiye Limanında 3 rus savaş gemisi demir atmiş bekliyür.

Geçen yıl Muğlaya gelenlere bakalım ilk 3 ayda

1-Rusyadan Geçen yıl 835 Bu yıl---------- 54

2-Hollanda 887---------- 66

3-Fıransadan 3427---------- 526

4-Almanya 3917---------- 793

5-Avusturya 176---------- 44

6-Slovakya 29---------- 5

7-Norveç 129---------------------------------------24

8-Danımarka 463--------- 142

9-Ukrayna 146-------- 47

Bu seviyeye neden, Suriyeye saldırma söylentisi,birde bu gerçek olursa TURİZİMİMİZ biter

Hatayın Hacıpaşa beldesi yakınlarında Asi nehrinde bir salda dün 5 kişi yakalandı.

Bunların Suriyede 120 Suriyeli eskeri öldürdükleri söylenmektedir ve bunlar HAMUDİ çetesinden olduğu iddie edilmektedir.

Rusya bu 3 aylık düşüşün nedenini Türkiyenin Surıyaya karşı takındığı tavırda görüyür.

Gerçi Surıya hırlı bir BOK degil Ama ,Türkiyenin Amarıkan uşaklığı yapması,Amarıkaya MAŞA olması bizce kabulu mümkün degildir.

Türkiye Surıyanın geçmişini oynuyor.

Dün Surıya PKK yı besleyip sılahlandırıp Türkiyeye sokuyordu.

Bu günde Türkiye TERÖRİSTLERİ besleyip sılahlandırıp Surıyaya sokmaktadır.

Surıyanın gayası Türkiyeyi zora sokmaktı

Halbuku bu günkü hökümet orta doğuda hudutları degiştirmek isteyen Amarıkaya TAŞORONLUH yapmaktadır.

Çohmu çoh TEHLÜKELÜ bir oyundur bu.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Türkiye Suriyeye tutturdu vuracam.

Bu nedenle Türkiye Suriyeye vurmadan VURULDU:

Suriye vurulduğunda Turist gelmeyecekse vurulsun gitsin bence. Nedir bu turizm yaa hizmetçilikten başka bir şey değil

Gelenlerin evi barkı yok mu ? Niye gelip illa bizim sahillerde günlerce yan gelip yatıyorlar. Sabah gelsin akşam dönsünler kardeşim. Sadece tarihi yerleri gezsinler o da canları istiyorsa. Bu ülkeye iş için gelsinler eğitim için gelsinler çalışmak için bilimsel araştırmalar yapmak için hatta film çekmek için bile gelsinler ama tatil için gelmesinler !

Sitelerde Paylaş

Bırakın turizmi savaşın maliyetini Türkiye ekonomisi kaldıramaz bile. Ekonomi kredilerden, yabancı paradan yaşıyor, musluk hep akacak değil ya. Savaş olan yerde silah yatırımdan başka hiçbir yatırım olmaz. Kaçar gider paracıklar.. Suriye'nin ele geçirelecek petrolü bile bunu karşılamaz. Maksat insanlık yardımıysa Suriyelilere kapıyı açıp durum düzelene kadar barındırırsın. Ama zaten böyle bir amacın olmuş olsaydı Gazzelilere Filistinlilere kapıyı açardın onu da yapmadın. Çoğunluğu Şii olan ama Sünni azınlık tarafından yönetilen Bahreyn'e de birkaç çift laf söylerdin. Yani boş boş konuşup popüler olmaya çalışıyorlar o kadar..

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Suriye vurulduğunda Turist gelmeyecekse vurulsun gitsin bence. Nedir bu turizm yaa hizmetçilikten başka bir şey değil

Gelenlerin evi barkı yok mu ? Niye gelip illa bizim sahillerde günlerce yan gelip yatıyorlar. Sabah gelsin akşam dönsünler kardeşim. Sadece tarihi yerleri gezsinler o da canları istiyorsa. Bu ülkeye iş için gelsinler eğitim için gelsinler çalışmak için bilimsel araştırmalar yapmak için hatta film çekmek için bile gelsinler ama tatil için gelmesinler !

Sen de haklısın. Oldu olası aklım ermemiştir bu avrupalılar ne diye Türkiye'ye gelir. Oysa ki AB Zone içerisinde adamların her türlü ihtiyacını giderebilecekleri yerler var. Ayrıca bir avrupalı insanın Türkiye'ye eğitim için geleceğini ciddi ciddi söylemedin değil mi? Zira adamların üniversitelerinin araştırma merkezi bütçesi dahi itü'nün toplan bütçesinin 2-3 katı. :lol: Bilimsel araştırma için gelenleri de gördük, adamlar 2-3 tane böcek türü alıp ülkesine gittikleri için adamlarına başına getirilmeyen şey kalmadı. Film çekmek için de Türkiye mimarisinin göze hitap etmemesinden dolayı gereksiz olduğunu düşünüyorum, hani olur da artık bıktık arkadaş paris'te berlin'de film çekmekten biraz da farklı yerlerde çekelim derlerse olur. Onda da bizim müslümcükler türban takmayan insanları taşlayıp haçlılar gitsin buradan derse şaşırma!

Sitelerde Paylaş

Kaç yaşındasın evladım sen? Turizm sektöründen yani o adamların gelip bizim sahillerde yatmasından kaç yüz bin kişi ekmek yiyiyor haberin var mı?

Sitelerde Paylaş

Kaç yaşındasın evladım sen? Turizm sektöründen yani o adamların gelip bizim sahillerde yatmasından kaç yüz bin kişi ekmek yiyiyor haberin var mı?

Turizm'den gelecek para gelmesin banane kaç kişi ekmek yiyormuş benim dünya görüşümde asalak bir meslek adamlar sırf Almanyada doğdu diye niye ayrıcalıklı olsun ordaki adamda marangozluk yapıyor Nijeryada ki adamda alman marongozun özelliği ne ki dünyanın en güzel sahillerinde tatil yapsın ? Madem kapitalist bir dünyada yaşıyoruz madem Almanlar bizden fazla kazanıyor neden onlara hizmetçilik yaparak üstüne bi de öpücük verelim ? Almanyada kazandıkları parayı Almanyada yesinler.

Bazı meslekler vardır ki benim görüşlerimde asalaktan parazitten başka bir şey değillerdir bir terör üretiminde bulunsam sırf onların yok edilmesi için kendimi seve seve feda edebilirdim ama gelin görün ki terörizm de bana ters. Mesela silah fabrikalarından ve askerlik mesleğindende nefret ederim. Bilmem kaç kişi oradan ekmek yiyor diye hepsinin canı cehenneme diyemiyecekmiyim ben yaa ?

Sitelerde Paylaş

Turizm'den gelecek para gelmesin banane kaç kişi ekmek yiyormuş benim dünya görüşümde asalak bir meslek adamlar sırf Almanyada doğdu diye niye ayrıcalıklı olsun ordaki adamda marangozluk yapıyor Nijeryada ki adamda alman marongozun özelliği ne ki dünyanın en güzel sahillerinde tatil yapsın ? Madem kapitalist bir dünyada yaşıyoruz madem Almanlar bizden fazla kazanıyor neden onlara hizmetçilik yaparak üstüne bi de öpücük verelim ? Almanyada kazandıkları parayı Almanyada yesinler.

Bazı meslekler vardır ki benim görüşlerimde asalaktan parazitten başka bir şey değillerdir bir terör üretiminde bulunsam sırf onların yok edilmesi için kendimi seve seve feda edebilirdim ama gelin görün ki terörizm de bana ters. Mesela silah fabrikalarından ve askerlik mesleğindende nefret ederim. Bilmem kaç kişi oradan ekmek yiyor diye hepsinin canı cehenneme diyemiyecekmiyim ben yaa ?

Ergen misin?

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar rica etsem yazın en kolay manita ayarlanabilecek bir kaç tatil yeri söylermisiniz?

İsteklerim;

1; ucuz bir bölge olsun

2; hareketli bir yer olsun

3; ucuz bar, bölge sahil vb varsa isimlerinide yazın...

Yurtdışına gitmek istiyorumda belki birini bulurum, :)

yanlız şartlarım; arap turist olmasın iran suriye gibi yerlerde yaşamak istemem ayrıca penisim değerli benim..

Sitelerde Paylaş

... Film çekmek için de Türkiye mimarisinin göze hitap etmemesinden dolayı gereksiz olduğunu düşünüyorum, hani olur da artık bıktık arkadaş paris'te berlin'de film çekmekten biraz da farklı yerlerde çekelim derlerse olur. Onda da bizim müslümcükler türban takmayan insanları taşlayıp haçlılar gitsin buradan derse şaşırma!

Gecenlerde Kayseri kalesinde belgesel cekmek icin Bizans bayragi asan film ekibinin hali geldi gozumun onune. Adamlari neredeyse linc ediyordu Kayseri halki.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar rica etsem yazın en kolay manita ayarlanabilecek bir kaç tatil yeri söylermisiniz?

İsteklerim;

1; ucuz bir bölge olsun

yanlız şartlarım; arap turist olmasın iran suriye gibi yerlerde yaşamak istemem ayrıca penisim değerli benim..

HAHA :

Valla hareketli bölge için Bodrum çeşme öneririm ,ama oralar da çok pahalı ,aynı anda her istediğini bulabileceğin belki Kemer vardır Antalya'da :D

Antalya Merkez Arap dolu ,eşbaşkan sağolsun :D

Sitelerde Paylaş

İsteklerim;

1; ucuz bir bölge olsun

Ülke kalkınmıyor, boşuna paranı çarçur etme,))))))))))))))

Yarın birgün o harcadığın paralara ihtiyacın olabilir

Sitelerde Paylaş

Gecenlerde Kayseri kalesinde belgesel cekmek icin Bizans bayragi asan film ekibinin hali geldi gozumun onune. Adamlari neredeyse linc ediyordu Kayseri halki.

Halka sorsan ne bayrağı diye bilen çıkmaz ama sırf kutsal haç'ına gıcık kapmışlar bizde bu vesile sadece Türk halkına ait hastalıklardan birini daha öğrenmiş bulunuyoruz ''holikrosfobi'' :)

tarihinde b213hs5fn2skx-m3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsteklerim;

1; ucuz bir bölge olsun

Alanya tam senlik; gelen turistlerin çoğunluğu refah kavramını aşmış iskandinav memleketlerden.

Sitelerde Paylaş

Öküzlük bu milletin damarlarında dolaşan asil(1) kanda mevcut.

Bağırarak bizansa karşı br zafer daha kazandılar kendilerince. ''polis yok mu bu memlekette'' demesi de ülkenin şeriat ile filan yönetildiğini zannettiğinden olsa gerek.Muhtemelen islama aykırı olan herşeyin anayasa tarafından yasaklandığını sanıyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...