Jump to content

Sivas Katliamini Yapanlar mi daha tehlikeli Naziler mi?

Recommended Posts

millet yoktur ümmet vardır mantığından.

ama şunuda unutma örneğin 1 yere kadar güzel bi yerden sonra deli saçması

naziler 50.000.000 insanın ölümünden sorumlu !

naziler bugun rusyanın bukadar nükleer silah sahibi olmasından sorumlu.rusların korkunç teknolojisinin ( atom silahı özellikle ) sebeplerinden en önemlisi nazilerdir.Harbi kaybetmişler ! rusların işgaline uğramışlar ! ruslarda farikaları söküp kendi yurtlarına taşımıştır.

şimdş sen 50.000.000 insanın hayatından sorumlu tutulan 1 gurupla,3-5 çapulcunun 1 gurup aydını yakmasını eş değer tutamassın.Tutsanda rasyonel olur.ayıp olur.

Naziler Almanyada Turkleri yakiyorlar.

Dinciler Turkiyede Turkleri yakiyorlar.

Almanyaya gitmezsek Nazi tehditi bize yok.

Ama dinci tehditi kendi ulkemizde var.

Nazi mi Turklerden daha cok nefret eder, yoksa dinci mi kendinin inandiklarina inanmayan Turkten daha cok nefret eder?

Nazi baska Almanlari yakmaz ama Dinci baska Turkleri yakar.

Arkadasim sen konuyu benim nereye cevap verdigimi anlamamissin.

BEN BUGÜNÜN Nazilerinden bahsediyorum.

Hitler de koyu ve Fanatik bir Hiristiyandi.O yüzden bilhassa,Hiristiyanlarin,Yahudilere olan Historik kininden dolayi,Yahudilere soykirim yapmistir.Hitler niye baska Milleten Insanlari degilde Yahudileri öldürtmüsdür?

Saygilar.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Naziler Almanyada Turkleri yakiyorlar.

Dinciler Turkiyede Turkleri yakiyorlar.

Almanyaya gitmezsek Nazi tehditi bize yok.

Ama dinci tehditi kendi ulkemizde var.

Nazi mi Turklerden daha cok nefret eder, yoksa dinci mi kendinin inandiklarina inanmayan Turkten daha cok nefret eder?

Nazi baska Almanlari yakmaz ama Dinci baska Turkleri yakar.

Arkadasim sen konuyu benim nereye cevap verdigimi anlamamissin.

BEN BUGÜNÜN Nazilerinden bahsediyorum.

Hitler de koyu ve Fanatik bir Hiristiyandi.O yüzden bilhassa,Hiristiyanlarin,Yahudilere olan Historik kininden dolayi,Yahudilere soykirim yapmistir.Hitler niye baska Milleten Insanlari degilde Yahudileri öldürtmüsdür?

Saygilar.

HEHEHHEH son cevabım olacak,çünkü artık yeter şantaj tehdit ! buraya kadar bardak doldu taştı.

HİTLER bilindiğinin aksine,kesinlikle hrıstiyan değildi...

ODA SENIN GİBİ DARWİNİSTÇİYDİ...ODA EVRİMCİYDİ...

HATTA SAVASIN SONUNDA TÜM ALMAN MİLLETİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİ İSTİYORDU,Kİ GELECEK NESİLLER BU KAYBETMİŞ EZİK SÜRÜMLERDEN DEM BULMASIN.

benim hayatım faşizim olmuş bana ne faşizmi anlat nede milliyetçiliği.

sadece yahudilerin öldürüldüğünü yazdım,yazımı okursan anlarsın.

tarihinde doru tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
HATTA SAVASIN SONUNDA TÜM ALMAN MİLLETİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİ İSTİYORDU,Kİ GELECEK NESİLLER BU KAYBETMİŞ EZİK SÜRÜMLERDEN DEM BULMASIN.

Savaşı kaybedince tüm almanların ölmesini istiyordu ve şöyle demişti. Bu millet benim umurumda değil, güçsüzler yok olmaya mahkumdur. Bende katılıyorum, bu millet uyanmazsa ve savaşı kaybedersek hepsi yok olsun.

Atatürkte aynı şeyi söylemiştir. 'ya istiklal ya ölüm'.

Sitelerde Paylaş
Savaşı kaybedince tüm almanların ölmesini istiyordu ve şöyle demişti. Bu millet benim umurumda değil, güçsüzler yok olmaya mahkumdur. Bende katılıyorum, bu millet uyanmazsa ve savaşı kaybedersek hepsi yok olsun.

ha şimdide BOZKURTU da darwincimi yaptınız ?

Bozkurt öleceğiz ama teslim olmayacağız dedi ! öldüğümüz yerdede 1 gömen çıkar misali

ama hitler kanın zarar görmesinden korktuğundan bu yola gidilmesini düşündü.

Sitelerde Paylaş
ha şimdide BOZKURTU da darwincimi yaptınız ?

Bozkurt öleceğiz ama teslim olmayacağız dedi ! öldüğümüz yerdede 1 gömen çıkar misali

ama hitler kanın zarar görmesinden korktuğundan bu yola gidilmesini düşündü.

İkiside aynı şey. Yenilince hem esaret altına girersin hemde ırkın bozulur. Ayrıca evrim din değildir, Darwin'e ait değildir ve o peygamber değil bilim adamıdır. Atatürkde evrimcidir, evrimcilik ve darwinizm aynı şey değildir. Tabi sana göre evrim demek darwin demek. Evrim heryerde var, milyarlarca yıldır var, bu darwinle başlamış olan bir süreç değildir.

Sitelerde Paylaş

Fikirlerinizin mütemadiyen insanları birbirleriyle ölümüne dövüştürüp birbirine kırdırmaktan başka ne anlamı var acaba? Oldu da dünyada Türklerden başka kimse kalmadı, bu seferde Sağlam Türk-Defolu Türk ayrımı yaparak mı birbirinizi doğrayacaksınız? Sapıklığınıza bari saygın insanların adlarını bulaştırmayın.

Sitelerde Paylaş
HİTLER bilindiğinin aksine,kesinlikle hrıstiyan değildi...

Hitler Hiristiyandi. Nazi unifoirmalarinin kemer tokalarinda "Got Mit Uns" yani "Allah bizimle" yazardi

Azerbeycan nazi bolugunun armasinin resmi olan varsa koysun, Allah kelimesi ve cami resimleri falan vardi.

Sitelerde Paylaş

Irkçılık ve Ümmetçilik aynı kapıya çıkar: "kendisi gibi olmayanı öldürmek".

Bu "kendisi gibi olmamak", ırk olur, din olur, deri rengi olur ...

Avrupalılar, amerika yerlilerini sadece hristiyan olmadıkları için mi öldürdü?

Bu iki tür sapık kafalılar çok iyi anlaşırlar.

"Kendisi gibi olmama" 'dan yola çıkılınca, bir şeyler bulunur.

.

Sitelerde Paylaş
İslam ülkeleri yüzyıllardır yerinde saymamış hala 1400 yıl öncesinde kalmış bir yaşam tarzıdır.Her zaman şunu merak ediyorum ne var da bu insanları bu din bu kadar uyuşturuyor bağlı bıraktırıyor.Bugün bir sokğa çıksanız ve sorsanız oyuncak ve kanatlı olan bir bebeğe size ilk verecekleri cevap şudur ; Melek hakikaten de öyle ben denedim elimde iki kanatlı bir bebek anahtarlığı vardı.Sınıftan birçoğuna sordum hepsinin abartısız verdiği cevap melekti.Bundan çıkacak sonuçta İslam'ın yavaş yavaş değişip hiristiyanlaşmasıdır. tarihinde YaseminSoylu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hitler Hiristiyandi. Nazi unifoirmalarinin kemer tokalarinda "Got Mit Uns" yani "Allah bizimle" yazardi

Azerbeycan nazi bolugunun armasinin resmi olan varsa koysun, Allah kelimesi ve cami resimleri falan vardi.

Hitler kesinlikle Hıristiyan değildi.

Okültist-spiritualistti.

Aytunc Altındal'ın "Bilinmeyen Hitler" adlı kitabı herseyi tum detayıyla anlatıyor.

Ayrıca tabi ki de spiritualizmin en dogal getirisi olarak Hitler bir evrim inanırı-savunuruydu.

Selam...

NOT: Bu arada Hitler'in ve iş birlikçisinin sufi bazı tartikatlarla bağlantısı vardı. Zaten tasavvufun ruhçulugun İslam maskesi takmış hali oldugu burada size yuzlerce kez soylendi.

tarihinde epifun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
İslam ülkeleri yüzyıllardır yerinde saymamış hala 1400 yıl öncesinde kalmış bir yaşam tarzıdır.Her zaman şunu merak ediyorum ne var da bu insanları bu din bu kadar uyuşturuyor bağlı bıraktırıyor.Bugün bir sokğa çıksanız ve sorsanız oyuncak ve kanatlı olan bir bebeğe size ilk verecekleri cevap şudur ; Melek hakikaten de öyle ben denedim elimde iki kanatlı bir bebek anahtarlığı vardı.Sınıftan birçoğuna sordum hepsinin abartısız verdiği cevap melekti.Bundan çıkacak sonuçta İslam'ın yavaş yavaş değişip hiristiyanlaşmasıdır.

öncelike hoşgeldin. galiba sende ateistsin.hapı yuttuk desene.aynı şeyleri baştan alacaz demektir siteye yeni bir ateist gelmesi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...