Jump to content

İşimiz çok zor, Müslümanlar...

Recommended Posts

Arkadaşım Kuran'la ne ilgisi var? Benim kişisel görüşüm bu, bir müslüman veya herhangi bir teist gömle gömlek üstündür benim nazarımda bir ateistten. Çünkü bir ateist potansiyel din düşmanıdır, hakaret eder dinime, saygısızdır, laf anlamaz, boş konuşur..... uzar gider..

Sen hiç terbiyeli, sözü dünlenen, ağzından bal damlayan bir ate gördün mü?

Müslümanların ağzından bal damlar ya..Ateistleri bırak Alevileri öldürürken naralar atan sizin gibilerdi.Saçmalıyorsun bari sıvama.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Arkadaşım Kuran'la ne ilgisi var? Benim kişisel görüşüm bu, bir müslüman veya herhangi bir teist gömle gömlek üstündür benim nazarımda bir ateistten. Çünkü bir ateist potansiyel din düşmanıdır, hakaret eder dinime, saygısızdır, laf anlamaz, boş konuşur..... uzar gider..

Sen hiç terbiyeli, sözü dünlenen, ağzından bal damlayan bir ate gördün mü?

Çk gördüm, bak yine yanıldın. Tanıdığım ateistler dindarlara göre çok daha saygılı ve hoşgörülüdür, kolay laf anlarlar, boş konuşmazlar.

Bildin mi şimdi ateist nedir?

Sitelerde Paylaş

Çk gördüm, bak yine yanıldın. Tanıdığım ateistler dindarlara göre çok daha saygılı ve hoşgörülüdür, kolay laf anlarlar, boş konuşmazlar.

Bildin mi şimdi ateist nedir?

Aman üstü kalsın, karnım tok bu laflara dostum. Ateistler kendileri arasında iyi olabilirler, ama gerçek yüzünü dinlere inananlara karşı çekinmeden gösterirler...

Sitelerde Paylaş

Aman üstü kalsın, karnım tok bu laflara dostum. Ateistler kendileri arasında iyi olabilirler, ama gerçek yüzünü dinlere inananlara karşı çekinmeden gösterirler...

O halde burada işin ne, ırkçı Müslüman? Bir milyon tane bile değiliz, bize ayırdığın şu vakti kim bilir kaç bin Arap'a ayırabilirdin halbuki. Sizde aşağılık psikolojisi sezmekteyim.

Ve evet gerçek yüzümüzü inananlara karşı gösteririz, neden göstermeyelim? Sahtekar mı olalım? Zaten tek bir yüzümüz var... İlla ki gerçek yüzümüz otelde adam yakmaktan ibaret mi olmalı yani? Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. İşleriniz ortada...

Sitelerde Paylaş

Bir ateist bir yaşamın değerini çok iyi bilir.Onun oluşması için geçen evrimsel süreci okumuştur ve 'ol dedi oldu' ya inanan birine göre canlılık gözünde bin kat daha değerlidir.Ama sizin için can almak kolaydır..Benim dinime inanmıyor veya benim dinime laf söyledi diyerek kolayca cana kıyabilirsiniz.İşte siz busunuz..

Sitelerde Paylaş

ben kaç kere demişimdir , kendisinin müslüman olduğunu sanmıyorum.

ama tövbe haşa bismillah :D günahını almayalım, ispat edemem. benimkisi sadece gözleme dayalı hisler :)

Valla ben kaç yıl önce anlamaya çalıştım ağzından laf alayım dedim yemedi :lol:

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Uzun süredir forumdayım ama burdaki ateistlerin inkarlarına inkar katmaktan, onları İslam'a daha da bir nefret ettirmekten başka bir faydam olmamış.

İşimiz gerçekten zor müslümanlar. Teknoloji gevurda, ilerlemişlik gevurda, dünyada söz geçirme gevurda, bilim gevurda. Günden güne eriyoruz. Yeni birşeyler yapmak lazım. Hadi saksıları çalıştırın. Birlik olma zamanı..

Iyi guzel de, bu musluman kalma "inadi" niye, bu inadin aciklamasi nedir?

Sitelerde Paylaş

Tutarlı laf edebilmek için karşındakininde en az senin kadar bilgili olabilmesi lazım.Ama teistler sürekli kıvırır..Irkçılığın daniskasını yapar ama ben ırkçı değilim der.Atatürkçüyüm der ama Adnan Oktar yolundan gider.Yakında Muhammed'i severim ama Darwin'de fena değildir demeye başlar :D

Bak bu kıvırma lafı olmadı.Yeri geldiğinde dine saygılı gibi gözüken sizlerde de yok mu?Mesela Kılıçdaroğluna bak sen.Adamın din ile en ufak bağlantısı yok, geçenlerde bir konuşmasında CHP yi korumak için, 1940 lı yıllarda yasaklanan bir kitaptan bahsetti.Neymiş yasaklanan yazar Kunut dualarını eksik yazmış.Ne diyor kılıçdaroğlu:

-Kuran sürelerinde tahrifat demek bu.

Daha dua nedir, sure nedir bilmezsen böyle olur.

Kıvırmaya kalkarsan böyle olur.

Sitelerde Paylaş

Bak bu kıvırma lafı olmadı.Yeri geldiğinde dine saygılı gibi gözüken sizlerde de yok mu?Mesela Kılıçdaroğluna bak sen.Adamın din ile en ufak bağlantısı yok, geçenlerde bir konuşmasında CHP yi korumak için, 1940 lı yıllarda yasaklanan bir kitaptan bahsetti.Neymiş yasaklanan yazar Kunut dualarını eksik yazmış.Ne diyor kılıçdaroğlu:

Dine saygılı değilim.İnanma özgürlüğüne saygı duyabilirim o kadar.İslama zerre saygım yok.Onun dışında burası siyaset başlığı değil.Artı iletiyi başkasına yazdım.Üzerine alınmışsın madem sana da bir iki şey yazayım.Kılıçdaroğlu Alevi..Alevi olmak dinsiz olmak değildir bu birincisi.İkinci olarak 1940lardaki muhabbetten bir türlü kurtulamıyorsunuz.Camiler ahır oldu geyikleri..Yahu savaşa girmemişsiniz daha ne? Ülkeyi yıkıp biçmemişler..Siz daha hala ibadet özgürlüğünde takılın kalın.2.Dünya Savaşı'na girilseydi eğer şu an bu devlet olur muydu acaba? Ama pardon sizin gibiler için ibadet daha önemli dimi? Herhangi bir ülkenin mandasında hala ibadetinizi özgürce gerçekleştirirdiniz dimi? Hatta Amerikan mandası en güzeli.Iraklılara hapishanelerinde çok güzel özgürlükler tanımışlardı.Her türlü özgürlük vardı yani ama farklı yönlerden :S

Sitelerde Paylaş

Bir insanın din eleştirisi yapabilmesi için islam alimi olması gerekmez. Olanları da katletmediniz mi? Turan Dursun...

Kılıçdaroğlu da haklı. Ayet midir sure midir dua mıdır bilmem hadis midir ne lan bunlar? Bir insan bu kadar safsata masal türünü bilmek zorunda mıdır? Bilmiyor diye eleştirme hakkı yok mudur? Sen evrim teorisi karşıtlığı yapıyorsun da latince kelimeleri biliyor musun? Ne biliyorsun da konuşuyorsun? Bir de siyasete falan girmiş utanmadan...

Benim dine falan saygım yok. Bunu sanal ortamda değil. Gerçek hayatta da söylüyorum. Kapıma gelen mormonlara da birebir aynen öyle söyleyip yollamıştım. Herkesi kendiniz gibi takiye yapıyor sanmayın.

tarihinde Allah Yok Din Yalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

cübbeli belki burada birşeyleri başaramdığımızı düşünüyorsun ama nereden biliyorsun bu forumu özelden takip eden kafası karışık müslümanlara yardımcı olmadığımızı? :)

Özelden takip etmek nasıl oluyor? Üye olmadan takip eden kullanıcıların ip adreslerinden maillerini tespit edip yazı falan mı yazıyorsun? Veya cinleri mi kullanıyorsun? :lol:

Sitelerde Paylaş

Ateist bir bilim adamı bir konuşmasında tüm okullarda din eğitimi zorunlu olmalı dedi. Bütün dinler en ince ayrıntısına kadar gösterilmeli çocuklara dedi. O zaman dinlerin bağnazlığını görüp neye inanıp neye inanmayacaklarını kendileri karar verirler zaten dedi.

Gerçekten de böyle. Kimse kimseyi dinden çıkarmıyor. Kitaplar dinden çıkartıyor.

O kişi kimse ateist değil olsa olsa oportünist dir

Bebek beyinlere önce doğrular öğretilirki aslında öğretmeye bile gerk yoktur Her aklı sağlıklı kişi doğanın gerçeklerini görüp kabullenip ayak uydurabilir. Çok canı istiyorsa büyüdüğünde masal yada korku romanı havasında hatta erotik hikayeler tadında dini kitapları okuyabilir. Ama her ne sebeble olursa olsun küçük yaşta bir beyin yıkama yöntemi olarak dini doktirinler dayatılamaz!

Sitelerde Paylaş

Uzun süredir forumdayım ama burdaki ateistlerin inkarlarına inkar katmaktan, onları İslam'a daha da bir nefret ettirmekten başka bir faydam olmamış.

İşimiz gerçekten zor müslümanlar. Teknoloji gevurda, ilerlemişlik gevurda, dünyada söz geçirme gevurda, bilim gevurda. Günden güne eriyoruz. Yeni birşeyler yapmak lazım. Hadi saksıları çalıştırın. Birlik olma zamanı..

Nevertheles gibi Gizli bir ateistsin sende....

Mesajlarını şöyle bir gözden geçirmek yeterli...

hadi inkar etmeye başlada biraz gülelim :)

tarihinde hayalmuhendisi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:)

Hacı da öyle demiş..

"Müslümanlar, Buraya Kadar Geldiniz... Yolun Sonundasınız."

http://www.ateistfor...showtopic=50369

Sitelerde Paylaş

Nevertheles gibi Gizli bir ateistsin sende....

Mesajlarını şöyle bir gözden geçirmek yeterli...

hadi inkar etmeye başlada biraz gülelim :)

İşinize gelmeyince "gizli ateistsin"..

Cübbeli uzun yıllardır yazar bu forumda. Onlarca kere atılmıştır, her def yeni baştan başlamış, yılmamıştır. Tek bir gün ağlayıp sızladığını, "amanın da bana kötü davrandılar, attılar, susturdular" dediğini gören olmamıştır. Öyle kararlı bir savaşçıdır kendisi, hatta forumun gelmiş geçmiş en istikrarlı müslümanıdır.

Adam doğruları söylüyor, sizler gibi kıvırmıyor. Çocuklarla evlenilir, bir sürü kadın alınır, kadın gerekirse dövülür demekten çekinmiyor. Dinim neyi emrediyorsa benim için gerçek odur, sorgulamama hiç gerek yok, Allah en iyisini bilir diyor ve teslim oluyor.

Bu arada, hiç üşenmeyip haftalarca evrim okudu bu adam. Derdi evrimi çürütmekti ama olsun.:) Bir çabadır işte onunki de..

Bu arada, Cübbeli'den çok daha yobaz arkadaşlarımız var ama siz görmediniz. Onlar daha duygusal oldukları için bir zaman sonra ağlıyorlar, dinlerinin yerlerde dolaştığını görmek onları çok incitiyor. Bir arkadaşımız ki Cübbeli'den daha itici düşünceleri vardır (çok severim ben onu), peygamberden çok Said delisine aşıktır, gerçekten hüngür hüngür ağlamıştır. Ağlarken yazmış ve hepimizi şaşırtmıştır. Üzülmüştüm...

Lütfen sizin yaptığınız gibi abuk sabuk kıvırmayan inanırları ateist olmakla suçlamayın, dininizi de bu kadar çok seviyorsanız onlardan feyz alın. Şu halinizle hepiniz çok komik görünüyorsunuz.

Biz bile Türk müslümanlarının ezici çoğunluğunun yobaz olmadığını, Kur'an'da vb. kaynaklarda yazılanları zaten bilmediğini ve uygulamadığını her fırsatta söylüyor ve bundan ne kadar memnun olduğumuzu da belirtiyoruz. Etraf Cübbeli'nin burada savunduğu haliyle yaşayan insanlar dolu olsa hepimiz yanmıştık zaten..

Sapla samanı ayırın artık. Bu adam harbi müslüman. Gerçek yaşamını bilmem ama burada son derece tutarlı yazıyor.

Sitelerde Paylaş

Ben açıkça %80 Cübbeli'nin bir ateist olduğunu düşünüyorum. Ve bu forumda çok ünlü birinin takiyeci müslümanı olabilir. Hele bu başlıkta "Gün geçtikçe eriyoruz" demesi yok mu? Bana Question'un "Malesef evrim her geçen gün yayılıyor" demesinden farksız.

Ki ateist olmasa bile müslüman olmadığı aşikar, yobazlar müslüman değildir unutmayın bunu...

tarihinde çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...