Jump to content

İşimiz çok zor, Müslümanlar...

Recommended Posts

Çok ayıp, günde 3 vakit, Darwin putuna yemek vereceksiniz, önünde eğilip çeşitli ritüeller, Türlerin Kökeni kitabından kıssalar okuyacaksınız. Türkler için söylediği hakaretleri okuyacaksınız, maymunlarla beraber cemaat halinde ibadet ederseniz daha makbul, Darwin sizi evrim geçirterek mükafatlandıracak vs.. Siz evrimciler de pek dinsizsiniz yahu.. Darwin'e ibadet etme, sonra gel evrimciyim de, ayıp ayıp.. :D

Aklıma çok müthiş bir soru geldi... Madem insanlar çamurdan geldi, ne diye şimdiki çamurlar insan olmuyor? :lol: Mesela Kuran'ı yırttığı için bir kız maymuna dönüşmüş Rusya'da, demek ki evrim teorisi gerçek... Ama hiçbir çamur insana dönüşmüyor.

Nick: Mahalle Filozofu

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne alakası var? Burası müslümanlara hitap edilmiş bir başlık, senin gibi atelerin işi ne peki? Biz konuşamayacak mıyız özel olarak dinimizi?

Ne yaptığını görüyorum doğrucu. Hoş değil. Daha önce de yaptın hala yapıyorsun. Oooo oldu istersen bu başlığı bizlere yasakla...Dinini konuştuğunu görmedim bu arada. Laf salatası yapmaktan ve kirlilikten başka hiç birşey yapmıyorsun ve bunu da BİLEREK YAPIYORSUN

NEDEN KORKUYORSUN?

Sitelerde Paylaş

Aklıma çok müthiş bir soru geldi... Madem insanlar çamurdan geldi, ne diye şimdiki çamurlar insan olmuyor? :lol: Mesela Kuran'ı yırttığı için bir kız maymuna dönüşmüş Rusya'da, demek ki evrim teorisi gerçek... Ama hiçbir çamur insana dönüşmüyor.

Kaburga kemiğinden kadın oluyorsa, bugün niye kadından kaburga kemiği olmuyor? :lol:

Sitelerde Paylaş

Ne yaptığını görüyorum doğrucu. Hoş değil. Daha önce de yaptın hala yapıyorsun. Oooo oldu istersen bu başlığı bizlere yasakla...Dinini konuştuğunu görmedim bu arada. Laf salatası yapmaktan ve kirlilikten başka hiç birşey yapmıyorsun ve bunu da BİLEREK YAPIYORSUN

NEDEN KORKUYORSUN?

Ateistlere bir baksana, konuşmalar felan zeka seviyesini görebiliyor musun? Ben birtek kişiyim ve onlarcası benle savaşıyor. Ben herkese yeterim ama sonuçta ben de bir insanım biraz insaf yahu..

İnsanları dalgaya alma gibi bir huyum var gibi görünüyor ama hakedene gerektiği gibi davranıyorum, ben dobra bir insanım...

Sitelerde Paylaş

Kaburga kemiğinden kadın oluyorsa, bugün niye kadından kaburga kemiği olmuyor? :lol:

Kaburga kemikleri de eskisi gibi değil..Nerde eski kaburga kemikleri :S Ondan olmuyor olabilir :D

tarihinde Aforizma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistlere bir baksana, konuşmalar felan zeka seviyesini görebiliyor musun? Ben birtek kişiyim ve onlarcası benle savaşıyor. Ben herkese yeterim ama sonuçta ben de bir insanım biraz insaf yahu..

İnsanları dalgaya alma gibi bir huyum var gibi görünüyor ama hakedene gerektiği gibi davranıyorum, ben dobra bir insanım...

Nasıl dobralık bu? Önce Atatürkçüydün, şimdi bedevici olmuşsun. Dobra adam 2 denizi getiremediği sürece utanır susar ama sen ne yapıyorsun, komiklik

Sitelerde Paylaş

Nasıl dobralık bu? Önce Atatürkçüydün, şimdi bedevici olmuşsun. Dobra adam 2 denizi getiremediği sürece utanır susar ama sen ne yapıyorsun, komiklik

Ben Atatürkçüyüm... Ben Hz. Muhammed efendimin kölesi olurum, ben ırkçılığı sevmem. Arapların şuanki halinden hiç hoşnut değilim ama bir tane müslüman Arabı, 1 milyar ateiste tercih ederim...

Sitelerde Paylaş

Bu alıntıya da yorum bekliyorum Afro, ne diyor bu ateist? :D

Sitelerde Paylaş

Ben Atatürkçüyüm... Ben Hz. Muhammed efendimin kölesi olurum, ben ırkçılığı sevmem. Arapların şuanki halinden hiç hoşnut değilim ama bir tane müslüman Arabı, 1 milyar ateiste tercih ederim...

İŞte şimdi olmadı. Irkçı değilim dedin ama kişi sırf arap diye onu 1 Milyar ateiste tercih ederim dedin.

Yakışmaz bu sözler.

Sitelerde Paylaş

Bu alıntıya da yorum bekliyorum Afro, ne diyor bu ateist? :D

O mahallenin filozofu, ona laf yok :p

Benim bu başlıktan anladığım şudur :

Vur patlasın çal oynasın, eğlenelim coşalım...

Bu başlıkta başka bir amaç algılayamadım :) kendim de dahil :)

Eğlenelim bakalım...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İyi ki ırkçı değilsin o zaman :D Yazarken bari bir oku ne yazdığını..Irkçılıktan haberi yok daha :D

Sitelerde Paylaş

O mahallenin filozofu, ona laf yok :p

Benim bu başlıktan anladığım şudur :

Vur patlasın çal oynasın, eğlenelim coşalım...

Bu başlıkta başka bir amaç algılayamadım :) kendim de dahil :)

Eğlenelim bakalım...

Mundar oldu güzelim başlık

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...