Jump to content

13 Mayıs 2012 Pazar İstanbul Ateistforum buluşması

Recommended Posts

Bu pazar Ateistforum İstanbul buluşmalarından birini daha gerçekleştiriyorum(Sanırım 8'inci). Katılmak isteyenler için tek koşul dinsiz olmalarıdır. Katılmak isteyenler bana özel mesaj atarak veya buraya yazarak katılmak istediğini belirtsinler, ben kendilerine ulaşacağım. Katılımcıların adlarını artık yazmıyorum. Genelde 8-10 kişi oluyoruz.

Sizde kendiniz gibi düşünen insanlarla oturup sohbet etmek istiyorsanız bekleriz :).

Not: Konu buluşma gününe kadar sabitlenmiştir.

Sitelerde Paylaş

Bir eleme sistemimiz var elbetteki, ancak forumda kimin kim olduğu belli olduğu için bir sorun olmuyor; sırf bu buluşmalara gelipte bize bir şey yapmak için bu kadar süre kastıysa bırak gelsin :). Başka ateist buluşmaları da düzenliyorum, tecrübelerimden dolayı az çok kestirebiliyorum ne yapmam gerektiğini.

Sitelerde Paylaş

Çünkü bu buluşma dinsizlerin kendi arasında özgürce sohbet etmesi içindir. Aslında buluşmaya katılan herkes hep ateist olduğu için dinsizler yerine ateistler daha uygun düşüyor ama, deist, agnostik ve diğerleri de gelebilir elbetteki. Non-teistler de bir kere rahatsız edilmeden istedikleri gibi din ve bilim üzerine konuşabilsinler, eğlenebilsinler. Önceki buluşmalarda çok güzel arkadaşlıklar kuruldu.

Teistlerin neden gelmemesi gerektiğinde hakkında yazdım ancak sildim. Çünkü buluşma konusunu kirletecekti. Çok istiyorsan özel mesajla anlatırım nedenini.

Sitelerde Paylaş

hergeçen gün sayı artarak çoğalacaktır..

seneye sırf buluşma için istanbula gelebilmek isterim..Bu yıl buna olanak yok..

Bulunduğunuz ortamda bile yapacağınız şeyler var ben her ortamda kullanıyorum..

Örneğin iki adam tartışıyor..

Hemen yakınımdakilere

Normal insanın özelliği bu..

adama adem havva dan çaoğaldın dersen..

Onun çocukları kardeşle kardeşin sex yaparak çoğaldığını bilir..

o ilişkiden böyle sakat anlamsız insanlar olur...

önemli olan bulunduğumuz heryerde soru işaretleri oluşturmak...

Harika birşey yapıyorsunuz..

Devam..

ama size bu zeka..sadece bu keyfi sürmek iöçin değil..

Ülkemizi daha iyiye götürülmek için verildi...

mesela Buluştuğunuz mekana girdiğinizde..

şaka yollu..

bütün eski insanlar mağarada yaşarken...

adem Herhalde böyle lüks bir yerde yaşadı..

sonra nasıl mağaralara döndüler ki..

hepinizi tanımaktan keyf alacağım ama. bu yıl beni hoş görün..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...