Jump to content

Müslümanlar, Buraya Kadar Geldiniz...Yolun Sonundasınız.

Recommended Posts

28 Şubat'ta sol hükümet vardı diyosun yani..Hmm Refah Partisi ve DYP sol..hmm..enteresan :D ülkede adam akıllı sol parti yok.Bu da sol hükümetler diyor hala :D

Solu işkencelerle kırdı geçirdiler.Ama size göre öyle birşey olmamıştır tabi.Sizin canınız yanmadığı için evde sürekli besmele çekip kenarda durduğunuz için nerden bileceksiniz ki?

Evet bu cahil halk anca sizin gibilerin hükümetini hakeder zaten.İki din konuş tavlar :D Aptal ve cahil bir halk..Din derler durmadan ama daha 4 halifenin ismini sayamazlar :D

Şimdi bak ilk defa birine hakaret edecektim ya neyse!

Anlamıyor musun?Okuyamıyor musun?28 şubatta sol hükümet mi vardı diyorum.28 şubata kimler destek vermiş bak diyorum.Hangi aydınlar desteklemiş.Git oku!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Şimdi bak ilk defa birine hakaret edecektim ya neyse!

Anlamıyor musun?Okuyamıyor musun?28 şubatta sol hükümet mi vardı diyorum.28 şubata kimler destek vermiş bak diyorum.Hangi aydınlar desteklemiş.Git oku!

1. Fethullah Gulen

2....

Sitelerde Paylaş

Neresi burası? Cevap veremeyince hakaret etme platformu mu?

Sen git yassıada yargılamalarını oku da solcu kim,işkenceci kim gör!

Solcu asker yanlısı olmazmış!

Sen git bunu işçi partili birini bul da ona sor!

Git Aydınlık dergisi oku da gör!

Sen hala solcuları tek tip mi sanıyon?

Ha gazi mahallesindekine sorarsan dediğin doğru!

Doğu daki socuya sorarsan yine doğru !

Ama bir de Tolonbeye sor

Asker yanlısı olmaz solcu evet.Darbe yanlısı hele ki hiç olmaz.Ama sen şimdi boş boş konuşucaksın..Bende boş bir insanın bilgilerini bir yere kadar çekebilirim..Soldan haberiniz yok bari susun..Susmayı bilin.Konu bu değilken başkasına sorduğum bir sorudan sazan gibi zıplıyorsun.Sonra da saçma bilgilerinle laf yarıştırmaya çalışıyorsun.Ama sabır da bir yere kadar.Ben senin gibileri aydınlatmaya uğraşmam.Çünkü aydınlanmazsın.Daha solcular bu ülkede işkence mi görmüş diyecek kadar cahilsin ve bende böyle düşünen birine ciddi cevaplar vericem öyle mi? Ben sizin gibi değilim.Her tarafa laf yetiştirmem..Karşımdakinden bir karşılık alabilceksem konuşurum..Senin gibi kütüklere de laf anlatmam..Git başka konularda konuş.Osmanlı hede hödö de.AKP devleti zenginleştirdi de..Çapına uygun kişilerle ve yerlerde konuş..Boşa milleti yorma..

Sitelerde Paylaş

Bak sen şu diş fırçalamayıp ağaç dalı ile dişlerini kurcalayan ağzı leş gibi kokan müslümcüğe. Sen bu leş ağzını açıyorsun da biz mi açmayakmışız? Buram buram cehalet kokuyorsun... :lol:

Sana bundan böyle cevap yazmayacağım.Karşındakinin kim olduğunu bile bilmiyorsun!Hakaret etmeden yazamıyorsun!Düşüncelerini yaz!Ama bu saatten sonra düşünceni yazsan da sana layık başkaları cevap versin!

Sitelerde Paylaş

1. Fethullah Gulen

2....

Boşver onun kafası almaz..Ona göre herşeyin suçlusu soldur..Ama ne olduğunu hangi görüşe sahip olduğunu bilmez.İşte annemiz babamız sol kötüdür dedi,bizde o şekilde yaşıyoruz der..Boş vereceksin böyle tipleri..

Sitelerde Paylaş

Asker yanlısı olmaz solcu evet.Darbe yanlısı hele ki hiç olmaz.Ama sen şimdi boş boş konuşucaksın..Bende boş bir insanın bilgilerini bir yere kadar çekebilirim..Soldan haberiniz yok bari susun..Susmayı bilin.Konu bu değilken başkasına sorduğum bir sorudan sazan gibi zıplıyorsun.Sonra da saçma bilgilerinle laf yarıştırmaya çalışıyorsun.Ama sabır da bir yere kadar.Ben senin gibileri aydınlatmaya uğraşmam.Çünkü aydınlanmazsın.Daha solcular bu ülkede işkence mi görmüş diyecek kadar cahilsin ve bende böyle düşünen birine ciddi cevaplar vericem öyle mi? Ben sizin gibi değilim.Her tarafa laf yetiştirmem..Karşımdakinden bir karşılık alabilceksem konuşurum..Senin gibi kütüklere de laf anlatmam..Git başka konularda konuş.Osmanlı hede hödö de.AKP devleti zenginleştirdi de..Çapına uygun kişilerle ve yerlerde konuş..Boşa milleti yorma..

1-ben solcular işkence görmemiştir demedim Darbeler tarihinle yüzleş dedim

Boşver onun kafası almaz..Ona göre herşeyin suçlusu soldur..Ama ne olduğunu hangi görüşe sahip olduğunu bilmez.İşte annemiz babamız sol kötüdür dedi,bizde o şekilde yaşıyoruz der..Boş vereceksin böyle tipleri..

2-Herşeyin suçlusu diye bir lafımda yok

Lütfen okuyun sonra ,iletilerime cevap verin

3-Hakaret etmeyeceksin!

Çünkü edersen ben yokum.

Hadi iyi geceler!

Sitelerde Paylaş

1-ben solcular işkence görmemiştir demedim Darbeler tarihinle yüzleş dedim

2-Herşeyin suçlusu diye bir lafımda yok

Lütfen okuyun sonra ,iletilerime cevap verin

3-Hakaret etmeyeceksin!

Çünkü edersen ben yokum.

Hadi iyi geceler!

Darbeleri ben yaptım itiraf ediyorum..Hadi gül şimdi :)

Yatağına gitmeden ılık sütünü iç kurabiyeni ye..İyi geceler.(cahillerle işim olmaz hakaret değil bu.)

Sitelerde Paylaş
Gerçek imparatorluk arıyorsan roma imparatorluğunu araştır. Araştır da gözün harikalar görsün.

roma imparatorluğu zamanında hiçbir alanda icat yapılmamıştır. birçok icat barbar kavimlerde bile kulanılmasına rağmen romalı yöneticiler bu icatları sokmamıştır gerekçe olarak da;

"ne gereği var bütün herşeyi köleler hallediyor zaten"

Sitelerde Paylaş

FORZA 1453

Asil uzucu olan bir cagin bitip, diger cagin baslamasinin 1430 ronesans hareketi ile degil de; Istanbul'un fethi ile olmasi.

O cagda bile bilimin kiymeti algilanamamis ve Bir savasin "yok ettigi" bir imparatorluk olayi cag degistirici olarak algilanmis.

Cunku ronesans hareketi karanlik din caginin sonudur. Asil cag degisimi ronesanstir.

Sitelerde Paylaş

Şöyle biraz düşünün...

Dünyanın en ilkel ve geri uygarlıklarısınız.

Dünyanın en cahil insanlarısınız.

Dünyanın en fakir ve düşkün ülkelerisiniz.

Buraya kadar gelebildiniz. Bilim ve teknoloji hızla ilerliyor.

Siz daha evrime inanmıyorsunuz.

Hala Kur'an'ı yorumlayarak ve İslam'a dönerek ilerleyebileceğinizi düşünüyorsunuz.

Bin yıldır buna çalışıyorsunuz.

Belki de yolun sonuna geldiniz. Ya İslam sizi tüketecek, ya siz İslamı tüketecek, başınızdan atacaksınız.

Başka seçenek kalmadı artık. İkisinden birini seçmeniz gerekiyor.

Buraya kadar geldiniz.. Yolun sonuna geldiniz.

Daha ne kadar ileriye gidebileceksiniz? Bunu hiç düşündünüz mü?

Şimdi sen bilime ve akılcılığa sırtını dayadığın için kendini herşeyi çözmüş ve akıllı biri sanıyorsun değil mi ?

Kin ve nefret senin gözünü okadar kör etmiş ki, sen şu arkasına sığındığın şeylerin hakkını veremeyecek kadar çaresizsin...

Çünkü sen, burada kişilerin sorduğu sorulara akılcı cevaplar veremiyorsun. Kin ve nefretini kusup kaçıyorsun...

Tanrıyı, islamı, cahilliği geç... Senin o cahil, itici dediğin insanlardan tek farkın bilimin arkasına sığınman... Çünkü sende onlar gibi birşeyleri yanlış anlamışsın... Sende onlar gibi ayrımcısın... Onlar ki nasıl nefretini ayetlerle süslemişse, sende bilim ve teknoloji ile süslemişsin... sende en az onlar kadar ticisin.

Şu konunun başlığına, içeriğine, ve içinin ne kadar boş olduğuna bir bakarmısın... Bizim düşünce sohbeti için açtığımız konular tavanarasını boylerken sen sırf ego tatmini ile ilgili açtığın konularla önemli bir iş yaptığını sanıyosun değil mi ?

Sen ister Ateist Ol ister yaratılışçı, Bilmek ve bilge olmak arasındaki farkı kaçırmışsın amcacım sen... Şu çirkin ve itici enerjinle kimseyi ikna edemessin ki sen...

Sen bilimin geliştiğini söylüyosun ama, nasibini alamamışsın... Çünkü gelişen sadece bilim değil... Evrilen sadece biyolojik etmenler değil...

Düşüncelerde evrilicek, bilinç evrilicek... iletişim, sevgi, merhamet, anlayış, empati duygularıda evrilicek...

Hani şu Doğal seleksiyon varya... Eğer o gerçekse, yakın zamanda sizin gibi düşünenleri alıcak bu dünyadan...

sen benim ne dediğimi anlamayacaksın... Çünkü 22000 mesajda atamadığın kin ve nefreti benim mesajımla sonlandırmayacağını biliyorum...

Eleştirdiğin ve odaklandığın şu konuların bir gün karşına çıkıp seni ele geçireceğini hiç aklından çıkarma hacı amca...

Bunu biraz düşün... ;)

Sitelerde Paylaş
ullanıcı, İslam'a olan hasedinden neredeyse karpuz gibi ortadan ikiye ayrılacak. Acıyorum garibe, Allah akıl fik

çok doğru . bu çağda hala deve sidiği çok tedavi edici bir nesne olduğu için gayrimüslümler buşuna ilaç peşindeler.islam çok ilericidir efe'm.

http://haber.mynet.com/deve-idrari-icen-2-turk-hastanelik-oldu-626406-yasam/

Sitelerde Paylaş

saçma saçma konuşup zırvalamayı bırakın ateistler. ssiz ne yaptınız hele onu söyleyin. yok maymundan geldik yok bilmem neyden geldik. evet ateistlerin maymun kanını taşıdığı doğrudur. ama muslumanlar asla maymun kanı taşımazlar. osmanlı devletini eleştireceğinize önce aynaya bakın da kendinizi bi eleştirin ben neyim deyin bakalım. aaa yoksa maymuna mı benziyorum ne diyin de ne olduğunuzu bilelim.

Sitelerde Paylaş

Şimdi sen bilime ve akılcılığa sırtını dayadığın için kendini herşeyi çözmüş ve akıllı biri sanıyorsun değil mi ?

Kin ve nefret senin gözünü okadar kör etmiş ki, sen şu arkasına sığındığın şeylerin hakkını veremeyecek kadar çaresizsin...

Çünkü sen, burada kişilerin sorduğu sorulara akılcı cevaplar veremiyorsun. Kin ve nefretini kusup kaçıyorsun...

Tanrıyı, islamı, cahilliği geç... Senin o cahil, itici dediğin insanlardan tek farkın bilimin arkasına sığınman... Çünkü sende onlar gibi birşeyleri yanlış anlamışsın... Sende onlar gibi ayrımcısın... Onlar ki nasıl nefretini ayetlerle süslemişse, sende bilim ve teknoloji ile süslemişsin... sende en az onlar kadar ticisin.

Şu konunun başlığına, içeriğine, ve içinin ne kadar boş olduğuna bir bakarmısın... Bizim düşünce sohbeti için açtığımız konular tavanarasını boylerken sen sırf ego tatmini ile ilgili açtığın konularla önemli bir iş yaptığını sanıyosun değil mi ?

Sen ister Ateist Ol ister yaratılışçı, Bilmek ve bilge olmak arasındaki farkı kaçırmışsın amcacım sen... Şu çirkin ve itici enerjinle kimseyi ikna edemessin ki sen...

Sen bilimin geliştiğini söylüyosun ama, nasibini alamamışsın... Çünkü gelişen sadece bilim değil... Evrilen sadece biyolojik etmenler değil...

Düşüncelerde evrilicek, bilinç evrilicek... iletişim, sevgi, merhamet, anlayış, empati duygularıda evrilicek...

Hani şu Doğal seleksiyon varya... Eğer o gerçekse, yakın zamanda sizin gibi düşünenleri alıcak bu dünyadan...

sen benim ne dediğimi anlamayacaksın... Çünkü 22000 mesajda atamadığın kin ve nefreti benim mesajımla sonlandırmayacağını biliyorum...

Eleştirdiğin ve odaklandığın şu konuların bir gün karşına çıkıp seni ele geçireceğini hiç aklından çıkarma hacı amca...

Bunu biraz düşün... ;)

Hah! Forumun bilinç altı okuyan Ulu Bilge'si gelmiş. Bayılıyorum sizin bu ermiş-aşmış hallerinize..

Senden bir iki tane daha vardı, onlar da senin gibi mistik mistik şeylerden bahsedip sevgi, mutluluk, empati sempati dağıtırdı..

Acayip bir maske bu. Bu lafları edip edip ne şahane insanlar olduklarını haykırıyorlar aslında, kimseyi umursadıkları falan yok.

Bu ilkel, antik ve alabildiğine şiddet barındıran dini de bu maskeyle pazarlamazlar mı zaten...

Sen de ucundan kıyısından, üstelik de bilimi alet ederek yapıyorsun işte bu işi.

Demek ki neymiş, bir de sahtekar oluyormuş bu mistik tayfa.

Kuantumla devam. Sevelim, sevilelim, empati kuralım, mutlu olup uçalım, merhametli ve anlayışlı olalım ve tabii ille de erdemli... sonra da İslam'ı cici cici satalım.

Ha, bir de enerji meselesi tabii. Evrene iyi enerji verelim ki bize de iyi olarak dönsün. Çok önemlidir enerji, çok. Bu iyi elektirik ve iyi enerji, Ulu Bilge olmanın ilk şartı.

Allah size akıl versin, tez zamanda normale dönersiniz inşallah. İnsanlar bu işlerle iyice kafayı yedi yalnız. Bu kişisel gelişim zırvaları öyle çok satıyor ki, insanlar gerçeklerden kopup uyuşturucu almış gibi dolanıyor. Bu iş nasıl durur, bu büyük pazar nasıl sonlandırılır bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Biz müslümanlar dinyanın yaratıcısının seçtiği ve kemale erdrdiği dine mensubuz ya.. Gerisi fasa fiso.. Bırakın ABD gibi süper güç olmayalım, Allah'ın dini yolunca yoksul medeniyetler olalım, çalmayalım, hak yiyerek dünyanın hakimi olmayalım, sürünelim.. Bizim Allah'ımız var...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...