Jump to content

sudan karaya geçiş

Recommended Posts

bu videoda sudan karaya geçiş hakkında günümüz canlılarından yola çıkarak tahmin yürütülüyor.yüzgecinde elimsi kemikler bulunan ve akciğeri bulunan bir fosili sudan karaya çıkış canlısı olarak gösteriyor.ben videoda verilen,3 canlı türününde farklı canlılar olduğu kanaatindeyim.yani öyle yaratıldıklarını düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

1- Yaratılış evrim yoluyla gerçekleştirilmiş olabilir.

2- Başka türlerden evrildiği sanılan türler ayrı ayrı olarak birbirlerine benzer bir şekilde yaratılmış olabilir.

Bir yerlerinizi yırtıyorsunuz evrim karşısındaki derin hezimatinizin altından kalkabilmek için. Bilim size ağzı ile gülmüyor.

Nerede kanıtın. Bilimde kanıtlar konuşur. Senin söylediklerinin aksini ispatlayan bir dünya kanıt var. Nerede senin bilimsel kanıtın?

Dindaryumurta, senin ne düşündüğünün gerçeklerin geçerliliğine zerre kadar etki yapmayacağını söylemiştim. Gerçeklerin senin hiç tahmin etmediğin şekilde olmasını kaldıramıyorsun sanırım.

Sitelerde Paylaş

Bir yerlerinizi yırtıyorsunuz evrim karşısındaki derin hezimatinizin altından kalkabilmek için.

Hezimet değil, sadece farklı bir yorum, evrime farklı (teistik) bir bakış açısı. Evrim ateizmin tekelinde değil ya, öyle değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...