Jump to content

bir soru...

Recommended Posts

Eger Hayvanın biri evrimleşip biri evrimleşmediyse bu nasıl bir teori,bu körü körüne bahnazlık degilde nedir?Bu Bi yaratıcının oldugunun basit bir kanıtı degilmidir?HACI eger evrim diye birşey varsa bence dünyada tek tip canlı olması gerekiyordu bitki hayvan insan diye ayrılmaması gerekmezmiydi sizin sölemenize göre yoktan var olmadık mı?yok var olan birşeyin böle düzenli olmsı akıl sır erecek bişey degildir.... tarihinde forum123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eger Hayvanın biri evrimleşip biri evrimleşmediyse bu nasıl bir teori,bu körü körüne bahnazlık degilde nedir?Bu Bi yaratıcının oldugunun basit bir kanıtı degilmidir?HACI eger evrim diye birşey varsa bence dünyada tek tip canlı olması gerekiyordu bitki hayvan insan diye ayrılmaması gerekmezmiydi sizin sölemenize göre yoktan var olmadık mı?yok var olan birşeyin böle düzenli olmsı akıl sır erecek bişey degildir....

Şartlar canlıları farklılaştırdı falan diyorlar ona da.

Bu nasıl bir teori yakınmanıza gelince sanki teori değil de ideoloji gibi.

Psikolojik.

Sitelerde Paylaş
Eger Hayvanın biri evrimleşip biri evrimleşmediyse bu nasıl bir teori,bu körü körüne bahnazlık degilde nedir?Bu Bi yaratıcının oldugunun basit bir kanıtı degilmidir?HACI eger evrim diye birşey varsa bence dünyada tek tip canlı olması gerekiyordu bitki hayvan insan diye ayrılmaması gerekmezmiydi sizin sölemenize göre yoktan var olmadık mı?yok var olan birşeyin böle düzenli olmsı akıl sır erecek bişey degildir....

Sana tekrar evrimi mi açıklayacağız şimdi..

Nedense evrim konusunda her seferinde en başa dönüyorsunuz..

Bu cehaletinize şaşıyorum doğrusu..

Bir maymuna evrimi anlatırdık şimdiye dek..

Siz anlamamakta israr ediyorsunuz.

Pes doğrusu..

Sitelerde Paylaş
Dostum bence sen al maymunlarla yaşa çünkü bu saçma düşünclere maymunlardan başka hiç bi canlı inanmaz.Aslında onlarda inanmazda filmin başrolünde onlar oynadıkları için mecburen inanmak zorunda kalıyorlar....

Bunları hakaret veya alay etmek için yazıyorsun.

Bu değersiz iletilerinle düşün değil, saçmalık üretiyorsun.

Çöpe gidecekler..

Sitelerde Paylaş

AteshBey'in argümanı çok yerinde..

Kızlık zarının yararı erişginlikten sonra bitiyor.

Ve aslında asıl infeksiyon tehlikesi o zaman başlıyor.

Daha önce yok denecek kadar az..

Kızlık zarı gerçekten büyük bir muamma..

Mantıklı ve rasyonel bir evrimsel açıklamasının olduğunu sanmıyorum.

Bu konudaki otoritelerin bile açıkalamarını kabul etmek zor.

Herşeyi bilemeyiz diyerek konuyu kapatmak en iyisi..

Belki ilerde nedeni anlaşılır..

HACI

Sitelerde Paylaş
HACI SEN BENİ YANLIŞ ANLIYORSUN BENİM AMACIM NE SİZİ RENCİDE ETMEK NEDE HAAKRET ETMEK SADECE BİLDİKLERİMİ SÖYLÜYORUM BENİM ÜRETDİKLERİMİN SAÇMA OLDUGUNU DÜŞÜNE BİLİRSİN Kİ SİZ NECE DOGRULARI YANLIŞ KABUL EDEBİLİYORSUNUZ AMA LÜTFEN SAYGI GÖSTER....

Bildiklerin saçma olsa da seni kabul edeceğiz..

Ama onları düzeltmen koşulu ile..

Seni bu halinle burada kabul etmek bizim için mümkün değil....

Öğrenmek istiyorsan tartışmalara katılmaya devam et..

Ama öğrenmemeye ve bu şekilde saçmalamaya devam edersen, fişini çekmek zorundayım..

Hiç kusura bakma..

HACI

Sitelerde Paylaş

Aslında ilk döllenmeye kadar döl yolunu koruyor ise bu gayet avantajlı bir durum değil mi? Listedeki hayvanların genelinin bir batında ortalama kaç yavru yaptığna bakmak lazım. Eğer minimum 2 yavru yapabilenler çoğunluktaysa bu o hayvanın nüfusunu azaltmadan neslini devam ettirebilmesi için gerekli minimum sayıdır. Ki bunu hayvanın yavrular yavrulamaz öleceğini varsayarak söylüyorum. Anne birey ölmeden önce ergenliğe girerek yavrulayabilen bir yavrusu varsa bir batında tek yavru yapabilmesi bile o hayvanın neslini sürdürebilmesi için yeterlidir.

Bu yüzden düşününce en az bir döllenme için bile döl yolunun enfeksiyonlardan korunması pratikte çok faydalı bir şey. Evrimsel olarak kazanılan bir özellik olması ya da kazanılmış bir özelliğin sürdürülmesi normal karşılanabilir.

Sitelerde Paylaş
Aslında ilk döllenmeye kadar döl yolunu koruyor ise bu gayet avantajlı bir durum değil mi? Listedeki hayvanların genelinin bir batında ortalama kaç yavru yaptığna bakmak lazım. Eğer minimum 2 yavru yapabilenler çoğunluktaysa bu o hayvanın nüfusunu azaltmadan neslini devam ettirebilmesi için gerekli minimum sayıdır. Ki bunu hayvanın yavrular yavrulamaz öleceğini varsayarak söylüyorum. Anne birey ölmeden önce ergenliğe girerek yavrulayabilen bir yavrusu varsa bir batında tek yavru yapabilmesi bile o hayvanın neslini sürdürebilmesi için yeterlidir.

Bu yüzden düşününce en az bir döllenme için bile döl yolunun enfeksiyonlardan korunması pratikte çok faydalı bir şey. Evrimsel olarak kazanılan bir özellik olması ya da kazanılmış bir özelliğin sürdürülmesi normal karşılanabilir.

Çok mantıklı bir çıkarsama.......

Ancak kızlık zarı döl yolunu enfeksiyonlardan koruyamaz.

Çünkü kızlık zarı deliklidir..

Delikler yüzünden mikroplar hiç zorluk çekmeden vajinaya penetre olurlar..

Kızlık zarı kızları enfeksiyonlara karşı koruyamaz..

Eğer bir şeye karşı koruması gerekiyorsa, o mikrop olamaz.

Onun veya onların ne olabileceğini düşünün..

Tabii daha önce kızlık zarı hakkında ayrıntılı bilginizin olması gerekiyor.

Kaç türlü himen vardır?

Ve neden?

Bol şanslar..

HACI

Sitelerde Paylaş

Peki Hacı embriyolojik gelişim ile alakalı olabilir mi? Mesela zaman zaman kuyruğu kaybolmayan insanlar görüyoruz. Vaginanın dudakları oluşurken oradaki yapıdan kalan tam sönümlenememiş organik bir artıktan ibaret olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Beyin fırtınası diyelim. Saçmalarsam affola.

Mikroplar için yeterli bir korunma olmadığı ortada. Başka ne olabilir?

Gazetedeki "Ayşe Abla köşesi"ne arada şöyle mektuplar gelir: "Sevgili Ayşe abla, ben küçükken vajinama kalem sokmuştum, kanadı. gelecek hafta evleniyorum, hâlâ bakire miyim acaba?".

Kızlık zarı, acıdığı için, küçük kızların çubuk mubuk gibi şeyleri vajinalarına sokup üreme organlarını yaralamalarını engelleyebilir.

:)

.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...