Jump to content

İşimiz çok zor, Müslümanlar...

Recommended Posts

Ben açıkça %80 Cübbeli'nin bir ateist olduğunu düşünüyorum. Ve bu forumda çok ünlü birinin takiyeci müslümanı olabilir. Hele bu başlıkta "Gün geçtikçe eriyoruz" demesi yok mu? Bana Question'un "Malesef evrim her geçen gün yayılıyor" demesinden farksız.

Ki ateist olmasa bile müslüman olmadığı aşikar, yobazlar müslüman değildir unutmayın bunu...

Zaten dini en ince ayrıntısına kadar bilen herkes ateisttir varsın cübbeli de ateist olsun be buseciğim :lol:

Müslümanların hepsi takiye yapar zaten kuranda yazıyor. Götleri sıkışınca rahat rahat yalan söylerler. Hatta yalan söylerken vurgun yaptıkları milyonları da din adına yapıyoruz olsun bu da takiye derler. Sizin soyunuz bir sopunuzu ise... :lol:

Müslümanların git gide eridiği bir realitedir. Ateizm dünya üzerindeki yeni güçtür. Agnostizm, deizm vesaire ise ateizmin renkleridir ve elbet varacakları yer orasıdır. Biraz geç oldu sene 2012 ama olsun yavaş yavaş islam ve dieğr dinlerin pislikleri zehirleri akıtılıyor. :lol:

Bütün müslümanlar yobazdır ve haliyle yobazlar da ateisttir. Bir müslüman eğer kuran masallarına uyuyorsa yobaz olmak zorundadır zaten.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...