Jump to content

Bu da sapıklık değilse başka ne sapıklık :(

Recommended Posts

• İleti 268
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cümleyi düzeltelim.

Bu sapık herifin ortaya çıkmasında ve rahatlıkla bu teklifi yapmasında islamın istediği ve yaşattığı cehaletin büyük katkısı vardır.

İslamın değil, sözde (uydurulmuş islamın) büyük katkısı vardır...

Ben yeldeğirmenlerine savaş açan Don Kişot değilim ki. Ben zaten senin bana dikte ettiğin ve iyi de ettiğin bu mücadeleyi zaten yaşamımın her alanında gösteriyorum. Forum aralarında değil yani...

Evet şimdi biraz daha oldu.

Forum araları lafı çok sert olmuş ama canın sağolsun

Sitelerde Paylaş

Foruma bu insanlar numunelik mi geliyor.Gerçekten bir kadın niye böyle bir sapıklığı vasiyetinde belirtsin?

Artı organ bağışlamayla yamyamlığı nasıl bir tutabiliyorsun?

Siz nerde yaşıyorsunuz? Benim çevremde hiç bu kadar sapkın düşünceli dindarlar olmamıştı.Burda bunları gördükçe daha da bir şok geçiriyorum.Meğerse herşeye normal bakan sapkınlar varmış da haberimiz yokmuş :S

Sitelerde Paylaş

Foruma bu insanlar numunelik mi geliyor.Gerçekten bir kadın niye böyle bir sapıklığı vasiyetinde belirtsin?

Artı organ bağışlamayla yamyamlığı nasıl bir tutabiliyorsun?

Siz nerde yaşıyorsunuz? Benim çevremde hiç bu kadar sapkın düşünceli dindarlar olmamıştı.Burda bunları gördükçe daha da bir şok geçiriyorum.Meğerse herşeye normal bakan sapkınlar varmış da haberimiz yokmuş :S

1960'larla birlikte 1970'lerde hiz kazanarak bu tip muslumanlik turedi.

1960 oncesi boyle bir sapkin muslumanlik anlayisi yoktu.

Belki de bu Kuran'i okuyup, ona bir kul olarak uyma inancinin verdigi gereklilikten geliyormus.

Islamda, Kadinlarin erkegin yarim metre altina gomulmesi de nekrofili imis.

Ayrica fili son eki "sevici" anlamina geliyor. Ama buradaki "sevici" "s.k.c." olarak degistiriliyor.

Snucta bir yonlendirim ve yaptirim varsa, bir inanir bunu uygulama adina, kendince bir gerekce uyduruyor. Yukaridaki "vasiyet" gerekcesi gibi.

Sonucta uydurmazsa, kendince emre uymanin bir temeli olmayacak.

Aslinda yukaridaki vesiyet algisi su anlama geliyor. "Ben kadindan olmeden once boyle bir vesiyet alirsam, onun olusu ile cinsel iliskiye gecebilirim"

Kadinin da erkegin gozunde bir mal oldugunu dusunursek; kadin sag iken boyle bir vesiyetin zorla kadindan alinmasi pek sorun olmasa gerek.

Yalniz burada baska bir sorun var. Diyelim bu kisi o isi yaparken yakalandi. Acaba islam hukukunda cezasi var mi?

Hic zannetmiyorum. Tecavuze bile yer vermeyen bir anlayista boyle bir seyin cezasi da olmaz.

Ayrica islamda "kadin cinsel iliski de bagirmazsa, bu tecavuz yerine gecmez" zihniyetinin de dusunursek; zaten bir olu kadinin bagirmasi da sozkonusu degil.

Sitelerde Paylaş

Bu Mısırlılar ne için ayaklandı? İnsan hakları...

ABD ne için göz yumdu veya yardım etti? İnsan hakları...

Türkiye ne için göz yumdu ve yardım etti? İnsan hakları...

Demekki ne Mısır, ne ABD, ne de Türkiye için kadın insan değil. Bu ayıp herkesin...

Sitelerde Paylaş

Mısır ısrarla cahil bırakılmaya çalışıyor. Bir zamanlar dünyanın en büyük medeniyetinin yaşadığı bu yerdeki insanların bilinçlenmesi bilerek engelleniyor. Tüm bunları yapanların dış güçler olduğuna inanıyorum. Dini tartışmaları geçiniz, tüm bunlar bir oyunun parçası.

Sitelerde Paylaş

Mısır ısrarla cahil bırakılmaya çalışıyor. Bir zamanlar dünyanın en büyük medeniyetinin yaşadığı bu yerdeki insanların bilinçlenmesi bilerek engelleniyor. Tüm bunları yapanların dış güçler olduğuna inanıyorum. Dini tartışmaları geçiniz, tüm bunlar bir oyunun parçası.

+1000000000000000000000000

Sitelerde Paylaş

Cahil bırakılsın ki kolay güdülsün...

Sitelerde Paylaş

Türkiye' de pek farksız değil.

Sitelerde Paylaş

Bir müslüman ülkesinde erkekler icin istenen yasaya bakin:

Erkeklere, eşleriyle ölümünden sonraki altı saat içinde cinsel ilişkiye girebilme hakkı veren yasa teklifi.

Böyle bir teklifin kabul edilmemesi icin ugrasiliyormus. :blink:

http://www.cumhuriye...m.tr/?hn=333002

SAYGILAR

Sevgili Rochader,

Bu konu dün katalan tarafından foruma taşındı ve tartışıldı, o yüzden onun tekrarı olan bu başlığı taşıyalım, iki başlığı birleştirelim.

-----

Rochader'ın açtığı "Yuh Artık" adlı bu başlık, katalan'ın aynı konulu başlığıyla birleştiriliyor.

Sitelerde Paylaş

Bu Mısırlılar ne için ayaklandı? İnsan hakları...

ABD ne için göz yumdu veya yardım etti? İnsan hakları...

Türkiye ne için göz yumdu ve yardım etti? İnsan hakları...

Demekki ne Mısır, ne ABD, ne de Türkiye için kadın insan değil. Bu ayıp herkesin...

Sana helal olsun

Sitelerde Paylaş

Mısır ne zamandır cahil bırakıldı? Yahu bu yazdıklarınıza inanıyorsunuz ya... Dış güçler lafı en çok dış güçlerin işine yarar. Sen ülkeyi cahil bırakmak için herşeyi yap, sonra bok paçadan akmaya başlayınca bağırmaya başla DIŞ GÜÇLEEEEEEEEER.

Mısır ne zamandır cahil bırakıldı? Bu soruya bir cevap almak mümkün mü? yaklaşık tarih de kabulum. 100 yıl önce 500 yıl önce 1000 yıl önce vb gibi

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili Rochader,

Bu konu dün katalan tarafından foruma taşındı ve tartışıldı, o yüzden onun tekrarı olan bu başlığı taşıyalım, iki başlığı birleştirelim.

Eline saglik. Ben haberi bugün okudum ve bu konuyu göremedim. Katalan arkadas acmis iyide etmis. Cok igrenc bir durum. Bu müslüman kardesler gideni aratacak galiba.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Eline saglik. Ben haberi bugün okudum ve bu konuyu göremedim. Katalan arkadas acmis iyide etmis. Cok igrenc bir durum. Bu müslüman kardesler gideni aratacak galiba.

SAYGILAR

İnsanın kanı donuyor. Hiçbir kültürde, hiçbir anlayışta olmayan bir davranış bu. Hastalık işte...

Ama ben bu yasanın geçeceğini hiç sanmıyorum. Sapkını bol olan bir din, gün geçtikçe de sapıklığın dozunu artırıyorlar falan ama kabul etmeyip tepki gösterecek olan nüfus daha fazladır herhalde. En azından öyle umuyorum, umduğum şeye çok fazla inanmasam da.

Diğer yandan, bu gibi çok uç çıkışlar bir yerde işe yarar, insanların dinden soğumasına ve kendilerine çeki düzen vermesine neden olabilir. Aslında böyle sapık hamleler yapmalarına sevinmek ama tabii ki kesin olarak izin vermemek lazım.

Dünyanın tüm dinsizleri toplansa, Mısır'ın İslam'a verdiği şu zararın dörtte birini veremezdi bence. Ve ironik olarak bu ülke, İslam'ın tartışmasız otoritesi sayılan El Ehzer Üniveristesi'nin olduğu, fetvacıbaşı ülke...

Bu iş böyle değil midir ama? Pislik pisliktir ve giderek dibe vurur. Kaçınılmazdır bu.

İslam kendi kendini tüketecek. Sapkın düşüncelere o kadar alışıklar, o kadar içselleştirmişler ki, artık uç zevkler denemenin derdindeler. Bunlar İslami beyinli erkek zihninin sapıklığı aslında.

Kadınlara her an ve her şekilde tecavüz etmek, kendilerini daha fazla erkek hissetmelerine neden oluyor.

Var ya.. Bu iğrençliği onaylayan ve isteyen erkeklerin hepsine bir şey yapmak lazım. Hadi o çok bilmiş "Amanında insan hakları, özgürlük" falan diye çığıranlar çıksın da bir laf etsin bakalım.

Bu heriflerin hepsi kastrasyona tabi tutmak lazım. İstisnasız hepsini. Bunlar insanlığa zarar, pis beyinli böcekler. Hangi dine inandıkları önemsiz.

Sitelerde Paylaş

...

Dünyanın tüm dinsizleri toplansa, Mısır'ın İslam'a verdiği şu zararın dörtte birini veremezdi bence. Ve ironik olarak bu ülke, İslam'ın tartışmasız otoritesi sayılan El Ehzer Üniveristesi'nin olduğu, fetvacıbaşı ülke...

Evet durum bu. Bencede yasalasmaz dedigin gibi birileri baska plan pesinde olabilir. Sonucta bu bir teklif ve bu teklif birine veya bir gruba ait. Bu durumda yapilmasi gereken bu kisi yada grubun incelenmesi. Neyse biz böyle bir teklifin varligindan hareket ediyoruz ve anlayisi ne amacla olursa olsun kiniyoruz.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Mısır ne zamandır cahil bırakıldı? Yahu bu yazdıklarınıza inanıyorsunuz ya... Dış güçler lafı en çok dış güçlerin işine yarar. Sen ülkeyi cahil bırakmak için herşeyi yap, sonra bok paçadan akmaya başlayınca bağırmaya başla DIŞ GÜÇLEEEEEEEEER.

Mısır ne zamandır cahil bırakıldı? Bu soruya bir cevap almak mümkün mü? yaklaşık tarih de kabulum. 100 yıl önce 500 yıl önce 1000 yıl önce vb gibi

ben dini savunmuyorum, sadece olaylara tek perspektiften bakmayın diyorum. Bir olay olur ve binlerce bakış açısı gelişir sebebi hakkında. Ama tek bir gerçek vardır.

Geçenlerde meşhur bir video çıktı, tv programında dünya yuvarlak mı yoksa düz mü diye tartışılıyordu. Bu orta doğu ülkelerinde hiç mi aklı başında insan yok? Hepsi mi ezelden beridir böyleydi? E nasıl böyle zenginleşti bu geri zekalılar? Nasıl koca koca gökdelenleri diktiler? Dünya düz diyor ama gökdelen dikiyor dimi? Tabi tabi...

Bunlar sağmal inektir. Beslerler, beslerler ve sağarlar. Bu kadar. Eğitmezler, biraz kendini eğitmişleri de katlederler. Tamam din tü kakadır ama biraz perspektifinizi geliştirin yahu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...