Jump to content

KIYAMET'İN SÜRESİ

Recommended Posts

Dikkatle okursanız aynı olmadığını farkedebilirsiniz...kaldı ki konu geldiğinde aynı şeyi söylemek bilgiyi kuvvetlendirir...

ilminiz varsa buyrun yarın devam edebiliriz şu an mesayi bitmek üzeredir...

Sabaha kadar tartışın sabahleyin,

Batılın toz duman olduğunu hakkın da her tarafı kuşatacağını görebilirsiniz....

Şikayet kelimeleri duymaya başladım acep neden, ben kimseye lan bile demedim halbuki.

Sitelerde Paylaş

Dikkatle okursanız aynı olmadığını farkedebilirsiniz...kaldı ki konu geldiğinde aynı şeyi söylemek bilgiyi kuvvetlendirir...

ilminiz varsa buyrun yarın devam edebiliriz şu an mesayi bitmek üzeredir...

Sabaha kadar tartışın sabahleyin,

Batılın toz duman olduğunu hakkın da her tarafı kuşatacağını görebilirsiniz....

Şikayet kelimeleri duymaya başladım acep neden, ben kimseye lan bile demedim halbuki.

üç mesajınızın da tek özelliği kendi kanıtsız düşünceleriniz ve cevap olmayışları sadece lak lak şikayet edilmenize sebep olacak tek şey hiç bir yazınız cevap yada soru değil sadece allahınızın egosunu sizin dışa vurumunuz bu kadar iyi günler son mesajımdır lütfen şahsıma yönelik yazı yazmayın konuyu daha fazla kirletmeyin saygılar.

Sitelerde Paylaş

Burası labatuar mı ki gözünle görmek istiyorsunuz...Ben kainata bir labaratuar nazarıyla bakıyorum...Kocaman kainat delillerini görmek istemeyen insanlara ne demeli,

nasıl düşünmeli bilmiyorum..

Buyrun kıyamet meselesi devam edelim...Niye kaçıyorsunuz müslümanların konusu olan kıyamet, ateistleri niye ilgilendiriyor merak ediyorum doğrusu,

yukarıda bir arkadaş ben öleceğime bile inanmıyorum dedi çok hayret kaldım.....Demek ne kadar hayal dünyasında yaşayan insanlar var, insan üzülmekten kendini alamıyor....

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Bu arada, dinsizler kıyametin kopmasından korkmuyorlar ama Müslümanlar korkuyor.

Niye kıyametin korkmasından korkuyorsunuz?

İmanınızdan mı şüpheniz var.

Bizler kadar cesur değil misiniz?

Siz de biz de Allah ımıza kavuşacağız ama korkan sizsiniz? NİÇİN?

Sitelerde Paylaş

Korku ve ümit herkeste var...Korku hissi hayatı muhafaza etmek için verilmiştir....Evin tutuşmuş yanıyor, sen de kabadayılık yapıyorsun beni yakamaz diye, İşte bunu yapmak mı cesaret... Bu cesaretten çok ahmaklıktan başka birşey değil...Buyrun sizde böyle yapınız, kendinizi yaktırabilirsiniz.......2010 fener kendini Şampiyon zannetti, maçı bıraktı..Ve kaybetti....Sizin gibi kendini akıllı zanneden adamların, maç bitmeden kendini şampiyon zannetmesi acınacak bir durumdur...

Evet bir hayvan önünde, bir ateşi görse, tereddütsüz kaçacaktır....

Siz insaniyetten vazgeçtiğiniz için korkmayabilirsiniz....

Ama korkmamanın ecele faydası olmadığını idrak etmek zorunda kalacaksınız....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...