Jump to content

İşimiz çok zor, Müslümanlar...

Recommended Posts

İŞte şimdi olmadı. Irkçı değilim dedin ama kişi sırf arap diye onu 1 Milyar ateiste tercih ederim dedin.

Yakışmaz bu sözler.

Yoo, ateisleri insan oldukları için değil, fikirlerini beğenmediğim için tercih etmem bir müslüman Arap'a.. yoksa herkes kimseye zarar vermediği sürece insan olarak eşittir bana göre..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kaburga kemikleri de eskisi gibi değil..Nerde eski kaburga kemikleri :S Ondan olmuyor olabilir :D

:lol: :lol: :lol:

Eskiden buralar dutlukdu. -_-

ben ırkçılığı sevmem. Arapların şuanki halinden hiç hoşnut değilim ama bir tane müslüman Arabı, 1 milyar ateiste tercih ederim...

Selam. Ben de biraz önce beyti kebap ve kuzu şiş yedim ama vejeteryanım. :wub:

tarihinde kultablasi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet yaa...

İşimiz çok zor, Müslümanlar...

Gevurlar aldı başını gitti, biz halen sürünüyoruz diyen bir cübbeli...

Ya boşversene başlık zaten hafiften yanlıydı :)

Gavurların niye başını alıp gittiğini öğrenecektik ama olmadı...

Belki Müslümanlar sorunlarına çözüm nulacaktı ama doğrucu onları da doğradı...

Sitelerde Paylaş

Yaa boşversene, gavur dediği gayri müslümleri çaktırmadan övdü övdü sonra da gitti.

Sitelerde Paylaş

Afro'dan ŞOK cevap:

bir arabı sırf müslüman diye bir milyar ateiste tercih etmek nedir :)

(severim böyle soruya soruylagirişmeyi )

Çehov'dan şok yanıt:

Arap'ı tercih etmek, adam kayırmaya girer, ırkçılık değildir. Emre Belözoğlu gibi 2 maç ceza almam gerekmiyor... :)

tarihinde çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Katalan senle bunca günlük hukukumuz var, (Hani Kindar'dın sen, Tayyar ve Okşan vardı.. :(iftira atma, başlığı sabote eden ateistlerdir... :lol:

Sitelerde Paylaş

İyi de inkar etmiyorum ki, ateistlere hiç değer vermem. İnsan olarak severim ama önemsemem görüşlerini, saçmadır çünkü...

Bir tane de tutarlı lafın olsun. Demin ne olduğunu bilmediğin, belki de katil bir arapa 1 milyar tanesini değişiyordun... Nasıl sevgi bu, severim ama değer vermem nasıl laf. Böyle cümleer kuramadığımız için mi Kuran ı anlamıyoruz?

Sitelerde Paylaş

Yoruldum :) bu kadar eğlenmek yeter.

Hadi Çehov sen de hazır langa lunga muhabbetiyle senin konu karambol olmuşken git yat, çaktırmadan işine gücüne bak :)

cümleten iyi geceler :)

Evet, içine etti yine ateisler başlığımızın. Bu teistlere de toplumda hep önyargı var, dışlanıyoruz müslümanlar olarak, konularımız sabote edilir...

Sana da iyi geceler Afro...

tarihinde çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir tane de tutarlı lafın olsun. Demin ne olduğunu bilmediğin, belki de katil bir arapa 1 milyar tanesini değişiyordun... Nasıl sevgi bu, severim ama değer vermem nasıl laf. Böyle cümleer kuramadığımız için mi Kuran ı anlamıyoruz?

Arkadaşım Kuran'la ne ilgisi var? Benim kişisel görüşüm bu, bir müslüman veya herhangi bir teist gömle gömlek üstündür benim nazarımda bir ateistten. Çünkü bir ateist potansiyel din düşmanıdır, hakaret eder dinime, saygısızdır, laf anlamaz, boş konuşur..... uzar gider..

Sen hiç terbiyeli, sözü dünlenen, ağzından bal damlayan bir ate gördün mü?

Sitelerde Paylaş

Tutarlı laf edebilmek için karşındakininde en az senin kadar bilgili olabilmesi lazım.Ama teistler sürekli kıvırır..Irkçılığın daniskasını yapar ama ben ırkçı değilim der.Atatürkçüyüm der ama Adnan Oktar yolundan gider.Yakında Muhammed'i severim ama Darwin'de fena değildir demeye başlar :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...