Jump to content

şenlik adı altındaki rezillikler

Recommended Posts

Cinselliği evrim bulduğuna göre yapacak birşey yok.

Tozlaşarak ya da bölünerek çoğalma ile insanlık ortaya çıkmazdı heralde.

ileride insan neslinin tümden otomasyon misali laboratuvarlardan çıkıp dünyaya gelmeyeceklerinin bir garantisi yok.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bebekler ve çocuklar kısımlarına tek kelime etmiyorsun.

Çünkü eğer konuşursam forum yönetimi beni siteden atar.

ahahha anam babam tamamdır ben anladım durumu, ben sana ayarlıycam fen edebiyattan eli yüzü düzgün bir şey...

ben demedim mi günümüzde kadın meta olmuştur diye işte ispatı. Cümleden "eli yüzü düzgün bişey"'i çıkarın yerine herhangi bir metayı koyun aşağı yukarı aynı anlam çıkacaktır...

Sitelerde Paylaş

İsteyen istediği kadar içer. Kusar da, bayılır da, dağıtır da vs.

Kimseyi İLGİLENDİRMEZ.

Yanlış yapılıyor ise yapılan şeye yanlış denir ve yapılan yanlışlar başkalarını rahatsız ediyorsa "kimseyi ilgilendirir" ve gerekirse müdahale de edilir.

Sitelerde Paylaş

ben demedim mi günümüzde kadın meta olmuştur diye işte ispatı. Cümleden "eli yüzü düzgün bişey"'i çıkarın yerine herhangi bir metayı koyun aşağı yukarı aynı anlam çıkacaktır...

tamam ulennn :) ne kızıyorsun makinadan eli yüzü düzgün adam bulurum sana

Sitelerde Paylaş

Ayrıca da "herkes her istediğini yapamaz". Çünkü senin davranışların,aldığın metalar vs... kısaca yaptığın neredeyse herşey karşındakini de etkilemektedir. Bir tasvip edilmeyen davranış gizli, baskı yoluyla çeşitli sorunlara neden olabilir, oluyor da...

Sitelerde Paylaş

Ayrıca da "herkes her istediğini yapamaz". Çünkü senin davranışların,aldığın metalar vs... kısaca yaptığın neredeyse herşey karşındakini de etkilemektedir. Bir tasvip edilmeyen davranış gizli, baskı yoluyla çeşitli sorunlara neden olabilir, oluyor da...

Sen kafanı yorma böyle şeylere.

Sitelerde Paylaş

Üniversitelerde bahar şenlikleri başladı pisliğini de beraberinde getirerek. Aylar öncesinden çoğu kişinin deyim yerindeyse içeriden ve dışarıdan "fortlamak" için katıldığı ve utanmadan bunu söylediği dejenere gençliğimizin bir başka kepazeliği.

Etraf insan seli. Etrafa leş gibi envai çeşit içkinin kokusu sinmiş durumda. İçkiden kusanları mı dersiniz akli melekelerini yitirdiğinden bir daha hatırlamak isteeeyeceği davranışları yapanları mı dersiniz ne ararsanız var.

Ahlaksızlık had safhada. Kimin eli Kimin cebinde belli değil, oturaklı,efendi insan kalmamış hepsi zibidi,serseri. şenlik adı altında bu kadar pisliğe maruz kalmak gerçekten zor.

din taciri takunyali takiye tayyipin istedigi beyinsiz örnek ümmet elamani bu iste.

ilkel islam dinini en iyi temsil edenlerden biri oldugun icin, seni takunyali takiye tayyipin taharetçibaşı tayin ediyorum. iyi temizle...

post-50-0-65339600-1336618985_thumb.jpg

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimsenin bilmem kaç kaplan gücünde olduğu umrumda değil. okumaya mı geliyorlar sex yapmaya mı belli değil. Yök bir kanun çıkarsa ve dese ki "kadınlar ile erkekler farklı üniversitelerde okuyacaklar" bak o zaman üniversiteye gitmek isteyen oluyor mu?

ayrıca içtenlikle cevav vermem gerekirse elimden gelse bir bomba yardımıyla kampüsü içindekilrle birlikte komple yoketmeyi isterim. Ne zaman görsem içimden bundan başka bişey gelmiyor.

insanlarin cinsel hayatindan sana ne? eriskin insanlar ne yapacaklarini yobaz dingilleremi soracaklar.

karanlik karanlik bakan öküzümtrak bir müslo oldugun icin, sana bakan kiz yoktur kesin. kiskancligindan kendi hötünü isirmaya calisiyorsundur sen :D

yoksa neden aklin milletin donunda olsunki...

akil hastasi.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

3. şahıslar oldukları için buradan konuşmak kolay onların aileleri açısından da durum bu derece rahat mıdır?

eriskin insanin cinsel hayatinda ailesininde söz hakki yoktur. hele sana ve senin gibi insanlik düsmani yobazlara mok yemek düser.

Sitelerde Paylaş

günümüzde muhafazakar toplumlarda cinsel istismarların olması da bu ikiliğin bir neticesidir. Mesela sovyetlerdekiler başta olmak üzere dünyadaki sosyalistler de başarısızlıklarını kapitalist dünya ile olan ikiliğe bağlarlar. Eğer bir yanda da kapitalist bir dünya olmasaydı başarılı olacaktır diyorlar. Haklılar da. Aynı şey bu bahsettiğim ikilik için de geçerli. Müslümanım diyen biri buna müsaade etmemeli normalde ama nerde...

“Mağara devri ne hoştu

Vurmalı şu demokrasiyi icat eden puştu.”

Bekir Coşkun

Sitelerde Paylaş

Üniversitelerde bahar şenlikleri başladı pisliğini de beraberinde getirerek. Aylar öncesinden çoğu kişinin deyim yerindeyse içeriden ve dışarıdan "fortlamak" için katıldığı ve utanmadan bunu söylediği dejenere gençliğimizin bir başka kepazeliği.

Etraf insan seli. Etrafa leş gibi envai çeşit içkinin kokusu sinmiş durumda. İçkiden kusanları mı dersiniz akli melekelerini yitirdiğinden bir daha hatırlamak isteeeyeceği davranışları yapanları mı dersiniz ne ararsanız var.

Ahlaksızlık had safhada. Kimin eli Kimin cebinde belli değil, oturaklı,efendi insan kalmamış hepsi zibidi,serseri. şenlik adı altında bu kadar pisliğe maruz kalmak gerçekten zor.

Üniversite okuyamamış birinin hezeyanları...

Geçenlerde arkadaşım dedi, "şenlikler başlamış gidelim mi" diye. Hiç gidesim gelmedi :( Sanırım bizden geçmiş, herşey zamanında güzel. Onlarda bırak gençliğin verdiği heyacanı coşkuyu dağıtmayı, kusmayı yaşasınlar...

En azından senin gibi içinde patlamaz...

Sitelerde Paylaş

Çünkü eğer konuşursam forum yönetimi beni siteden atar.

asıl kadınları meta yapan islamdır çarşfa neden sokarlar bunu bile sen anlmasın şimdi her içiki içipte tecevuz eden zaten müslümandır aklı başında birisi ne diye birine tecevuz etsin ünveristeye seks yapya gidiyor diyorsun ilk defa duydum senden kafayı yemişin sen okuyan zaten kendi seviyesinde olan biriyle berber olur senin gibi bir düşünceye sahip biriyle kim birlikte olur aslında bulabilsen hiç yok demsin bilinç altına yerleşmiş senin kıskançlık haberin yok gidip bomba koycakmış senin gibi geri kaflı müsolar anaca adam öldürsünüz sizde vijdan denen bir şey yok başını bağlatığınız karılar sanki seks yapıyorlar yani yasak ilşki ben çok çevremde görüyorum kocalarını aldatan kara çarşflı kadınlar çarşafı giydimi tamam istediyini yapıyor kimse ondan şüpelnmez hocalarınızda aynıdır her pisliyi yapıyorlar saklı dinici olduğundan onlardan kimse şüpelenmiyor sapıklığın pisliyin hepsini din adı altında yapıyorlar

Sitelerde Paylaş

Bu bahar şenlikleri bence de saçmalık;

Bizim okulda tam final haftasından bir hafta önce yapıyorlar, okullar da tatil değil, millet bütün gün okula gidip bütün gece kopuyor, böyle dedim ama şenlik gündüz de devam ediyor, yani dersteyken de milletin ve müziğin gürültüsüne muhatap oluyoruz.

Sitelerde Paylaş

Senin gibiler yüzünden türbanlılar da sıkıntı çekti bu memlekette.

Sana yemin ederim inanmıyorum ben senin dine inandıgına!

Sadece bir dinsiz olmama ragmen yazıların beni bile rahatsız etti.

Bir daha böyle konularla gelmezseniz sevinirim.

Zararın sadece benm gibilere değil aynı zamanda inançlılarada oluyor.

Bende içkiyi dikkatli içmelerini kendilerinden geçene kadar içmemelerini istiyorum ancak bu seni ilgilendirmez.

Türkiyeyi etkileyen bir forumda oldugunu unutma.

Ülkemi kapalısıyla açığıyla seviyorum ve mümkünse bunun böyle kalması istiyorum bir daha zarar verecek yazılar yazmayın.

tarihinde Dofre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...